Daruj hračku dětem z dětských domovů

martimarti
10. pro 2009

Ygreen, a nebylo by nejjednodušší tu rezervaci zrušit a okamžitě znovu zarezervovat, aby znovu běžela ta sedmidenní lhůta? Tedy pokud jsem dobře pochopila tvůj problém.
Akorát mám pocit, že tahle akce někdy kolem 12.12. končí 😒 , tak nevím, jak to budou řešit, když budou mít ještě neodeslané rezervace 😕

martimarti
10. pro 2009

Tak to končí 14.12. to by se dalo stihnout 😉

jabber
10. pro 2009

ygreen - pokud víš určitě, že to budeš mít, tak tam dej žes to odeslala, na doručení se počítá taky týden, pak ta rezervace vyprší. Anebo to zruš a znovu zarezervuj, jak píše martimarti 🙂

martimarti
10. pro 2009

Akorát že 14.12. je zrovna pondělí, takže bych asi taky v pondělí napsala, že jsem to odeslala a poslala v úterý 😉 jak radí jabber 🙂

jabber
10. pro 2009

marti - to je pozdě, do 14. 12. to tam musí už být. Já to myslela tak, že jestli to ygreen třeba dneska/zítra propadá, ale ví, že v pondělí to tam určitě donese, tak tam klidně může dneska dát odesláno a je po problému, v pondělí se to na místě změní na doručeno.

martimarti
10. pro 2009

Aha... ☹ ☹ tak to jsem nevěděla 😒

jabber
10. pro 2009

Jo, teď ale čtu znova, co ygreen píše - že to bude až v úterý 😅 - tak to je, bohužel, pozdě 😒 ☹ To se fakt zkus domluvit asi přímo v tom rozhlase, jestli se to dá nějak řešit 😅 Asi to nebudou odvážet hned v pondělí, tak by do úterý možná počkali 😅

rioko
10. pro 2009

já jsem to taky poslala přímo do toho dětského domova a do rádia jsem napsala že jsem to poslala tam a oni mi potvrdili že bylo doručeno - určitě by to šlo, napsat nebo zavolat do toho DD

ygreen
10. pro 2009

holky děkuju - tak já to udělám jak mi radí rioko, to co mám odešlu a to cd koupím v úterý a pošlu přímo do DD. Takže mám tam dát taky odesláno?

rioko
10. pro 2009

jo dej a napiš jim že jsi to poslala přímo do toho domova

ygreen
10. pro 2009

rioko, děkuju moc 😵

ygreen
10. pro 2009

holky mě dnes došlo tohle
VASE HRACKA - potápěčské brýle + šnorchl - PRO DITE Dominik 4382/9 BYLA DORUCENA!
Potvrzujeme, ze Vami zaslaná hracka byla v poradku dorucena.

Ale já jí ještě ani nekoupila 😒

jabber
10. pro 2009

ygreen - to je teda divný 😅 a kdy jsi to rezervovala? Nemohlo to mezitím propadnout a vzal to někdo jiný? Ale divný je, že to už by měl rezervaci na svůj mail a ne na tvůj 😅 To nechápu 😅

rioko
10. pro 2009

tak to je teda divný, zkus se jich na to zeptat na mail v tom rádiu

ygreen
10. pro 2009

tak jsem teď psala email do rádia. Ale než mi přijde odpověď, tak to kupovat nebudu, páč buď to někdo koupil a nezarezervoval? a nebo je chyba v systému? Ale nebudu ploutve, brýle a šnorchl kupovat, když nevím jak to je. Snad se ozvou z rádia brzy.

ygreen
10. pro 2009

holky já ty hračky rezervoval 4.12., tedy v sobotu a do těch 7 dnů se nepočítá so + ne, že jo? Takže teoreticky bych měla mít čas do úterý, ne?

rioko
10. pro 2009

mě odepsali na druhý den když jsem jim psala
jo mělo by to být do úterý

ygreen
10. pro 2009

děkuju za rady
tak uvidíme, co napíšou, jinak jsem ještě koukala na seznam a až na pár drobností u jětí bez jedné hračky, tak u dětí bez obou hraček zůstaly, jak se dalo očekávat, ta "neskromná" přání ☹ škoda že ty děcka alespoň jedno z nich nedaly levnější.

jabber
10. pro 2009

No tak mě napadá jediný vysvětlení - že to někdo koupil nebo měl doma, poslal to poštou a oni si to prostě odškrtli podle čísla dítěte v databázi a tobě přišel mail. Ale je to teda fakt super v tom dělat takovej bordel, ježiš, to jsou lidi 😅 Jsem docela zvědavá, co ti na to odepíšou 😉

ygreen
11. pro 2009

tak tohle mi odpověděl

Dobrý den,
je možné, že ji doručil někdo, kdo si dítě nerezervoval. Pokud je to možné,
nic nerušte, dárek dojde a bude mít dva.

Děkuji a přeji Vám pěkný den. Jakub Hritz

No ale to se mi tedy nelíbí. Tudíž nekupuju a rezervaci ruším. Ale napíšu přímo do DD a vysvětlím jim situaci a dám jim na sebe kontakt ať se mi ozvou, kdyby jim dárek nedošel a malej by pod stromečkem nic neměl. Že to urgentně koupím a pošlu express ježíška 😉

lenkavano
11. pro 2009

ygreen no jo ,ale když někdo poslal brýle bez rezervace,tak jak mohli vědět že je to přímo pro toho klučinu.to jako že to prostě jen opsali ze seznamu?to je ale divný.když by se to takhle stalo budiž,ale měl to pak uvedené on jako doručené v seznamu.vadí mi jak ti napsal že bude mít dva at to klidně pošleš.příjemnější by bylo kdyby napsalže došlo k omylu a že hračku zaslanou tebou darují jinému dítěti,který třeba rezervaci ještě nemá tak jako útěchu.takhle se mi to moc fakt nelíbí. 😒

jabber
11. pro 2009

lenka - podle mě si to v databázi někdo vyhlídl, neudělal rezervaci, ale rovnou to poslal, normálně s označením dítěte 🙄

ygreen - možná myslel, že už to máš koupený a teď nevíš co s tím 😅 A jak to vlastně teď s tou rezervací máš - když už je to označené jako doručené, tak je to jako vyřízené a už asi nic zrušit ani nemůžeš, nebo jo?

binki
11. pro 2009

hm, já si rezervovala a koupila na netu a nechala poslat rovnou do Prahy a vše došlo a jsem spokojená, firma přidala i dárek navíc! vloni jsem měla trochu komplikace taky s doručením jednoho dárku, ale vše se nakonec vysvětlilo a došlo, kam mělo.

jajdaelda
14. pro 2009

tak já jsem také promeškala termín 😔 nějak jsem si toho nevšimla,ale zítra to vezeme osobně do Prahy,ještě to vezmou,tak mám radost..

jinak mi taky došlo,že ty dárky byly v pořádku doručeny,tak nevím... 😕

noangel
27. říj 2010
beruska9
27. říj 2010

ja se chystam letos uz potreti, libi se mi ze jsou to darky pro konktreni osobu a navzdory nazvu nejde jenom o hracky, ale i o drobnosti pro postizene dospele...predchozi 2 roky vsechno ok, darky jsme byla odnest osobne v rozhlase 🙂

rioko
27. říj 2010

taky se i letos zapojím a nějaké dárky koupím díky za info 😉

jajdaelda
30. říj 2010

@noangel děkuji,za odkaz...akorát jsem si na to v týdnu vzpomněla,když jsem malýmu kupovala dáreček k Vánocům..
taky se určitě zapojím...byl to vloni super pocit,když jsem věděla,že mají ten večer radost i ti,kterým osud jinak moc nepřál 😔

jajdaelda
8. lis 2010

dávám nahoru...ode dneška je možná rezervace 😉

rioko
8. lis 2010

tak jsem zarezervovala dárek z každé věkové skupiny a pokud vyjdou peníze z další mateřské tak ještě možná něco vyberu, někteří chtějí fakt takové nenáročné věci - polštářek a tak, je mi z toho smutno že to nemůžou dostat od někoho z rodiny ☹