Cvičební program 30 Day Shred. Pište zkušenosti

angebot
7. kvě 2012

Ahojte holky, tak jsem založila skupinu pro všechny, které jsem navnadila, nebo pro ty, kteří tohle cvičení znají ze svých životů 🙂 Takže pište své zkušenosti, nápady.. A hlavně, makejte!! Flákání není povoleno! 😀 Všem držím palce, a těším se na Vaše skvělé výsledky! 😉

marttule
1. bře 2013

@ined77 to ano, tělo se zpevňuje, to jsem taky samozřejmě ráda, ale víš jak, čekala jsem lepší výsledky 🙂 kort když slyším a vidím výsledky ostatních už po pár dnech...

verule80
2. bře 2013

Ahoj holky,

tak mam ripped za sebou 😀 😀 😀 Jsem na sebe brutal hrda, dokazala jsem neco, co jsem neverila ani ve svych snech.

Jinak co se tyka ubytku po shredu/po rippedu
pas -6/0/
pod pasem -4,5/-2 celkem -6,5
boky -4,5/-3 celkem -7,5
stehno nahore -3,5/-2 celkem -5,5

Moje pocity jsou, jak jsem jiz psala. Ubytky u shredu jsou vic, protoze jsem zacinala se cvicenim. No a shrnuti rippedu.

1level - trochu zklamani. Stejne cviky jako u shredu. Narocnost rohodne mensi nez u shredu trojky
2level- vyraznej narust narocnosti. Je takovej vic na ruce
3 elvel - me proste nechytl. Cviky me prisly prekombinovane a nelibil se. Mela jsem pocit, ze nedocvicim ani ten tydne
4 level - s narocnosti trochu lehci nez 3. Pro me nejlepsi level. Takovej prijemnej.

Obecne me ripped prijde zamerenej hodne na nohy. Chybi me tam vic bricha. No ale to neni problem pridat,ze? 🙂 Jen teda ja na to nemela vzdy tolik casu.

Mozna ubytky na cm nejsou tolik, ale pocit z toho mam fakt dobrej 🙂 Jsem si brala dneska ten metr a kdyz jsem ho dala kolem boku/zadku a stehna nahore a zkusila si tam dat ten objem co jsem mela na zacatku shredu, tak to je teda sakra rozdil. Dost prace za mnou.

Zeny tak prijemnou nedeli a v podneli startujem 🙂

Jo a nechodite nekdo na K2 hiking? se to chystam zkusit.

zolik
2. bře 2013

@verule80 - krásné úbytky náhodou, super, super, super, nechceš přidat fotečku, at vidíme ten rozdíl?a díky i za popis rippedu. je dobré slyšet takové shrnutí 🙂 😵 😵

abig
2. bře 2013

@verule80 Super ubytky ! Jen tak dal ...

Ja trubka trubkovita jsem si vcera zacvicila, misto abych jeste odpocivala a ted me boli opet v krku, ryma a kasel .... takze holky, setrete se pokud se necitite dobre ...

Jinak jsem dnes poprve zazila to, co jste nektere z vas popisovaly po prvnich dnech cviceni s Jill a ja to u ni nezazila, ale po vcerejsim Bobovi me boli snad. vsechno a dosed na toaletu je lahudka !!!

verule80
2. bře 2013

@zolik fotecku dodam. Zitra se chci vyfotit. Dneska rano tu byl shon, tak nebylo moc kdy...

@abig Co jsi od nej cvicila? Ja mam stahle nejakych 40min a jeste jsem se k tomu nedostala. Dneska jsem si dala poprve Killery a musim rict, ze se me to libilo. Vic nez ripped. Jen teda se to stridalo strasne rychle a obcas jsem se zapomela ve cviku a ony uz byly jinde . 🙂 Ja po Jill jeste cvicim tak 5min na bricho a dneska jsem to teda fest citila. Ty killery na bricho mnohem vetsi zabiracka nez shred a ripped.

Jeste premyslim, ze zitra uz zacnu to BR. V pondeli jsem domluvena s holkama na K2 hiking. Tak nevim, jestli bych zvladla BR odpoledne a vecer jeste tu K2. Je to prej masakr.

abig
2. bře 2013

@verule80 Cvičila jsem Beginner´s Weight Loss Transformation (46min) k tomu právě je bonus na břicho - těch 12 min ... ještě zkusím i jiné, ale až na léto, myslím, že mi toto zatím stačí, pokud toho bude střídat Jill ......
Cítím silně zadní stranu stehen, vnitřní stranu stehen, ikdyž přímo na břicho mi nepřišel žádný cvik, tak cítím ten sval v podbříšku, takže jako fakt super. A je tam hodně na ruce s činkami ....
Dneska jsem chtěla zase odcvičit toto, ale můj zdravotní stav mi to nedovolí, bohužel i "proměnu" začnu později, musím se dát do kupy .... tělo křičí cvič, ale přitom řve jsi nemocná ...

lososka
3. bře 2013

ahoj holky!! posledních pár dní jsem nestíhala, nemám ani dočteno, ale dnes na mě z mobilu blikla upomínka, že zítra začínáme Body Revolution, že? 😵 tak jdu stahovat, abych byla připravená! Jinak já cvičím třetí týden Ripped a fakt mě to neba, jsem docela ráda, že na to v pondělí hodím bobek a dáme BR.. upřimně, už dva dny jsem vlastně Ripped necvičila, ptz jsem byla na opravdu masakroidní yoze, kdy ze mě lilo až hrůza a pak jsem si dala den pauzu, ptz. mě bolel celej člověk. Ale dnes si dám rozlučku s Ripped a zítra hurá na BR, snad to bude větší zábava!

lososka
3. bře 2013

tak mám staženej workout 3, 4 a cardio 1, to by mělo na první týden stačit, že?

fassy
3. bře 2013

@lososka Jj, taky mám stáhnuto 🙂

lososka
3. bře 2013

@fassy tak jsem si ty videa zrovna prolítla, abych věděla, do čeho jdu, mám pocit, že největší maso bude to cardio, lilo ze mě, jen co jsem na to koukala 😀

fassy
3. bře 2013

@lososka Bych se toho kardia zase tak nebála. Zkusila jsem si je odcvičit všechny 3. Není to zase tak hrozný, jak to vypadá. Dá se to zvládnout. Sice jsem vždycky mokrá až na prd*li, ale ten pocit po skončení je k nezaplacení 🙂

verule80
4. bře 2013

Holky tak dneska zaciname 😀 😀 😀

uz se tesim 🙂 a jsem zvedava. Dneska teda mam velikou vyzvu pred sebou. Odpoledne BR a vecer jdu na tu K2 hiking 🙂 takze zitra mozna budu lezet vysilenim 🙂

bengy
4. bře 2013

Ahoj holky, tak BR 3 za mnou, prekvapive jsem to dala uplne v pohode, tak doufam, ze to takhle pujde dal. Premyslim, ze vecer si dam jeste neco na bricho, mam pocit, ze se dneska hodne flakalo. Holdte odkaz, co cvicite na bricho, potrebovala bych tak neco na cca 20 minut. Na vic se pak uz neutrhnu. diky

verule80
4. bře 2013

@bengy jsem v praci, takze primo odkazy dat nemuzu, ale zkus si to najit podle nazvu:

Bob-Harper---Beginner_'s-Weight-Loss-Transformation---Bonus-Abs-(12-min)-TG

tezsi kalibr, to je asi na 17 minut:

tony.Ab.Ripper

abig
4. bře 2013

Holky, přeji vám prima start do BR ... já se bohužel stále nemůžu k cvičení přidat, strašně mě to rozčiluje, ale nemůžu se zbavit bacila, stále bolí v krku, rýma jak trám, večer sotva lezu, takže aspoň týden se k tomu nedostanu .... mám roupy, ale minulý týden už jsem se cítila dobře, dala Boba a odpadla ....

Držím palce, centimery pošlete do pryč, v létě konečně do šortek a sukýnek, ať manželé a partneři koukají 😀 😀 😀
Asi měsíc se tu neobjevím, budu bez připojení .... tak se těším na vaše výsledky ....

hlavinka
4. bře 2013

Ahoj holky, koukam, ze vsechny zdarne cvicite 🙂 Jen tak dal 😉

Ja jsem dneska v pulce Shred L3. Ale zacly mi byt tesny kalhoty, tak jsem se premerila a bohuzel ty 2 cm v pase, mam zase zpet ☹ Jedine lytko se drzi nive miry, jinak se vse vratilo, jak bylo pred L1 ☹ Ach jo. Jsem z toho pekne nastvana. Cvicit chci i nadale, protoze treba drzeni tela mi prijde, mam lepsi, jsem pevnejsi a citim se lepe, ale kdyby aspon byly nejaky vysledky 😢 Ach jo....

ined77
4. bře 2013

@marttule ..jj, chápu 😔 . ale třeba se tohle dá opravdu nějak pořešit. však uvidíš 😉 .

breberka
4. bře 2013

ahoj všem, tak po 30 day shred mam tyto výsledky

váha +- stejná
prsa - 2 cm
pod prsama -2 cm
pas - 3 cm
boky - 2 cm

hlavinka
4. bře 2013

@breberka pekny, soumerne jsi dala dolu nejaky centaky 🙂 Gratuluju 😵

breberka
4. bře 2013

@hlavinka díky moc

lososka
4. bře 2013

tak první den BR taky za mnou, musím říct, že mě to bavilo! A bylo to celkem easy, jako leje ze mě fest, to jooo, ale nakládala jsem si podle toho roztomilého černouška 😅 😀 největší fun na tom je, že zítra se zas cvičí něco jiného, u předešlých programů mě ubíjela ta monotónnost a opakování.. tohle se mi asi bude líbit! 😵 odporoučím se do sprchy..

verule80
4. bře 2013

@lososka Tak mame podobne pocity. Pro me to bylo prijemne cviceni. Zapotila jsem se, ale nebyla to zadna vyzva. proste jsem si prijemne zacvicila. Jsem rada, ze jsme nezacly od te 1.

Jinak zeny jsem dneska byla na tom K2 hiking. No tak lilo ze me jako z kone a teda ta kondicka porad neni moc dobra. Poslednich 10min bylo posilovani briska a to jsem zvladla jako jedna z mala s prehledem, takze tam jsem citila, ze Jill jde poznat. (no teda spis Bob na bricho 😀 ) No na cardio ve stredu se moc netesim...

@hlavinka tak to je pekne demotivujici! Kurna jak to, ze jsi nabrala centaky zpatky? to snad neni mozne. Me napadlo vic jidla, ale to nepredpokladam. Tak nemas pred MS? Ze by telo bylo zavodnene?

Jo a nekdo se me ptal na bilkoviny - tak jsem mela cokolada- orisek bylo to spis oriskovy a chutnalo me. Dneska jsem si dala poprve cokolada-kokos a to me prijde bomba. Je to takove mlsani. Chutna to jak silne kakao, takove hodne cokoladove a dozvuk je do kokosu. Takova odmena za cviceni. 🙂

hlavinka
5. bře 2013

@lososka 🙂 to je dobre, ze Te to bavilo. Celkem to teda zabere 40 minut nebo vic?
Mne na shredu vyhovovalo, ze to bylo na nekolik dni, ackoliv 10 uz je moc. Ale tak 3 ci 4 dny dobry, clovek uz ty cviky umi a nemusi se tolik kontrolovat. kdyz je stale neco noveho, tak jsem jaoby zmatena a vic se soustredim a neodpocinu si dusevne tolik, jako kdyz jedu ze zvyku.
Jedete teda trojku?

@verule80 je to demotivujici ☹ nemam prave pred MS ☹ nevim... mozna jsem byla nafoukla a nevedela jsem o tom, ale tezko rict. Ted se merit nebudu, az po skonceni levelu 3. Kazdy den si k tomu pridavam jeste 10 minut jineho od Jill.

A to mas nejaky tycinky nebo proteinovy napoj? a zasyti Te to nebo mas pak i jidlo? mne to prave nikdy nezasytilo a mela jsem hlad ☹ A jakou mas znacku?

hlavinka
5. bře 2013

@marttule ja nerikam, ze jsi tlusta 🙂 to je pekna vaha 🙂
taky mam stitnou zlazu a taky se ted musim dr. zeptat, zda je to ok, protoze mi prijde, ze tech hormonu mam malo a asi by to chtelo zvysit prasky....

hlavinka
5. bře 2013

holky to jste si stahly tohle? Jillian Michaels Body Revolution - Workout 3 for Phase 1.avi jakoze 3 workout? uf, to je nejaky slozity, tam toho je milion....

vojtisek2007
5. bře 2013

@hlavinka jo 🙂 a na dnešek W4, 14 dnů se střídá W3,W4,Cardio 1, W3,W4,C1 a neděle se necvičí - doufám, že to píšu dobře

hlavinka
5. bře 2013

@vojtisek2007 jo, tak to chapu. zkusim se na to taky podivat. Sice mi chybi jeste par dni 3 shredu, ale furt nevim, co pak...

fassy
5. bře 2013

No, ženy, tak po včerejším BR W3 necítím vůbec nic. Příjemné cvičení, ale lehké. Ani spocená jsem tedy moc nebyla. Jde poznat, že Jill cvičím už rok. Budu si k tomu muset ještě něco přidat 😀

bengy
5. bře 2013

Ahoj zeny, tak BR4 za mnou a teda pridavam se do klubu - zatim me BR bavi ze vseho nejvic. Utika to strasne rychle. Dneska jsem se normalne divila, co to jako Jilly dela, proc se uz protahuje.....a kouknu na hodiny a ona pul hodka pryc. Tak jsem si dala jeste bonus od Boba a jsem prijemne "unavena". Zitra me ceka cardio a to asi nenapisu, protoze "zdechnu" 😠 . Moje fyzicka co se vydrze tyce je nekde ve ztracenu.....budu ji muset najit 😀

@hlavinka - teda ty nabrane cm to nechapu. Jako kg to jde pochopit. Oni opravdu svaly vazi vic nezli tuk, ale cm. Jeste me napada (ale nevim jestli to uz holky nerikali), nemerila jsi se po cviceni? to jsou vzdycky svaly nafouknute, takze ti to prida na obvodu.

@verule80 holka ty taky potrebujes nejakou poradnou vyzvu, vid? 😀.....pokud si clovek nesahne az na krev, tak to je jen rozcvicka 😀 .....tak to znam 😎

fassy
5. bře 2013

Jo a ještě otázka pro vyplňovačky kalorických tabulek. Jak tam zapsat Jill BR W3, Jill Killer Abs a Boba Bonus Abs, když to tam není?