Dárek pro tchýni k Vánocům do 500Kč - nemožné?

eyael
23. lis 2012

Potřebuju poradit - moje tchýně je, co se dárků týče, oříšek. Nevím, co jí vymyslet, navíc abych se vešla to 500,- Kč a ještě jí udělala třeba radost? 😅 Koníčky nemá žádné, o zařízení bytu nijak zvlášť nedbá, takže něco do bytu - ubrus, nějaké dekorace nebo výzdoba nepřipadá v úvahu, nádobí nebo souprava taky ne, i když mají staré, ale jí to radost neudělá, nelpí na tom. Kouří cigarety, ale to mi přijde blbý dávat jí karton, když jí to vyčítáme 🤐 Jediné, co se zmínila byl nový papiňák, jenže ten stojí kolem 1000Kč a víc a to dát nemůžu. Napadlo nás album s vnučkama, ale chtělo by to ještě něco "malého". Mají chalupu, ale nemám tušení, co by se jí tam hodilo? Knížku jsem jí v životě neviděla číst, ani nevím, jaký má vkus, hudbu taky neposlouchá a moderní už vůbec ne... 😒 Nemáte prosím nějaký nápad? 😨

baca
25. led 2013

Já jsem ted kupovala mamce k narozeninám za 500 poukaz ke kadeřnici, kam chodí.

eliskanova
10. lis 2014

Nevím, jestli je to stále aktuální dotaz, ale my jsme nedávno nechali potisknout hrníček fotkou našich dětí - jejich vnoučat, napsali jsme jí tam věnování a byla nadšená. Ten eshop byl www. sedmipihata.cz - byli tam strašně milí, poradili nám a vyšlo to i s dárkovým balením a naplněním čokoládou do 400 myslím. Když jsme viděli ten úspěch, tam jsme to pak nechali dodatečně udělat i tchánovi.

nonacek
29. pro 2014

pro tchyni.... ???? 😨 😨 😨
jed na krysi 😀 😀 😀

makak21
22. lis 2018

Moje tchynka zásadně k vánocům nic nechce a když tehdy poprvé dostala kalendář s vnoučata, tak měla oči zalité slzama a teď už mi každý rok říká, že chce akorát kalendář a jinak nic 😁 a do 500, - se vejdes 😉

alfabetafemale
15. pro 2023

Co třeba knížku? U kamarádek má dost úspěch Čaj z kopřiv (autor Johana Sázavská).