Dárky pro dospělé. Máte nápad?

smardik
30. zář 2011

Hodně se tady řeší dárky pro děti, ale chybí mi diskuse na tipy na dárky pro dospělé, kdo máte nápad šup sem s ním 🙂. Já nejvíc řeším problém co koupit prababičkám

smardik
autor
30. zář 2011

a hned sem dávám jeden tip co dostane moje mamka a manžel: http://mozek.ucl.cas.cz/objednavka/

helisek84
30. zář 2011

koupila jsem chlapovi k Vánocům pozemek na Měsíci 😀

fajn jsou manžetové knoflíčky - dělají se např. pro golfistu, hudebníka, sportovce...to si myslím, že je fajn dárek pro chlapa, který chodí v košili do práce, do společnosti...

haninka
1. říj 2011

ty manžetové knoflíčky, není k nim třeba speciální košile??..jakože jestli není třeba dírky i na druhé straně manžety..??

helisek84
1. říj 2011

@haninka jj, buď ustříhneš z klasické košile knoflík a uděláš dírku (necháš udělat) nebo koupíš manžetovou košili origo - dají se sehnat hezké cca za 300 Kč...akorát to není Dior 😀

z359
2. říj 2011

já teď dělala tchýni a tchánovi slanej dort k narozeninám :o), není to nic těžkého :o) a myslím, že to potěší víc, než koupit nějakou kravinu co by třeba nevyužili :o)
http://www.mamincinyrecepty.cz/slane-dorty/matu...

z359
2. říj 2011

Tady přikládám fotky, jak jsem je udělala já :o)

monulex
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
knizeradanvonplatan
30. lis 2013

Monulex: Co se svítilen týče, tak by to asi chtělo ujasnit si jaký tip. S LEDkou jsou skoro všechny, ale Nitecore bývají taktické svítilny, takové ty tenké do ruky - na bastlení v garáži bych to viděl spíš na čelovku - a tam zas požadavek "aby měla LEDky" nestačí....

monulex
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vladek141
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
knizeradanvonplatan
13. pro 2013

@monulex Takže, je to relativně jednoduché, dívej se hlavně po svítivosti - bývám uváděna v lm, čili lumenech, čím víc, tím líp, pod 150lm bych nechodil. Někdo používá i montážní lampy, které mívají výkony mnohonásobný. Ale zas pokud se ti líbily ty malé taktiky Nitecore, tak k nim se dá přikoupit popruh na hlavu, aby fungovaly jako čelovky. Zas v tomhle případě ale nebrat nic opravdu "malého", sáhl bych spíš po nějakém silnějším buřtíku.

kamulin
21. pro 2013

Já jsem manželovi pořizovala poukaz na golfový kurz na Kaskádu, je ale pravda, že dárek si vymyslel sám a já, ačkoli se pořád ještě upřímně divím, proč chce najednou začít hrát golf (nejspíš krize středního věku :D ) jsem už jen vybírala. I když slovo jen tady není úplně na místě, nabízí tam totiž strašně moc kurzů a já těžko můžu vybrat ten nejlepší, když jsem golf v životě nehrála :D Například jsem vůbec netušila, co je nějaký hcp 54 :D a netuším to ještě teď, vzala jsem normální pro začátečníky a uvidíme, co na to řekne :D No jinak mám u dospělých ověřené i knížky, já sama hodně čtu, takže většinou tak nějak tuším, co je dobré a pokud znám vkus daného člověka, nebojím se knížku koupit. Ráda dávám i různé fotodárky, letos jsem třeba pro svého bratra, který má velký chov papoušků včetně různých exotických, nechala vyrobit tričko (musím se pochlubit, že design potisku jsem vytvářela sama 🙂 ) a polštář právě s fotkami jeho papoušků, tak snad bude mít radost 🙂

teja86
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
romanam99
24. únor 2015

Ahoj, tak má drahá polovička bude za pár dní slavit narozeniny, a protože už má opravdu všechno vůbec mne nenapadalo co pořídit. Nakonec bojový úkol dostal brácha, který přišel s úplnou blbostí 🙂 No skloubila jsem praktičnost a recesi a vzniklo z toho toto: mobilpouzdra.cz/nabijecky/power-bank-nouzova-nabijecka-mimon tak uvidíme jaký budu mít úspěch 🙂 Ale dobrá večeře s lahvinkou vína v dobré společnosti to snad jistí 🙂

veriseek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elisska2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
indiska25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veriseek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
axelis
23. dub 2015

docela kupujeme vstupenky do divadla nebo na koncerty.

indiska25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katkahla
20. čer 2016
Uživatel katkahla je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od katkahla.

Ahojda, to máš trošku pravdu, že na dospěláky se zapomíná :D - Mě se můj manžel vždy ptá, co bych chtěla, takže takový ten moment překvapení jsem neměla a nezažila dlouho. Já ho zase ráda překvapuju. Můj manžel jezdí s kamarády občas stanovat, nebo do skal. Já mu teď posledně koupila svitilnu Nitecore EC20 COBRA a je spokojený. Občas volím romantické večery a marně doufám, že ho někdy něco podobného napadne.... 😒

lenka919
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jane46
24. zář 2019

@helisek84 Ja se jen zvedave zeptam... K cemu ten "pozemek" vlastne je? Uz jsem to videla i s nakupem hvezdy. Pritom preci vsichni musi vedet, ze to neni realne... Jako bych prodavala poukazy na neviditelne skritky stesti. Jen chci znat smysl takoveho darku, nechci rypat. At si kazdy koupi co chce a co se mu libi 😉