Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
25. kvě 2009

my byli dneska s kamoskou na dlouhem vylete na rozhledne, no Sima total k.o. usnul jeste u jidla 😀 cestou zaflakal kocar rohlikem 😀

sasi no to je nekonecny u vas.. ☹

erika107
25. kvě 2009

no ale vy mate suprovu zoo hore v cechach tusim v liberci... no ja by osm chcela tiez niekam ist s malym ale od stvrtku mame u nas na navsteve uja z anglicka tak sa im budem venovat :o))

tak tie papierovacky vam nezavidim veru :(

beruska2x
autor
25. kvě 2009

jojo v LIberci je krasna Zoo a v Praze jeste lepsi, ta patri mazi 6 nejlepsich na svete.. jen si myslim ze je na to Sima jeste malej, ze by ho to moc nebavilo ☹

saska.t
25. kvě 2009

beru no uz aby to skoncilo lebo je to na nervy ☹ no ale musim to nejak vydrzat 😅 Musim ist varit ale budem vas dalej citat tak nebojte 😉

beruska2x
autor
25. kvě 2009

co jdes varit??

erika107
25. kvě 2009

no ja som bola s malym v ZOO ba ale nic moc a este tomu ani nerozumel ze to je take alebo onake zvieratko tak asi o rok to bude mat vacsi vyznam

beruska2x
autor
25. kvě 2009

no my s min urco pujdeme do Liberce, to mame kousicek, ale s tou Prahou pockam, je to tam velikanske a tao by nevydrzel.. 🙂

erika107
25. kvě 2009

neviem sa rozhodnut kam by som isla s malym cez vikend lebo ujo pojde na moravu na jeden den tak si mozeme urobit svoj program

beruska2x
autor
25. kvě 2009

no to nejakou poradnou parbu, at si ten svatek uzije 😉

saska.t
25. kvě 2009

beru- neuveris ale D chce tukozr. polievku zevraj je tlsty 😀 haha som zvedava kolko to vydrzi ked si zajtra spravim rizoto a on ziadne mäsko nemoze haha

erika107
25. kvě 2009

sasi: tak to pochybujem ze vydrzi :o)) kamoska to s manzelom sa snazili vydrzat a 5 den to porusili

beruska2x
autor
25. kvě 2009

hm to ja bych ji potrebovala vanu 😅

erika107
25. kvě 2009

tak bez do vane sa zrelaxovat

erika107
25. kvě 2009

ja by som potrebovala zase masaz a ten moj manzel mi ju nie a nie spravit :( des

beruska2x
autor
25. kvě 2009

eri nee ja myslela vanu ty polivky aby t o na me zabralo 😀 😀 😀 me masazoval bracha o vikendu, pekne to umi no pooohoda... 😉

erika107
25. kvě 2009

jaj tak uz chapem tak mne by ani ta vana nepomohla xixixi

beruska2x
autor
25. kvě 2009

jej jen nedelej, vyhubly kozy stejne nikdo ve skutecnosti nechce 😝 😉

erika107
25. kvě 2009

no neviem neviem aj taky sa najdu ktory povedia no fuuuuj aka tlstoska :o)) ale uz som sa to za zivot naucila neriesit

saska.t
25. kvě 2009

tak tak plne suhlasim vyhubli kozi aj tak nikto nechce aj D to stale hovori, uz teraz lamentuje ako to bez mäsa prezije 😀

erika107
25. kvě 2009

heee tak nech to ani nerobi ked sa boji ze to nezvladne a potom este vacsi jojo efekt bude mat a pribere

erika107
25. kvě 2009

oky babulky idem ja do hajan zajtra ma caka halda zehlenia bleeee bru nocku a sladke snicky prajem

beruska2x
autor
25. kvě 2009

maso jist muze jen at h ji se zeleninou, bez priloh a jen na pare nabo na vode a je to 😉 to ale vydrzi malokdo, ja s dietou zase taky zacnu..

beruska2x
autor
25. kvě 2009

eri papa pujdu taky, zitra mame hafo vyrizovani ale pak jdu na pedikuru tak si spravim naladu 🙂
dobrou noc

saska.t
25. kvě 2009

beru - on este nikdy nedietoval tak to neviem odhadnut a ani tlsty nie je ale ked chce nech skusa 😀 som zvedava dokedy mu to vydrzi 😀
eri pa idem aj ja som ko a este ma caka narocna noc tak mi drzte palce 😉 pa a beru ty chod tiez oddychovat tiez to potrebujes 😉

beruska2x
autor
25. kvě 2009

sasi 😉 papa zitra

saska.t
26. kvě 2009

Cauky kocky,

tak my dnes noc lepsie ale zacina ma hnevat ze mala opät vstava o 3 v noci na jedenie zda sa mi uz na to stara 😠 inak uz stvornozkujeme ale iba na pevnom koberci a bohuzial my mame vsade podlahy ale aspon vieme ze to vie 😀
pati daj typ co papa lili na ranajky a veceru, mala zacina rano odmietat mlieko tak to musim nejak nahradit a stale chleba s maslom alebo koleckom sunky ci cotage mat nemoze lebo vecer pred mliekom zase pyta trosku na papanie raz nas zozerie 😅
inak aj padat sme sa uz naucili, t 😅 ak zatial pa 😀

kisska
26. kvě 2009

Ahojte krasky moje, konecne som vas docitala. Az mi bolo luto, lebo ste priebezne riesili to iste co ja... 😉

Sasi mi na ranajky striedame jogurt s vlockami a chlebik s maslom/zerve a pod. U nas sme uz vynechali aj vecerne kojenie, takze Adam papa MM len rano a hned potom ranajky. Dokonca dnes rano ledva vydrzal dopapat miecko uz sa tahal z postele von. Uz nam asi to kojenie dlho nevydrzi ☹
Aj cez den sa zhorsil v jedeni, z vareneho zje velmi malo, ale ovocie a kase to neodmietne...

Babulky zacinam mat dost intenzivny pocit, ze mi MD lezie na mozog. Nie je to o tom, ze by som sa nudila (to Adam sa cloveku o zabavu postara...), ale uz by to chcelo nieco nove. Asi si idem najst nejaku brigadu na leto na par dni do tyzdna a potom sa uvidi. Drahy cez vianoce brigadoval v Metre, tak by som to mohla skusit tam...

pati - skus pozriet malej v Kauflande zerve od Milky (mliekarne Milky), to neobsahuje sol. Ale je super, ked jej takto chuti rohlik 😉 😀

berus, eri, daska, pancake - ahojte 😉

patricia1971
26. kvě 2009

ahojte všetky,včera som nestíhala a dnes asi tiež nie,ideme večer na nácvik do kostola s Pauli,tak M bude s Lili,nech sa stará 🙂

sasi,no lili je slabý jedák,ja jej hneď ráno dávam ovocko, kým ide spať ešte trošku rohlík, obed super zje, poobede celý jogurt, večer bola kaša,ale teraz je rohlík s lučinou,tá jej šmakuje...zdá sa mi že málo je,ale jej to takto stačí a porcie sú vveľké.....po dlhom čase mala včera ovocnú malú hippku a ani jej nestačila,inokedy ešte aj z nej nechala 😵

baby,tak dnes som piekla dort a dopadlo to strašne...robila som piškotový korpus,no ostal z toho upečený nenaučaný neviem čo,nato som dala lekvár a jahody a robila som presne podľa návodu želatinu a tá mi ostala riadka,som rýchlo aj olala kamoške,čo s tým,že to zhutne,no trt,tak som to nagezdila na to a je to chladničke,ale vyzerá to strašne....a to mi kamoška povedala,že mám korpus kúpiť a ja akčná som ho piekla a tak to aj dopadlo,takže s pečením dortov som skončila 😠 😠 😠 😠

berus, ale nejaký recept na piškotový korpus mi môžeš poslať 😵

kiss skúsim to pozrieť v kauflande 😵

eri 😵

kisska
26. kvě 2009

pati s tym sa netrap, urcite bude fantasticky, podla prisad usudzujem, ze bude najlepsi lyzickou 😉

ja som v nedelu zavarala ceresne a skusala som 1x aj lekvar. Z majoviek je sice trochu kyselkavy, ale ceresne sme dostali, tak hovorim, ze skusim a ked sa nepodari, aspon mi nebude luto 😀 ale vyzera celkom ok

berus inak pozerala som tvoje fotky a ta vcelickova torta vyzera fantasticky, co je ta zlta hmota na povrchu? marcipan?

saska.t
26. kvě 2009

kiss no dnes som nasla v obchode nieco take ako lucina iba z mlieka tak snad to bude ok a malej to chutilo, a aj melon sme papali dnes 1x a tiez ok tak snad nam to vydrzi 😉
dnes bola mala celkom ok tak som rada, brigadu by som tiez potrebovala uz mi tu z toho sibe tak snad nieco najdem...
vecer urobim kuk 😉 ideme kupat ...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru