Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
4. kvě 2009

eri nie, to bol len kúsok,tak to neriešim, veď to vykaká 😵 a to minule žužlala takú farebnú pripínačku...to keď som jej vybrala z úst,tak som skoro infarkt chytila....na Pauli je bordelár,tak v izbičke má všetko na zemi,a keď uprac,tak len tak a malá tam hneď všetko nájde...a ešte žula aj 5 centovku...no ale to som mala tiež stres,tak teraz keď idem s ňou do nejakej izzby,tak rýchlo všetko kuknem,lebo ona hneď nájde niečo a šup do pusy....ale ja mám už tretie,takže som vycvičená 😵

beruska2x
autor
4. kvě 2009

ty jo holky jsem nejaka unavena, pujdu se vykoupat a pak jeste nakouknu jestli tu budete 😉

beruska2x
autor
4. kvě 2009

Sima o vikendu zral na zahrade sedmikrasky, rikam mame at ho hlida ze to strka do pusy a ona ze prej jsou zdravi, ze si je pekne sam trha... 😀

erika107
4. kvě 2009

pati: tak to by som uz asi skolabovala 🙂 zatial to u nas nehrozi lebo Mati nelozi 🙂 a ked je na zemi a snazi sa mi utiect tak ho mam pod kontrolou 🙂

ja sa tiez lucim idem do vani a spat lebo maly stale mrnci lietam hore dole ako spinave pradlo

tak bru nocku zajtra

saska.t
4. kvě 2009

jaj u nas skonci tiez vsetko v puse a teraz je vsetko oslintane ako keby bola bernardyn 😀 ble
kocky idem aj ja kuk do spalne tv a snad pri tom coskoro zaspim som vyriadena 😒 takze peknu noc pa zajtra 😉

beruska2x
autor
4. kvě 2009

papa eri dobrou noc 😉

beruska2x
autor
4. kvě 2009

pap sasi 😉 odpocin si krasne at ti D namasiruje zada 😉

patricia1971
4. kvě 2009

tak dobrú nocku baby 😵 😵 😵 idem aj ja,sama si tu písať nebudem 😵 😵 😵 😵 😵

saska.t
5. kvě 2009

ahojte kocky,

tak sa povinne hlasim, mala je chvalabohu bez teploty a kraaaasne prespala celu noc akurat nam nechce ukazat ci mame novy zubcek 😠 😀 strasne mi odlahlo ze je to uz ok.
Vcera sme 1x umyvali zubky a mooooc sa nam to paci, v nedelu pridu nasi tak si jej uziju a ja tiez pojdem na nejaky relax 😀
Dnes tu leje ako z krhly tak von nepojdeme, no budeme si musiet vystacit v baraku 😠
prajem pekny dnik .... 😀

patricia1971
5. kvě 2009

ahojte 🙂

ahoj sasi, tak to je super,že malá je ok...to ani Lili nechce otvoriť ústa,ale ja jej to skúšam lyžičkou,či tam niečo štrngoce,tak to mi dovolí...a potvora ešte otvorí ústa,keď jej idem natrieť ďasienka,to už pozná ten gél...a akú pastu používate???? my zatiaľ nasucho,len tak kefkou behám,ale dnes kúpim pastu...je to jedno akú detskú????

no tu je dnes krásne,svieti slniečko,takže my pôjdeme na obed na nákup do tesca a potom pôjdeme von

pekný deň všetkým 😵

saska.t
5. kvě 2009

pati ja som kupila pastu pre batolata od weledy dostanes v DM drogerie alebo v lekarni, skor sa orientuj na lekaren tam im povies pre kojenca a oni ti daju tu spravnu, vdrogeriach si myslim ze su hlavne pre juniorov 😉

patricia1971
5. kvě 2009

sasi dik, idem poobede do lekárne, mám tam objednaný liek na migrénu,tak sa hneď opýtam,ak nezabudnem,lebo ja čo si nenapíšem,tak zabudnem kúpiť ☹

baby ja mám dnes nejakú depku,neviem ani prečo,ale nemám na nič náladu,som úplne bez života ☹ a to aj svieti slniečko a ja nemám chuť na nikoho a nič....no snáď sa to napraví 🙂

beruska2x
autor
5. kvě 2009

pati tak koukej vecer dorazit, my te z depky vylecime 😉
ja jdu navarit na zitra a jsem tu..
dneska Sima nechtel pit tak jsem mu vyhrozovala polepsovnou a pastakem, no tak se narehtal az dostal skytavku, on se asi nejvic smeje kdyz ja nadavam, dneska jsem hubovala ze R udelal bordel a malej se mohl potrhat 😀

saska.t
5. kvě 2009

Ahoj holky,

tak ja mam tiez navarene pre nas aj malu, mam vybornu naladu mala je bez teploty a dnes dospavala cely den 2 dni teplot...
Uz robime papa, moja(hladkanie) tap tap tapusky, no dnes bola uzasna a stale sa stavia 😀
pati len doraz sem my ta vyliecime z depky ....

beruska2x
autor
5. kvě 2009

jee sasi konecne dobre zpravy vid.. to ti preju 😉 jojo Sima taky dela papa a paci paci a leze!! nebo spis se posunuje 😀 dozadu i dopredu ale snazi se..

patricia1971
5. kvě 2009

no ahojte,už som tu a pekne soplavá 😒 uvarila som si vínka a liečim sa,asi niečo na mňa leze ☹

sasi super,malá sa učí,neboj, za chvíľu bude aj behať 🙂

berus a to ťa sima aj počúval???? aj ti rozumel?????to ke´d Lili ukážem nonono tak sa smeje 😵

beruska2x
autor
5. kvě 2009

ahojky pati 😉

blaznis?? poslouchat mamu jo?? tlemil se mi do oci!!! sranda nejvetsi jak mam nadava, desne ho to bavi, autoritu nemame nikdo zadnou..
kdyz reknu, - pockej az prijde tat to bude mazec, tak dostane zachvat smichu 😝

saska.t
5. kvě 2009

jaj kocky ani neviete ako sa mi dvihla nalada 🙂 ze uz je mala fit 😀
no aj u nas je zachvat smiechu ked urobim nonono 😠 no ale co uz snad to casom tie nase deticky pochopia...
pati len sa liec teraz je viac ludi chorych 😀

patricia1971
5. kvě 2009

berus no ale snáď sa naučia poslúchať 🙂 akurát som hučala na tie moje väčšie,sa nevedia vtrepať do kože,asi pojdem niekde do blázninca za chvílu 😀 😀

beruska2x
autor
5. kvě 2009

no, svarakem bych se taky lecila ale kdybych sahnula R na sbirku vin a svarila ho tak me asi pretrhne 😀 ty jo holky dneska rana a Sima se doplazil ke stojanu, musim ty vina dat prac jeste ze byl R na WC 😕 😅 to by byl tanec 😀

beruska2x
autor
5. kvě 2009

peti no to jsem zvedava, maji nas pekne na haku...

blazinec je nanic, jeste tam chytnes nejaky tik, to by chtelo relaxacni vikend 😉

saska.t
5. kvě 2009

no to poznam vsetko uz mam vylozene hore lebo mala vsetko bere ruca takze to tu vyzera ako na bojisti a nic nema svoje miesto, este musim niekde zohnat poistky na dvere a suple aby si prsty neprivrela lebo vsetko ju zaujima 😝 hlavne to co by ju vobec nemalo tahat 😀

patricia1971
5. kvě 2009

sasi to ja poznám, u nás to je tak už dávno,všade bordel,keď ide spať,tak 15 min.len upratujem 😵

berus už je to ok,som sa vykričala,sa mi aj ulavilo 😀

beruska2x
autor
5. kvě 2009

sasi v Ikee je maji , uz odtamtud mam krytky na rohy, nasi maji blbej konferencni stolek, tak radsi...

beruska2x
autor
5. kvě 2009

jo a taky zaslepky do zasuvek jen me to stve kdyz si chci neco zapojit 😖

saska.t
5. kvě 2009

jj beru tie mam aj ja a tiez mi lezie na nervy hlavne ked idem vysavat a musim to z tadial tahat 😝 ikeu tu mame takze tam zajdem a kupim aj na suple a dvere dufam ze to tam budu mat 😀 rohy stolov mam oble takze to nemusim 😀
juj tiez by som sa potrebovala vykricat ☹

beruska2x
autor
5. kvě 2009

ja mam stul taky obly takze v poho, snad me nic nezaskoci, ale nas moulik se dneska prastil i o kostku drevenou 😝 😀

patricia1971
5. kvě 2009

baby tak moja malá ma samé tiple na hlave,tá sa buchne všade 😒

beruska2x
autor
5. kvě 2009

tak kup v latkach vycpavku a dej ji to na celo 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru