Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
14. dub 2009

zuzi fakt?? to tady zavolas Dr ze odchazis z porodnice a ona se do 48 hodin dostavi k tobe domu minco prevzit do pece...

saska.t
14. dub 2009

no u nas to tiez tak nejak funguje prve 2 tyz. na malu chodila kukat porodna tetka a ked vidi ze ziadny problem uz nechodi len ti necha kontakt ze kdyby neco 😀

beruska2x
autor
14. dub 2009

tak nevim jestli mam cekat na manzu...

saska.t
14. dub 2009

jj idem aj ja do postele akosi ma vana zmorila ale zajtra cez den pisneme pa 😉

3558
14. dub 2009

ja cakam na toho mojho kazdy vecer. nejdem spat,lebo potrebujem nove ,,drby,, z roboty 😀 😀 😀

niekedy ju vyskusam /rebarboru/

a tu su tiez len porodne asistentky co nic nevedia. este ked sa ma opytala ci kojim a ja ze ano, tak na mna kukala ako puk, ze co/??? 😕 😕 😕 to je velmi tazka praca. ona ma 2 deti, ale nekojila ani jedno.

no proste su to kozy. aj tak som mohla kojit iba 2 mesiace 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

beruska2x
autor
14. dub 2009

no manza ma tak desnou naladu z prace ze me ani nelaka cekat.. v kolik ti chodi domu???

beruska2x
autor
14. dub 2009

z kojeni si nic nedelej, ja kojila 6 tydnu to byla katastrofa... 😢

saska.t
14. dub 2009

juj do kojenia sa nebudem zapajat este teraz uronim slzicku ☹ tu su porodky celkom fajn lem ma zarazila jedna ktoraa mi hovorila o porodnych bolestiach a ked som sa jej spytala kolko ma deti povedala ze ziadne 😀

beruska2x
autor
14. dub 2009

ja zase znam porodni asistentku co sama u sebe nevedela jestli rodi uz nebo ne... pak si vyber 😀

ja jsem byla s manzou jen na prohlidce salu ale na nejakym skoleni o porodu ne.. ja na to moc nejsem...

saska.t
14. dub 2009

no ja som bola ale tu je to viac menej povinne no aspon som spoznala nejake kocky 😀 inak to bolo o nicom ale aspon sme sa s D zasmiali na tych taraninach 😀

3558
14. dub 2009

ceskeho casu chodi 23.15 z prace presne.

sasi aj ja niekedy uronim slzu nad mojim kojenim. asi si to budem cely zivot vycitat ze som to nezvladla. 😔

blbne mi net, ale dufam ze uz bude ok

saska.t
14. dub 2009

oki idem do hajan, prajem krasne sny a zajtra sa piseme 😀

3558
14. dub 2009

este som chcela vediet co budete zajtra varit. mne uz zase dochadza fantazia.myslim pre dopelakov.nie pre deti. 😕 😕

beruska2x
autor
14. dub 2009

ty jo to je pozde to manza tady tak 22:20 bude...

mas zdrave dite, pekne ji a prospiva tak kojeni neres, je to dulezite ale ne samospasitelne, ja si vzpomenu na propagaci kojeni a pak vidim kojit kuracku... tak co na tom muze byt dobryho??

tyky bych kojila rada ale kdyz to neslo tak co?? prece se nepovesim, myslim ze malej je spokojenej i bez toho, za celou zimu nemel ani rymu...

papa sasi dobrou noc 😉

saska.t
14. dub 2009

zuzi, zajtra robim kralika na smotane, dostala som od znamych takze cast zamrazim malej nech neje len kura a morku a ostatne urobim ako perkelt s haluskami a smotanou 😉

beruska2x
autor
14. dub 2009

ja delal spenatovou polivku a kureci rizoto s hraskem a kukurici a syr navrch... me dochazeji napady jak pro nas tak pro maleho, vyhrozuju manzovi ze kdyz nevymysli jidlo tak proste nevarim 😀

3558
14. dub 2009

ja mam vsetky kucharske kalendare za poslednych 5 rokov co som tu a niekedy v nich listujem aby som dostala napad. ale prestalo ma to prave bavit. 😝 nemam na nic chut, som non stop prejedena, nemam pohyb, priberam, mam nervy ze zerem a do toho musim rozmyslat co navarit 😝 😝 😝

sasi moj vali uz bravcovu panenku aj hovadzie. 🙂

beruska2x
autor
14. dub 2009

ja mam radsi teda jednoducha jidla ale manza to je des, ten ma oblibenych asi 5 jidel a ty by mohl porad dokola 😝 uz mi to leze krkem ze radsi nejim a dam si chleba s maslem... 😠

3558
14. dub 2009

berus viez ze som si to vsimla??? ze mamicky co koja, maju nachylnejsie babatka. neviem ci je to nahoda, ale musim si tri krat zaklopat na drevo, moj maly este nemal ani zvysenu teplotu. teraz neviem ci to mam pripisovat um.mlieku alebo sa o neho naozaj tak dobre staram 😀 😀 😀 😀

a kto toto okrem vas cita, tak nemyslite ze chcem urazat mamicky co koja. ja len trosku zavidim. 😔

beruska2x
autor
14. dub 2009

ja myslim ze je to vse dohromady, nejakou imunitu ma dedicnou - jako nachylnost, neco je pocasim, oblikanim, ja treba zasadne Simu netahala do nakupnich center a tak, tam se chytne kdeco....
moc navlikat je taky neni dobry...

ja to taky obrecela a jak ale to byly nervy a des.. ted jsme spokojeny, hlavne malej tak si uzivam co je a neresim co neni..

3558
14. dub 2009

aj ja tak, ale obcas mi to pride luto 😢 😢

a tiez neprehrievam maleho. snazim sa aby nebol spoteny ale aby ani nemal ladove ruky.
a do nakupnych centier chodime casto. 😒

daskak
15. dub 2009

ahojki babubky 😉 😉
takze s Patkom to dopadlo OK, ale ta majitelka toho psaaz koktala po mojom vystupe... ja zvierata milujem ale odtial potial.... inak z tej infektologie nas poslali ze ma ist majitel so psom na veterinu a papier im doniest... skuste hadat ci ta zenska isla 😠 😠 😠 ... ale hafan mal vsetky ockovania takze myslim ze to bude ok, a modrina a opuch uz pomalicky miznu.... ale patko ma teraz so psom poriadny strach 😖 😖 ....
no cez obed ked bude maly spinkat vas docitam a zastavim sa...

pozdravujem vsetky deturence 😀 😀 😀 😀

patricia1971
15. dub 2009

ahojte, no vás prečítať mi dá aj trošku zabrať 🙂
nám bolo teda super,stále chcel byť niekto s Lili,ale ona v kuse revala a visela na mne...skoro ma tam piclo z nej 😒 aj ju chceli ísť kočíkovať,ale smola,vrešťala ako pavián...no neviem,je to s ňou ťažké 😒
ja teraz upratujem, varím dnes kuracie mäsko v nivovej omáčke, ja len pre seba mäsko a zeleninku,lebo som požrala toľko koláčov,že až hrúza 😀
tak pekný deň a snáď večer prídem 🙂
sasi bola som rýchlo kuk do príkrmov, no pekne,ale mne sa tiež páčia tvoje rady a to mám už tretie dieťa a nemôžem tvrdiť že som odborník na výživu,lebo nebyť teba a berus,tak moja Lili papá len mkrvu, mäsko a zemiak ☹

saska.t
15. dub 2009

ahojte kocky 😀

dasi - jaj tak to som rada aj za Patka, ten strach ho casom prejde 😉

pati - no my mame teraz tiez vrestandu aj pubertu zaroven 😉 , no prikrmy-myslim ze viac k tomu nie je co dodat 😀 a dakujem 😉

patricia1971
15. dub 2009

sasi tiež vreštíte???? Lili len všade inde, ale keď sme doma v byte,tak je ok a hrá sa,tak to vôbec nechápem,vtedy je super,ale ideme za chvíľu von,tak to zas bude, vreskot v kočíku.....dnes sme mali pohánku, zeleninku a hovädzie mäsko a chutilo a moc...no a ešte v tom jogurt,keďže nechce 😒

saska.t
15. dub 2009

pati - vrestime snad vsade, vsetkeho sa bojime no normalna puberta 😀

patricia1971
15. dub 2009

sasi tak oni sú asi úplne rovnaké......a ja som si myslela,že si tam tých 6 dní oddýchnem,ale prd, som mala ešte väčšie nervy ako doma.....bolo super,až na Lili, a to tam stále niekto chodil za ňou,ale ona len pri mne,no mám ďaľší cecok 😀

beruska2x
autor
15. dub 2009

hele holky me Dr na prohlidce rikala ze kolem 8m je to normalni tohle chovani ale kdy to konci to nerekla 😅 😀

das.. ty jo to je mi maleho lito, snad z toho nebude mit nejake trauma ze strachu, ...

no my byli s manzou ve meste a netece nam voda neco tu spravuji tak uvazuju ze pojedu s malym k nasim, co tady 😒

patricia1971
15. dub 2009

berus no si ma potešila,tak to mi bude visieť na krku asi stále 😀 a vaši bývajú niekde blízko????? no voda je potrebná,tak musíte vymýšľať,čo najlepšie urobiť 🙂

3558
15. dub 2009

baby ja potrebujem radu. maly v noci dostal teplotu. som to uriekla, lebo som sa tu vcera vytahovala ze maly este nebol chory. neviem co mam robit.pomoc tu ziadna ani od rodiny ani nic....
ma 37.6 a je cely horuci. dala som mu sirup od teploty ale este nezabral. mam ho viac obliekat??? mam mu davat viac tekutin??? co mam robit??? alebo uz mam ist k doktorovi???? 😕 😕 😕

a este ohladom jedla. tak uz som zacala davat aj chlieb,jogurty, a piskokupomrvenu do presnidavky, a uz som dva krat dala aj ovocnu kasu. ale zda sa mi to okrem toho chleba ze je vsetko slane. neviete nieco co by nebolo na sladko??? okrem obeda ma vsetko na sladko.potrebovala by som rady na desiate a olovranty. 😕

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru