Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
28. kvě 2009

beru - bud maslo, alebo cottage, alebo lucina 😉 natriem tak ze dierky zatrem a hotovo, pred 2 dnami uz nechcela rano mlieko tak takto to riesim, ona pije mlieko len vecer a skoro rano, uz o takej 8-9,00 uz mlieko ani ochutene nechce

patricia1971
28. kvě 2009

saasi bud rada,že aspon nejaké pije 🙂 ja zajtra ráno skúsim mlieko a uvidím,čo mi na to povie,dám to do pohárika,už ho mesiac neskúšala,tak som zvedavá 🙂

patricia1971
28. kvě 2009

berus kým má dosť mlieka,tak asi ani netreba,ja musím dávať,tá moja potvora to mlieko nechce 😢

saska.t
28. kvě 2009

kocky idem malej nieco uvarit a musim este do vane nejak nestiham a uz sama sebe smrdkam tak ma ospravedlnte a zajtra pisneme aspon cez den ked nie vecer...
pa a pekny vecer este 😉

beruska2x
autor
28. kvě 2009

no tak to zkusim treba jako zmenu na svacu.. holky a vy davate prilohu a maso a tak uz zvlast , sasi vis jak je to na tech fotkach tam nebo dohromady to mixnete?? 😕 kdyz sam jeste neji.. nevim jak to kdy zacit delat ☹

beruska2x
autor
28. kvě 2009

sasi tak papa 😉

patricia1971
28. kvě 2009

sasi pa 🙂

beru ja mixujem všetko spolu, myslím,že je to tak najlepšie a zje to pekne všetko a nerobí caviky,že to nechce alebo neche zemiak,takto to má všetko a hotovo 😵

beruska2x
autor
28. kvě 2009

koukni na ty stanky co dala sasi maji tam zajimave veci.. mama ma ve skleniku kopr tak zkusim Simovi asi udelat tu koprajdu, my ji mame moooc radi 😉 mnam, me zas tecou sliny ☹

patricia1971
28. kvě 2009

ozi beru, dnes som robila zase dort....taký podobný ako minule,ale už sa mi viacej podaril,tak na nedelu snád ten zvládne urobiť už najlepšie 😵

patricia1971
28. kvě 2009

berus pozrem to zajtra,lebo tento mini pc je strašne spomalený a syn je na veľkom,ale tu sa nedá nič hladať,trvá to týžden,takže zajtra cez den budem kukat a budem niečo podla toho varit 😵

no pojdem aj ja do hajan,takže dobrú nocku 😵

beruska2x
autor
28. kvě 2009

no vidis 😉 uceny z nebe nespadl, naposilam ti nejake receptiky 😉 treba venecky jsou jednoduche 😉

saska.t
28. kvě 2009

beru tiez este robim vsetko dokopy ale skusim uz oddelene pa 😀

beruska2x
autor
28. kvě 2009

o.k. tak holky papa a kraasny vikend 😉

beruska2x
autor
28. kvě 2009

jee sasi dekuju 😉 mej se krasne

patricia1971
28. kvě 2009

berus ja sa musím učiť najskôr takéjednoduché,lebo ani tie mi nejdú,lebo neviem urobiť ani želatínu podla návodu 😠

patricia1971
28. kvě 2009

berus ahojky, ja tu tiež nebudem cez víkend, mám toho vela, bude u nás 10 ludí v nedelu,tak sa teším 😵 pa 😵

kisska
28. kvě 2009

Ahojte babulky dakujem...
je tu este niekto? ☹ uz asi nikto, tak len dam svoju uvahu - pozerala som do kalendara a zatial mi ako najlepsi termin nasho stretka vychadza streda - pondelok, utorok sa este budeme obzerat kde je sever (ja budem asi prat a davat dokopy popaleniny 😉 😎 ), vo stvrtok plavame a v piatok uz planujeme vikend. Takze si skuste pozriet termin 12.8. a ak vam to vyhovuje, mozeme dohadovat detaily 😉 😀 - miesto a presny cas 😎

saska.t
29. kvě 2009

kiss mne je to jedno ja sa prisposobim tym padom suhlasim aj s tymto terminom, zalezi na ostatnych kockach 😉 akurat je mozne ze budem mat auto na kontrole takze budeme to miesto musiet prisposobovat tak aby som aj ja trafila 😀 😀 kedze BA uz vyzera inak ako pred 4-5 rokmi 😀 ale mozno uz bude hotove

kisska
29. kvě 2009

sasi tak tvojou bojovou ulohou bude najst najblizsie detske ihrisko 😉 v okoli dostizky? My urcite prideme autom, takze v pripade potreby mozem zvazat na miesto urcenia 😉

patricia1971
29. kvě 2009

ahojte,mne termín vyhovuje, auto mám,takže je mi tiež jedno,kde sa stretneme 😵

saska.t
29. kvě 2009

Inak na dostihovej drahe je ihrisko aj pekna trava kde sa mozu deticky plazit, chodit stvornozkovat je tam aj terasa kde si mozme dat malinovku takze kiss vyborna idea a mohli by to vsetky poznat, takze este sa musi vyjadrit erika a daska 😉 a mozno nahovorime aj berus 😉

kisska
29. kvě 2009

super, a v areali bude asi malo psickarov, takze travnik je bezpecny... konske znacky najdeme ovela skor ako ho dieta da do pusy, ze? 😀 😉 jedine ze by som aj ja zobrala nasu psicu....

nebojte, nebojte, to bol len pokus o vtip...chaby, ze? 😅

saska.t
29. kvě 2009

no preco nie aj psice ak nebudu mat ostatni namietky 😀 tadial kone nechodie takze ziadny strach 😀

patricia1971
29. kvě 2009

jeej,ale ja nemám psíka ☹ takže ja prídem s deťmi 😵 no erik asi s nami nepôjde,ale Pauli ak bude doma,tak pôjde aj ona 😵.....a eriku ja môžem doviesť,viem asi kde býva, to sa potom s ňou dohodnem 😵 no ešte dohodnúť dasku a berus 🙂

kisska
29. kvě 2009

no keby som zobrala ja svoju psicu, tak uz tadial mozu chodit aj kone, alebo ona bude vozit tri deti naraz 😉 😀 jasne, ale ze na tvoje sampionky sa tesim 😉 teda nie len...
boooze prave som ju (psicu) musela zachranovat pred malym - nahadzal jej do brloha svoje hracky a ona sa len uhynala, az jej zostalo asi 10centimetrov, kde sedela na bobku 😀 😀 😀 , boze to si neviete predstavit, ked je velky pes vytlaceny na taky maly kustik a ona sa ani nepohne odtial (asi si mysli, ze keby odisla z brlohu,t ak uz sa nebude mat kam vratit 😉 ) a len hadze na mna smutne oci, ci jej nepomozem.... to je moje trubelko...

daskak
29. kvě 2009

ahoj babenky 😉 😉 😉
som tu len na skok ze vas kuk 😉 ...
pati: uz oslavujete s Lili?? aj my mame s Davidkom v nedelu oslavu takze chaosim uz teraz... 😎

kocky my tiez prideme autickom, pravdepodobne den dopredu, lebo kym sa my stretneme tak Patko s ocinom chce ist poziet dinosaurou. termim nam vyhovuje len mi dajte presne vediet ktory den, aby sme si vedeli rezervovat ubytko v BA.
sasi: podla mna miesto je super... 😀 😀 😀

babenky vsetkym vam prajem nadherny vikend ... a v pondelok sa ukazem....
nepopiste vela, aby som nemusela vela docitavat 😉 😉 😉 😎
papa

saska.t
29. kvě 2009

jeej kocky tak to sa moc teskam ze vam to vyhovuje, takze sme sa zhodli na 12 .8 (st

saska.t
29. kvě 2009

no uslo mi to 😀 takze sme sa zhodli 12.8. streda na dostihovej drahe tak si to tak prosim zariadte aby nam to vyslo ja vam potom poslem moj mobil ktory mam na slovensku, uz teraz sa teskam 😀
kiss - no ja mozem doniest len mladu, na dostizke je jej byvaly veterinar a ona ma averziu voci dostihovke a ooobrovsky strach 😅

patricia1971
29. kvě 2009

ahojte 🙂

dasi ešte neoslavujeme s Lili, zajtra má syn 17 rokov a v nedeľu má Pauli Prvé sväté prímanie,takže to bude tento víkend perné no a na budúci víkend má Lili 1 rôčik,tak bude dalšia oslava 🙂

sasi áno toho 12.8.,ale ak sa budeš v BA trošku nudiť a budeš mať čas,môžeme sa stretnúť aj inokedy,ja tu budem,len v tú sobotu a nedelu bude v Tatrách 🙂

patricia1971
29. kvě 2009

no babulky,asi tu nikdo nebude,tak idem aj ja oddychovať,zajtra budem makať,piecť,variť,upratovať,tak ak stihnem tak nakuknem.....a držte nám palčeky na nedeľu,nech nám to všetko dobre dopadne 😵

baby dnes som bola na spovedi a ten farár sa mi normálne ospravedlnoval za Paulínku,ako na nu nakričal,asi mu tá katechetka niečo povedala,že to bolo dosť tvrdé,no aj ja som mu na to povedala svoje,tak ma on prosil o odpustenie,to bola iná sila 😝 ale aj tak si myslím o ňom svoje 😝

tk pekný víkned všetkým 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru