Dárek pro miminko a maminku. Rada a anketa

lienka26
21. únor 2009

Ahoj maminky,

můžete mě prosím poradit vhodný dárek? Kamarádka porodila a chtěla bych jí koupit vhodný dárek - jak pro miminko (aby to mělo od tety) tak i pro maminku (pro potěšení).

S kamarádkou se známe už moc dlouho, nemám problém s tím co jí koupit k svátku, narozeninám, vánocům apod. Ale je prvorodička a tak říkala, že nic nepotřebuje, že všechno má a že mám jen přijít. Stejně ji chci ale něčím potěšit a sama děti nemám, tak ani nevím co by ji jako čerstvou maminku potěšilo. Ona teda asi taky až tak ne - je to její první mimi 🙂 Potřebuji tip na dárek ode mě pro ni jako "mamču", ne kamarádku.

O dárek za porod se postaral tatínek. Vím, že maminky ocení třeba kosmetiku pro mimi, prací prášek, plenky apod., to je jasné, to vezmu jako samozřejmost. Vždy ji můj dárek potěšil, největším dárkem je pro ni její manžel a teď i miminko. Je také docela zběhlá od našich kamarádek, které mají děti, takže "výbavu" má připravenou...

A tak se ptám - měly jste třeba taky vše připravené a dostaly jste dárek, který vás potěšil třeba "později", ocenily jste, že ho máte, nebo např. vás potěšil právě pro to, že to nebyly pleny atp.?
A dárek pro mimi?

Co to bylo?

PS: Na tyto stránky chodím, tuším že tu byla podobná diskuse, ale nemůžu ji najít. Proto prosím admina, aby mě případně nasměroval. Děkuji

L.

upari
29. říj 2013

já dala minulý týden sestřenici tento dárek pro narozeného syna http://www.ceskamincovna.cz/sady-minci-a-medail... . jásala nadšením - je to opravdu zajímavý dárek a i já sama jsem ho koupila (zpětně) pro mého syna 😀

uzivatelkaja
21. srp 2014

Holky, trosku ozivim tuto diskuzi. Rada bych obdarovala oba rodice za to, ze dospeli k tomu, aby si poridili mimco, coz narozeni je dobry duvod. 🙂 Mimcu asi davat nic nebudeme, bude mit vseho dost. Pro rodice bych jim chteal venovat aspon hodinku pro sebe treba nejakou romantickou veceri v okoli se zajistenym hlidanim, a az po sestinedeli. Co myslite?

kam18
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hribecekbeztecek
24. led 2015

Ja bych teda mela dotaz z opacne strany. Existuji nejake podobne stranky,kam by se vlozil seznam veci co bychom jako dar ocenili a rodina by si to odsrtala?

hanina6241
8. zář 2017

Perfektní jsou Babysety! Znáte? Jsou to krásně zabalené dárky v různých tvarech - mají třeba dopravní prostředky, dorty, zvířátka - objednávali jsme pro kamarádku na křtiny na stránkách babyset.cz . Posílám ilustrační foto - všechny tím překvapíte a dárek obsahuje jen věci, které každá maminka upotřebí i když už doma základ má. Navíc dodání bylo bez průtahů a jednání firmy na jedničku. Dá se i vybrat barva, kvalita, napíšou Vám tam případně i jméno miminka a podobně...fakt paráda.

sebisrni
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kindycz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kindycz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz