Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
20. dub 2009

ja viem sasi a kazde dieta ma svoj osobny vyvoj len dr to nechapu ze nemozeme byt vsetci rovnaky 🙂 ň

beruska2x
autor
20. dub 2009

me se furt ptaj jestli leze 😔 no je po mamince v hodne vecech a ja nelezla vubec tak proc by mel on 😀 😀 😀 😀

saska.t
20. dub 2009

ale jasne kazde mimi je ine ja som chodila az v 16 mes. a nikto to neriesil 😉

erika107
20. dub 2009

mna tiez irituju otazky typu uz lozi uz sa plazi?? zabijala by som tych ludi 😠 😠

saska.t
20. dub 2009

to si netreba vsimat ja sa vzdy len usmejem a myslim si svoje

baby idem do postele som z dnesneho dna ohucana a unavena 😉 pa zajtra

erika107
20. dub 2009

oky sasi ja som sa prave tiez isla rozlucit a idem tiez spat aby som mala sil na zajtra a nieco uz nepovedala tej cvicitelke 🙂 bru nocku prajem

beruska2x
autor
20. dub 2009

ok. pap zitra 😉

patricia1971
21. dub 2009

ahojte 🙂

včera som vás nestihla, syn mal obidva pc,tak som mala smolu 😒 ale som si vás teraz prečítala

eri nejako to vydržte tú rehabku,keď mu to pomôže,čo áno,tak to treba absolvovať i keď viem,aké to musí byť hrozné ☹

berus no tie nožičky ti závidím 🙂 ja som na pedikúre ešte nikdy nebola ☹ ale asi tiež už niekedy pôjdem 😵

sasi aj Lili bola večne uvrešťaná, ale už je trošku lepšia, doma sa pekne hrá a vonku už aj trošku vydrží v kočíku...sme boli včera na precpanom detskom ihrisku a tam sa jej strašne páčilo,bolo tam veľa detí,tak bolo super...tak ideme aj dnes 🙂

tak vám prejem krásny deň a snáď večer dorazím 🙂

beruska2x
autor
21. dub 2009

ahojky pati 😉
jojo to si dojdi, je to fajn si odpocinu a pro me je to nutnost.. hodne se mi dela ta ztvrdla kuze na patach a taky mi obcas zarustaji nehty na palcich a nic jineho nez stala udrzba na to nepomaha...

a mam chvili klidu od chlapu 😀 😀 😀 😀

hezky si uzijte s malou hriste.. uz aby Sima mohl taky ale co tam kdyz nechodi? pisek by ladoval do sebe, no az bude opravdu teplo tak tam zajdeme ale ted je na sedeni na zemi prece jenom jeste chladno...

patricia1971
21. dub 2009

ahoj berus, no ona sedí v kočíku a pozerá na deti....alebo stála pri kočíku a tak sa tam okolo neho motkala....potom trošku sedela na deke na tráve...ale jej stačilo vidieť tie deti a tešila sa.....tiež by som ju ešte nedala do piesku,je chladný a aj tá tráva je chladná,ale sedela len na kúsku deky,ktorá bola strašne nahrubo zložená....ale je dobré to,že vie stáť a chvíľu sa tam motá okolo kočíka......no už sa teším na leto a na jazero,na vodu,to bude super....no a nehovorím o svokrovom dome a bazéne,teraz už má v bazéne teplotu 24 stup.,takže v lete tam býva tá voda úplne teplá,takže tam je super,to sme bud v bazéne, opalujeme sa na terase alebo beháme po trávičke,no nám to stačí,nemusíme ani chodiť na dovolenku,a ešte tam má gril,takže papanie je zabezpečené....no už sa teším na leto 🙂

saska.t
21. dub 2009

caute kocky

tak my sme boli vonku a mala bola super ale dosli sme domov a zasa len vresti ☹ ale snad to nebude dlho trvat 😒
tatino nam zasa vyhral takze aspon doma bude povznesena nalada 😉
vecer kuknem tak si uzivajte slniecka 😉

erika107
21. dub 2009

ahojcek babulky

je tu niekto??? aby som si nepisala zase len sama :(

saska.t
21. dub 2009

Cauky kocky,

no musim sa vam postazovat, mala je uplne otrasna stale len jaci a ja mam uz z nej zaludocnu nervozitu a som nervozna a hlavne uz nestastna z nej ☹ uz aby to skoncilo inak sa picnem, uz neviem ako by som ju zabavila stale len jaci a vsetko ju bavi max. 5 min. a zasa len jakot, uz fakt neviem a uz ma aj hlava boli 😝

erika107
21. dub 2009

ahojcek sasi: tak asi sa ty nasi maly drobacikovia dohodli lebo aj mates furt huci a pisti nic sa mu nepaci dnes na prechadzke mi celu cestu prejacal a ked som ho vytiahla z kocika a nosila na rukach tak bol spokojny aky je zmrdik 🙂 ... a zabudla som este pogratulovat manzelovi k vitazstvu

saska.t
21. dub 2009

eri - ahoj a dakujem 😉

ona ale nie je s nicim spokojna, uz som si povedala ze ju necham vyjacat, ale ona potom chyti taky zachvat ze je to este 100 x horsie takze ju aj tak mojkam 🙄
dnes mala aj 2x hnacku asi to budu zasa tie zasrane zuby,ale teplotu nema ani sa netvari choro, zacala vyborne spinkat a konecne zase aj papat bez nejakych cavikov tak uz naozaj neviem 😝

erika107
21. dub 2009

sasi neboj ono mozno jej vazne idu tie zubky a zase sa to u nej prejavuje inac ... nemusi mat teplotu ani moj nemal vobec teplotky alen bol nervny ako pes

saska.t
21. dub 2009

no ale moje nervy su na prasknutie ☹

kde su vsetci dnes strajkuju??? beru zehlis ci co, pati? kiss? daska?

erika107
21. dub 2009

no sasi aj ja mam nervy niekedy na dranc ale hovorim si ze hadam bude lepsie 🙂

neivem asi strajkuju kaslu na nas :(

saska.t
21. dub 2009

no to si pripominam kazdu sekundu ze raz to prejst musi 😎 no snad coskoro 😉
a co svokra bavite sa aleebo?? a co L uz stoji pri tebe?

beruska2x
autor
21. dub 2009

ahojte holky, manza mi blokoval PC 😉
my byli dneska venku hodne, koupila jsem malymu maso do mrazaku a grahamove a spaldove testoviny tak jsem zvedava... 😀

erika107
21. dub 2009

sasi: tak zo svokrou je to take vseliake ona je odmerana som aj ja ona je mila snazim sa byt aj ja ... ale hra podla mna hru

berus: no to je hrozne s tymi chlapmi xixi .. ake su to spaldove cestoviny?

saska.t
21. dub 2009

beru - no aj my uz dopapame kukuricne a prejdem na normalne bezvajecne snad tu nieco dostanem alebo nakupim az v SR 😉 a kde si ich kupila?

eri - no tak sa od svokry nedaj podviest a hraj aj ty jej hru xixi 😉

erika107
21. dub 2009

sasi: vies ta zena uz to u mna presra.... na prlnej ciare a to zle sa uz neda vratit spat

saska.t
21. dub 2009

eri - jasne tak som to aj myslela 😉

erika107
21. dub 2009

a nevies ake su to tie spaldove cestoviny?

beruska2x
autor
21. dub 2009

to jsou normal testoviny bezvajecne, jen jsou ze spaldove nouky, maji i pohankove, kukuricne.. ruzne, koipila jsem je ve zdrave vyzive, byla jsem mu tam pro ty kukuricny krupky, moc mu chutnaj, pekne si cvici dasne 😉
a maji tam i prirodni hnedy cukr tak ho pak koupim mu na slazeni , je urco lepsi nez ten beleny chemicky..

beruska2x
autor
21. dub 2009

sasi blahoprejeme k vitezstvi, kde mas ten milion? 😀

ty jo mas doma pekneho sampiona co...

beruska2x
autor
21. dub 2009

eri a ty jsi maleho strihala celeho nebo jen ten vrsek?? ty to umis? bojim se aby Sima nevypadal jak podle hrnce 😅

erika107
21. dub 2009

berus: a ten hnedy cukor budes pouzivat k sladeniu cajika alebo coho? a tie chrupky moj maly nechce papt kupila som mu ryzove, pohankove a este neake a ani za prd ich nechce ...

sasi. a to vazne ste vyhrali milion?

saska.t
21. dub 2009

hnedy cukor mam aj ja doma ale nepouzivam ho a este dlho pre malu nebude 😀
kocky idem mala zasa pisti tak si k nej na chvilu lahnem no mozno vas este zastihnem, zatial pa 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru