Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
26. kvě 2009

berus - prave som napisala ludom z tej stranky meblik.cz, tak dufam ze odpisu, lebo ten nabytok maju neskutocny 😅 😕 😉 , uz som si aj vybrala zostavu, tak som zvedava na cenu a na brigadu nastupujem okamzite 😵 .
Maly mi dnes zase nic nejedol... teda okrem ranneho jogurtu s vlockami, 10 jahod, 1/2 krajca chleba s maslom (dokonca ofrflal aj paradajku) a predtym 3 lyzice sosovicoveho privarku, tak dufam, ze aspon kasu vecer sprace, lebo ho budem musiet natlacit ako kacicu 😒 . Ale hlavne je, ze vodou sa nalieva...

erika107
26. kvě 2009

ahojcek babulky

ja som dnes vycucana uplne

beruska2x
autor
26. kvě 2009

ahojte holky, malej dnes nechtel usnout, vyprala jsem mu spaci vak, mantinel a furt cachroval v posteli 🙄

pati neboj, myslis ze kazdemu se úpovede 1. dort?? povedla se ti 1. svickova?? cviceni dela mistra 😀 ale kdyz tam je ovoce a neco tak to spatny byt menuze 😉

kiss ja uz ceny mam, tos mela rict.. neni to tak odlisne od jineho kvalitniho nybtku, taky do nej pujdu 😉 co se ti libi nejvic??

beruska2x
autor
26. kvě 2009

kiss no muze tam byt marcipan, falesny marcipan nebo fondanova hmota... co kdo rad a lip se dela 😉 ja ted delala ten falesny ze Salka a sus. mleka a delalo se to dobre tak ho dam brachovi na dort 😉

recepty jsou dobre tady:

http://www.mimibazar.cz/recepty.php

saska.t
26. kvě 2009

cauky kocky,

tak mala dnes bola konecne ok tak sa teskam..., dnes sme vyhodili nas stary stol tak sedime v obyvke na sedacke a bez stola ako bezdomovci a novy este neprisiel 😉 aspon si mala konecne nebude onho furt hlavu trieskat 😀
idem aj ja kuk na ten nabytok 😉 aj ked my mame este na novu izbicku cas 😉

beruska2x
autor
26. kvě 2009

sasi bud rada bez stolu, ja mam peknej se sklem uprostred a muzu to fuuurt lestit 😝

saska.t
26. kvě 2009

beru - tiez budem mat v strede skleneny pas ale to neva mala sa naucila postavit o sklenene terasove dvere takze lestim kazdy den bud to oslinta mala alebo psice takze to mam jedno 😉

beruska2x
autor
26. kvě 2009

hm to mas taky fajn, me dneska Sima kejchnul do lzicky boruvek, chtela jsem mu doprat domaci a uklizela jsem ceely obyvak a on sel rovnou do vany 😝 😅

patricia1971
26. kvě 2009

ahojte,no už som tu aj ja 🙂

baby dort sa už skoro celý zjedol,ale keď bol taký malý a srvknutý,tak sa ani nečudujem....ale som vám ho aj odfotila,ale dám to až zajtra,lebo už je syn doma a je na veľkom pc 🙂

erika107
26. kvě 2009

prave som nahadzala fotky na picasaweb www.picasaweb.google.com/ericka107

berus: aj moj maly nie a nie zaspat komunikoval smial sa robil si somna srandicky a nechcel spat tak som sa potom nazlostila povedala som L nech si ku nemu lahne a ja som isla znova zehlit ...

patricia1971
26. kvě 2009

eri pekné foto 🙂

sasi ináč aj tvoje foto je super 🙂

kisska ty už dávaš jahody???? a to môžem dávať aj ja???? baby alebo odkedy jej môžem dávať jahody????som sa vás už aj pýtala,ale nejako som zabudla ☹

erika107
26. kvě 2009

ahojcek pati: ako bolo na pripravke?

beruska2x
autor
26. kvě 2009

eri to se dneska domluvili ne??? 😕 no ja jsem ho nechala usnout na svy posteli tak ho jeste musim jit supnout do jeho 😀

erika107
26. kvě 2009

no ja som to potom tiez vzdala a tiez zaspaval na nasej posteli

beruska2x
autor
26. kvě 2009

pati jahody jsou tak od roku.. to uz muzes, jen aby byly poradne zrale 😀

patricia1971
26. kvě 2009

eri otras,ten pán farár tak nakričal na Pauli,že tam revala ako besná,lebo má prvé čítanie a to je dlhé a trochu le to čítala,tak som mu ôovedala že má dyslexiu a problémy s čítaním...no potom mníška na to že veď ona tto zvládne....no ale normálne som mala chuť odtiaľ odísť,aký bol protivný,ale asi tiež nemal svoj deń 😒

patricia1971
26. kvě 2009

beru Lili má rok až 6.6., to už možno ani nebudú ☹ ale veď počkáme 😉

erika107
26. kvě 2009

no chudatko vies si predstavit aka bude vystresovana este vnedelu a pred tolkatimi ludmi citat? ja by som to nezvladla asi .o(

kisska
26. kvě 2009

berus 😀 😀 😀 no parada, cucoriedkova malovka ma svoje caro 😉
z nabytku sa mi najviac paci Savana - nemusela by som ani premalovavat izbu (mame zlto-zelenu) a ani Oceanic nie je zla, ale nie je taka farebna. Ale keby aj druhe babo bol chalanisko, tak auticka to vyhraju uuuplne jednoznacne... neviem, ci si autickovu skrinu nekupi drahy do spalne... a ja si vraj mozem dat orchideu 😀 😉 tak by to u nas vyzeralo ako v showroome 😉
berus ak mas ceny tak posli, nech viem, co ma caka...

ozaj, este som sa chcela pochvalit, ze sme vyriesili s dokinou aj tu vakcinu proti pneumokokom tak, aby ju poistovna preplatila. Tak sa veeelmi vytesujem, ze mozem odkladat na dovolenku 😀
Ozaj, viem, ze vasi drobci su este malicki, ale nerozmyslali ste niekto nad ockovanim proti zltacke A?

saska.t
26. kvě 2009

pati mala si ho poslat do riti paneboze ved je to dieta, toto som uz totiz pocula od viacerych ludi len jej to znechucuje idiot jeden 😠
juj len nech to pauli dobre zvladne 😉

beruska2x
autor
26. kvě 2009

jeeej pati to bych mu asi neco rekla 😝 den mit nemusi ale vybijet si to na ditetei je ubohost 🙄

beruska2x
autor
26. kvě 2009

kiss jen se smej.. chci videt co bude az zacne jist sam, uz ted peru jak dabel 😉 to doma vsechno obalim do fres folie 😝

beruska2x
autor
26. kvě 2009

kiss proti zloutence bych to dala az kdyz jdou treba do skolky, driv ne, my ted mame rozockovaneho pneumokoka tak uvidime 😕

saska.t
26. kvě 2009

kiss - no ja prave zvazujem ze malu nedam ockovat proti MMR citala som strasne nasledky a dost sa toho bojim tak to vynechame 😒 samozrejme sa poradim s lekarom ale asi uz nie .... 😀 tu ockovanie nie je povinne takze aspon tak

kisska
26. kvě 2009

pati vyskusaj a uvidis... ako zo vsetkym ostatnym ovocim. Najma ak mas domace, nestriekane 😉 . Adam prvy krat jedol jahody ako 2-mesacny, ked mama skusala ako reaguje na jahodove mliecko. 😕 Prvy den jednu, druhy den dve, treti den za hrst a potom som uz vedela, ze je v pohode, tak som sa odtrhla. Mam par korenov u seba na zahrade, tak viem, co v nich je 😉 😀

patricia1971
26. kvě 2009

baby ste zlaté,ja som skoro vyletela a zobrala ju odtiaľ,ale slzy očiach som mala a keď to už preháňal,tak som zakročila...na budúci rok už nebude chodiť na náboženstvo,nechce,tak ju nútiť nebudem 🙂

kiss mne doki povedala,že ju mám dať zaočkovať aj proti kiahnam,aj pneuokokom,ale som to riešila s kamoškou čo robí zdravot.poisť.a jej tí lekári tvrdia,že deti sa nemajú očkovať,len tie povinné,že vraj to nie je dobré,že tie deti si tie choroby musia preskákať,hlavne kiahne,tak ja teraz neviem....tiež som sa raz dala zaočkovať proti chrípke a odvtedy som stále chorá ☹

patricia1971
26. kvě 2009

kisska svokor má v záhradke,tak potom skúsim 🙂

beruska2x
autor
26. kvě 2009

no ja musim jeste sebrat pradlo z balkonu pry se sem zene vichr 😕

pati tak ja jsem asi na milion % ateista 😉

saska.t
26. kvě 2009

jj ja som tiez ateistka aj s D takze mala bude asi tiez ale samozrejme ak bude chciet chodit tak nemam namietky bude to jej rozhodnutie 🙂

pati to s tym ockovanim som aj ja pocula takze nechcem nic riskovat tiez sme ako deti tymi chorobami presli a zijeme bez problemov, myslim ze ja to len marketingovy tah ako farmac. firmam naplnit buksu prachmi 😠

patricia1971
26. kvě 2009

sasi tak mi to povedala aj doki,ale že mi to ponúka a mám sa rozhodnúť...ale nedám ju,tie povinné áno,ale ostatné asi nie....no mám ešte čas na rozmýšlanie 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru