Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

zolik
27. únor 2013

@sanara_1 - gratuluju k odhodlání a nakopnutí sama sebe, tak at to jde a za chvilku nejen vypadáš, ale i se cítíš mnohem líp. A věř, že to dokážeš, já před 2ma lety začínala po porodu syna se 162 cm a73,3 kg, dneska mám o 10 kg méně a shred právě dokončuji. 😵 a připravuju se na ripped in 30 🙂

hlavinka
27. únor 2013

@majuska_17 mas hezkou vahu. Ale to cviceni te hezky zpevni 🙂 Jen vydrzet 😉
@sanara_1 narocne je to ze zacatku asi tak 3 az 4 dny Te boli cely clovek. Ale pak uz to jde a boli to jen pri cviceni, ne po nem 🙂 Tak hodne stesti! 😉

abig
27. únor 2013

Vítám nově příchozí ....

abig
27. únor 2013

Tak chřipka mě vážně skolila, už je dobře, ale asi nebude dobré začít "hned" cvičit, takže dávám do konce týdne pauzu a začítám v podstatě s vámi od pondělí .... udělala jsem si týdenní plán (každý týden stejný).
V pondělí se pustím do Boba - BWLT, úterý Jill - Banish Fat, středa Jill- Killer buns, čtvrtek - volno, pátek Bob, sobota Jill - Banish Fat, neděle - volno . Pokud malý bude hodný - respektive trpělivý, tak po večerech ješte Boba na břicho ....

Po 14dnech se přeměřím a podám info, foto až co měsíc ....

Teď se pár dní k internetu nedostanu, tak vám všem přeju prima cvičení, ať vás to moooc baví a ať jdou brzy vidět výsledky a nevzdávat svůj boj !!! Ať jsme fit a krásné :o)

sanara_1
28. únor 2013

@zolik Já jsem právě taky po porodu (ale už 9,5 měsíce!!) a na to se vymlouvat pořád nelze. Kdyby se mi podařilo shodit těch 10 kg abych se dostala na svou původní váhu, byla bych nejšťastnější člověk! Čtu, že Tobě se to podařilo, tak snad to není tak nemožné. (I když 2 roky se mi trápit u cvičení nechce) 🙂 Tak uvidíme. Pokud vydržím, ráda přidám za měsíc foto ,,před" a ,,po"! 🙂 Jinak děkuji za ,podporu´! Hezký den 😉

sanara_1
28. únor 2013

@abig Děkuji 😉

sanara_1
28. únor 2013

@hlavinka Celý člověk mě bolí a druhý den cvičení byl o to větší boj, ale dala jsem to! 🙂 Děkuji! 😉

zolik
28. únor 2013

@sanara_1 - neboj těch 10 kg jsem nehubla 2 roky, myslím tak 4 měsíce ale každý rok kolem podzimu a zimy nějaké 3 kg přibírám zpět, takže je každý rok po Vánocích zase schazuji zpět. Letos sem začala na 65,6 kg, dneska váha ráno ukazovala 62,7 kg. Já bych chtěla trošku mín, ale když to nepůjde, nevadí, ty cm a pevná postava mi za to cvíčo stojí 🙂

zolik
28. únor 2013

@hlavinka - tak co už jsi se definitivně rozhodla co cvičit po shredu? já jsem furt taková na vážkách jestli ripped nebo 6 weeeks, od obojího mám stažený 1 level a nevím do čeho se pustit a už se mi to sakra blíží 🙂 pouhé 2 dny do konce 🙂

hlavinka
28. únor 2013

@zolik 62,7 je paradni 🙂
Ja 6 weeks nemuzu kvuli ty kyle pupecni. Takze bricho cvicim, ale min nebo si cviky upravuju. Ja mam stazeny ripped, takze asi pujdu do nej, ale ja mam jeste 8 dni cas 🙂 Pak mam jeste Killer buns a Banish Fat boost metabol.
Tak pak dej vedet, co pojedes 🙂

zolik
28. únor 2013

@hlavinka - no já mám stažený ripped a 6weeks a váhám co z toho, ale asi ripped, je to takové akčnější, že se to necvičít těch 10 dní v kuse a to 6 weeks je ty 3 týdny v kuse, že? jo mít víc času a energie, jela bych to zároven, ale na to nemám 😀 😀
a to s tou váhou nemusí být definitivní, tohle číslo už jsem viděla i začátkem února a pak to vylezlo nahoru, takže zatím se neraduju 🙂

hlavinka
28. únor 2013

@zolik jak se cvici 6 weeks netusim, jak mam nepouzitelny bricho, ani jsem si o tom necetla detaily 😕 - pardon 😨
ja bych taky radsi dala to akcnejsi, aby se rychleji spalovalo 🙂

marttule
28. únor 2013

@zolik jojo 6weeks se cvičí 3 týdny a druhý level taky tři týdny. Ještě třikrát budu cvičit poslední level rippedu a právě se rozmýšlím, co cvičit pak. Mám toho ztaženého hodně a teď vůbec nevím co bude lepší...

verule80
28. únor 2013

Holky a co zkusit od pondelka taky body revolution? 🙂 Jsem to dneska stahla a ted jsem se koukala a vypada to dobre. Jeste takovej dobrej bonus je, ze tam cvici veliak skupina lidi a pusobi to na cloveka lip. No ale kardio 25min. si nedokazu predstavit, ze zvladnu. Asi zdechnu.

bengy
1. bře 2013

@verule80 - uz jsem taky na BR pripravena a v pondeli zacinam s vami....a presne jako u tebe - strasi me predstava 25 minut cardia, to bude asi moje smrt 🙄

sanara_1
1. bře 2013

@zolik Tak to máš krásnou váhu! A souhlasím, když nepůjdou rapidně kg, tak alespoň ty cm a pevné tělo! Ale chce to aby motivace vydržela! 😉

abig
1. bře 2013

Ahoj všem při pátku, tak ještě jsem připojená k netu, tak píšu. Nedala jsem si říct a už jsem dneska skočila na cvičení, po týdenní pauze a jako je to znát. ALE dala jsem celého 45min BOBA ... mokrá durch všude .... cviky z 90% jako Jill, jen jinak poskládané, na mě dost málo cviků na nohy - uvidíme, jestli mě zítra bude něco bolet ... takže budu muset kombinovat vážně více cvičení. Večer dám ještě Boba na břicho - po 45min už jsem to fakt nedala .... Jinak to cvičení doporučuji těm, co už mají něco odcvičeno - pár nás tady je .... sice je to pro začátečníky, ale pochybuji, že bych dala jen půlku, kdybych už za sebou neměla něco od Jill .... po 7min už ze mě teklo a to má asi 4min rozcvičku :D:D:D:D

Na Nikki blogu dala odkazy na Biggest Loser - jsem se na to koukla a jako, teď když už mám pocit, že už nemůžu, tak jedu jedu jedu a makám dál ... si představím Jill a jedu ... je fakt drsná ... ještěže neumím (respektive velká škoda, že neumím) anglicky ... by rozbrečela i mě ...

Další rozhodnutí u mě : dneska jsem se zvážila a zvážím se až za měsíc a měřit se taky budu až za měsíc, ať mě to nedemotivuje ....

hlavinka
1. bře 2013

@abig uf, to jsi si teda dala, ale sikula!
Jo, to mereni 1x za mesic je dobry. U mne by bylo dobry i jednou za tyden, ale ja jsem prdla a nevydrzim to 😀 😕 a jako kdyby byly vysledky vcera jiny nez dnes 😀 🙄

abig
1. bře 2013

@hlavinka To mi povídej ... jako měřit v jedno místě je za trest, asi se nestrefím či co ... a chápu tě, máme stejný typ postavy, takže nám jde zejména o ty stehniska a boky, co ?

hlavinka
1. bře 2013

@abig no....pres boky nic, nebo kdyz to posunu, tak mozna 1 cm, ale tezko rict ☹ no a teda z lytka, ale stehna nahore nic (veprostred trosku jo, a rekla bych, ze ruka taky o 1 cm, ale taky tezko rict)

marttule
1. bře 2013

@hlavinka @abig u mě tedy taky žádné výsledky stále nejsou. Já si říkala, že už se měřit ani snad nebudu. Jediné měřítko a to hlavní jsou džíny a ty mi jsou těsnější než před cvičením, takže jsem spíše naštvaná. Tuky dolů nejsou a svalstvo se zpevňuje, ale v konečné fázi je to na těch kalhotách horší než lepší ☹ a je to docela demotivující. Stravu si hlídám (ikdyž ne na 100%), ale i tak nic...

ined77
1. bře 2013

@marttule ..ahoj, a jak dlouho cvičíš, a kolikrát denně jíš?

marttule
1. bře 2013

@ined77 cvičím od začátku ledna, mám za sebou shred a teď docvičuji poslední level rippedu. Snažím se jíst 5x denně, ale spíš je to 4x. protože snídám až v 9 hodin a do oběda už sváču nestíhám.

hlavinka
1. bře 2013

@marttule ani nevis, jak Ti rozumim. Takhle jsem to mela vic nez rok. S Jill sly solu aspon 2 cm v pase. Ale jinak nic, nic, nic ☹ a taky bych se na to nejradsi vykaslala. Ale cviceni mne bavi a hlavne na sobe vidim, ze jsem zpevnena, sice pod spekama, ale jsem 😀

hlavinka
1. bře 2013

@marttule ale co jsem teda videla u Tebe na fotoblogu, prijdes mi akorat.. 😉 .. Ale jasne, kazdy ma nejaky ideal a chce proste se sam sobe libit a nejak se citit.

marttule
1. bře 2013

@hlavinka já nevím jestli to můžu i trochu přičítat štítné žláze, protože s tou mi hubnutí nikdy nešlo, prostě když se tělo rozhodlo, že zhubne tak jsem mohla jíst jak zběsila a hubla jsem a naopak když jsem držela dietu nebo se snažila jíst zdravě, tak vůbec, ale vůbec nic to neudělalo a naopak jsem třeba přibrala. Teď už se mi váha tak nějak drží na stejno, ale aspoň ty dvě tři kila bych chtěla dolů. Taky vidím, že se zpevňuji a ze začátku u shredu jsem měla úbytek v pase 3 cm a na zadku 2cm, ale to je vše. Stehna dolů vůbec nešla, což tam by se mi to líbilo i s bokama nejvíc...

marttule
1. bře 2013

@hlavinka jako já si nepřipadám tlustá, jen jsem chtěla trochu schodit břicho a zpevnit se a ty boky, zadek jsem chtěla trochu menší. Jinak po těhotenství jsem na své původní váze tzn. 62kg, dokonce před vánocema jsem měla 60kg, ale na vánoce jsem přibrala 1kg a cvičením druhé. Jinak třeba když jsem se seznámila s manželem, tak jsem měla 55 kg, toho už asi nedosáhnu, ale můj cíl/ideál by byl pod 60 kg. A taky jsem se chtěla dát do kupy před druhým těhotenstvím, které na letošek plánujeme, nebo bychom rádi kdyby se povedlo...🙂

ined77
1. bře 2013

@marttule ...já bych to té štítné přičítala každopádně!!...protože jinak vše splňuješ ukázkově a není možné aby cm a kg nešly dolů 😨 pokud se s ní léčíš, poraď se s dr.. , na tohle rada těžko bude ☹

marttule
1. bře 2013

@ined77 léčím se s ní už 12 let a počítám, že ještě tak 50 let budu 🙂 ale v posledních letech mám vcelku klid, zánět je vylečený, tak se pak zeptám doktorky co a jak...

ined77
1. bře 2013

@marttule ..je to potvora ta štítná žláza ☹ , ale...i když třeba nejdou dolů kg ani cm...na 100% se tělo zpevňuje a to je taky moc dobře 😵 . třeba ti dr. poradí jak ji obelstít 😵