Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
29. dub 2009

pati: tak to ta lutujem ... nastastie take nieco nepoznam ale zase pred tehu som mavala taku mrchu ze som sa az skriabala po stenach od bolesti brucha, chrbta proste celeho tela... ze aj zopar krat bola u nas sanitka a museli mi davat od bolesti injekcie

patricia1971
29. dub 2009

baby dík za rady,ttak tam nahádžem všetko a bude.....to môj svokor má v dome snáď všetko,také zásoby a rôznorodé veci ako má on v kuchyni,tak nemá ani najlepšia gazdinka 😵

erika107
29. dub 2009

inac mozete kuk fotky z nasho stretka co sme mali vcera https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... co sme boli v lese 🙂

patricia1971
29. dub 2009

baby je to fakt des,neprajem to nikomu ☹ .....mávam to asi 3roky,ale aj moja mama trpela na bolesti halvy a ja to mám po nej,mne káva nepomôže ☹

beruska2x
autor
29. dub 2009

hele pati a kureci osolene treba pres noc naloz jen do kefiru - pak vytahnes a das pect je to mnam stavnate , jen pak dokorenis necm na kure 😉

saska.t
29. dub 2009

No kocky aj tak vas obdivujem bez auta ale tu je to skoro dedina a autobus raz za 4 hodky 😅 a kocik mam lahky a vyborne skladatelny ma len 6 kg takze ziadny problem 😀

my tiez v sobotu grilujeme so znamymi a ja robim oliv olej, prelis. cesnak grilovacie korenie bylinky horcica a vecer pred grilovanim ich do toho fuknem aby do rana nasali vsetko a potom je to super 😀

patricia1971
29. dub 2009

beru kefír??? skúsim 🙂

eri pekné foto 🙂

beruska2x
autor
29. dub 2009

eri to je pekny vylet, musim sakra taky neco nafotit 😉

patricia1971
29. dub 2009

sasi no my sme rozmaznané 😀 ja teda áno,ja som busom nešla snáď 15 rokov,no možno tak 2krát som išla trolejbusom 2 zástavky,ten nemá kam odbočiť,ináč by som sa asi stratila 😵

beruska2x
autor
29. dub 2009

dneska davaji hokej tak mam od R klidek.. ty taky asi sasi vid 😀 😀 😀

erika107
29. dub 2009

sasi: ked je clovek donuteny nepomozes si...

pati: dakujem... ja sa v poho orientujem s busmi... ved si zobere ze pred MD som robila pri avione v skole a cestovala som domov hodku a zvladala som to cele 2 roky

berus: vies co bol to 2 a pol hodinovy slapak s jednou prestavkou kamoska kojila ... ale stal zato i ked sme isli raz hore kopcom raz dole ... len neviem ako chranit prcka pred kliestami ci uz moze neaky repelent alebo nieco ...

beruska2x
autor
29. dub 2009

to se taky eri toho bojim, ja hmyz nesnasim obecne 😝 😠
no zeptala bych se v drogerii nebo lekarne aspon na obleceni neco 100% bude..

erika107
29. dub 2009

no musim skocit do lekarne a nieco poriesit

beruska2x
autor
29. dub 2009

ja asi taky u nasich je Sima na zahrade porad, nastesti na zemi jeste moc ne, ale bude.. tady neni teda rizikova oblast na infikovana klistata ale stejne..

patricia1971
29. dub 2009

baby, idem oddychovať, lebo sa cítim tak všelijako,tak pa zajtra 😵

erika107
29. dub 2009

oky pati tak oddychuj pacek bru nocku

beerus. no tak my sme prave v tej oblasti kde je dost kliestov a mam pocit ze nemusis ist ani po trave ale normalne zafuka vietor ich to odnesie a mas ho vcucnuteho

beruska2x
autor
29. dub 2009

pati papa a pekne se z toho vyspinkej 😉

no holt porad prohlizet no.. nez se zavrtaji tak odchytit..

saska.t
29. dub 2009

pati - no ja by som sa s busom tiez stratila 😀 asi sme fakt rozmaznane 😅

beru - to vies ze ano cuci na hokej a pinda dokolecka 😀 aspon je pokoj a volam so svokrou

juj ja mam tiez stres z kliestou priam paniku ale psy ich stale z niekadial donesu 😝

beruska2x
autor
29. dub 2009

a nemate ten obojek?? ja ho na psa mela a docela to pomahalo...

saska.t
29. dub 2009

ale mame obojky ale vzdy nejakeho pijaka donesu 😝

beruska2x
autor
29. dub 2009

no, dostala jsem sasi prednaskujak nemuze koukat doma na hokej, ze ho musim pustit do hospody protoze nemuze rvat kdyz malej spi vedle tak asi v SO nebo kdy to hrajou budu sama doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀

erika107
29. dub 2009

sasi: a nemas strach ze ked ich nezbadas tie klieste tak mozu dopadnut tak ako nas prvy pes ... sme si mu nevsimli na hlave ze ma kliesta a ten sa tak nacucal ze sa mu urobila taka bulva na hlave a museli sme ho dat utratit

erika107
29. dub 2009

sasi: a tohoto psa co mame davame ockovat raz rocne prosti kliestom a potom kadzy mesiac mu davame taky gelik na chrbat a pomaha to klieste odskakuju

saska.t
29. dub 2009

no eri to najskor dostal encefalitidu lebo normalne pes bez problemov prezije aj ked mu telo uthnes (kliestovi) ono to samo vyhnisa, to by uz moje psy museli byt 10x mrtve

erika107
29. dub 2009

je to mozne ja uz neviem co to bolo to je uz 8 alebo 10 rokov dozadu ... vtedy mozno to este nevedeli tak diagnostikovat

saska.t
29. dub 2009

ano eri davala som spot on (olejcek za krk) ale najnovsie davam len obojky lebo spot on je nebezpecny pre deticky a mala ich stale lovi a chyta a potom si strci ruky do pusy tak sa bojim, a ockovat nedavam proti kliestom ... 😀

beruska2x
autor
29. dub 2009

ty jo to jsou starosti s psama..

erika107
29. dub 2009

no vidis tak to som ani nevedela ze je to nebezpecne pre deti dobre vediet... ale tak nas psa ani nechyta mam dojem skor ze sa ho boji. ..lebo ten nas trhel stale steka a maly sa vzdy lakne toho ☹

beruska2x
autor
29. dub 2009

a mas eri yorksira vid? ja jsem zvedava jaky my koupime jednou Simovi zviratko.. 😅 R se vseho boji nebo fuuuj...

saska.t
29. dub 2009

beru - no to ja rozmyslam ze dam este mladu pripustit kym som na materskej takze male dieta a 5 steniat do toho 😀 ale musim to vyuzit 😀

eri - no vzdy si pozri je to napisane ci to moze byt pri detoch alebo nie, nase nestekaju a mala ich miluje a momentalne ich lovi v ich vlastnom pelechu, tak im to nedavam, bojim sa ze by sa otravila 😅

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru