Dárek pro tchýni. Poraďte

petruna110
30. črc 2010

Holky prosím o pomoc 🙂 potřebuju vymyslet dárek pro tchýni, bude mít 60, takže nemůžu použít žádný z mých oblíbených dárků, ale spíš něco klidnějšího. Už týden něco hledám a nic, už mi pomalu hoří koudel u zadku... má totiž narozeniny za týden. nevíte některá o vhodném dárku?

suzamen
30. črc 2010

A je to taková starší dáma nebo zachovalá tchyně která je pro každou leghraci?

petruna110
autor
30. črc 2010

No právě spíš starší seriózní dáma 🙂 proto takový problém něco vybrat 😒

elgereta
30. črc 2010

My ji dávali k vánocům lístky do divadla na muzikál a měla z něj opravdu radost🙂 dobrý je třeba taky víkendový pobyt v netradičním penzionu, ale to je trochu dražší...

petruna110
autor
30. črc 2010

No dražší mi vůbec nevadí 🙂 mám ji ráda a jsou to přece jenom kulatiny, akorát teďka je nemocná a nemůže moc cestovat... což je škoda, protože pobyt je fakt dobrý nápad. Musím najít něco z čeho bude mít radost doma.... už začínám šílet, asi se vhrnu aspoň na objednání marcipánového dortu pro začátek 🙂 je to mlsalka. 😀

gabriel01
30. črc 2010

Tak musím uznat, že lístky do divadla nejsou vůbec špatný nápad, ale když je nemocná, možná bych věděla, co ji potěší🙂 Před půl rokem jsem kupovala kolegovi z práce dárkový koš. Já vím, že to zní dost fádně ale vybrala jsem si tady www.dobrykos.cz a tam si každý najde ten svůj🙂 Koupila jsem mu takový ten typický pro chlapy s masem a tak, ale myslím, že by se tam něco našlo i pro tchýni🙂

petruna110
autor
30. črc 2010

@gabriel01 díky moc 🙂 zkusím projet a dám vědět jestli jsem našla její oblíbené pochoutky 😀 musím se poptat manžela co má nejraději 🙂

aaadus
30. črc 2010

@petruna110 dobrý koš jsem minulý týden kupovala babičce (68) a byla jsem spokojená. Bylo to v krásné dřevěné krabici, dobroty byly pěkně naaranžované.

jijitka
30. črc 2010

taky mě napadl dárkový koš - to snad ocení každý 😉 nebo pak nějaká dobrá (dražší) kniha - myslím tím typu encyklopedie (o tom, co ji zajímá - např. víno, cestování ....) a nebo třeba předplatné časopisu

neumisa
30. črc 2010

no nevím, já bych asi sháněla něco pořádného - třeba pětikilové kladivo nebo pokovený váleček na nudle ... 😀 😀

haanhobe
31. črc 2010

Já bych taky doporučila třeba nějakou encyklopedii, třeba nějaké divy světa, nebo nejkrásnější místa v ČR - to se nikdy neztratí a vždy se k tomu dá vrátit. I dárkový poukaz na kosmetiku, na masáže, do nějakého obchodu s oblečením určitě potěší. Dnes je dávají téměř všude. Nejsem zastánce dárkových košů pro členy rodiny - je to dárek pak pro všechny a nezůstane památka. Jen jsem viděla jako doplněk k dárku v proutěném košíku naaranžované ovoce - bylo to pěkné místo tradičních sladkostí.

petruna110
autor
31. črc 2010

tak už je rozhodnuto 🙂 složili jsme jí perfektní koš 🙂 + k tomu poukaz na masáže 🙂 + marcipánový dort 🙂 díky moc holky 😉

gabriel01
31. črc 2010

Tak to jsem ráda, že má rada k něčemu byla🙂 Je pravda, že po tom nezůstane památka, ale třeba ten košík pak k něčemu využije. I ten šátek.. Vypadá to fakt dobře, ale je mi jasné, že tenhle dárek by nepotěšil každého. Nápad s encyklopedií se mi taky líbil🙂

gabriel01
16. srp 2010

Teď jsem na jedné diskuzi četla, že jedna paní dala svému manželovi k 50. narozeninám rodokmen. To je mi panečku originální dárek🙂 Ale bohužel za moc peněz..

petruna110
autor
23. srp 2010

tak se chci pochlubit, co to bylo za dárek, byl to tenhle koš: http://www.dobrykos.cz/produkty/darkove-kose/11... pro naši babču jedině exclusive a tahle masáž: http://www.firmanazazitky.cz/medova-masaz-16
Holky díky moc za rady dárek se moc líbil 🙂 koš už je spapaný a na masáži byla a byla hodně spokojená.
Gabriel škoda, žeš s tím rodokmenem nepřisla dřív, to byl taky perfektní dárek. 🙂 to použijeme na další narozeniny 🙂