Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

verule80
13. led 2013

@bengy @lososka @veroussek Tak jsem udelala album shred a dala ho jen pro pratele, tak se muzete kouknout jak jsem to pocvakala. Nejvic to jde myslim videt na tom vyvalenem brichu. Jinak nohy ani zadek me neprijdou jako velika zmena. Rada bych taky dala ty speky z boku dolu... No bylo by toho vic co bych rada 🙂

lososka
13. led 2013

@verule80 no tak to je bomba! to břicho je fakt znát!! taky hodim stejně jako Ty do alba 🙂 mě přijde, že u mě to skoro není vidět, možná trochu z boku.. ale manžel tvrdí, že v reálu to vidět je, já to cítím i na oblečení, jen ta fotka jaxi nechce ukázat 😠

lososka
13. led 2013

tak je to tam...

verule80
13. led 2013

@lososka Videt to rozhodne je, i me prijdes takova celkove pevnejsi a mensi zadek.

Ja to na obleceni nijak necitim. Nosim rifle bokove, takze pod spekem. No a ostatni taky nic moc nevidi, protoze to bricho mam samozrejme v beznem provozu zatahly a to takovy rozdil neni... 🙂 To pak neni tak zle, jak kdyz ho vypouknu....

lososka
13. led 2013

@verule80 no já nosím džíny taky nízké, ale před to trochu přetejkalo přes okraje, teď už ne.. uvidíme, jak to bude vidět na konci 🙂

fassy
13. led 2013

Holky krásné cm úbytky 🙂 Jen tak dál 🙂 Já jsem dnes cvičila 7. den L1 a jen tak ze zvědavosti jsem se přeměřila a 2 cm v pase dole, tak jsem spokojená a jedu dál 🙂

xvavb01
13. led 2013

Čau holky, gratuluju k výsledkům!! Já to neumím pořádně změřit, takže na to asi prdim a budu spoléhat na pohled do zrcadla. Dnes jsem dala 6.den 1 levelu a už se těším na dvojku. Nevím zda jste si toho už někdo všiml, ale já jsem se dneska u cvičení musela smát, jelikož jsem nachytala tu černošu - mrkněte na 1 level na čas cca. 12:30 😀 Jo a mimochodem břicho tý bloncky - ach joooo.

abig
14. led 2013

Krasne vysledky holky holky ... skoda,ze nechcete ukazat foto i nam 😀 ... ja zase necvicim, zuby boli, hlava boli, hnula jsem si zady .... ale i muj mi rekl, ze se s mym telem neco deje ... u me je to patrne na brichu a spodnim stehnu, pomalu to jde, to zpevneni smerem vzhuru ...

lososka
14. led 2013

@abig já klíďo ukážu, jen to nechci dávat sem do veřejné diskuze, kde to může vidět kdokoli.. stačí si mě přidat do přátel, já to potvrdim a je to 😉 jen teda nevim, jestli je o co stát 😝

lososka
14. led 2013

@xvavb01 myslíš, jak nejde do podřepu a jen cvičí rukama?

fassy
14. led 2013

Holky a nebude lepší udělat nějakou zamčenou soukromou diskuzi, kde se nikdo cizí nedostane? Pak tam můžeme dávat fotky a uvidíme je jen my, co tu píšeme 😉

abig
14. led 2013

@lososka Urcite jde neco videt .... tak jsem si pozadala o pratelstvi ... koukam, ze mas chlapecka o 15dni mladsiho jako ja - s krasnym jmenem - maleho jsem taky chtela Eliu ...

abig
14. led 2013

Taky mam pocatecni foto .... casem dodam i s vysledkem ...

@xvavb01 Ona vcelku casto "odpociva" .... se nedivim, jede na maximum, Jill se jen protahne a holky to odedrou ......

Me to cviceni chybi, vzdy odcvicim 5dni a pak musim prestat, jak hopsam tak me rozboli cela pusa ... holt musim pockat az ten zanet vylecime ...

bengy
14. led 2013

@lososka holka ja te nevidim :(

fassy
14. led 2013

Holky tak jsem založila soukromou diskuzi, tak kdo bude mít zájem, tak písněte a já vás přidám 🙂

bengy
14. led 2013

@fassy urcite prosim pridat a pls pisni i url....kuju. Hned bych tam hodila foto 🙂

abig
14. led 2013

@fassy Sup tam me, prosim ...

fassy
14. led 2013
lososka
14. led 2013

@fassy taky prosím přidat, kuju!

@bengy potvrď mi přátelství a uvidíš 😝

fassy
14. led 2013

@lososka Seš tam 😉

bengy
14. led 2013

holky tak uz tam mate fotku v soukrome diskuzi. Myslim, ze je tam neco "malo" videt 😵 , toz to ja si ji vytisknu a nekam vyvesim, protoze LEVEL 2 me asi zabije a je to fakt premlouvani do toho cviceni. To jsem u jednicky nezazila 😔

micmo
14. led 2013

@fassy Ahoj mohla bych te taky poprosit pridat do uzamcene diskuze?? Ctu vas tady uz dlouho a ted jsem 6den v Levlu 1.Nic tady nepisu,ale vase komentare me casto povzbudi 🙂 A uz ted se tesim na mereni.kdyz ctu ty vase vysledky..🙂

abig
14. led 2013

Holky, v jakem programu davate dve fotky vedle sebe ???

bengy
14. led 2013

@abig vseobecne pracuji s fotkama ve photoshopu. Jestli s tim mas problem, posli mi je do sz a ja ti to upravim. Jak chces.

micmo
14. led 2013

@fassy Dekuji 🙂

lososka
14. led 2013

tak jsem tam taky hodila foto, ještě dopíšu míry...
@abig jde to i v Zoneru, ale taky spíš používám Photoshop

abig
14. led 2013

@bengy
@lososka Diky holky ... mam novy notebook a jeste nemam nahrane programy, tak at vim, co mam zavelet manzelovi, at pak hodim taky fotky ...

xvavb01
14. led 2013

@lososka No jasně, jsem byla ráda, že jsem ji "nachytala" 😀
@abig Nojo, to je fakt - Jill ale zase celou dobu "drčí" pusou, to bych nedala mluvit a ještě cvičit, takže ji chápu

@fassy Jéé, soukromá diskuse je super nápad - prosím o přidání

fassy
14. led 2013

@xvavb01 Hotovo 🙂

verule80
14. led 2013

JA taky prosim o pridani... 🙂 Nevadi me verejne prispivat verejne, je to motivace pro ostatni, ale foto bych radeji dala do uzavrejen diskuze 🙂

Mimochodem dam se l-carnitin, zahraju clovece a jdu na Jill. Se me teda vazne chce. Vstavala jsem v 5 a prijela ted z prace. Holkam pak pustim krtka, abych mela na cviceni klid.