Cysty na vaječníku praskaj. Měla jste to některá?

marie_m
10. čer 2008

...a boli to jako kráva ☹ 😒
dr mi moc nepomaha, pry se to proste stava...no, stava, mne tak jednou za 1/3 roku, je to fakt bolest, presne poznam, co mi je...mate/mela jste nektera stejnej problem?
jak to vyresit?
diky

musilka
10. čer 2008

marie jojo já mám totéž a praskly mi zatím 2x. Ale myslela jsem si že umřu 😅 teď jdu za 2 týdny s tím na laparku a měli by mě jich na čas zbavit

marie_m
autor
10. čer 2008

musi, na laparce sem byla dvakrat, ted sem byla na konzultaci na treti, kuli srustum, ale prej ze to zatim nepotrebuju (homolka), tak ja fakt uz nevim, ted mi dopoledne zase praskla, uz to tak moc neboli, ja vaham, esi jit k dr, pac mi stejne zase nic nerekne..

ria80
10. čer 2008

Ahoj.můžete mi napsat,jak to bolí.když praskaj?A jak to vypadá?

marie_m
autor
10. čer 2008

rio, muzu ti napsat, jak to probiha u me, boli me vetsinou bricho a pak to najednou prejde do krece nejden do bricha, ale i do spodku a zadku ☹

achalteke
10. čer 2008

myslíte že cysty bolí i když vznikají?......mě totiž asi před týdnem bolelo břicho tak, že jsem myslela, že fakt umřu to byla neskutečná bolest - břicho pobolívalo celý den a poslední dvě hodiny tak strašně moc, že jsem chodila v předklonu a nedalo se nic dělat ☹ asi tři dny potom jsem šla na gyndu na UTZ a doktor řekl, že se mi udělala dost velká cysta a že až praskne bude bolet, no večer praskla (podle několika kapek krve), ale nebolelo mě nic 😒