Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
4. kvě 2009

sasi a me zase chutnsaji kaiserky 😉

patricia1971
4. kvě 2009

aj mne berus chutia len tie 😵

eri ja tam do vnútra napatlem aj trošku masla,trošku to prerežem a šup tam masielko a dám jej kuskať....alebo v hypermarkete na nákupe jej vždy dám pol rožka a má zábavu....a je špinavá ako prasiatko 😀

erika107
4. kvě 2009

pati: no a v anglicku ked sme boli u uja na dovolenke mesiac som hladovala tam ani poriadny chleba nemaju 🙂 fuuuj len ten sladky blekeke

beruska2x
autor
4. kvě 2009

no koupit bryndzu jsem si chtela taky vcera a zrovny ji nemeli 🙄 tak jsem se tesila, mali jsme halusky a kralika na slanine 😉

saska.t
4. kvě 2009

pati nie to sme nahodou kupili tak som malej dala kolecko 😉
eri - kludne mu ho daj do ruky

erika107
4. kvě 2009

no tak budeme skusat aj my to pecivko a chlebik...

babulky kolko by mali este prckovia vypit mliecka lebo mne maly vypije o tretej v noci potom o siestej a potom az vecerne mliecko cca 450 ml za den

patricia1971
4. kvě 2009

no ja biely nejem,ale mám strašne rada tie sladké žemle z McDonaldu,ale o som už dávno nejedla ☹

erika107
4. kvě 2009

a este otazocka ... maly mi nechce ani za slaka jogurt papat jedine hippkovy ale to maju len jeden druh tak mu ho nechcem davat tak casto lebo sa mu znechuti :( juuuj ten moj mrnousek je ale vybercivy v jedle

saska.t
4. kvě 2009

eri - no dieta medzi 9-12 mes. 500-700 ml denne 😉

patricia1971
4. kvě 2009

eri no neviem, moja mlieko nepije ☹ asi ale 500 ml určite,ale saska ti poradí 😵

erika107
4. kvě 2009

no pekne tak to musim zacat do mladeho aj mliecko nalievat juuuj to bude tazke

beruska2x
autor
4. kvě 2009

no sima vypije 630ml ...a co s bananem?? ten je sladky, taky nechce??

saska.t
4. kvě 2009

eri nemusis to je len orientacne kludne moze aj biely jogurt, ci vypije 450 alebo 500 ml denne je uplne jedno 😕

erika107
4. kvě 2009

no este aj banan papa to som zabudla ...

a este jedna otazocka: davate uz surove jablcko prcom do rucky aby kukskali alebo len presnidavky?

patricia1971
4. kvě 2009

eri zvolenský smotanový s banánom,alebo jabko,hruška....skús,ten je super 😵

baby aj ja chcem aby mi pila mlieko ☹ no 19.5. ide do poradne,tak uvidím,čo mi tak doki povie,to ma zas zdžube,že málo priberá,že nepije mlieko..... ☹

erika107
4. kvě 2009

pati: ja som skusala ten zvolensky ale robil take hnusne opicky nato ze som mu to radsej nedala

patricia1971
4. kvě 2009

eri ja dávam,ale ona to nechce chytiť do ruky,je jjej to nejaké nepríjemné...ale potom sa s tým hrá,ale neje to,ale skús a uvidíš 😵

saska.t
4. kvě 2009

eri - davam surove do ruky vsetko okrem bananu, väcsi kus aby nemohla ukusnut maly kus ktorym by sa drhla, tak isto aj surovy kalerab, mrkvu aby si trenovala 😉 a hlavne mam na chvilu pokoj 😀

patricia1971
4. kvě 2009

no ja dám niekedy aj ochutený,len tak jemne to premiešam,nerobím z toho nejakú tragédiu 😉

erika107
4. kvě 2009

no tak to zajtra vyskusam som zvedava

juuuuj dakujem babbulky ze vas tu mam moc mi vzdy pomozete 🙂 dakujem dakujem dakujem

beruska2x
autor
4. kvě 2009

jee holky kdyz ten nas mamalasek je bez zubu 😅

patricia1971
4. kvě 2009

sasi aj zeleninu? to som ešte neskúšala....a nedrhne sa ti z mrkvy,alebo toho kalerábu?

erika107
4. kvě 2009

no ja sa bojim itez toho ze sa mi bude drhnut s tym :(

saska.t
4. kvě 2009

beru- to neva ved nech si pocuca ,elli s tymi 2 zubmi tiez vela vody nenamuti a chlebik si tiez rozzvatla az je z toho kasa na to nepotrebuje zuby 😉
eri 😀

beruska2x
autor
4. kvě 2009

erim me taky samotny nechce tak mu tam dam banan nebo trosku boruvkovy presnidavky a basti jak protrzenej

erika107
4. kvě 2009

no tak nas asi jediny je taka selma zubata uz mu ide 5 a 6 zubok 🙂

patricia1971
4. kvě 2009

no baby,tak mne sa dnes malá drhla hubkou na riad.......som umývala vaňu a nechala som to tam,nejako som to zabbudla odložiť, boli sme kupelni a zrazu ona sa drhne,to cucala aj od saponátu a chýbal tak kus tej hubky...no behala som po byte, pchla som jej prsty do úst,ale nič,tak naša záchrana bola čaj....tak som ale bola v strese 😵

erika107
4. kvě 2009

pati: tak ta tvoja mrska je teda nezbednicek 🙂 a pomohol cajik? nesla si na pohotovost?

patricia1971
4. kvě 2009

berus neboj, zubky prídu 🙂 Erikovi a Pauli išli až v 13 mes. a to bolo super,som ani nevedela,že im idú zuby, zato s Lili si to užívam....aj teraz zas mrnčí ☹

beruska2x
autor
4. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 pati to je dobry, no jamusim hlidat noviny, a cuca vsechno...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru