Dárky od babiček - kdy a kde rozbalujete?

eatygrenee
21. pro 2011

Ahoj holky, mám dotaz. Máme obě babičky ve stejném městě jako bydlíme sami. K oběma jdeme na Štědrý den na chvilku popovídat a jedna babička nám chce vánoční dárky pro prcka dát tajně abychom si je rozbalili až doma s ostatníma a druhá by chtěla, abychom rozbalovali až 25.12. v poledne ( jdem tam na oběd) u ní pod stromkem. Přijde mi divné, aby u jedné babičky pak děti dárky nacházeli a u druhé ne, jak to řešíte vy? 🙂

brusinka.pusinka
22. pro 2011

No my to řešíme tak že nemusíme řešit Máme jen prababinku a jednu babinku takže to máme na 25.12 vyřešené, ale doporučila bych když jdete k babičce 24.12 tak ať si rozbalí dárečky pod jejím stromečkem, před babičkou ,a řekni že ježíšek to tam nechal neboť věděl že tam přijde a chtěl aby měla i babička radost..... a pak máte doma štědrý den a druhý den u babičky rozbalí její dárky a tam řeknete že tam byl ale že byla u druhé babinky a tak to tu nechal aby si rozbalila aby měla i druhá babička radost..... Myslím že bude spokojenost na všech stranách a ani jedna babička nebude ošizena o dětskou radost 😉 😀 😵

smardik
25. pro 2011

kluci od jedné babičky dostávají jen peníze takže vlastně nic-nic pro mě protože jim peníze nic neříkají, takže je jen schovám a pak dostávají u druhé babičky a prababičky. To dostávají jak kdy-bud 25 nebo 26 u nich, normálně si to rozbalí pod stromečkem a pak jdeme o patro níž k prababičce kde taky mají dárečky.