Dárek pro právě narozené miminko. Inspirujte

pajaa
19. říj 2006

Ahoj maminky a nemaminky, ma jeden dotaz ohledne vhodneho darecku pro prave narozene miminko. Pritelovu znamemu se v pondeli narodil chlapecek a tak uvazuju, co tomu malemu drobkovi koupit a donest na nase prvni setkani. Potrebuji nejakou inspiraci na vhodny a mozna i netradicni darek. Napada me totiz jen Denicek naseho dedatka. Diky Pavlina

betka007
11. čer 2007

Dashak, ďakujem ti veľmi pekne za radu. Skúsim sa pozrieť v tescu 🙂

krista
21. kvě 2009

svetluskah • 27. březen 2008 ve 21:40
Mamky prosím poraďte mi. Kamarádka bude mít v dubnui mimi (pohlaví si nenechali říct) a já bych jí chtěla koupit dárek. Sama děti nemám, takže se do toho nedokážu vžít a nechci koupit nějakou hloupost nebo něco, čeho dostane hromadu od ostatních lidí.
Co byste jako dárek ocenily nejvíce? Něco praktického nebo pěkného.
Díky za každý tip 😉

elise • 1d • 27. březen 2008 ve 21:42
ja som dostala peniaze a pozešila som sa puzdru na dudlík, hrkálke(chrastítko) a podbradníčku

zuzitka • 1d, 13tt • 27. březen 2008 ve 21:42
darcek pre kamosku alebo pre dietatko? 🙂

vrtule83 • 1d • 27. březen 2008 ve 21:44
Já švagrové koupila pro mimi kvalitnější osušku s kapucí a nějaké ponožtičky, toho myslím není nikdy dost. Jinak myslím že k tomu nějaké to chrastítko také škodu neudělá.

sakura77 • 1d, 14tt • 27. březen 2008 ve 21:44
plienky sa vzdy hodia 😉

svetluskah • 27. březen 2008 ve 21:49
zuzitko - darecek pro maminko nebo miminko, to je vlastne jedno 🙂

plenky jsou jednorazova zalezitost, chtela jsem darovat neco, co jim chvili vydrzi a budou mit na me takto trochu vzpominku

nad oblecenim jsem taky uvazovala, ale rikam si, jestli toho potom fakt nebude mit velkou hromadu, kdyz kazdy donese ponozky

pitrska • 1d • 27. březen 2008 ve 21:52
Ahoj vetsi obleceni,osuska ,plenky za ty sem byla taky rada prachy, lehatko do vody taky dobra vecicka,kosmetika,nejlepsi by bylo se ji zeptat 😉

pitrska • 1d • 27. březen 2008 ve 21:54
Svagrova mi dala krasnej detskej obrazek do pokojicku mela jsem totiz hodne veci porizenych a ted budeme zarizovat tak se hodi 😉

martinaema • 1d • 27. březen 2008 ve 21:57
ja som sa veľmi potešila takej hračenke, čo sa pripevní do postieľky , je to také farebné, dá sa tam pustiť melódia atď. A bol to darček nielen pre bábo, ale aj pre mňa - trošku sa s tým zabávala, ked už bola viac hore. Alebo dobrá vec je aj taká mojkacia dečka - na pritúlenie miesto plienočky. Je to príjemný mäkučký materiál, má to zvieraciu hlavičku. A tiež som dostala kvalitnú kozmetiku z lekárne - už neviem značku (drahšia)- olej do kúpeľa a telové mliečko, ktoré je vhodné pre bábetká, ale aj maminky. 🙂

sue • 1d • 27. březen 2008 ve 21:58
...podľa mňa je najlepšie sa spýtať...

sakura77 • 1d, 14tt • 27. březen 2008 ve 21:59
a aj spaci vak je super super vec,to mozes kupit aj vacsie na jesen zimu,to je jedna z veci ktoru ked niekam ideme vzdy vlacime so sebou

pitrska • 1d • 27. březen 2008 ve 22:00
Joo je toho spoustu me potesila kazda blbustka a ji urcite potesi taky este me napada deka ta se nestrati zavinovacku uz bude treba mit mam takovou peknou latkovou prosivanou deku krasne barevnou a hodila se kdyz sem malou mela na zemi kdyz byla vetsi,hodi se i k vode na cesty a nebyla draha super darek je polohovaci lehatko ale to je asi moc drahy

alami • 2d • 27. březen 2008 ve 22:09
klufrík na detskú kozmetiku, kolotoč nad postieľku, spací vak, detské flaštičky - lepšie, napr. avent - určite raz použije, ak nie hneď, tak neskôr na čajíky. Zvukové hračky, hrazdu so zavesenými hračkami, väčšie oblečenie - súpravky - bundička+tepláčiky sa zíde na každé roč. obdobie, alebo tričko či body z dlhým rukávom - nemusíš počítať, kedy do toho dorastie. Malá deka do kočíka či autosedačky, alebo zavinovačka do autosedačky: http://www.maderna.sk/zavinovacky-fusaky/zavino... - super vec! býva aj letná verzia http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1233753

zuzka99 • 1d • 27. březen 2008 ve 22:12
my sme dostali kopu oblečenia, potešilo, sice niektore sme nestihli ani raz obliect, kozmetiku, hračky ale sami sme si povedali ked sa nás pýtali o kolotoč nad postielku. ale suhlasim, najlepšie sa opýtat, ona bude vediet najlepšie čo by potrebovala
napr. hrazdička, babyvak, ...

svetluskah • 27. březen 2008 ve 22:23
zeptat se nechci, protože to má být překvapení, ona asi ani netuší, že za ní pak přijdu, protože už jsme se dlouho neviděly, ale pořád je to moje dobrá kamarádka

ale větší oblečení je myslím si dobrý tip, i ta deka

mažete své dětičky přes léto opalovacím krémem? Dělám dealerku u jedné značky s potravinovými doplňky a kosmetikou, je tam i opalovací krém vhodný pro děti, jen si nejsem jistá, jesltli by to využila, je to OF20

pitrska • 1d • 27. březen 2008 ve 22:33
Jo jo urcite ja mazala a mazu to se musi
jo vak do autosedacky sme mely taky je super,i ten hrnicek taky ne lacina vec takze by se ji to urcite hodilo sice az pozdeji ale nevadi

alami • 2d • 27. březen 2008 ve 22:36
opalovací krém sa zíde 🙂

lencici • 1d • 27. březen 2008 ve 22:37
u mňa vyhrávalo jednoznačne večšie oblečenie na začiatku mi každy nosil dupačky (50) a tých sompotom mala veľa a veľa niektore mala oblečené možno len raz

xjanex • 1d • 27. březen 2008 ve 22:44
tak určitě se bude hodit nějaká hračka,třeba ty závěsné do kočárku,aby mělo mimčo co pozorovat,nebo nějaká deka na hraní(ta poslouží asi později),dětské povlečení do postýlky taky určitě udělá radost,dětské fotoalbum,jinak mě nic nenapadá,oblečení apod to si rodiče vždy nakoupí sami 🙂

lukin • 28. březen 2008 v 07:50
Já dostala nádhernou knížku o Červené Karkulce. Je velká A4, má pouze 4 listy a krásně malovaná. To potěší a nezahodí se a bude vědět, od koho ji dostala. Jinak můžeš koupit bryndáčky, láhev s pítkem, nebo rychlozavinovačku, nebo peřinu, plyšáka nebo tak něco. Je hodně věcí, které můžeš pořídit na obě pohlaví miminka.

aponchie • 1d, 40tt • 28. březen 2008 v 07:53
kniha,obleceni na pul roku cca,zalezi kdy se to narodi tak podle obdobi,fotoalba urcite jak pise xjaenx,hracku mozna nejakou drazsi co by si treba sama nekoupila,zalezi kolik chces investovat ,mozna neco od lamaze nebo fisher prize

marinka • 1d, 13tt • 28. březen 2008 v 07:54
Ty opalovací krémky jsou dobrý nápad, ale ty taky spotřebuje a nebude je mít na památku 🙂 Mně se moc líbí nápad lukin, já bych byla moc ráda, kdyby mi někdo donesl do kolíbky knížku pro mimčo, dneska je velký výběr knížek i pro několikaměsíční mimča a dětem se obrázky hrozně líbí. Plyšáků apod. bude mít jistě plno, ale knížka je origoš 😉

kacenka83 • 2d • 28. březen 2008 v 07:56
mna napadol nejaky pekny fotoalbum, ramik na fotky kde sa da odtlacit rucicka, alebo nozicka babatka, predplatne mama a ja, rastovy meter, teraz je kopec krasnych a urcite to vyuzije a pokazde ked sa budu merat tak si na teba spomenie 😉

susik77 • 1d, 27tt • 28. březen 2008 v 08:11
my sme dostali od mojej mamy dobry fusak do kociku, vyuzivame to uz asi polroka 😉

jahodka11 • 1d • 28. březen 2008 ve 12:31
svetluska, len nezabudni aspon na kvety pre svoju kamosku..🙂)) podla mna sa na zeny mamicky v tomto veeelmi zabuda, ze vlastne porodili dietatko.....kazdy sa tesi z babatka a na nas maminy sa zabuda.....🙂 nastastie moj manzel a moj ocino do zabudlivej kategorie nezapadaju....ale urcite sa tvoja kamoska potesi aj malemu darceku 🙂

niki2 • 2d • 28. březen 2008 v 19:28
Svetlusko, mne by potesila knizka Prvnich pet let detatka. Je to takove fotoalbum, kam se vkladaji fotky a zaroven zapisuji dulezite a hezke momenty. Je jich na trhu nekolik druhu. Myslela jsem, ze ho dostanu, tak jsem si zadne nekoupila a jelikoz ho nikdo nedonesl, u druheho ditete jsem si uz o nej rekla. 😉

zucha • 2d • 30. březen 2008 v 08:22
kvety su fajn. Ale co som ja najviac ocenila a stale ocenujem a budem ocenovat, az kym budeme pouzivat plienky je kos na pouzite plienky tommee hippee. Maju ho v Kika aj v Pre deti. Treba do toho davat sice specialne sacky, ale plienky nesmrdia a je to ta najuzasnejsia vec, co mam. Verim tomu, ze kamaratka by sa potesila a bude to vyuzivat minimalne rok a pol 😉

andreea • 1d • 1. duben 2008 ve 14:37
Holky,já co čtu za rady jsem vše měla připravené(fusak,deky,knížka prvních 5 let se nám sešla 3x....oblečení,ponožek máme jako pro paterčata 🙂)).Fotoalbum se asi hodí vždy i na později,s oblečením nevím,na začátek to má každá mamina připravené a potom nevíte jak bude mimi velké.Hračky jsou taky dobrý nápad.Opalovák s faktorem 20 se mi zdá málo,kupuju 50+...a kosmetiku taky kupujeme dražší (La Roche...) v lékárně.Povlečení na postýlku taky není marné.Tak snad se trefíš 🙂

lyzenka • 1d • 1. duben 2008 v 17:02
osuška, plienky (možno skôr už dvojky, nech má pre istotu väčšie), väčšie bodynká (v Tescu majú vždy dobrý výber a je ich tam viac za dobrú cenu), podbradníky (ale tie z druhej strany igelitové), AVENT poháriky (tie via poháriky na uskladnenie buď mliečka alebo mrkvičiek, výživiek...a tak), alebo nejaké misky na jedenie......+ príborček. .... no je toho dosť čo by potešilo.... 😀

kometka5 • 1d • 1. duben 2008 v 19:48
(Příspěvek byl upraven adminem, protože nebyl v souladu s pravidlem Nevkládej kontaktní údaje firem)
a co třeba otisky paciček...je to na babyart

kometka5 • 1d • 1. duben 2008 v 19:48
(Příspěvek byl upraven adminem, protože nebyl v souladu s pravidlem Nevkládej kontaktní údaje firem)
pardon, tady je to správně babyart

berynka • 1d • 2. duben 2008 ve 12:51
Ahoj, taky se mi hrozně líbí ten rámeček na otisk ručičky (případně i nožičky) a zdá se mi to jako bezva dárek. Už ho mám v plánu koupit švagrové, která čeká na podzim mimi. Je o tom tady někde přímo diskuze. Já viděla, že ho mají na Zličíně dole v Puntanele 😉 .

gabrielad • 1d • 2. duben 2008 ve 13:32
(Příspěvek byl upraven adminem, protože nebyl v souladu s pravidlem Nevkládej kontaktní údaje firem)
myslím, že by se mohli hodit dřevěnné hračky, vhodné tak od půl roku. Např. něco takévého - bino-drevenehracky
Je to moc hezké a určitě se to bude hodit. Malá si s dřevěnými hračkami moc ráda hraje. Má kužel,který rozebírá a snaží se dam kroužky dát nazpět. Má dřevěnou knížku. No zatím s nimi víc řeže o zem 😀 ale stále jí moc baví. Taky jsem dostala oblečení a bohužel jsme ho nepoužili. Bodýčko a bylo fakt krásný, tak i když bylo vel. 74 a malá nosila 68 a byla jí velká, tak se do tý 74 nevešla. Bylo málo projmutý u nožiček, dále malá díra na hlavu a nakonec bylo přes tělíčko úzký ☹ . Hrníčky Avent super, ale u mě by taky nenašly uplatnění, protože jsem je měla koupený. Potom jsme dostali pyžámko, moc hezký, ale mělo krátký rukáv a v pase bylo na gumičku. Malá měla studený ručičky a bolívalo jí bříško. Takže jsme ho použili jen párkrát. Pak jsem tu měla ještě pár bodýček a opět málo projmuté u nožiček (malá byla buclatá) a byli s krátkým rukávem. Takže když už to mohla nosit, tak zas byl podzim a dávala jsem jí bodýnka s dlouhým rukávem. Ale co si myslím, že třeba kamarádka ještě nebudeme mít koupené jsou hračky na hrazdičku u kočárku. Např. Tiny Love má moc hezké věci. Nedávno jsem je kupovala v BA za cca 500 SKK a byly tam 3 hračky, které se dají přidělat buď všechny anebo zvlášť.

zucha • 2d • 2. duben 2008 ve 21:05
teraz ma este napadla super vec, ktoru sme si my kupili sami, ale ak by som to dostala, velmi by som sa potesila. Je to teplomer, ktory meria teplotu na cele, alebo v uchu. Super prakticka vec a kamaratka ju bude pouzivat roky, rokuce. Odmeranie teploty trva 2 sekundy a dieta o tom ani nevie. Ziadne meranie v zadocku a podobne

aniska • 1d • 2. duben 2008 ve 22:11
zucha daj odkaz kde sa to da zohnat ten telpomer na ucho, to ma zaujima, diki🙂

ivka22 • 1d, 20tt • 2. duben 2008 ve 22:17
http://www.nasimdetom.sk/info.php?id_ele=837

zucha • 2d • 2. duben 2008 ve 22:50
aj tu http://online.asbis.sk/default.asp?cls=stoitem&...

zucha • 2d • 2. duben 2008 ve 22:51
ale vypada presne tak isto, ako poslala Ivka.

lubkaaa • 1d, 15tt • 3. duben 2008 v 15:58
ja y som odporučila:ak oblečenie-tak nejaké body-ale väššie (74)-my ich máme stále nejako málo..stále sú všety v koši na bielizeň.. 😉 )
a navrovala by som detskú lampičku so slabým svetlom-my to využívame pri nočnom kojení, ale myslím, že sa to zíde aj neskôr, ved vraj babetka neradi spávajú v úplnej tme..a myslím, že také niečo jej nedá každý..alebo nejaú interaktívnu hračku (by som ja ocenila) skus http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.bro... také tinylove su nadherne.. 😉

meissa • 1d • 3. duben 2008 v 17:12
Ja som dostala zubne kefky na kazde obdobie ked sa zubky tlacia, ked su trosku von a ked su von celkom. Pacilo sa mi to lebo hrkaliek mam uz dobludu.

sonije • 1d • 4. duben 2008 ve 14:06
Nám hodně udělalal radost kvalitn hračka od Lamaze - světluška, hraje si s ní od narození až doteď a pořád má co objevovat, zas chrastítek a oblečení dostane určitě mraky, jak my🙂. Pak mi ještě udělal radost slunečník na kočár, ostatní dárky už jsem zapoměla.. No a nebo ten balík plen, to využije 100%

matinka • 1d • 4. duben 2008 v 15:17
ja som videla v draciku velmi peknu hracku na postel: medvedik Pu, hra niekolko melodii, premieta na stenu obrazky a v noci sluzi ako nocna lampa a stoji 999 Sk... urcite by som to prijala ako darcek pre naseho drobca 😉

manka76 • 1d • 4. duben 2008 v 16:04
kamoska caka mimi v auguste takze budeme kupovat asi nieco take co sme dostali aj my.oblecenie sa kupuje tazko ked sa nevie co to bude lebo v obchodoch su vacsinou veci bud v ruzovej alebo modrej farbe.nas potesili aj vecicky na oblecenie ale to uz bola mala na svete a vedeli ake maju kupovat a este aj hrkalky,hryzatka,hracka na natahovanie ktora potom hraje.ak oblecenie tak vacsie mimco dorastie a kozmetiku tiez nie nikdy nevies ako na nu mimco zareaguje.

libuskah • 30. leden 2009 v 15:26
Teď je doba, kdy mám několik kamarádek a známých těhu nebo s miminkem a pokud mohu svoji zkušenost, tak největší radost asi zatím dělám s malovanými bodýčky. Kontakt na pani jsem našla asi před rokem. Nechala jsem si udělat grafický návrh a když se kamarádce klouček narodil, objednala jsem a třetí den jsem měla body doma i v dárkovém balení. Na body jsem nechala namalovat jméno a datum narození. Mám ho ve svém fotoalbu, můžete kouknout. Fakt moc pěkná práce. Kamarádka byla nadšená a i slzička dojetí ukápla 🙂 Dostala ho v porodnici. Líbí se mi že se nemusím obávat že se sejdou dva stejné spací pytle (nebo cokoliv jiného) jako se stalo jiné kamarádce :-/

yasmina • 2d • 30. leden 2009 v 16:43
my sme dostali Fisher Price kresielka a uzasne sme ich vyuzili a dostali sme aj hraciu deku od Fishera a to bol tiez super darcek...a potom take supravy oblecenia Mother Care 18 ks kde je vsetko co babo potrebuje a ked neviete pohlavie kupte v neutralnej bielej...

ingulka • 1d • 30. leden 2009 v 16:48
my sme dostali hrazdicku ;) dnes sa snou mala hra a ma ju velmi rada...

tatolu • 3d • 30. leden 2009 v 17:12
ja som kupovávala lopty -veľké krásne maľované peknými postavičkami.

Potom som si musela pre svoje kúpiť sama ☹ všetci mi dávali oblečenia, a menšie fľašky na pitie.

Tiež mi chýbali veľké fľaqšky na pitie. Také 360 ml. Používame doteraz.
Niektorí používajú sklenená, iní umelohmotné, takže by si sa nemusela trafiť 😒

mywiel • 1d • 30. leden 2009 v 17:19
Nam sa osvedcili hrkalky, piskacie gumené hracky na zuzlanie 😀 knizocky do vane, podbradnicky s rukavmi, lebo siat kazdy dostane vela aspon na zaciatok, pripadne kupit bodynka co sa rozopinaju na kriz velmi praktické napr. na 3 mesiace alebo oblecko na 1 rok pyzamka, body to sa vzdy bude hodit aj neskor.

mywiel • 1d • 30. leden 2009 v 17:22
Super vec na varenie kasiciek, mixovanie, rozmrazovanie, robot babycook, ja si ho neviem vynachvalit. 😀

mywiel • 1d • 30. leden 2009 v 17:25
http://www.malvik.sk/Vsetko-na-k-menie/riad/Bea...

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

mywiel • 1d • 30. leden 2009 v 17:30
Super vec je aj polohovatelné lehatko, moze si mamicka brat babo vsade po byte, do kuchyne, na wcko... 😀 😀 😉

tina_ • 2d • 30. leden 2009 ve 23:13
ja som najviac vyuzila vankus na dojcenie, bola to uzasna pomocka pre mna, a neskor sa to da vyuzit, ked sa hra babo...
Ja som inak kamoskam davala rucne malovane a decoupage ozdobene drevene skatule, to sa zide na vselijake kremiky a kozmetiku, vatičky a pod...

gucz • 1d • 31. leden 2009 v 10:51
Aj moja kamarátka čaká miminko koncom mája, a tiež zatiaľ nevieme čo to bude. Zatiaľ som jej kúpila pre miminko smotanovú tenučkú dečku, vhodnú na leto a hryzátko (priesvitné). A potom ešte možno kúpim nejakú milú hrkálku od canpol babies, nezvykneme si dávať s kamarátkou drahé dary, i maličkosť poteší, teda aspoň si myslím. A maminke prinesiem čokoládu, viem že ju má rada.

slunicko552 • 1d • 31. leden 2009 ve 12:09
Tak já jsem kupovala dětskou kosmetiku,dět.aviváž,odsávačku do nosu,sprej do nosíku nebo plenky 😉

andyalukasek2008 • 1d • 31. leden 2009 v 17:28
Ahoj, my dostali pro melého jeden dárek, který byl dárkem nad všechny... Plastovou hrazdičku, pod kterou si hraje denně až dodnes... Takové ty koberečky s konstrukcí a na ni zavěšenými plyšáky jsou prima, ale nenadělají takový kravál 🙂 a to větší mimiča zbožňujou... Když mu chci hrazdičku obměnit, přivážu na ní jiné jeho chrastítka.. Dneska to už dopadá tak, že si hrazdičku sám posunuje, odhazuje, cumlá, okusuje apod. a to ho děsně baví...!!! Jo a ještě kolotoč s medvídky nad postýlku... Ten taky vede, ale už se jej pomalu pokouší strhnout 🙂... Záleží, kolik chceš investovat...

a_rianna • 1d • 31. leden 2009 v 18:07
no my sme dostali aj tie otisky ručičiek nožišiek babyart, aj osušku s kapuckou, aj vela dalších veci, ale mna sa aj vela ludi pýtalo čo chcem, oblečenia som mala kopec tak som vravela ked tak radšej až na rok...

ale potešilo ma to babyart a ta osuška s kapuckou tiež

a_rianna • 1d • 31. leden 2009 v 18:08
a ešte som dostala taky hrubu deku do kočika na zimu ale to mi povedali aby som si nekupovala že ju dostanem

jana87 • 1d • 31. leden 2009 ve 20:50
kometka5, moja rec, presne toto som chcela napisat. My sme malemu robili odliatky, zaliali sme ich do ramika a je to nadherne. A velmi by sa mi to pacilo ako darcek, len o tom asi nikto z nasho okolia nevedel, vyhladala som si to sama 🙂 . Lebo dostali sme vela oblecenia, hlavne vela bodyciek nam nakupili a malemu som ani vsetko neobliekala...

atreides • 1d • 31. leden 2009 ve 21:28
tak my budeme známým kupovat Babyart (na odlití ručiček nebo nožiček) a sama bych byla ráda, kdybych ho dostala ... tak ho vezmu rovnou 2x 😀

dudinka21 • 1. únor 2009 v 10:03
nás najviac potešilo polohovatelné lehátko fakt super vec, dokonca je až do 4 rokov tak využijeme, ale potom ma velmi potešilo aj body, lebo toho fakt nieje nikdy dosť.....
a ten babyart znie dobre idem si to pozrieť na nete čo to je...

scharfinka • 1d • 2. únor 2009 v 11:30
No tak my kupovali svagrove jidelni stolicku, do postylky soupravu pokryvky s polstarkama a povlecenim...jinak co nas potesilo pri narozeni naseho broucka, tak takova ta specialni deka do autosedacky, knizka Mych prvnich pet let ( je to neutralni pro kluka i pro holcicku, vydavaji ji v ruznych obrazkovych variantach s medvidkama, s miminkama), kolotoc nad postylku-maly ho zboznuje.....kamosce jsem kupovala hrazdicku, jak tu zminuji uz jine maminky a tez si ji nemuze vynachvalit....dal co me jeste napada fajn jsou i chuvicky a nebo treba i takova sada na papani, kdyz uz je prcek vetsi jako pribory, netekouci flasky, termotalirky....

senja • 35tt • Včera v 18:43
Zdravim, mam trochu jiny dotaz, ale na nove tema netroufam 😀

Jak mam rici svym kamaradum co chci k narozeni miminka? Nebo spis co nechci?

Vim, ze darovanemu koni na zuby nehled, ale problem je v tom, ze nikdo z nasich blizsich kamaradu dite zatim nema, a tudiz tezko bude vedet co nam darovat (pokud se pro to rozhodne). Obavam se, ze dostanu velkou vybavicku ve velikosti 56, nekolik dudliku a chrastitek, kterych uz beztak mame hafo, ale zas je tu spousta veci, ktere bych rada mela, ale zatim jeste nemam (nejde o darky za tisice, ale treba i za par desitek korun).

Jak treba rici, ze bych uvitala spise plechovku Gravimilku misto overalku v novorozenecke velikosti (mimo to, ze jich mam na prvni mesice dost, uz mam vytipovane i znacky, ke kterym nemam duveru apod), detsky olejicek od Saloosu nez sadu dudliku od Aventu (kdyz chci pouzivat NUK) nebo kojici caj misto chrastitka od nejmenovaneho vyrobce 😖
Jde o to, ze mi proste bude lito ty darky pak prodavat nebo nekomu prednechat, aniz by je moje mimi stihlo zkusit, prece jen budou to darky z celeho srdce ☹ Zaroven nechci, aby to vyznelo tak, ze si o darky rikame. Kdo nechce, at nic nedava, nebo jen pogratuluje SMSkou.

Co myslite? 😕

ikke • Včera ve 20:37
senja, ak mate nejaku uzavretu skupinu priatelov (ze sa navzajom poznaju), povedala by som to takej najlepsej kamaratke aj s tipmi, co by si chcela; normalne tak, ako si to napisala tu, ze proste by ti bolo luto zbytocnych darcekov. myslim, ze v dnesnej dobe je to celkom pochopitelne.
kamarati urcite prehodia par slov na tuto temu (minimalne aby ti vsetci nedoniesli dudliky od aventu 😀 ), tak ich kamoska bude vediet usmernit. a nakoniec to aj ulahci kamaratom, nebudu musiet rozmyslat, co by ta potesilo (je tu vela tem, kde sa takito kamarati pytaju, co kupit, namiesto toho, aby sa rovno spytali matky)
😉

senja • 35tt • Včera ve 22:01
No nase kamosi jsou bohuzel "od kazdeho neco" 😀 Takze fakt nevim co s tim ☹ Napadlo me akorat to, ze az budeme kamosum SMS nebo mailem oznamovat narozeni miminka, tak rovnou pripiseme adresu stranek s prvnimi fotkami miminka, kde take mimo jine ve vkusne forme napisem neco ve smyslu "kdyby me nekdo chtel potesit dareckem, zeptejte se mych rodicu co potrebuji, ti budou vedet co je pro mne nejlepsi" 😀 Nebo jinak uz fakt nevim jak jim to dat najevo...

veronika81 • 1d • Včera ve 22:35
Senja, ja som to mala vymyslené takto 😀 ale na to treba aj podobné podmienky..a to známu v detskom obchode 😀 V mojom prípade to bola veľmi dobrá známa. V obchode som si poodkladala bokom nejaké vecičky, aj na oblečenie (väčšie čísla) aj kadečo praktické, v rôznych cenových reláciách od podbradníkov až po kolotoč nad postieľku a perinku s vankúšom (do budúcna). Všetko to boli také veci, čo som v tom momente ešte nepotrebovala, ale zídu sa. Keď sa nejaký známy opýtal, čo doniesť malému, poslala som ho do toho obchodu, stačilo povedať, že chce niečo pre mňa a známa hneď poradila 😉 a vybrali si, čo uznali za vhodné aj čo sa týka ceny.
V podstate väčšina z nich aj tak vedela, že je to dopredu odložené, ale boli aj takí čo netušili, čo som na nich pripravila 😀

veronika81 • 1d • Včera ve 22:38
a ešte som chcela napísať, že s tým nápisom pri fotkách je to fajn nápad 😉

garfie • 1d • Dnes v 07:54
senja: to mi přijde fajn nápad, nebo tam rovnou napsat seznam co potřebujete 🙂
A pokud to nevyjde, tak ty věci prostě prodáš a koupíš co se hodí-bez milosti, vůbec se tím netrap. Já mám plnou krabici zbytečných dárků, něco jsem poslala dál dalším miminkům, něco střelila a něco odnesla do SOS 🙂

evinka • 40tt • Dnes v 07:59
Sejna, taky jsem o tom uvažovala, škoda, že tu nejde dát seznam, jako je svatební list na beremese.cz. Ani na jiných stránkách jsem nic takového nenašla.

shaula • 2d • Dnes v 08:51
Nápis u fotek je bezva nápad! Ale přímo seznam bych tam nedávala, pak hrozí, že si více lidí vybere totéž

krista
21. kvě 2009

zalda • 16. září 2008 ve 12:55
Ahojky holky, možná už nějaká podobná diskuse tady je, ale i tak jsem založila novou.
Potřebovala bych poradit. Přítelův kamarád se tento týden stane tatinkem a přítel by mu chtěl dát nějaký super dárek, jenže neví co. Prvně mi řekl, že koupí nějakýho plyšáka, ale to jsem zavrhla, že to je už okoukáný, že to musí být něco originálního. Tak mě tím jako ženskou pověřil, jenže já sama taky nevím, tak budu moc ráda, když poradíte.
Děkuji moc. 🙂

binki • 1d • 16. září 2008 ve 13:00
a to má být dárek pro dítě, maminku nebo tatínka? 😀

zalda • 16. září 2008 ve 13:01
To má být dárek pro tatínka, promiň zapoměla jsem to napsat.

kopcik • 1d • 16. září 2008 ve 13:26
mi osobně se osvědčil jeden dárek - pokaždé, když jsme ho tatínkům darovali. je to i pro mimi, ale větší radost má z toho taťka. koupili jsme buď malilinký fotbalový dress nebo malý kopačák i maliličké kopačky. ale podmínka samožřejmě je, že taťka má rád fotbal a měl by to být chlapeček - to očekávané mimi 🙂

zalda • 16. září 2008 ve 13:34
Jo holky zapoměla jsem ještě trubka napsat, že to bude asi holčička, takže ten kopačák a kopačky jsou sice super nápad, ale bohužel u holky nevím 😅 Ikdyž člověk nikdy neví,co z holky vyroste, že? 😉

binki • 1d • 17. září 2008 ve 00:51
jo, tak to je zapeklité, já kamoškám a kamarádům majícím "čerstvý přírůstek" dávám jako dárek spíše pro jejich děti (od oblečení počínaje - hezké mají v GAP, ZaraKids, Benetton, Joker... zlatou minci pro štěstí, náramek, prstýnek holčičkám, sadu kosmetiky pro děti Nivea, Oriflame, čaje na dobré spaní 😀 )
včera jsem viděla super věci v jednom fotbalovém obchůdku, Fenerbahce, mají super malé dresíky a doplňky

lukin • 17. září 2008 ve 20:19
Já taky dávám dárek pro mimi a ne pro rodiče, takže těžko radit ☹ Nebo mu nadělte seskok padákem 😀

binki • 1d • 18. září 2008 ve 21:46
tak to asi novopečená maminka neocení

senja
21. kvě 2009

evinka Takovy formular seznamu darecku pro miminko je prave na lilypie.com - nahore je mimo jine odkaz Baby Wishlist. Akorat je to v anglictine, ale aspon neco 🙂 Takze snad nas tu pak neukamenuji za odkaz v albu 🙂

senja
21. kvě 2009

Jen aby i presto to nevyznelo jako by si o darky rikame, nekdo si to takhle bohuzel muze vylozit ☹ Ale porad je to asi lepsi nez dostat velkou sbirku dudliku nebo ponozticek 😉

slucky
21. bře 2012

www.seznam-prani.cz

zverejníte co chcete, pak to poslete seznamu lidi...a oni si pak mohou anonymně odškrtávat, kdo co si vybere 🙂

lucie002
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kostickysejmenem
Odpověď byla odstraněná
Zobraz