Da se miminko do 6. měsíce rozmazlit?

sayast
29. srp 2009

nekde jsem kdysi cetla ze miminko do 6. mesicu nejde rozmazlit. zajimal by me vas nazor 🙂. ja si myslim ze jde 😅

soanpe
3. zář 2009

tak já přímo běsním,když se mi někdo cizí snaží sápat se na kočár a malou 😠
jenže já se s tím nesejřím 😀 😎 řeknu, že si nepřeju, aby mi sahali do kočáru 😝
pejsky taky nějak nemusím, protože když vidí, co všechno si olíznou, tak 😝

kubaka
3. zář 2009

já mám spíš "umazlený" mimino - a dnes už batole. Mazlí se děsně rád dodnes.

He he , já nejlépe spala právě když jsem si nad ránem vzala mimi do postele. Cítila jsem ho na těle, dýchali jsme na sebe a oba sladce usnuli. Nakojila jsem a oba jsme spali ještě 2-3 hodiny jako zabití. 😅 Žádný návyk se nekonal, když jsme nekojili, usínal sám v postýlce nebo v náručí - podle nálady. Dneska zavřu dveře a on se tam upovídá sám s plyšákama.
Nenosila jsem ho, to by mi upadly záda, ale když plakal, chovala jsem, mazlila, hrála si. Když byl spokojený, hrál si na zemi sám.

aponchie
3. zář 2009

ahaaa tak to jo..prvni dcera byla uspavana na rukach a do pul roku spala s nama a zuzo ..od roku spi ve svem pokoji parada..druha dcera musi snaset rev prvni a mamincinu unavu a malo casu usina sama a po pulnoci po prvnim jidle ji beru k sobe do pelechu spi se nam krasne dam si jeji nozicky mezi sve nucham ju a spime manzel ji sam chce.. 😎 planuju do pul roku opet a pak pujde ke starsi dceri..usina sama..nekdy na rukach kdyz nemuze zabrat a je pretazena cucne kozu zavre oci ja ji prenesu..spi od 8do 1-2hodin kojeni a pak do6 pak si ji manzel bere do obyvaku a necha me dospat.myslim,ze ji nerozmazlujj

meleri
3. zář 2009

Aponchie,
my taky spíme s naším v jedné posteli..ale už je starší než byla vaše, je mu skoro 10 měsíců..přes den v pohodě usínal v postýlce ale pak se to pohnojilo, jeli jsme na 3 týdny k našim a zapomněli jsme kolotoč, on bez kolotoče nemohl v té dětské postýlce usnout no a tak teďkom spí v naší i přes den..
já si říkám jak přestanu kojit tak půjde spát do své postýlky snad to zvládne... 🙂