Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
27. dub 2009

pati - mala sa plazi velmi rychlo 😀 sedi v polosede ale nestvornozkuje este dopredu takze je to lenivec ale neva ma cas 🙂
pati kalisok ti urcite nevipadne neboj, maximalne moze pretiect ale kedze mas HAK ani to ti normalne nehrozi 😉

kiss - tak to vam gratulujem ze ste manzelia tak dlho a vydrzali ste, my tahame 3 rok manzelstva a 7 co sme spolu 😀 😅 juj no v aute, to si uz pomaly ani nepamätam akurat ze tam vzdy bolo malo miesta 😀 , takze aj za teba dufam, ze mate velke auto 😉

kisska
27. dub 2009

sasi nemame velke auto a uz sme asi aj trossku vacsi a pohodlnejsi ako zamladi, tak uvidime... neviem, ci by z toho aj nieco bolo, lebo drahy by sa asi nezmohol ani na slovo, keby som sa na neho takto vrhla... no ved uvidime, snad ho uzas rychlo prejde 😀 😀

beruska2x
autor
27. dub 2009

ahojte holky, teda vubec nemam pres den cas sem zabehnout... chodime 2x denne ven, dneska jsem stirala dopo byt...

no ale vcera jsem navarila tak mam dneska cas, 😉 Sima mel brambor s kotletkou a mrkvi a R jatrovou omacku a knedlickovou polivku...

mamka bude mit narozky tak me ceka ve stredu zase dortik ale neva nejak me to chytlo... 😀 jen diete to nesvedci..

Sima se pekne plazi po podlaze, dneska se po hladky parketach dosoukal az k DVD tak uz to zacina 😀 tak celej den prska, ale desne, uplny bubliny od pusy, az zjistim kdo ho to naucil tak mu to vratim 😠

saska.t
27. dub 2009

Beru - vitaj v klube plaziacich sa a prskacich 😀

no dnes to bola mensia katastrofa s malou aj to len preto ze bol D od obeda doma takze bola lepsia ale doobeda to bola zasa katastrofa asponze zaspala konecne normalne bez placu 😅

kiss no len aby si ho nesokovala uplne a na nic sa nezmohol 😀 😅

erika107
27. dub 2009

ahojcek babulky tak az teraz mi zaspalo to moje ditko ... taaaaaaaaaaaka som rada

kisska
27. dub 2009

sasi ved toho sa bojim... predsa len uz tiez nie je najmladsi 😉 tak neviem, ci mam vobec nieco riskovat 😉 😀

beruska2x
autor
27. dub 2009

sasi to teda dik 😝

hoolky manza chrupe na gauci, malej spi tady mi zadna romance nehrozi ani nahodou 😢 😉

patricia1971
27. dub 2009

ahojte 🙂

kisska a čo má 50??????

berus no už to začína, ti nezávidím 🙂

sasi a eri ahojte 🙂

no moji sú akurát vvo vani,som bola u lekára pre ten výmenný lístok na neurologiu a manza nechal Lili spať do 16.45,to spala od 15,tak teraz neviem,ako zaspí.....no e´d uvidím,tak budem asi behať 😵

patricia1971
27. dub 2009

berus zase dort???? no ja ťa obdivujem.........ja som robila v piatok ten piškotovy,smotanovy a bol super,sa tu skoro o neho pobili 😀 ja som ochutnala trošku a bol fakt dobrý 😵 a vtáčik bol super!!!!!!!sa musím pochváliť 😵

saska.t
27. dub 2009

kiss - no to mojho by som teraz nahovorila na vsetko kedze mne sa poslednu dobu moc nechce 😅 aj keby to malo byt na hojdacke a to mam o dost starsieho chlapa ako ty 😀

beru - no ved raz si sa musela zaradit do tohto klubu tak bud rada ze to nerobi od 6 mes.

pati-eri ahojte 😀

patricia1971
27. dub 2009

sasi aj ja som na tom tak ☹ doteraz som nemala problém,ale teraz večer už padám na hubu a nechce sa mi......a to žerem tú drahú HAK,to mi je tiež lúto,keď nič neni ☹

beruska2x
autor
27. dub 2009

peti zase, pro velky uspech opacko... 😉 udelam orechovy s vanilkovym kremem , nic slozityho ale chtela bych Simovi k narozkam...

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=12212&use...

kisska
27. dub 2009

eri, beru ahojte
pati no 50 este nie, ale uz to nie je ako ked ma clovek 20 a moze kedykolvek, kdekolvek... len vacsinou nema s kym, ked ma s kym, tak nema kde 😉 😀 😀 😀

beruska2x
autor
27. dub 2009

kiss ja muzu mam kde a nemam s kym..

erika107
27. dub 2009

pati: jasze ze som z BA ved chodim na teslovu na cvika 🙂 xixi ... budem rada ked dame niekedy stretko aj s drobcekmi 🙂

sasi: ved D nevyzera staro na fotkach vobec

kiss: tak si teda uzite LUcku bilu ... ja som chcela na maj kupit listky na fontanu pre zuzanu ale financne nam to nebude vychadzat lebo idem na ocne vysetrenie ktore stoji 1500 sk a este ktom chcem kupovat novy sportovy kocik tak asi az o mesiac 🙂

berus: neboj ani u nas nebude romantika lebo starky dojde z prace unaveny takze moooooooozno zajtra rano nieco poriesime 🙂

beruska2x
autor
27. dub 2009

ja uz si ani nepamatuju jak na to.. 😝

erika107
27. dub 2009

ja to tiez nemam poslednu dobu neako pravidelne akosik nemam ani chut ked cele dni okolo maleho lietam tak vecer som rada ze popisem s vami trosku a lahnem ani nehnem...minule vraj ma zacal mojkat manzel ked dosiel do postele a ja som mu vynadala ze nech ma necha ze chcem spat 🙂

saska.t
27. dub 2009

no to sme sa tu zisli pekna particka, frigidky a nenasytne ha ha ha 😀

ja neviem cim to je ze sa mi nechce asi som znechutena z malej... 😠

erika107
27. dub 2009

sasi ked sa prckovia ukludnia bude to opat klapat aj v sexe neboj sa 🙂

ja som napriklad pocas tehu neznasala sa milovat neviem bolelo ma to takze chudatko manzel mal 7 mesiacov ramadan ☹ ... ale potom sme nevydrzali ani sestonedelie a hupli sme nato 🙂

dost zalezi natom ako je cloven psychicky naladeny

patricia1971
27. dub 2009

eri ale ja viem že si z BA,len my dve sme tu z bA,tak by sme sa mohli aj niekedy stretnúť,tak som to myslela,nech sa spoznáme aj osobne a aj detičky 🙂

no a s tou romantikou to asi máme všetky také nejaké podobné 🙂

berus aj ja by som malej rada piekla tortu k 1 rôčku,ale asi cukráreń to istí,neviem vôbec piecť,tak aby z toho nebola len guča sladká ☹

patricia1971
27. dub 2009

no ja som večer rada že si ľahnem,ale keby ma hladkal aspoň hodku po chrbatiku,tak možno by aj niečo bolo 😵

saska.t
27. dub 2009

eri - mne sa tiez cez tehu nechcelo, nic mi to nedavalo 😝 po tehu az 4 mes. sme skusili a uz to slo ale mala som docela strach 😎

ja som tiez z BA ked som na SK takze v auguste vas obe rada uvidim a mozno sa aj kiss prida, beru skoda ze si tak z daleka ☹

beruska2x
autor
27. dub 2009

proc?? nemusis delat nic sloziteho, korpus upeces a rozriznes, na tom nic neni, jestli se necitis na krem tak Dr Oetker ma moc dobre a ozdoby dneska kouiúis vsude a dokonale byt nemusi ale i ja objednam v cukrarne a upecu a uvidim 😀

erika107
27. dub 2009

pati: vies co ja budem objednavat od tychto... www.jakubec.sk ... mala som od nich aj svadobnu aj krstinovu tortu pre malehoa aj kolace maju ich velmi dobre a je to aj z dovozom a su dost lacny

erika107
27. dub 2009

sasi: tak potom mozeme dat stretko vsetky 🙂 xixi este Berus nahovorime aby dosla na vikend do BA 🙂

saska.t
27. dub 2009

eri jasne nemam s tym problem 😉 rada vas uvidim 😉

erika107
27. dub 2009

taktiez 🙂 rada vas spoznam

babulky co budete zajtra varit pre vas a pre drobcov?

patricia1971
27. dub 2009

sasi to je jasné,že keď prídeš do BA,tak sa uvidíme,no dúfam,že tu budeme,lebo ideme do Tatier, asi od 13.8. do 17.8.....no a kiss by tiež mohla prísť....jeej to by bolo super,keby sme sa všetky stretli,len berus je ďaleko ☹

berus ja si na to asi netrúfnem,ale ke´d tak nad tým rozmýšlam,tak pôjdeme k svokrovcom na dom,tam manzova teta chce piecť dort pre Lili,tak uvidím,ona peče ...super,tak by sme mohli oslavovať tam,ale moji rodičia tam nechodia,ale nejak to všetko vymyslím.....no 31.5.má Pauli to prvé sväté príanie,tak asi niečo skúsim upiecť,no neviem,bojím sa toho

eri to yzerá super,ale kamoška robila v cukrárni na Galvaniho,tak ako pre ńu mi vie ybaviť aj dobrú cenu a aj dobrú cenu,tak asi skúsim tam...ale ďakuje za tip 😵

saska.t
27. dub 2009

ja asi nic nevarim mala ma este ryzu kralika a zeleninku a pre nas sa mi nechce tak to vidim na parky uz sme ich nemali straaasne dlho tak drahy nema na vyber 😀

erika107
27. dub 2009

no ja neviem kedy to budem zajtra stihat aj navarit xixi lebo rano ideme na cviko potom poobede idem na stretko racaniek z konika ... a este medzi tym musim stihnut nakup urobit 🙂 xixixi tak mozno aj mi skoncime na suchom obede alebo manza ked bude doma nech navari on 🙂

pati: a oni nemaju neaku webovu stranku ...lebo pocula som o tej cukrarni na galvaniho ze tiez dobre pecie

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru