Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
29. kvě 2009

pati jasne nie je problem a drzim cez vikend palce nech vam to vsetko v pohodke vyjde 😉

kisska
29. kvě 2009

super, som rada, ze vam to zatial vyhovuje 😉 uz len zapisat do kalendara a vsetky ostatne aktivity davat do dni okolo 😀 😎

daskak
29. kvě 2009

babenky uspesne sa mi podarilo zbuchat album 😎 😎 😀 😀 😀 som na seba pysna 😀

pati: drzim palceky

a vsetkym ostatnym krasny vikend

12.8. je uz v kalendari 😎 😀 😀 😀 😀

saska.t
30. kvě 2009

dasi - no uzasne krasne fotecky a tie maleho modre oci 😀 ...
oki kocky 12.8 mam v kalendari takze s tym pocitam, detaily dohodneme v auguste 😉

kisska
30. kvě 2009

jaaj Dasi, davidko ma rovnkau oranzovu kockovanu koselu ako dostal A naposledy od maminej sestry, frajerska 😉 A fotky su uzasne, hlavne ta prva je krasna... tisko zavidim, lebo ja milujem hory a tu na dolniakoch su najvyssie krtince 😒 , kedysi som chodila s chalanom len kvoli tomu, ze byval v Ziline 😀 😉 teda nie len kvoli tomu... 😅

daskak
30. kvě 2009

ahojte kocky 🙂
dakujeme 😉 😉
sasi: ocka su tatinove.... ved sa mu podarilo ma na ne zbalit 😎 😎 😀 😝
kiss: aj ja povodne pochadzam z dolniakov takze si tie hory tu uplne vychutnavam... je tu naozaj krasne 🙂 🙂
no mne sa ta kosela velmi paci 😉 😉 nemozem si pomoct

babenky este musime na ten august spacifikovat aj berusku 😉 😉

beruska2x
autor
31. kvě 2009

ahojte holky, kde jste vsechny?? 😕 😕 😕 😕
jdu dat nove fotky 😉 i pres desny pocasi jsme byli na detskem dnu na zamku Sychrov, meli tam pohadkovy park, splnili jsme vsechny ukoly a dostali cenu 😀 moooc pekny..

jak jste ho travili vy??

Simovi jsem na zitra uvarila spaldove testoviny s mrkvi a zloutkem a mam kure, spenat a chlupate knedliky 😎 jeste jsem si vycistila troubu a nic uz nedelam... 😝

saska.t
31. kvě 2009

ahojky beru...
ja len narychlo, musime povinne k susedom na gril tak nemozem pisat 😠 ale zajtra urcite dorazim a urcite popiseme 😀 /tu je totiz zajtra sviatok takze vsetci griluju) a este aj kraaasne pocasie..
zajtra je D cely den doma takze bude pohodka a aj si trosku od malej oddychnem 😉
Beru tak to ste pasaci ze ste vsetko zvladli ...
babulky pozdravujem vas a zajtra som tu 😉

daskak
31. kvě 2009

ahojte holky...
beru: dedo je sikovny.... 😉 😉 ..

sasi: robis nam chute????

my sme dnes v predstihu oslavovali davidkov 1 rok...
bolo super...

berus: nebudes tomu verit, ale podarilo sa mi urobit tie fotky, tak ze som uz aj album vytvorila...a pozrela som si starsie odkazy co si tu pisala na take pekne fotecky ako simi poslala a aj to som zvladla 😀 😀 😀

beruska2x
autor
31. kvě 2009

o.k. sasi tak si dej to nejlepsi at maji nejakou skodu 😀 😝 a ja jdu na TV, zcela vyjimecne dneska davaji pekny film tak jdu s R kouknout tak zitra papa 😵

daskak
31. kvě 2009

uz som Vas asi nestihla??? ☹
hmmm tak zajtra

patricia1971
1. čer 2009

ahojte moje 🙂 🙂 🙂
tak som konečne tu,ale som totálne vyšťavená po tom víkende, tak to Prvé sväté pijímanie u Pauli dopadlo super,bola pekná,oslava dopadla dobre,bolo tu dosť ľudí,ale super,to som dni len varila a chystala,ale už to máme za sebou....potom šupnem foto Pauli,len mne ako vždy došli batérky vo fotáku,tak som fotila s otcovým,tak mi tie foto musí stiahnúť 😵

baby a Lili už od soboty chodí úplne sama,je strašne zlatá,len som v kuse strehu,lebo ona rozhádže hračky a potom po nich chodí a jasné,že padá 😵

dasi pekné foto 😵

daskak
1. čer 2009

😀 ahojte babenky, pati: gratulujemeeeeeee

saska.t
1. čer 2009

ahojky kocky!!! 🙂

pati no vidis ze si to zvladla agratulujeme, tak my uz len stojime chodime okolonabytku a stvornozkujeme uz sa vobec neplazime! 😀

dasi - no Davidko krasne papa sam ale ten bordel, no asi to aj nas caka 😅 booozeeee 😕

kisska
1. čer 2009

Ahojte babulky - pati gratulujeme, Paulinka je sikovna 😉

dasi veeelmi pekna torta - inak k tomu jedeniu, takto to u nas vyzera niekedy aj ked krmi tatino... hlavne ked mamina beha okolo a maly sa po mne rychlo obzera 😉 😀 😀

berus ahojky muselo byt super. My sme sviatkovali doma, lebo bolo skaredo a zima vonku...

ahojky sasi, eri... zuzka tu uz dlho nebola 😕

beruska2x
autor
1. čer 2009

ahojte holky 😉

pati gratulace..
kiss no taky bylo osklivo ale furt sedet doma uz bylo na palici ale bala jsem se aby malej nenastydnul 😅 5 minut neprselo, pak zaseč 10 jo... 😝

holky potkala jsem znamou, kamaradka to rozhodne neni, po nekolika mesicich a ona 1. otazku..(ma stejne staryho kluka +/- 2 tydny)... tak co uz umi??
taky vas to tak sere?? copak je cvicena opice?? co ji je do toho?? no penim jeste ted 😖 😕

saska.t
1. čer 2009

beru - klud mala si jej povedat ze rozprava chodi strikuje vari upratuje by si videla akoby kukala 😀
tak my mame krasne ale mala je teraz po poobednajsom spanku akasi ujacana a na slnko uz nejdeme sme boli cele doobedie a sme sa potili ako blazni tak smeteraz v tieni na teraske a oddychujeme 😉
Vecer pisneme 😉

beruska2x
autor
1. čer 2009

cusik sasi 😉 no me uplne zarazila ta drzost vis.. kdyz se zepta kamaradka tak o.k. ale nekdo koho vim 1x za x mesicu a nevim proc by se mel predvadet zrovna ji 😝 😝 😝 😝 😝
pritom na toho jejiho kluka kouknes a on rve, boji se lidi, oni jsou takovy "spolecensky" totiz vsichni 😀 😝 no R byl vytocenej, drbna jedna 😵

beruska2x
autor
1. čer 2009

jee jsem si myslela ze vas zmeskam a tady nikdo neni 😅 varim jeste Simovi kureci s bramborem, hraskem a cuketou a chci si umyt vlasy...
ted jsem dodelala listove satecky s povidlama, tak se tesim na snidani 😉

teda holky asi nam roste 3. zub ☹ knoura pres den a vecer nechce usinat, placka ale pak spi celou noc 😔

saska.t
1. čer 2009

ahojky,
tak to vam asi ide zubok je to typicke spravanie sa pri raste takte vydrzat tolko si chcela aby ich uz mal a teraz to mas 😀
elli je uz tiez v hajanoch dnes tu bolo take horko ze mi mala odmietla obed ale vecer ho dorazila 😕 aj s mliekom, chuda mala cele vlasky mokre z toho tepla a to mala len body a lahke gate aby si neoskrela kolienka...

beruska2x
autor
1. čer 2009

sasi to se mate, tady teda dneska uz bylo 20 stupnu ale porad foukal takovy vitr neprijemny, ja se taaak tesim na leto, budeme na zahrade, Sima jen bodycko nebo tricko a plinu 🙂
v patek R griloval pod slunecnikem znehoz mel destnik, lilo jak z konve 😝

saska.t
1. čer 2009

😀 no to nas gril bol dobry a bez dazda 😉 mala bola tiez dnes uvrestana asi dalsie zubky 😝 uz by ich mohla mat vsetky vonku a my pokoj... 😉

saska.t
1. čer 2009

fiha tak asi som tu dnes len ja tak idem kuk TV ☹

beruska2x
autor
1. čer 2009

nojo sasi ale co by jsme z toho materstvi mely??? 😀 😀 😀

saska.t
1. čer 2009

ach, aj ja uz som si myslela ze tu nik nie je 😀
no niekedy ked je mala mila a robi pokroky a chodi sa k mamine tulit, vzdy si poviem aka je zlata a ze kludne by som este jedno prijala, ale ked je ako vred som 100% presvedcena ze uz nikdy viac!!!! 😀 😅

beruska2x
autor
1. čer 2009

sasi neee uz jsem okoupana a jsem tuuuu 😕

beruska2x
autor
1. čer 2009

no Sima je certisko, jeci a smeje sena nas u toho.. zkousi co vydrzime, je zrout takze salat na vanoce budu v budoucnu delat ve vane 😝 s R delaji kraviny uz ted, to me z nich jednou odvezou, cune je taky veliky takze ja se na hodnou holcicku vylozene tesim 😀 😀 😀

saska.t
1. čer 2009

ok, este som tu este som ta stihla precitat 😀
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ss..., toto som malej kupila na zhradu, musis ist na koniec stranky 😉

beruska2x
autor
1. čer 2009

ty jo to je super, Simovi koupila uz bazenek babicka, ja ted resim jestli mu dam vzdycky vanicku s vodou na balkon nebo budeme moct chodit do detskyho brouzdaliste.. snad bude bez exemu a pujde to 😉

saska.t
1. čer 2009

no ono to nie je len bazen, ono je to viac-menej ohradka ked dieta zacina chodit aby nepadalo na tvrde a tiez ako bazen na dovolenku, takze to vyuzijeme aj buduci rok 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru