Dárek pro nastávající maminku. Co by ji potěšilo?

ancinka
25. črc 2008

Ahoj,
potřebuju od vás rychlou radu jaký dárek by potěšil nastávající maminku - chtěla bych jí dát něco pro ni, pro miminko dostane až se to narodí. Je to moje zaměstnankyně.
Dostali jste od zaměstnavatele dárek a co by vás potěšilo?

díky

ivee
25. črc 2008

Ahoj,
co třeba speciální masáže pro těhotné, poukaz na kosmetiku nebo něco podobného? 😉

agness02
25. črc 2008

ahojky, určitě bych koupila kytku a pak třeba nějakou kosmetiku - krém na bříško, třeba značku Elasti Q já ji používala a byla jsem s ní spokojená, používala jsem i krém na nohy relax na masáže (k dostání v lékárně) a nebo nějakou pěknou knížku o těhotenství a přípravě na mimi, moc mě to tehdy zajímalo a hltala jsem kde co a nebo předplatné nějakýho časopisu třeba betynka, maminka, máma a já a tak 😉 třeba ti to pomůže 🙂

georgine
25. črc 2008

ancinka.. resila bych to dárkovým balíčkem kosmetiky pro miminko, nebo pro maminku, s přiložením gratulace zaměstnavatele.. nic moc osobního, jenom pro pozornost..

caira
25. črc 2008

Ja ti poradim co udelalo desnou radost me, kamaradka mi dala knizku

Harvey Karp: Nejstastnejsi miminko v okoli

je to vtipne napsane a je napakovano vazne super radamy jak zvladnout v pohode ten kolotoc ze zacatku.. Ja tu knizku moc ocenila kdyz se dcera narodila, drzenim se par chytrych triku, ktere tam popisuje, jsme nikdy nezazili proplakane noci, nebo koliku, nebo tak.. a vazne je to docela dost vtipne napsane, takze se clovek pobavi :-}

http://www.jasminka.cz/kniha/harvey-karp-nejsta...

aponchie
25. črc 2008

poukaz na kadernika a kosmetiku plus knihu a balicek caju a nejakych laskomin 😝

lucenek
25. črc 2008

ancinka..nemůžu být i já tvůj zaměstnanec??? 😀

johanda
25. črc 2008

No já dostala od šéfa slib ubrání práce a úkolů, což bylo srandovní, protože se víceméně úkoluju sama a od spolupracovnic nějaké bebešky na mimčo

sue
25. črc 2008

Tiež by ma potešil poukaz na kozmetiku a kaderníčku 🙂

aponchie
25. črc 2008

nohy celkem trpi takze ja bych chtela tripack kosmetik+kadernika+pedikuru a mozna navrch masaz zad a sije 😀 jsem rozmazlena 😀

lucenek
25. črc 2008

apon to teda si...nestačila by ti škrabka na nohy a masážní váleček???? 😀 😀 😀

aponchie
25. črc 2008

ne e pac ja si to neumim udelat a jeste sem k tomu leniva 😀 a kdyz se dlachmam tim valeckem nepocituji takovou rozkos a mrazeni v zadech jak od nekoho 😎 😀

lucenek
25. črc 2008

no to chápu..sama to znám....ale upřímně myslíš že by ti totot všechno zaměstnavatel k narození dítěte věnoval???? 😀

aponchie
25. črc 2008

no ja v to doufam 😀 😀 😀

lucenek
25. črc 2008

tak jo 😀 😀 😀 jdu pracovat k tobě 😀 😀

aponchie
25. črc 2008

no pockej ja jsem ,ale velmi stedrej clovek a jsem si vedoma benefitu ,ktere kdyz zamestnanci das tak se ti vrati..ale zatim nejsem podnikatel,leda,ze by jsi mi jezdila hlidat dite 😀

lucenek
25. črc 2008

jo beru....korát myslím že T je pěký čertík po mamince...to abych si nechala transplantovat oči na záda co???, 😀 😀 😀

aponchie
25. črc 2008

no uz je to lepsi .. 😀 ona je s cizima lidma neskutecne hodna slusna klidna posloucha a jak sem u toho ja je konec.. 😀 ja jsem andilek co te nemaaa 😀

aponchie
25. črc 2008

ale ja si beztak myslim,ze uz jsi porodila a jsi doma z nemocnice a delas,ze si tehotna 😀 😀

lucenek
25. črc 2008

apon...chceš zbacat???? 😀
zítra fotím do alba pupika ala 42tt 😀 😀 😀 tě přesvědčím

aponchie
26. črc 2008

ty jsi jeste tady?dneska je sobota to by mohlo vyjit pac tvuj manza ma urco volno a tak by se stihl hezky opit 😀

lucenek
26. črc 2008

apon jsem a jdu fotit ten pupan jak sem ti slíbila
no možná se povede celkem nadějná sem alůe pssst 😵 🤐 🤐 🤐

aponchie
26. črc 2008

no a jako zdravotnik poznas na kolik jses? 😀 😀 😀

lucenek
26. črc 2008

apon to teda ne...do kuchyně si nevidím a tento obor je mi vzdálenější..ale něco vím tak trochu.....já sem na ty drasťárny však víš 😀

aponchie
26. črc 2008

😀

binki
26. črc 2008

Dostala jsem kytky a drobné pozornosti pro miminko, to mi udělalo radost. Taky se mi líbí masáže - salon Sabai dělá speciální masáže před a po porodu, jsou tam MOC šikovní, nechali jsme tam masírovat tchýni 😀 nebo salon Cairo, tam dělají super lávovou masáž a dají se koupit dárkové šeky...

bambulik
26. črc 2008

mě nejvíc potěšila bonboniéra mořské plody kterou miluju, protože po porodu jsem potřebovala fakt dobít energii
a sežrala jsem ji s prominutím na posezení

babycake
5. črc 2010

..co třeba plenkový dort? www.plenkovedorty.cz Jsou v něm samé "použitelné věci" a navíc to i pěkně vypadá🙂

myszka007
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sebisrni
Odpověď byla odstraněná
Zobraz