Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
7. dub 2009

dasi: tak ja sa ani necudujem keby zacal maly stekat xixixi lebo mame doma hnusneho jorksira ktory cele dni presteka a kuse 🙂

beruska2x
autor
7. dub 2009

hele Sima sel vcera spat v 18:00 a vzbudil se v 6:30 kdyz prisel manza z prace 😉

daskak
7. dub 2009

tato je naozaj suprova... a necha malemu nech si s nou robi co chce 😀 😀 ... drzi ako blba 😝 😝

erika107
7. dub 2009

berus: to nemyslis vazne ze ti tak dlho vydrzi hajat wooow mal by sa to mates naucit od Simcu

saska.t
7. dub 2009

kiss no konecne 😀

eri - nie nechcem no ale mozno mi nic ine nezostane ako jazdit 😉

dasi u nas je materska 1 rok ale mozes poziadat o predlzenie na 3 tak dufam ze mi to schvalia aj tak nemam malu kam dat a ani nechcem 😀

beruska2x
autor
7. dub 2009

😀 😀 😀 😀 eri .. ja bych pejska chtela ale manza ne.. 😒

erika107
7. dub 2009

sasi: a ty si vystudovala neake chovatelstvo alebo z konicka sa ti stalo zamestnanie? ...tak to je blbe ze je len rok materska :( a potom to riesia maminky jaslickami?

saska.t
7. dub 2009

No baby ja mam 2 psice a niekedy je to o hubu ale vsetci ich mame radi a mala ich miluje 😀 no nema na vyber 😀 , no dokonca rozmyslam ze mladu dam pripustit kym som na materskej ja mam totiz aj chovnu stanicu mojho plemena 😉

erika107
7. dub 2009

vies co ja som vzdy chcela psa predtym sme mali pudla ale to bolo aspon milunke stvorenie tento hajzlik najradsej by som ho niekomu darovala

kisska
7. dub 2009

babulky pridala som fotky, zatial su len dve a take ako zo skusky... ale nevedela som odolat nenavliect to na neho 😉

dasi Adama tatino naucil nosit nasej psici granule v odmerke, len tu odmerku musi drzat oboma rukami, lebo by jej vyjedal granule 😉 a zacal ma napodobnovat, ked ju hresim 😎

sasi - ved ste mi straaaasne chybali... len energiu nemam

saska.t
7. dub 2009

eri tu neexistuju jasle iba skolka od 2,5 roka. Nie nie ja som vystudovana ucitelka ale nikdy som to nerobila, na SK som pracovala ako manazer v reklamke, kone boli len hoby a 2 som vlastnila, ale tu som len cudzinec takze nie je moc na vyber 😒

beruska2x
autor
7. dub 2009

ty jooo tak to je kiss mazak 😉 jak na zeneni 😀

patricia1971
7. dub 2009

ahojte baby,som vás rýchlo prečítala,ale tá moja zas vreští,tak makám za ňou,snáď ešte prídem ☹

kisska
7. dub 2009

eri - maleho ustekaneho jorka by som dala do klobas 😉 . Nasa ridgebacica steka len na povel, alebo na opiteho chlapa 😀 ... Ale mame na dvore troch ustekanych (susedia ich vlastne maju) a uz som niekde povedala, ze ked sa maleho bude niekto pytat ako robi havino... no u nas robi ako jeb..ty 😒 . Ale susedia uz vedia, ze ked plieskam oknami a balkonom, ze ich maju zavret...

saska.t
7. dub 2009

kiss aj ty nam, uz si skusala kalisok? to sa da nacvicit aj ked nemas MS, tiez ta sokovala ta velkost??? 😀
maly je uzasny a tie oci!!! no keby som bola mladsia neviem, neviem 😀

daskak
7. dub 2009

baby aj na Vas dolahla jarna unava???? na mna dost 😝 😝
berus: aj my berieme lekcie spinkania 😀 😀

kisska
7. dub 2009

berus - vies, ako svokra nebudem nic moc, tak aspon mlady musi byt neodolatelny 😉

erika107
7. dub 2009

kiss: ten tvoj drobcek je na spapanie v tom obleciku ... takze bude velkonosny stramak

ssasi: aha tak uz chapem... no ono zo zamestnanim v cudzine a najma v nemecku je problem musis byt v danom odbore fakt profik aby ta brali...moj tatko tam vela rokov robil murarcinu a obklady a keby tam nemal dobre meno a dobru pracu za sebou a k tomu este si nevypytal take prechy ako nemci tak by mohol ist dmov nemal by perspektivu :(

pati: tak sa budeme tesit dufam ze mala to zalomi raz dva :

daskak
7. dub 2009

babulky idem si oddychnut k TV... majkajte sa mi krasne, dobru nocku 😉 vsetkym

beruska2x
autor
7. dub 2009

holky do rady, do rady 😉 😉 😉

das ja uz mam po unave, mam ji kdyz je zamraceno a posmourno, kdyz zacne slunicko tak je hej 😀

saska.t
7. dub 2009

no moje psice tiez nestekaju len ked je niekto nesympaticky tak to by snad aj donho skocili

dasi - nie lebo jem ten geriavit a fakt uzasny ale aj pekne drahy 😝 ale co by som neurobila len aby mi bolo dobre ze?
jaj my uz spinkame od pol 8 dokonca dnes bez reptania a vykecavania, dnes bola mala fakt uzasna som z nej normalne namäkko 😀 zlaticko moje

erika107
7. dub 2009

dasi: jarna unava? xixixi ani nemam cas nanu mysliet 🙂

kisska
7. dub 2009

sasi - asi budem musiet najprv natrenovat... to keby si videla draheho, ked som mu vysvetlovala na co to je 😀

dasi - kto dava hodiny spinkania? by som poslala maleho na kurz, lebo jeho slniecko nabija, ale ja som na umretie 😉

beruska2x
autor
7. dub 2009

dasi papa 😉
kiss to ja asi taky ne, bude rozmazleny, vidim to u brachy u nas je to v rodine 😝

patricia1971
7. dub 2009

no už som tu,len kým vás stihne vždy prečítať tak mi to trošku trvá 🙂

ja psíka nemám,teda na chalupe má svokor dvoch,sa tešíme,teda Lili im bude určite robiť zle,len ten jeden je troškú vačší,tuším nejaký ovčiak,ale ja sa v tom nevyznám 😀

beruska2x
autor
7. dub 2009

kdyz ja na tyhle zazracny prasky neverim, nikdy jsem po tom nezhubla a mam si koupila ginkoprim na pamet a zapomela je brat uz po tydnu 😀 😀 😀

kisska
7. dub 2009

Geriavit funguje? A uz mame nanho vek? Ci asi aj ano 😒 neviem, ci hned zajtra nenabehnem na konsku davku 😉

beruska2x
autor
7. dub 2009

pati tak co boticky?? my ted mame se zirafou, sice nechodi ale kdyz je dostal tak mu je dam.. snad je bude chtit..

saska.t
7. dub 2009

eri no to mas pravdu ale kedze som dost velky odbornik na pripravu mladych koni tak ako jazdec si tu pracu najdem, aspon nieco

das pa a odpocin si ...
beru ja som bola prva v rade 😀

patricia1971
7. dub 2009

čo riešite???ja som nejako mimo 😒 aj ja mám ten kalíšek,svokra mi požičala,tak uvidím 😀 a geriavit je na čo dobrý???na chudnutie???? 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru