Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
20. kvě 2009

berus už viem 🙂 🙂 🙂

patricia1971
20. kvě 2009

sasi ja dávam body, také dupačky na spanie a ešte aj ponošky pod dupačky,ale ona nemá vak,ale neodkopáva sa 😵

beruska2x
autor
20. kvě 2009

ja ted davam uz asi mesic jen pyzamko a vak a do pasu slabou deku, uz se mi ho nechtelo do bodycka cpat a byl taky spocenej...a pak v lete ho necham jen ve vaku..

beruska2x
autor
20. kvě 2009

Sima ted je furt hlavou pichnutej v mantinelu, sune se jak blazen 😖

saska.t
20. kvě 2009

hm tak to ju tak moc neobliekam neviem co ma ale na teplotu sa mi nezdala tak snad to bolo len z tepleho mliecka ze sa tak spotila ☹

patricia1971
20. kvě 2009

no u nás doma je dosť chladno,aj mne je v noci dosť zima,tak ju radšej obliekam 😵

beruska2x
autor
20. kvě 2009

ja se musim s oblikam kroti, jsem chronicka zmrzlina 😀 a pak je celej ricnej..

saska.t
20. kvě 2009

no to poznam tiez by som bola najradsej furt kozuchu ale myslim ze mala to po mne nezdedila 😀

patricia1971
20. kvě 2009

babulky no ja idme,som ako po nočnej,tie zuby sú strašné,ve´d Lili bude za chvíľu šelma zubatá 😵 tak dobú nocku a pa zajtra 😵 😵 😵

saska.t
20. kvě 2009

kocky idem aj ja navsteva prisla tak sa musim venovat... 😠 aj ked sa mi teda vobec nechce a este aj cucat na futbal ... 😠 pa zajtra

beruska2x
autor
20. kvě 2009

pati papa 😉

beruska2x
autor
20. kvě 2009

no tak papa vsem 😉

patricia1971
21. kvě 2009

ahojte 🙂

sasi len ti rýchlo napíšem to zloženie,lebo idem ku mne kamoška,tak potom by som zabudla

cottage cheese-zloženie:mlieko,smotana,jedľá soľ ☹ Sušina najmenej 18%. Tuk v sušine 20%. Priemerná výživová hodnota v 100g výrobku: energia 400 kJ, bielkoviny 11,6 g, sacharidy 2,9 g, tuk 4,1g.

Lučina - zloženie: mlieko,smotana, mliekarenská kultúra, jedľá soľ. Hmotnosť 100g. Sušina 36 %. Tuk : 25,5 %. Energia 1166kJ*282 kcal, bielkoviny 7,3 g, sacharidy 2,5 g, Tuk 27 g.

No a vyber si z toho,čo potrebuješ,ja sa v tom vôbec nevyznám,ale baby poradili,tak skúšame. pekný deň 😵

saska.t
21. kvě 2009

pati diky moc ze si nezabudla moc krasne dakujeeem!!! 😀

patricia1971
21. kvě 2009

sasi nezabudla,som to išla kúpiť,malej skúsim tú lučinu a cottage jeme všetci 🙂

beruska2x
autor
21. kvě 2009

ahojte holky jdu vas pozdravit, vecer asi nedorazim, prijde mi kamoska at tu nejsem sama 😉
jinak Sima uz se plazi po celym byte tak ze konec klidu 😀 uz zkoumal palmu, vinoteku, repraky no veselo 😵

erika107
21. kvě 2009

ahojcek babulky

ako sa mi mate? ja som dnes uuuuuuuuuuplne vyflusnuta nevladzem ... vcera bolo uplne super v divadle sme sa pobavili dosli sme o desiatej domov ... taky nezvyk ze som nezaspavala s malunkym :( ale bol v dobrych rukach ku babinke sa pritulkal a hned zahajal :o))

pati: jake perfekne auticko mate hotova pretekarka :o)

erika107
21. kvě 2009

takze dnes som tu vecer sama :(

patricia1971
21. kvě 2009

ahojky eri 🙂 🙂 🙂 🙂
na ja prídem,ale akurát išla Lili s M do vane,tak tu rýchlo upratujem hračky a chystám lehno pe ňu 😵
auto je super,sme boli s ním aj vonku,sa jej moc páčilo...eri,ja som akurát včera tak rozmýšlala,že keď bola Lili vo veku ako tvoj Matty,tak tiež ešte nič nevedela robiť, veď keď ešte odrátaš ten mesiac,tak on sa všetko pekne naučí...no boli zlatí,že???? veď dúfam, že v júni sa zas stretneme,nech sa pekne hrajú 😵 😵 😵 l

erika107
21. kvě 2009

pati: jasne budem rada ked sa stretneme :o)) zobereme im auticka a daju si preteky .o)) jj boli moc podareny prave dnes som pozerela este mail musim ich stiahnut do pocitaca a dat na picasaweb k ostatnym fotkam

patricia1971
21. kvě 2009

no nabalím všetko do auta a môžem prísť za vami 🙂 🙂 🙂 ale Matty je fakt veľký chalan,super,že to tak dobehol....jeeej no super,že v divadle bolo dobre a a ko sa ti ani nechcelo ísť....no treba aj niekam vypadnúť....to my sme ešte nikde ani neboli,odkedy je tu Lili,mne sa ani nech,ke´d si predstavím tie noci s ňou,tak ani nemám chuť niekde ísť.....ale táto noc bola v poho,len 2x mrnčala a spala až do 7 hod.,to som už musela vstávať,tak sa potom aj ona zobudila 😵

beruska2x
autor
21. kvě 2009

ahojte holky, tak uz jsem tu i ja 😉

erika107
21. kvě 2009

jj kludne :o)) tesime sa :o)) ... no mattynko to dobehol co sa tyka vahy urcite ale z motorickeho hladiska je este moje babenko male :o)) do nicoho sa mu nechce :( dnes sme boli na tom dobrom cviceni si nahradit vcerajsok a boli tam take vacsie deti asi ako tvoja Lili a Matty len kukal ze ako tam tie deturence behali a 4nozkovali ... my sme mali tiez dobru noc zobudil sa az o piatej s revom ze je hladny ... ved ked budu krpci vacsi a budes ich mat kam dat tak mozeme skocit spolu do divadla ked chcete

erika107
21. kvě 2009

neako skoro odisla kamoska berus

beruska2x
autor
21. kvě 2009

no jo pospichala, zitra pise 2 pisemky, ale hlavu maaaam novou 😀

co vy?? ja jsem sama doma tak budu dneska spat u Simy..

erika107
21. kvě 2009

no tak sa odfot a ukaz aky mas novy uces .o))

beruska2x
autor
21. kvě 2009

zkusim to 😉

erika107
21. kvě 2009

jj som zvedava :o))

patricia1971
21. kvě 2009

ahoj beru????? nová hlava??? no ho´d foto 🙂 🙂 🙂

eri jasné,môžeme ísť aj do divadla,to bude super 🙂 🙂 🙂

erika107
21. kvě 2009

este si pockam na fotku berusky a idem do hajan lebo padam od unavy :( .. a inac kde je saska?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru