Dárek pro kamarádku, máte tip?

werun83
6. led 2014

Za měsíc máme jít na oslavu 30tin mojí kamarádky, spolužačky z vysoké, a já vůbec netuším co jí koupit. 😢 Neměl by někdo tip? 😉 Abych trochu popsala kamarádku: bydlí s manželem ve svém, i když ještě přistavují a předělávají, nemají zatím děti, je náruživá sportovkyně (běhá, lyžuje, baví ji cysklistika) a je velký workoholik (pracuje ve zdravotnictví). Šperků určitě dostane hodně, možná i nějaký ten wellness pobyt. Napadl nás ještě s další kamarádkou espresovač, nějaký lepší, ne na kapsle.Má ráda dobrou kávičku. Ale prý je to blbé. Jediné co jsem vymyslela, je hrníček s fotkou naší party, ale to bude jen takový bonus. Předem moc děkuji za tipy 😉

leni78
6. led 2014

Nějakou parádu s hodnotou. Náramek. Těch je vzdycky malo. Ten nikdy nevyhodi. A jako vzpominka na holky dobry.

tonna
6. led 2014

Tak pokud má ráda kávu, tak já teď objevila u tescomy kávovar paloma, je to jako preso. Ale fakt moc dobré a ani to není nijak drahé a k tomu ten hrníček jak píšeš. Ten kávovar od nás dostane tchyně k narozkám, hrozně se jí líbil a káva jí chutnala.

ladie
6. led 2014

Já bych dala spíš poukázku - welness, zážitek, večeře, pobyt...

bernicka
6. led 2014

@werun83 Pokud ráda sportuje, co zkusit nějakou poukázku do jejího oblíbeného obchodu se sportovníma potřebama, pernamentku do fitka? Poukázka na masáže (zdravotnictví je náročné)? Nebo co zavzpomínat a koupit něco spojeného s vysokoškolským životem? Hodinky s osobním věnováním?

mrazulkav
6. led 2014

Tak pokud ne kávovar, tak nějakou dobrou (luxusnější) kávu? Nebo klasický mlýnek na kafe? Náš taťka ho nedávno sháněl a prý to nebyla taková sranda... teď si každé kafíčko poctivě mele a hodně si to chválí...

uztotakbude
6. led 2014

Jestli sportuje, volila bych např. permanentku do fitka, nebo do krytého bazénu apod.

laurasucha27
21. led 2015

Zdravím!
Pokud kamarádka čte, super dárek je například nějaká krásná originální záložka 🙂 Třeba tohle pírko: http://www.dioart.cz/darkove-predmety/zalozky-d... Úplně ho vidím u sebe v knížce, ale nikdy bych si ho sama nekoupila :D ale jako dárek bych měla radost!

verena
22. led 2015

A proč je presovač blbý? Jestli ho nemá, tak mě by na jejím místě jistě potěšil. A ještě by se k tomu hodil ten hrnek. Záleží teda, kolik do toho chceš investovat. Jednou jsem ho dostala od manželovy rodiny a jsem za něj ráda, a i když te´d kafe nepiju kvůli kojení, tak je vidět, jak návštěvy vždy ožijou, když jim nabídnu presso. A když má šlehač mlíka, jde s tím dělat i dobré Caro. Jinak chodí do toho fitka? Protože ty sporty, co píšeš, tak k těm těžko něco dávat. Pokud správně předpokládám, že je kamarádka narozená před rokem 89, tak na netu najdeš archiv novin pro každý den (především asi Rudé právo), přijde mi docela vtipné vytisknout jako dárek, co ten den vyšlo - ale to je taky jen taková blbost.

perinka_malinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
johnny008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marieggg
3. led 2017
Uživatel marieggg je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marieggg.

Já jsem kámošce pořídila ohňostroj :D zní to blbě, ale na http://www.ohnostrojekralik.cz/ mi udělali ohňostroj na přání. Není materialistický typ a nechtěla jsem jí dát nějakou blbost. Tak jsem ji o půlnoci vyvedla ven a nechala jí to bouchnout. No a byla nadšená, dokonce ji to rozplakalo. 🙂

finie
4. led 2017

Přesně tohle řeším teď na víkend, kdy se chystáme na 30.narozky kamarádky. Přemýšlím, že pořídím velkou krabici a dám do ní všechno, co má ráda, ať už jídlo nebo nějaký hezký drobnosti, co jí potěší a společný fotky. Plus pečeme dort a přichystáme nějaký vystoupení. 😅

klanova2
12. led 2017
Uživatel klanova2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.

Ahoj a co si s kamarádkou vyjet na nějaký wellness pobyt do Mariánských Lázní? Byla jsem tam již několikrát a jsem opravdu nadšena. Pobyty kupujeme na http://pobytyvcesku.cz/pobyty-pro-zeny/marianske-lazne.

trevione
29. led 2017

Moje nejlepší kamarádka hrozně ráda vaří a peče, takže jsem jí teď kupovala krásnou retro šik zástěrku od Chiclovely.cz Příští týden bude mít oslavu, tak se moc těším na její reakci. Dle mého to bude přesně její styl 🙂. Tak pokud tvoje kamarádka také ráda tráví čas v kuchyni, zkus se podívat na jejich stránky, jestli si nevybereš.

irrenn
1. únor 2017

Ahojky,
mi se líbil tento dárek - elektronická čtečka na knihy a měla jsem tam hned i e-knihu Deník praštěné 4cátnice - dárek mě opravdu potěšil, kniha pobavila a dodnes si e-knihy stahuji, neboť jsou levné a některé i zdarma

syllwa
25. únor 2017
Uživatel syllwa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od syllwa.

Například mě vždy potěší nějaká ta svíčka, vůně do bytu, něco podobného. Pokud to kamarádka nemá, tak ji můžeš pořídit například aromalampu. Je to skvělá věc, dáš tam jen čajovou svíčku a nějakou esenci podle toho co ti voní a necháš si tím krásně provonět byt. Pokud už aromalampu má můžeš ji prostě pořídit balíček vonných esencí. Já nakupuji buďto zde https://www.esencialni-oleje.com/ nebo na farmářských trzích když mě tam něco zaujme.

ninka8811
4. říj 2017
Uživatel ninka8811 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ninka8811.

S mojimi tromi naj kamarátkami si vždy dávame ku sviatku a na vianoce nejakú drobnôstku. Viem, že ty asi hľadáš nejaký hodnotnejší dar, ale ja som kamoškám minuly rok na vianoce dala takmer vlastnoručne vyrobené zrkadielko, teda nevyrobila som ho sama, ale dala som si ho vyrobiť na https://www.udelejsiplacku.cz/ a ako motív som použila svoju vlastnú krsebu nas styroch a vzdy ked sa stretneme tak si ich vytiahneme a kazda ma pri sebe tú istú vecičku, ktorá je aj praktická, kedže sa to všade zmestí a povedzme si, každá žena potrebuje zrkadielko pre kazdy pripad 🙂

ivankarich
13. říj 2017

Také bych šla do nějaké dekorace do bytu 🙂 Květinu ,kosmetiku 🙂

lucasice
5. srp 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

Já dala takhle kamarádce poukaz na školu smyku :D myslím, že si to moc užila.