Cvičení u moře. Neumřu vyčerpáním?

sarkasa
28. led 2008

ahoj, máte někdo zkušenosti se cvičením u moře? v červnu jede a chci vědět co mě čeká, jestli neumřu vyčerpáním.

lucildol
29. led 2008

záleží na jaké cvičení ses dala. Je toho spoustu - tanec, aerobic, různá cvičení původem převážně z východních států...
Ale myslím, že umřít bys neměla, bývají to pohodové zájezdy

sarkasa
autor
29. led 2008

díky za uklidnění, jedu s aerobikem a nikdy jsem to necvičila

lucildol
29. led 2008

tak s aerobicem netuším, jak to chodí, ale mamka se účastnila nějakého thajského cvičení a cvičilo se ráno a večer, když nebylo teplo. Předpokládám, že takto to bude i u aerobiku. A určitě to nebude povinný, takže když nebudeš zvládat, tak se prostě vyplácneš na pláž a ostatní, ať si cvičí,ne?! 😵

bustik
30. led 2008

Já jsem cvičit byla a chodily jsme ráno před snídaní a večer před večeří, tj. cca v 7:30 a v 17, zvládnout se to v pohodě dalo 😉

aponchie
30. led 2008

ja jsem chodila brzo rano a po poledni cvicit a bylo to super akorat ze to neni porad a jen na dovce 😀 to by slo hezky dolu ty kila

rita158
11. kvě 2016
Uživatel rita158 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rita158.

Ahoj, byl jste někdo na zumba víkendu? Jedeme s kamarádkou v listopadu do jednoho wellness hotelu, a má se tam cvičit zumba. Mám trochu obavy, abych to zvládala. Sice cvičím pravidelně,ale nevím co od toho očekávat.

gitka888
14. kvě 2016

Holky, nevíte jestli někdo umožňuje vzít si dítě na prodloužený víkend na cvičení? Chtěla bych si udělat trochu aktivní volno,ale nemám hlídání. Dceři je 6 let, tak jsem si říkala, že by mohla jet taky kdyby tam byl inějaký program pro děti. Něvíte o něčem? Díky

radus879
23. kvě 2016

@gitka888 koukni se na CK Capro. U nich si můžeš vzít dítě sebou, myslím že teda od tří let. Nemůžeš tam jet s mimčem. Zajistí ti tam pro něho program. Tak na to koukni. Je to dovolena-cviceni.cz

gitka888
24. kvě 2016

@radus879 to je super, díky. Ona právě pojede ještě kamarádka a taky by vzala dceru, tak by se tam snad i nějak zabavily, ale je lepší když tam pro ně bude něco nachystáno a stálý dozor. Zatím jsem to jen prolítla, ale nabídka je velká, tak to musím pečlivě prohlídnout.