Dcera nesnese sponky, gumičky. Máte nějaký fígl?

anatanka
9. zář 2008

Miriamka uz ma docela dlouhe vlasky, takze ji porad lezou do oci, nechci ji zatim strihat, ani nevim jak, aby nevypadala jak debža, ale ona uplne nesnese, abych ji do vlasku cokoliv pripnula. Pritom mne se ty sponecky tak libi!!! Vsechny kamaradky, co maji holcicky, tak je normalne cesou, ale Miriam si to hned sunda, i kdyz se ji pritom snazim jakkoliv zabavit nebo delam, ze tam nic nema. Vzdycky si toho vsimne nebo kontroluje rucickama, jestli tam vazne nic neni. Nemate nejaky figl?

kristi
9. zář 2008

Ahojda, Mia to taky nemusi, ale nejlepsi jsou gumovy gumicky - ty proste nejdou lehce sundat. Mia ma na hlave palmicku a aspon ji to nepada do obliceje, mrkni na fotky. 🙂

anatanka
autor
9. zář 2008

Tvoje fotky mam pravidelne sjety... 😉
Tak zkusim klasicky gumicky, ty sundat fakt nejdou, jedine i s vlasama, pripadne budu mit po starostech se strihanim.

kristi
9. zář 2008

zkus - ale je docela potíž je sehnat. teda v dom. potrebach asi v pohode, ale v drogerii maji jen ty barevny potazeny niti

poupe
9. zář 2008

u nas je to samy,zkusila jsem par sponek a uplny histericky rev a fakt breci 😉 takze jsem to vzdala a gumicku do vlasu no to y nesnesla 🙂 nechapu proc

dvojka
9. zář 2008

jé holky naše malá má 3,5roku a ve vlasech si nikdy nic nenechá.A přitom má tak hezké vlásky a moc jí to sluší.Dokonce jí nepřesvědčí ani fakt,že ostatní holčičky ve školce jsou culíkaté 😀

maart
9. zář 2008

Tak hokly, az moji maly neco na hlave vyroste, tak ji tam nejaky ty sponky nebo gumicky vpravim, at chce nebo ne 😀 ....uz je kupuju ted, ale hlava porad jako koleno 😅 !!!!

anatanka
autor
10. zář 2008

Dvojka: Fakt, jo? Ve trech letech... A ja myslela, ze je to otazka jen prvnich mesicu...

dvojka
10. zář 2008

anatanka-opravdu-Víš ona do dvou let pomalu žádný číro neměla apk jí najednou vlasy zhoustly,tak jsme začali trénovat ale kdeže.
Je to takovej malej rošták a upřednostnuje úplně jíné věci než svůj vzhled 😀

kristi
10. zář 2008

anatanko, tak vcera jsem koupila normalni gumicky, ale slaboucky - asi 15 ks v DM, za 50 Kc...a drzej. Dneska mela jednu na hlave cely den...

kubaka
10. zář 2008

Anatanka - a zkusila jste s ní jít ke kadeřinici? Udělá takový účes, aby nemusela mít v hlavě vůbec nic. Teda NA hlavě. Já sama se pamatuji, že mi taky všechno vadilo, protože to tahá, svazuje a když se ty gumové gumičky sundavají z hlavy, břečela jsem bolestí. Navíc si pamatuju, že vlásky potom vyložené bolí, když mi je máti nějak stáhla a večer se to sundavalo. Těm princeznám to fakt musí být nepříjemné ☹
Ještě že to teď nemusím řešit - mám dva kluky. Toho velkého na ježoura a toho malého stříhám sama a má háro jak malý Redford. Zkuste to taky, nic to není - jsou to vlasy, zase dorostou 😉

anatanka
autor
10. zář 2008

Kristi, tak u nas to s tema gumickama neklaplo, stejne si je stahuje, dokud je nejak neserve.

Kubaka: Gumicky muzou tahat, ale malou sponecku na patku nebo skribecek dozadu by snest mohla, to vubec neni ve vlasech citit.