Dárek od dítěte pro tatínka, babičku apod.

neeve
18. lis 2009

Jen tak přemýšlím, že by ta naše Nelinka mohla už dospělým taky něco darovat. Nejen k Vánocům, ale i tatínek bude mít narozeniny a tak bych s ní ráda vyrobila manželovi nějaký dáreček, aby byl jako od ní. Samozřejmě mě napadlo, že namaluje obrázek, ale těch už máme od naší téměř dvou a půl leté Nelinky spoustu 🙂 Napadlo mě zarámovat otisk ručičky do rámečku... ale ... Nevíte o něčem originálnějším? 🙂 Předem díky za tipy.

suki
18. lis 2009

zkuste spolu vyrobit něco lehkýho z moduritu a pomalovat...to bude krásnej dárek 🙂 😉

neeve
autor
18. lis 2009

Super nápad Suki 🙂 Teď mě ještě napadlo pomalovat třeba i kamínek 🙂 Jééé, zítra jdu pro modurit. Se bude hodit i k Vánocům třeba 😀 😉

bledulka
18. lis 2009

neeve- obtiskávali jsme se starším (ale tehdy mu bylo přes rok) na tričko ručičky a nožičky...
lze-pomalovat hrníček barvou na keramiku
z tvrdé čtvrtky záložky do knížky (polepit kousek papíru různými geometrickými tvary jiných barev)
babičce v létě vlastnoručně uvázaná a natrhaná kytička z louky
nacvičit básničku,písničku,divadlo- nahrát na cd/dvd
kresby se dají nechat vytisknout na triko,zástěru, podložku pod myš atd...
dokonce jsem viděla návod na mýdlo s kresbou

rulfici4
29. čer 2015
zzuzinda
29. čer 2015

Děti dárky vyrábí (ne k Ježíškovi, pořád věří, že dárky nosí Ježíšek). Vyrobí něco z papíru, zvířátka z bambulí, dinosaura z kolíčků a papíru, pomalují kamínky. Adam dostává kapesné, takže něco sám koupí (Bára od něj třeba k svátku dostala ochucené mlíčko v krabičce 🙂 )

idtziztd
26. pro 2015

dobrý napat zzuzinda 😉