Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
6. dub 2009

vy toho hneď ale popíšete 🙂
eri to je fakt len náhoda,ja si takéto veci ani neprípúšťam,myslím len na dobré veci a potom je všetko ok 😵

berus si robila buchty????? mnnnnnaaaaam 🙂

sasi čo je HAK????

beruska2x
autor
6. dub 2009

my opikaly burty mnam, uz se na to tesim ale musim opatrne, pak lituju po vikendu a drzim cely tyden hladovku 😝

daskak
6. dub 2009

a predstavte si za ja mam sestru, podotykam vlastnu a ta ma 140 kg 😲 😲 😲 /ja mam 52kg/ takze ked sme spolu nikdy nam neveria ze sme sesrty

patricia1971
6. dub 2009

berus ja budem potajme jesť 😀 😀 😀 😀 síce teraz toho moc nejem,ale niečo vvymyslím 😀

veľkosť 34-36????? to ja tak 40,42...ani neviem 😵 ale pracujem na sebe 😵

beruska2x
autor
6. dub 2009

nene pekla jsem takovou jablednou buchtu.. se tesim na snidani 😀

http://recepty.ekucharka.cz/hrabenciny-rezy/

patricia1971
6. dub 2009

dasi 52????jej to som mala tak v 7 triede na základke 😀 😀 😀 ja som bola chudunká pri 60,ale to asi terz nebudem 😀

daskak
6. dub 2009

babenky podaril sa mi taaaaky orechovnik 😀 😀 😀 .. nepridete??? dame vinko a pokecame 😉 😉 😉 😉

patricia1971
6. dub 2009

berus to musí byť dobré 🙂
dasi ja by som aj prišla,už by som si dala niečo sladké po mesiaci 🙂 ale si ďaleko 😠

saska.t
6. dub 2009

beru ja som tiez ateista 😝

eri mam 162 cm a gynek. mi tiez povedal ze telo sa vrati do normalu do 1,5 roku dietata tak mam este cas ...

dasi - ja viem ze mi rozumies viem ze si postavou mne podobna 😀

pati to prejde mna posledne 3 dni bolia krize a chrbat jak slak ale mam dostat zajtra MS to bude urcite tym 😝

daskak
6. dub 2009

pati: 3 hodky cesty 😉 😉 😉 .... a moji chalani by sa tvojim babam potesili 😉 😉 😉

beruska2x
autor
6. dub 2009

to si pis ze je, 😉

erika107
6. dub 2009

babulky je mi luto ale musim ist off ani si vas nemozem docitat lebo maly sa mi zobudza neviem co mu zase je :( tak zajtra pacek

inac uz papame domacu stravu taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka som rada 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

patricia1971
6. dub 2009

ja som už veriaca,aj sviatosti som si urobila pred svadbou,môj muž je každú nedeľu v kostole,ale ja nechodím,nejako to nestíham,vtedyy Lili spinká....ale keďniekedy vidím ako žijú veriaci ľudia,tak mi je na prd 😝

beruska2x
autor
6. dub 2009

to eri blahoprejeme 😉 ted ti zacne vareni 😀 ja pujdu taky, chci si dat vanu ale az manza pujde..

patricia1971
6. dub 2009

eri ahojček..aj Lili stále mrnčí,ale má aj ocka,tak ta leží s nou 😀 a grtulujem k domácej strave 🙂

dasi niekedy na budúce,lebo jedna kočka možno spí,a druhá už je v pyžame a pozerá TV 😀

patricia1971
6. dub 2009

no zase odchádzate??? aj ja sa stále chystám,ale dobre sa mi s vami píše 😵

beruska2x
autor
6. dub 2009

ja ma kostel rada jako architektonickou pamatku ale to je vsechno, podivej se na kneze co zneuziva deti.. jak zijou ve Vatikane, kolik ma cirkev majetku a nechaji umirat deti hlady.. ja nevim podle me to je jen velkej kseft a pretvarka 😅
a to moje mama je krtena, prababicka byla nemka tam to brali vazne...

beruska2x
autor
6. dub 2009

je nejdu jeste neboj 😉

daskak
6. dub 2009

eri: to je super

babubky pokecajte aj za mna idem za mojou polovickou 😉 😉 😉 .... papapa

patricia1971
6. dub 2009

berus aj mne to je jedno,tiež mi je z toho na prd,ale čo už,mna o tom nikto nepresvedčí,aké je to super chodiť do kostola....môj muž je tak ychovaný,tak nech chodí,ale ja nebudem 😵 jej to je ale téma,už preč od nej 😀

patricia1971
6. dub 2009

dasi pa 😵

tak idem aj ja,nech si oddýchnem a poležím.....pa baby 😵 😵 😵

beruska2x
autor
6. dub 2009

papa dasi 😉

beruska2x
autor
6. dub 2009

tak zitra holky no 😉 drzte palce jdeme ockovat 😖

saska.t
6. dub 2009

pa kocky ked uz vsetky idete 😉 zajtra

patricia1971
7. dub 2009

ahojte babulky 🙂
dnes zase krásne, Lili spí na blakóne,potom dáme obed a padáme von 🙂to zas bude mrnčať v kočíku,ale musí sa to naučiť tam sedieť 😀to ona je najradšej doma a lozí všade,nie sedieť v kočíku,to ju nebaví 😀som kúpila tie ryžové a kukuričné chrumky,nech žuje,ale to tiež vydrží len chvílu 😵
berus ako očkovanie? 😵
no mne je už trošku lepšie,ale nejako sa mi tá hlava točí,ale je to už dobré,oproti včerajšku
tak pekný deň každej a večer sa snáď zastavím 😵 😵 😵

saska.t
7. dub 2009

ahojky, no my uz sme tiez doma mala bola spokojna vela novych tvari vsetci sa jej prihovarili no koniec 😀 mama bola nezaujimava ... 😅
No aspon sme sa dostali von trosku som pokecala, takze sme spokojni vsetci 😀 a D dostih vyhral takze bude aj pekny den a bude na nas najlepsiii na sveteeeee! 😀

daskak
7. dub 2009

ahoj babenky 🙂 🙂 🙂
sasi: tak to gratulujeme Tvojej polovicke 🙂 🙂 🙂 ... este vecer romantikaa den bude dokonaly 😉 😉 😎
pati: som rada ze ti je lepsie, a vody pijes dost??? mne sa to stava ked sa zabudnem napit...
no davidko nastastie v kciku sedi celkom spokojne 😉 ... doobedu sme boli na hodinku vonku a teraz buvame a pobede este vyrazime von...
Inak viete co nas Davidko sa naucil hovorit havo 😀 😀 😀 😀 .... nie mama, tata, baba,.. ale havo 😀 😀 tak ked sme dnes boli vonku tak len vykrikoval havo havo...
tak sa mi zatial majte a vecer nakuknem 😉 😉

beruska2x
autor
7. dub 2009

sasi gratuluji 😉

my uz jsem naockovany, uplne v poho akorat desne lidi 😝 mame 75cm a 9340g a pry je moc sikovny.. akorat stim jidlem at prej mu prikrmy zahustuju moukou.. no to fakt nevim proc bych to delala a divila se ze je tak hodnej ze pry v 8m deti brecej kdyz videj cizi lidi a tak...

das.. bud rada havo je jesta fajn, vypravela mi znama jak si jeji sy n vystrihuje z novin nahaty zensky a kdz se ho ptala proc to dela tak ze prej ma holky rad... co na nich ma rad? kozy.. na ferovku ji to podal jsou mu 3 roky!!! jeste ani nechodi do skolky.. no mame se na co tesit 😀 😀 😀 😀

saska.t
7. dub 2009

beru - tak to ste krasny buckovia 😉 no ja by som teda nezahustovala este mukou na to ma este hodne dlho cas a papkac je tiez poriadny tak nevidim dovod 😝 keby bol chuducky nic nepoviem ale takto 😠 ja dodnes malokedy zahustujem mukou zda sa mi to strasne nezdrave 😝

musime sa pochvalit, dnes sa mala 1x posadila nie este uplne ale taky polosed 😀 a D ju naucil robit indiana (ruku cez pusu a hlas) no a teraz to dokolecka robi ako pokazeny magnetofon 😀 za chvilu budem mat hlavu ako melon 🙄

patricia1971
7. dub 2009

sasi tak gratulujem aj ja 🙂 tak ako pisala daska,ešte večer romantika a všetko bude super...no máš teda ale pretekára doma 😵
berus tak teda to váži pekne....to Lili má 7200,aj s topánkami a ošťatou plienkou 😀 ...a múku???? a na čo????no niekedy sú doktorky až moc múdre 😵
dasi a to je super že vie hovoriť havo 😵 no naša len mama,tata,ale to tak hovorí len náhodne a niekedy 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru