Dárek pro miminko a maminku. Rada a anketa

lienka26
21. únor 2009

Ahoj maminky,

můžete mě prosím poradit vhodný dárek? Kamarádka porodila a chtěla bych jí koupit vhodný dárek - jak pro miminko (aby to mělo od tety) tak i pro maminku (pro potěšení).

S kamarádkou se známe už moc dlouho, nemám problém s tím co jí koupit k svátku, narozeninám, vánocům apod. Ale je prvorodička a tak říkala, že nic nepotřebuje, že všechno má a že mám jen přijít. Stejně ji chci ale něčím potěšit a sama děti nemám, tak ani nevím co by ji jako čerstvou maminku potěšilo. Ona teda asi taky až tak ne - je to její první mimi 🙂 Potřebuji tip na dárek ode mě pro ni jako "mamču", ne kamarádku.

O dárek za porod se postaral tatínek. Vím, že maminky ocení třeba kosmetiku pro mimi, prací prášek, plenky apod., to je jasné, to vezmu jako samozřejmost. Vždy ji můj dárek potěšil, největším dárkem je pro ni její manžel a teď i miminko. Je také docela zběhlá od našich kamarádek, které mají děti, takže "výbavu" má připravenou...

A tak se ptám - měly jste třeba taky vše připravené a dostaly jste dárek, který vás potěšil třeba "později", ocenily jste, že ho máte, nebo např. vás potěšil právě pro to, že to nebyly pleny atp.?
A dárek pro mimi?

Co to bylo?

PS: Na tyto stránky chodím, tuším že tu byla podobná diskuse, ale nemůžu ji najít. Proto prosím admina, aby mě případně nasměroval. Děkuji

L.

lienka26
autor
21. únor 2009

PS: Podařilo se mě odkliknout téma dřív, než jsem zadala žádost i na koníka sk. Je možné tuto diskuzi otevřít i tam? Děkuji adminovi.

janulle22
21. únor 2009

ahojky tak ja jsem dostala od holek ze skoly velikou kojeneckou flasku a byli v ne hrebinky nejake hracky flasticka lzicenky a bylo to moc pekne... a potesilo me to...

za porod jsem dostala nahrdelnik od babicky pritela a malej dostal k narozeni zlaty privesek znameni...

asi njsem ti moc neporadila co..? 😅

geminis
21. únor 2009

ahoj lienka,
nevím, kolik chceš do dárku investovat.
existují dnes už v obchodech balíčky pro miminka, kde je třeba bodynko, dupajdy, bryndánek. dostaly jsme poměrně dost oblečení, třeba i ve větších velikostech.
taky mě potěšila literatura o dětech, co jsem dostala. jedna kniha byla o matce a dítěti, bylo to o všem možném, i o těch nejčastějších nemocech miminka, nebo otestujte své dítě, kde je hezky napsané, jak se ti malí človíčci rozvíjí v kterém věku a jak jim rodiče mohou pomoci.
taky mám děti a kašičky, nebo knihu s recepty na první příkrmy.
od jedné kmarádky jsem dostala dřevěnou závěsnou hračku, takže po kolotoči, který holky urvaly, jim vyhrává před spaním.
taky se mi vždy moc líbily takové ty startovací sady třeba od aventu. Byly v nich flaštičky...ale záleží, zda bude kamarádka kojit. i tak se ale flaštičky budou hodit na později na čajík a tak.
taky se mi moc osvědčila avent termotaška.
a ta kojenecká flaška, jak o ní píše janulle, je taky super.
no, snad aspoň nějaká inspirace.

lienka26
autor
21. únor 2009

Janulle22 - děkuju za odpověď. Chci dát dárek za sebe (holky z práce jsou na mateřské už dávno - moje býv. práce a jsem nemamina - zatím), ale je to tip pro další holky nebo skupinu kamarádek. Inspiruje to určitě další holky - MOC děkuju. Vystihla jsi ale PŘESNĚ myšlenku, se kterou jsem téma zakládala - potěšit někoho blízkého, s kým se znáš dlouho a dostal se do jiné "dimenze" - rodičovství.

lienka26
autor
21. únor 2009

Ahoj Geminis - děkuju za tipy 🙂 Zaujala mě ta startovací sada flaštiček - usuzuju že to bude nějaký balíček pro maminky.

Teda musím zjistit od kamarádky co všechno má, protože jsem ji posílala odkazy na stránky, články, dávala ji knihy a všechno info a podle toho jak ji znám, tak si zjistila všechny informace (od kamarádek maminek, babičky, net, knihy atd.) vše zjistila, prověřila a nakoupila vše potřebné a když ví, že bude něco potřebovat do budoucna tak to řekla anebo si koupila nebo dostane od další kamarádky maminky...

A ještě se dívám - máš krásné dvojčátka!

janulle22
21. únor 2009

lienko ale ta flaska stala oko 400 bylo to jako takhle koupene ne ze do toho dokupovaly... to uz bylo vse... takze to muzes koupit i za sebe...ale jak chces nenutim te, jen ti rikam co potesilo me... 😉 ... a co ceka...?

lienka26
autor
21. únor 2009

Geminis - dům ani auto jim kupovat nebudu 😀 ale u nás (s kamarádkou) je to o tom, co si chceme dát a jak se známe.
Poznaly jsme se v práci před 8 lety a staly se z nás kolegyně, kamarádky a trvá to dodnes (je nám kolem 30 🙂 )
Neceníme si věci na peníze - důležitější je chvíle, kdy se potkáme třeba na hodinu než jaký dárek si dáme a za kolik. Jsme prostě kamarádky a vždycky víme co potěší tu druhou.

Někdy je pro člověka moc dát 500,- Kč za dárek, někdy 1000,- Kč - za dárek. My si to užjeme když se opravdu potkáme i na hodinu až půl dne.

Chci jí dat prostě dárek takový, který není o penězích, ale od srdce.

Tolik jen k té investici (finanční), že jde o to potěšení.

lienka26
autor
21. únor 2009

Janulle22 - děkuju za příspěvek i za sdělení ceny. Já to konkrétně u kamarádky až tak neřeším.

I roto jsem diskuzi nazvala "rada i anketa" - nechci řešit jen sebe a svůj dárek, ale přála bych si aby to inspirovalo i další lidi. Jen mě nenapadl aspekt ceny tak Ti moc děkuju za další nápad a přínos pro diskusi 🙂 😉

ivee
21. únor 2009

Lienka26 a co jí dát poukaz do fotoateliéru, aby se mohla nechat s miminkem vyfotit? Třeba klidně až bude mimi větší, ale je to dárek "napořád" 😉 Nebo plenkový dort (dělala jsem pro kamarádku), do kterého dáš kromě plenek pár drobností pro mimi a něco pro maminku. Mě osobně velmi potěšilo, když jsem po porodu dostala dárek pro sebe - kosmetiku - protože všichni většinou něco kupují miminku a na maminky se trošku zapomíná 😝

lenkanemeckova
22. únor 2009

Napíši svoji zkušenost.. dárečky které mě potěšily:
hračky - těch totiž nikdy není dost 🙂
velký a kvalitní olivový olej - nejlepší kosmetika pro mimi
knížka "Proč máma potřebuje růžovou kabelku" od S. Schneider - skvěle a vtipně psaná kniha s podtitulem tajemství všech šťastných maminek

a naopak co nedoporučuju... ale je to jen můj názor
jakékoliv oblečení... nic z toho co jsme dostali jsme neunosili... buď nám to bylo malé, nebo velké a sezóně mimo... mám nádherné letní šatičky které oblékneme teď a teplé termopunčochy které nám budou tak v červnu 😅
ani další věci pro mimi... já osobně třeba preferuji jen jednu značku flašek, jiné ani malá nechce.. a ostatní se jen válí ve skříni... to stejné s dudlíky... pleny a ubrousky jsou fajn, ale u těch malinkých dětí je problém že hrozně rychle rostou a maminky už mají zásobu...

no je to náročný trefit se... od srdíčka bych dala kamarádce něco jen pro ni... nejlépe něco na relaxaci co nemá s mimčem vůbec nic společného ... maminky asi ví o čem mluvím že 😀 a pro mimi... co takhle dárkovej poukaz třba do dm nebo rossman... tam si pak pro mimi máma koupí to co bude ctít 😉 .. no a + nějaké to chrastítko či mazlíka... to by bylo elegantní řešení ne 😉

ina.b
22. únor 2009

Co třeba pro maminku (aby měla na památku) Deník děťátka : http://www.zbozi.cz/?r=hint&q=deník+děťátka nebo takovou tu hmotu, kam mimi otiskne ručičku a nožičku... Dětské fotoalbum...
Miminku např. deku s hračkou: http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=191474

emamamamu
22. únor 2009

http://babyotisk.cz/index.php?page=shop.product... a c otohle? ramecky jsou bile, ruzove, nebo modre...bude to neco pro mimi a zaroven bude maminka dojata, jak ma jeji mimi nadhernou nozicku 😀 😀 😀 😀 😀

dasap
23. únor 2009

lienko, jestli chceš dárek pro maminku pro potěšení, tak bych spíš doporučovala poohlédnout se po něčem, co s tím dítětem vyloženě nesouvisí. Nevím, jak to Tvoje kamarádka moc prožívá, ale pamatuji se, že mě už pak tak trochu štvalo že se mnou všichni mluvili jenom o dítěti, a o mě se vlastně nikdo moc nezajímal. Takže já bych určitě ocenila než sadu flašek (mimochodem dosud jsem žádnou nepotřebovala a myslím že už ani potřebovat nebudu🙂 něco osobnějšího, záleží co kamarádku zajímá, baví atd. Ten poukaz na fotky je myslím super, nebo třeba relaxační hudba, nebo poukaz do solné jeskyně, prostě spíš něco co udělá radost jí osobně než že to bude další součástka pro péči o dítě.

Pro dítě mi připadá dobrá nějaká hračka, a spíš pro o něco málo starší dítko, ono do toho rychle doroste a pak bude ráda že už to má po ruce🙂

listicka77
23. únor 2009

pokud mluvím za sebe, tak já jsem věci pro mimi neocenila skoro žádné (oblečení vůbec ne, hračky taky skoro ne). buď to bylo zcela mimo moje preference nebo prostě nadbytečné nebo sezóně nevhodné... válí se mi tu spousta nikdy nepoužitých věcí a je mi někdy líto, kolik je v tom peněz, které se daly vynaložit účelněji. ten otisk, co tu zmiňovaly holky, se mi zdá docela originální (líbí se mi to ve variantě písek - http://www.branakdetem.cz/_4441.htm). nebo ten poukaz do fotoateliéru, to je fakt hezký nápad.
no a pro kamarádku - tu znáš nejlíp sama...

binki
23. únor 2009

otisk i foto se mi líbí, já jsem synovi a dcerce od bratra dala dárek - vysazení stromu s jejich jménem a vzkazem...dostali jsme certifikát a foto s mapou...osobně jsem ocenila oblečení větších velikostí pro syna (cca rok a dál) a botičky, plínky, vitamíny. jinak samo třeba poukaz na masáž po porodu, dělá např. Sabai salon

krista
21. kvě 2009

lednacek • 15. březen 2009 v 17:30
Ahoj všem maminkám. Jsem zatím bez velkých zkušeností s porodem a dětmi, neb jsem bezdětnál. Kamarádka právě porodila a já se chystám do porodnice, tak mě napadlo, zda se můžete podělit, co vám udělalo radost za dárek, co jste ocenily a co naopak bylo nevhodné?

sarkal • 1d • 15. březen 2009 v 18:58
Ahojky.Tak do většiny porodnic se nesmějí nosit kytky,ale to stejně dávají spíše chlapy..Myslím si,že největší radost udělá něco pro miminko,pěkné dupačky,soupravička,capáčky,tepláčky,zkrátka něco na sebe to se hodí vždycky 😀
Já dostala od příbuzných oblečení na malého a plínky a udělalo mi to velikou radost 🙂

valentovasasa • 1d, 23tt • 15. březen 2009 v 19:05
souhlasím !
Oblečení se neztratí - ale neber a nekupuj ty malé velikosti - 50,56 jsou zbytečné pokud to není nedonošené dítě, vzala bych něco v 62, ale zas na druhou stranu toho asi bude mít maminka dost nakoupeno předem, tak aby to dítě to vůbec vzalo na sebe, tak bych asi volila už větší velikost jako třeba 68. Neboj, z počátku to dítě strašně rychle roste, tak do toho doroste dost rychle.

ducky • 1d • 16. březen 2009 v 09:29
Ahoj Ledňáčku,
tak jestli chceš potěšit i přímo maminku, tak jí přines nějakou mňamku, něco, co má moc ráda.
Mně kámoška donesla cheescake, který miluju a udělalo mi to hroznou radost.
Jinak jak píšou holky, většinou se nosí obléčo, já jsem třeba kamáradce dala takovou sadu, byly tam tuším 3 bodýčka, nějaký overálek, čepička a ponožtičky. Hlavně nekoukej jen na krásu, ale i na praktičnost. Např. dle mého jsou nejlepší overálky s klasickým rozepínám prostředkem a nožičky vepředu. A v podstatě každé rozepínání vepředu je v pohodě. Mám pár overálků se zapínám vzadu (dostala jsem je) a v podstatě je nepoužívám ani teď, když už malá drží hlavu, protože zapnout to je boj 😉
Tak ať dobře vybereš 😉 😀

hancas • 2d • 16. březen 2009 v 09:42
AHOJKY JÁ DOSTALA,DUPAJDY,OSUŠKU S KAPUCKOU,KOUSACÍ CHLADÍCÍ KROUŠKY(I KDYŽ JE TO NA POZDĚJC ZHODNE SE TO)TEPLÁKOVEČKY,ALE I TŘEBA VLHČENÉ UBROUSKY...UDĚLÁ RADOST,LÁTKOVÉ PLÍNKY NEBO PODLOŽKY NA PŘEBALOVÁNÍ JE TOHO SPOUSTY,ALE JAK PÍŠÍ HOLKY DĚTI HODNĚ ROSTOU MI MĚLI VELIKOST 50 JSME SE NARODILI O 6 TÝDNŮ DŘÍVE,ALE TY KUP TU 62,68 UVIDÍŠ ŽE TÍM NIC NEPOKAZÍŠ

yanna.o • 16. březen 2009 v 11:12
ledňáčku, já bych vzala body s dlouhým rukávem velikosti 56 (to je pro 56 cm dlouhé dítě a je počítána i rezerva na plínu). Malé to mimču nebude, když nebude mít široké balení (tj. ještě látkovou plínu kvůli kyčlím). Pak bych vzala bavlněné ponožtičky bez škrtivých gumiček nebo takové bamulkové měkké botičky na zahřátí nožiček v kočárku, když je ještě chladné počasí. To body bych vzala zavinovací, aby nebylo přes hlavu. Vídám v Puntanele, v HM nebo CA, občas v Globusu. V HM jich mají hodně a i po víc kusech.
střih vypadá takhle
http://www.antony.mimishop.cz/aktualita.php?id=...

nějakou koupel od Weledy.. ale tohle ona bude mít připravené, takže by to měla až na později..

Dávej pozor, ať to oblečení má patentky v rozkroku, ať nemá hrubé výšivky, které by přišly do kontaktu s tělíčkem a rozepínání vpředu nebo to celozavinování je určitě lepší. A ať to není moc umělotina, nejlépe 100% bavlna.

yanna.o • 16. březen 2009 v 11:26
my měli klasickou míru těch 50 cm a body 50 a 56 jsme nosili určitě měsíc a n¨ěkteré měsíc a půl, ono záleží i na firmě, ale většinou to jde. Když koupíš něco většího, tak mimčo do toho doroste. Osušky mají čtvercový, spíš trochu obdélníčkový tvar s kapuckou. Ty malé vydrží pro malé mimi, ale rychle rostou. Dělají se i větší čtverce.

konja • 2d • 16. březen 2009 v 11:33
Ahoj, tak já mám na oblečení teda úplně odlišný názor. Některé oblečení co jsme dostali jako dárek bylo sice fajn, ale něklteré bylo úplně mimo můj vkus a nikdy jsem to malé nedala. Takže já bych prostě oblečení nekupovala, pokud si o to maminka přímo neřekne. Většinou mají maminky na miminka nakoupené dostatečné zásoby. Spíš bych přinesla mamince něco na zub (já dostala od kamarádky výbornou čokoládu, ne žádnou Milku,ale fakt pravou čokoládu) a pro miminko nějakou hračku. V obchodě je teď tak obrovský výběr. Třeba nějaké řachtátko, kousátko, plyšounka co má zrcátko, kousací kroužky, šustí. Takové hračky se dají koupit v různých cenových relacích, takže koupíte jak za stovku, tak za víc. A nebo se optat v obchodě jestli nemají např. dárkový poukaz a ať si maminka pak zajde koupit to co sama bude potřebovat. Třeba pbchod CaA má dárkové karty, na které uložíte peníze (kolik chcete) a maminka si am pak může jít koupit buď neco na sebe nebo na miminko. Já bych to řešila spíš takhle než běžet s oblečením. Nemusíte trefit velikost a nebo se vůbec nemusí líbit. A to je pak škoda!

lednacek • 16. březen 2009 v 11:34
Moc Vám všem dík. Mimčo už je od včerejška na světě, tak se jdu po něčem podívat, snad se trefím 🙂

yanna.o • 16. březen 2009 v 11:35
kybys kupovala čepičku, tak je lepší, když má šňůrky, čepička vede i přes ouška. Jiné čepičky se více shrnují, lezou do očí, padají.
vypadá nějak takhle
http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/5...

další příklady
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16678377&tab=8
http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/5...
http://www.batolatko.cz/files/products/cepicka_...
http://img.mimishop.cz/juniorstyl/0/a744768.jpg

yanna.o • 16. březen 2009 v 11:37
dárkový poukaz je fajn. Jinak k tomu oblečení ještě.. jasně, někdy lidé koupí nepotřebné věci, ale bavlněným zavinovacím bodýčkem bez výšivek v místě, které je v kontaktu s tělíčkem a s dlouhým rukávkem se nic nepokazí, protože tohle to mimčo nosit bude.

yanna.o • 16. březen 2009 v 11:41
z hraček třeba tenhle páv lamaze http://www.detskydum.cz/detail/lamaze-pv-emil-3... má velký oči pro dítě viditelným směrem, malá mimča tyhle kontrasty a oči vnímají, šustidla atd. má taky

ia. • 1d • 16. březen 2009 v 11:42
mě třeba potěšilo, když mi donesly kamarádky plenky a ubrousky, to se neztratí, že 😉 a malému na památku do postýlky malého medvídka.
jináč už všem hlásím, že žádné plyšáky!!kdo k nám po 6N přišel podívat se na malého, donesl plyšáka. A ne žádné drobky, ale pořádné obry 😠 takže jsou v pokojíku a práší se na ně, malý má v postýlce svého medvídka, s kterým usíná a na ostatní sedá prach....
jo a dárkový poukaz schvaluju. Dostala jsem od kámošek do chicca, a supr. Vyberu si co zrovna potřebuju, fakt supr dárek..

janab78 • 16. březen 2009 v 11:46
Já bych koupila asi nějakou hračku pro prcka, to se bude vždy hodit. Ale je fakt, že třeba bodíčka a dupačky se taky neztratí.
Co se týče čepičky, tak já zase jedině bez šŇůrek, kvalitní krásně drží na uších. Na šňůrkách se mi malá málem oběsila 😀 . Když byla starší, tak samozřejmě s, jinak si to prckové sundavají.

yanna.o • 16. březen 2009 v 11:47
ia, jo.. stejně si s tím ty děti nehrají, malého kojence zajímá stejně obal od sušenky jako plyšák od lamaze.
z hraček mě ještě napadli takoví ti chechtáčci - mívají takový kulatý tvar a stačí do nic trošku bouchnout a chechtají se a v chiccu na andělu mají u kasy takový pískací hračky, taky není potřeba vyvinout velkou sílu, aby to písklo, je to takový ohýbací. TAkto to vypadá http://www.babydracek.com/images/sklady_podrobn... Plíny a ubrousky se fakt neztratí! 😀

yanna.o • 16. březen 2009 v 11:50
janab, no dobře, ale minimálně bych chtěla, aby měla ten tankistický střih 😉 a zas ne nějaký gumičky, aby se nevyrývaly do kůže a moc švů silných vzadu kvůli otlakům.. takové čepičky většinou ty šňůrky mají, ale mimčo spící v kočáru se mi nikdy nevěšelo ani náznakem 😉 😀 Jen nekoordinovaně mele ručkama, ale žádný drama, nemá sílu v rukou a ty šňůrky nejsou tak dlouhý

yanna.o • 16. březen 2009 v 11:52
tyhle čepičky nám vyhovovaly nejvíc - bez gumiček a nelezly do očí ani nepadaly z hlavy
http://www.batolatko.cz/files/products/cepicka_...

janab78 • 16. březen 2009 v 11:59
yanna.o-mně se malá věšela, ale to bude možná jen mým dítětem 😀

JInak já mjsem dotala takovou knížku, kde si mamča zaznamenává vše o dítěti a docela jsem za ni byla ráda.

yanna.o • 16. březen 2009 ve 12:15
janab, zajímavé 😀 já právě ty novorozenecké čepičky měla strašně ráda, protože byly malému pohodlné, netlačily ho jako ty s gumičkou (to měl na čele pak vždycky vytlačený 😒 ) a nikam se nehrnuly.

nějaký čtivo je také dobrý nápad, nebo ty zapisovací obrázkové deníčky, příp. obyč deníček s prázdnými bílými listy

jeudi • 1d, 32tt • 18. březen 2009 v 10:47
ahojky lednacku ja bych asi koupila knizecku pro miminko prvni rok zivota tam si pak zaznamenava kdy poprve se usmalo otocili se jeho prvni lzicka atd myslim ze to nikoho neurazi je to hezky darek jinak s hrackami si jeste asi hrat nebude ale naka hezka zavesna hracka na kocarek by taky nemusela byt spatna...tak hodne stesti pri vyberu a pak jsem urcite napis co si vybrala a jakou to udelalo radost ale myslim ze uz jen to ze neco prineses a vzpomenes si ,udela radost

zuzik_p • 1d • 18. březen 2009 v 11:37
Ahoj, kdyz bych to vzala ze sve zkusenosti...Obleceni se nemusi libit a take se nemusite trefit do velikosti. Cepicku v zadnem pripade, protoze kazde mimi ma jiny tvar hlavy, bez zkouseni to nema cenu kupovat. Plenky muze mit maminka v zasobe a miminko mezitim muze z te vasi darovane velikosti vyrust. Poukaz zni fajn, ale je to dost neosobni darek.
Bud bych se zeptala maminky, co ji chybi, pripadne co by si prala nebo bych vybrala hracku.

evuse • 1d • 18. březen 2009 ve 20:54
A co prostě koupit něco pro maminku, poukaz na masáž, nějakou relaxační sadu, opravdu kvalitní tělovou kosmetiku, prostě něco, aby se trošku mohla rozmazlit?

ygreen
21. kvě 2009

myslím, že ocení i praktické věci typu čajíčky od třeba 3 týdne, 4 měsíce, apod. To ti poradí v lékárně. Ale emamamamu má dobrý tip - ty otisky jsou krásné a mají i více druhů 😵

jinak kamarádka má termín v červnu a já jí nechala tady jednou holčinou uháčkovat dvě nádherné romantické letní čepičky 😵 jednu malinkatou od narození a jednu trošinku větší

zdenkaradek
12. led 2010

Ahojky, tak já se připojuji k tomu deníčku pro miminko. My jsme pro Šimona dostali tento: http://www.smartpress.cz/katalog-knih/tvuj-foto... a je super. Tato knížka je sice dražší, ale vyplatí se. Má kroužkovu vazbu, je hodně podrobná a je v ní hodně místa na dolepení fotek. 😉

bambusko
12. led 2010

ak to ma byt uzitocne, plienkovu tortu, ak na pamiatku, pridavam sa k vecsine - knizka, album ,ramik, dennik

katka76
13. led 2010

necitala som celu diskusiu, ale co vyuzije dlhsie, je osuska s deckym motivom, povleceni do postielky, tzv. spanielska deka

bonnieblue
19. bře 2010

ahoj,
my jsme dostali tohle hackovaneboticky cz

bonnieblue
21. kvě 2010

jj, plenkový dort, jak píše "bambusko" výše je taky dobrý nápad
babydarky cz/plenkove-dorty/

tigri
21. kvě 2010

podla mňa výborný darček pre miminko aj maminku je taká tá sádrová sada na otlačky ručičky/nožičky....ja to mám pre obe babulky a je to krásna spomienka 🙂

babycake
5. črc 2010

souhlasím s plenkový dortem, ingredience jsou všechny použitelné, vypadá to pěkně a určiět udělá velkou radost! plenkovedorty cz

akcull
11. lis 2010

Mně osobně udělaly moc velkou radost tyhle náušnice.🙂 Dostala jsem je od sestry.
http://www.sperkyprozeny.cz/Cela-nabidka-abeced...

Na mimčo jsme dostali různé oblečky a hračky, všechno bylo super. Ale líbí se mi ty plenkové dorty a myslím, že i poukaz k profi fotografovi, který příjde i domů, je super dárek...

kikulaa
1. bře 2011

Dárek pro miminko i maminku společně určitě doporučuju netradiční a originální dárkový koš. Já sama jsem ho jednou dostala, bylo to výstižné, vtipné a moc hezké. V Praze se na to specializuje kosprotebe cz . Mají tam nádherné dárkové balíčky pro ćerstvé rodiče a miminka, něco i z chráněné dílny. Něco pro Tebe třeba :
http://www.kosprotebe.cz/deti/cerstva-maminka-m... nebo záleží na pohlaví http://www.kosprotebe.cz/deti/je-to-holcicka-!/.
Když je to budoucí maminka, tak je hezký dárkový koš http://www.kosprotebe.cz/deti/budouci-maminka/.
Mají to tam opravdu hezké i pro jiné členy rodiny, byla jsem moc spokojena! Nebo ti ta vytvoří dárkový koš na míru.

nanda26
4. srp 2011

Mě udělal obrovskou radost na zakázku dělaný přívěšek, který mi dala ségra společně s babičkou a byla to vlastně jediná věc kterou jsem dostala já, jinak to všechno byly baby dárky, takže určitě můžu potvrdit, že radost udělá i něco zcela "nemiminkovského".
Na oblečení i hračky jsem strašně vybíravá takže jsem všechny prosila ať nám nosí plíny (to je super dárek v případě, že člověk ví maminkou preferovanou značku a velikost), ale stejně jsme měli byt plný plyšáků...
Kamarádkám dávám s oblibou kojenecké ponožtičky např prvnikrucky com nebo přes e-bay ale stejně je dobré napřed zjistit jestli budou mít miminko oblíkané v kraječkách nebo moderně.

marianne987
19. led 2013

Holky jakejkoliv dárek a pro kohokoliv najdete tady: vyhledavac-darku cz
je to fakt úplně úžasná stránka a kluci se o ní pořád starají

jtinacz
28. říj 2013

Ahoj kočky, nejlepší je fakt vědět, co kamarádka tak plus minus má 🙂 a co hlavně má plus minus ráda 🙂 Mě by třeba obrovsky potěšil poukaz na focení s miminkem, to bývá kolem třech a víc tisíc, bývá v tom i líčení pro maminku, takže myslím, že fakt super. Nebo se teď i hodně dávají třeba pro miminko zlaté dukátky (hodnota zlata se v dlouhodobém horizontu furt drží). A nebo něco fakt víc praktického, co ale zároveň mamince ušetří práci v souvislosti s mimčem, já jsem třeba teď kupovala pro kámošku dárkové balení infračerveného teploměru Thermoval duo scan, je tam ještě lahvička od Aventu a ještě vatové tyčinky a ubrousky. Dárek do tisícovky a udělal radost 😵 Praktickej pro maminu, protože se s sním dobře měří (mám ho doma, tak vím), hlavně v noci na měření mimča a větších dětí je to k nezaplaceníííííí 😎

jtinacz
28. říj 2013

Jo ještě nevím jestli sem můžu dát odkaz na jiné webovky, kde jsem koupila ten teploměr, kupovala jsem ho tady: http://www.nonrx.cz/thermoval-duo-scan-usni-cel..., ale maj ho i tady: http://www.docsimon.cz/zbozi/thermoval-duo-scan... a asi bude různě po netu.