Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
3. dub 2009

ahojte holky 😉
my byli venku a ted jsem balila veci malymu na vikend takze vsem krasne pocasi a pohodu a v nedeli jsem tu 😀

zuzi.. ja rano vstanu a pustim PC, cely den tak poslouchame radio... jinak luxuju a tak s malym to sedi na dece nebo v sedatku a koukana me, pradlo povesime taky spolu a varim vecer tak na 2,3 dny 😝 malymu na 2 dny..driv jsem byla blazen do uklidu ted to tak neresim, uklizet budu celej zivot ale malyho si uziju jen chvili 😝
vetsi veci delam kdyz je manza doma nebo Sima spi, jinak sedi kousek u me na dece a hraje si..
u PC to je na par minutek a jinak jsi hrajeme, povidame pohadky nebo ted jsme hodne venku, pres leto tu asi tolik lidi nebude,
kdyz je hezky vsichni vypadnou ven 😉

no papa 🙂

saska.t
3. dub 2009

Ahojte,

zuzi robim to tak podobne ako beru, rano vstaneme, malu si dam k sebe do postele s hrackami a ona ich vyhadzuje a hra sa s nimi a spolocne kukame na TV 😀 spravim jej do postele ranajky a este lenosime, ak nemusim varit ideme von ak musim malu dam spat na terasu a popri tom varim a upratujem, medzitym skocim na 3 min. ku PC odpisem a pokracujem.
Dame si obed pride D na obed takze ju chvilu zabava hraju sa na deke alebo v hopsadle a mala zacina odpadavat takze ide do spalne na 1,5 spinkat a vtedy bud doupratavam alebo idem lahnut k nej.
Ked sa zobudi dame olovrant a bud ideme von za D do roboty alebo ostavame doma sa hrat, citame knizky hadzeme hracky, vykladame si a popritom kuk na PC kym sa sama zabavi 😉 A vecer patri tatkovi aby si jej uzil a spolu robia bordel vyskaju atd 😀 ja zatial pospratavam hracky a bordel a bud idem varit alebo malu kupat ... a okolo pol 8 ide spinkat a uz som volna 😀 bud pre D alebo pre vas 😉

beru - krasny vikend a uzi si to 😀

saska.t
3. dub 2009

Vidim ze dnes vsetci odpadli tak idem kuk TV 😀 vikend je vzdy prazdny a debatka stagnuje 😀

patricia1971
4. dub 2009

ahojte,
tak ja som bola včera úplne hotová, Lili celý deň mrnčala,aj som chodila s ňou von a tiež len revala v tom kočíku,tak som mala nervy v riti 😠..dnes je to už trošku lepšie,ak stihnem,tak večer kuknem 😵
pekný víkend 🙂 🙂 🙂 asi je všade krásne,hlásia u nás 20 stup.tak ani neviem,čo malej oblečiem 😕

saska.t
4. dub 2009

pati to s obliekanim mame vsetci problem, tu bolo vcera 22 stup. tak mala dostala body s dlhym rukavom a bundicku flisovu hunatu a uplne to stacilo a samozrejme lahku capicku 😉
tiez vecer kuk 😀

saska.t
5. dub 2009

Caute kocky,

vidim ze na tejto diskusii si uz pisem sama, no nech uz pride beruska inak to tu viazne 😝

Takze prva noc prestahovanie Ellinky do svojej izby dopadla celkom fajn, v noci sa sice 1x zobudila na papanie, ale nad ranom som bola iba raz pri nej lebo nemohla najst dudusku, co ked spala u nas v spalni bolo min. 4-5x takze zatial budeme pokracovat kazdy vo svojej izbe ...

Apropo romantika vo vlastnej spalni s manzelom bez toho aby ste sa stale ovladali ci nieco nevrzga alebo nevzbudite malu ma naozaj svoje caro! 😀 😀 😀

beruska2x
autor
5. dub 2009

ahojky holky, uz jsem doma stihla jsem uklidit a skoro uvarit tak navecer jsem tu 😉

beruska2x
autor
5. dub 2009

tak Sima je v postylce, jeste nespi ale tak do 2 minut bude 😉
mam hotovy zaklad na madarsky gulas a Simovi delam testovky s kotletou, mrkvi a kvetakem...
chtela jsem delat jablecnou buchtu ale zitra to staci, uz se mi nechce 😅

jinak vikend fajn, bylo krasne pocasi, zitra mu musim jit koupit opalovaci krem a brejlicky na slunicko...
manza je furt na kole takze me to neba jsem porad sama tak si musime vymyslet nejaky program 😝

beruska2x
autor
5. dub 2009

udelala jsem si taky peknou velikonocni - jarni vyzdobu, nijak moc ale vesele 😉 v sobotu budu cistit okna tak Simu si vezme mamka..

patricia1971
5. dub 2009

ahojte,už som tu aj ja...nejako som nestíhala,boli sme stále vonku,takže doma som nič nestihala....ja mám vždy už 3týždne pred velkou nocou výzdobu,ale teraz sa mi nejako nechce,lebo už vo štvrtok ideme preč.....ale asi zbehnem do pivnice pre vajca 😀

sasi to je super,že malá je sama v izbe a že sa nebudí 🙂 to ja by som behala asi maratón 😀

berus a brejle pre Simu?????? 😵 a tvoj manza je stále na kole???? môžeš mi to trošku vysvetliť,či som to dobre pochopila,že sa stále bicykluje????? 😝

saska.t
5. dub 2009

ahoj beru 😀
tak to si sa malo ako obycajne fajn 😉 musim sa ti postazovat ked tu nie si vsetci na to seru 😅 tak se si tom rada zu 😉
my tiez v pohodicke vikend, aj som bola sama na grile a D sa staral o malu a dobre mi to padlo 😉

beruska2x
autor
5. dub 2009

ahojky pati 😉 holky jsem raa ze jste tu 😀

k tem botickam.. kazda lekarna ma sve ceny, musis se poptat, no ja se chystam koupit Simovi slunecni brejlicky vis.. 😉 nevim jaks se to rekne po vasem ale Sasi to zkusi vid.. 😉
manza si koupil kolo, vim ze je zapalenej a ze mam byt rada ze nesedi u piva a tak ale rada bych s nim sla taky nekam s malym na vylet a tak..
ted tady budou od stredy velikonocni trhy tak si pujdeme koupit nejakou blbinku pro radost 😉

beruska2x
autor
5. dub 2009

sasi jinak Sima spi taky sam a od cca 18:00 se budi tak v 5 rano a u nasich kde spi s nima v loznici se budi taky vickrat, ma rad svuj klid, doma ho nic nerusi, uz se mlel v postyce kdyz jsem se pohla ja.. 😕

me to prijde spravne ze ma svuj pokoj a spi tam.. bude zvyklej a tak.. bracha byl takovej mamanek a ty sceny kdyz mamca nekam sla si pamatuju do dneska, to byly hysteraky jak blazen to bych nikdy nechtela zazit..

saska.t
5. dub 2009

slnecne okuliare pre Simu a bicykel - kolo 😉

pati no vzbudila sa ale len 2x co je docela rekord v malej intenzite inokedy bola aj 10x hore asi jej to prospieva uvidime dnes zatial ani raz necekla ale v posteli je len 20 min.

zajtra mi drzte palce idem na tu gyndu 😝

patricia1971
5. dub 2009

berus viem čo su brejličky,som Lili včera skúšala a tak ich hodila o zem,že ich skoro rozbila,to boli Paulínkine 😒

sasi ty sa hneváš ☹ ????....ja som nestíhala,včera Lili neskoro zaspala a potom som si dala domácu slivovicu,kedže už nekojím a nejako ma to zničilo 😀a to sme celý deň behali po vonku,takže som bola totálka mrtva 😀

baby varím prvý krát pohánku,tak uvidím,čo z toho bude,ale už mám plný hrniec 😀

beruska2x
autor
5. dub 2009

jee no to ja to poprve taky jedla s malym, mi to nabylo jak blazen 😀 😀 😀

beruska2x
autor
5. dub 2009

sasi budu drzet palce 😉 to nic nebude, da ti vybtrat z 2 -3 metod a bude to 😀

my jdeme v utery na ocko 😅

patricia1971
5. dub 2009

sasi neboj,dobre to zajtra dopadne....aj ja si dám asi nejaké teliesko.alebo niečo iné,lebo z tejto antiše mám chuť stále jesť 😀

ja Lili nemám kam dať ☹ ☹ ☹ už sú v izbičke dvaja a neviem,asi by sa tam ani nezmestila ☹ ale snáď za rok tu už nebudeme bývať a bude mať aj ona izbičku 🙂

patricia1971
5. dub 2009

berus tie boty sú super,musí niečo vymyslieť,ale nestíham to ani poriadne pozrieť....dnes som si objednala dalšie čaje, tá moja vypila tú pixlu za 4 dni 😠 ...na velkú noc sme preč,tak nech mám zásoby 😉

saska.t
5. dub 2009

pati - nehnevam tiez sme boli stale vonku a robili sme zahradu strihali sme tujky atd...
ono cez vikend to je vzdy slabsie 😀

beru to zvladnete ved je nejaky chlap 😀 no ja mam bobky z toho vysetrenia ako vzdy, nenavidim to 😝

beruska2x
autor
5. dub 2009

pati jojo me se taky moc libi, urco do nich pak pujdu...

holky to ja pujdu radsi 100x na gyndu nez 1x k zubari 😅 akorat mi v tehu vadil ten test na cukrovkum, to jsem nezvladala a z brani krve se mi dela zle ale normal prohlidky v poho 😉

saska.t
5. dub 2009

tak to ja 100x radsej zubara ako gyndu 😀 keby ste ho videli tiez tam budete radi chodit ale Pati je v BA 😀

patricia1971
5. dub 2009

berus u mňa bol cukor poho,bola som strašne smädná,nemala som so sebou nič na pitie,tak som to tak vylogala,že tá doktorka nechápala 🙂 a krvv je tiež ok,ale keď brala minule Lil krv z hlavičky tak som musela odísť a bolo mi ešte potom z toho zle...ja keď to vidím,to je des.....a gynda je u mna v poho,mám superr dokinu....a zubárka sa tiež dá 😀

beruska2x
autor
5. dub 2009

fesak jo?? ja bych se u chlapa asi stydela 😲 ja mam mladou Dr a male sluzby i v porodce takze v poho, je takova klidna, solidni, jistota z ni kape 😉

beruska2x
autor
5. dub 2009

me ten test na cukr nakonec nedelali, do 26 neni povinnej u nas a malem jsem se z toho poblinkala 😔

saska.t
5. dub 2009

Beru - hovorila som o zubarovi ale aj gynekolog je chlap celkom fesny ale D tvrdi ze je teply 😀
test na cukrovku mi tiez robili a celkom v poho skor ma stvalo ze na poradni chceli aby som furt cikala pred vysetrenim do poharika a ja som to nenavidela 😝

patricia1971
5. dub 2009

sasi zubar,alebo gyndec je v BA????.....ale asi zubar,že???? ve´d sem zajtra nejdeš 😵

saska.t
5. dub 2009

pati - tak tak zubar 😀

patricia1971
5. dub 2009

ja som chodila s flaškou moču u seba,niekedy bol aj horúci,bolo teplo, do poradne som chodila o 14 hod. a od rána som ho mala v taške a v robote 😀

sasi to ja mám len doktorky,môj zajko by chlapa nezniesol 😠

beruska2x
autor
5. dub 2009

me dali zkumavku a noste si to z domu, to bylo v poho 😉

holky mi o vikedńdu pekli budty, no dieta v prachu tak ted zase tady trpim hlady, ani manzovi jsem jidlo neudelala tak ji rybicky v tomate z pixly 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru