Dá se mluvící pejsek od Fisher Price vyprat v pračce?

luca30
11. led 2011

Potřebovala bych poradit, jestli se dá nějak vyprát mluvící pejsek od Fisher Price novější verze se srdíčkem. Mohu ho dát to pračky? Lze nějak vypreparovat opatrně strojek či jen baterky? Děkuji za rady..

scai
11. led 2011

Já myslím, že nedá. i kdybys odpreparovala strojek a baterky, tak stejně ty čidla má v ručičkách, nožičkách...podle mě by se to zničilo. Nebo se zeptat přímo na firmu... ale myslím že to nepůjde. Taky jsem nad tím přemýšlela. Asi teda jen otírat namočeným hadříkem ☹

matusaci
11. led 2011

tak toto by me take zajimalo my mame tu starsi verzi z kostickou ale uz by potreboval vyprat ale koukala jsem ted na ty ceny kdyz jsou v akci tak mozna kopupim novyho a rovnou toho z anglictinou

shaula
11. led 2011

Tak určitě to nevím, ale já bych to neriskovala. Máme sice jeho starší verzi bez srdíčka, ale podle mě při praní hrozí jeho zničení, vždyť ty kontakty vedou až do paciček apod., toto prostě nevypreparuješ... Jestli je ušmudlaný a potřebuješ ho vyčistit, tak bych vzala mýdlovou vodu a hadřík nebo houbičku 😉

hojda
11. led 2011

Tak já doporučuju místo něj Tobyho, ten se vyprat dá a říká všechno, co do něj nahrajete🙂 (MP3)

miarosa
11. led 2011

Určitě nedá je to tam napsané, má se jen otřít vlhkým hadříkem.

laska.nezna.hranic
12. led 2011

jasně, že dá, ale pak už si s vámi asi moc nezazpívá 😀

hasky24
12. led 2011

@luka30....neperte ho jen otřete hadříkem

daui
10. bře 2016

Ahoj všem...máme doma mluvícího psa od Fisher Price ...respektive mluvící sestřičku...a naše dítko si ho tak oblíbilo,že ho tahá všude a pak s ním spí v posteli, takže podle toho taky po měsíci vypadal....několikrát jsem ho zkoušela otírat hadrem a mýdlem, ale bída. No a po tom,co si ho pujčil náš pes, nebylo zbytí a letěl do pračky. Vyndala jsem z něj před tím baterky, vyprala ho na 40 a pak ho hodila do sušičky na normální program, nic šetrnýho. A pral se už 2x a pořád hraje.....nikomu to vyloženě nedoporučuju, ale jen říkám, že nám funguje dál....

denn_2
13. črc 2016

Holky, já se zeptám.. trochu mimo předchozí otázku..
Máme psí sestřičku novější verzi se srdíčkem a srdíčko už nefunguje .. myslíte si, dalo by se to nějak opravit? Asi už ne co ? :/
Děkuju za odpovědi..