Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
7. čer 2009

kiss - to znamena ze ona to vsetko posiela cez postu? alebo keby som ich objednala a zaplatila na jej konto mohla by ti ich dat a ty by si mi ich doniesla na stretko??? 😕

patricia1971
7. čer 2009

jeej eri ahoj 🙂

baby idem aj ja,tak pa zajtra 🙂

saska.t
7. čer 2009

pati pa,

beru ja mam adidasi ako papucky take male cislo zohnat pevne boty je tu nemozne bohuzial 😝 ...

kisska
7. čer 2009

sasi ak to vydrzis tak dlhooooo 😉 tak kludne. Urcite sa s nou da dohodnut, je to zlata babizna...

kisska
7. čer 2009

eri - dobru nocku

boze babule pisete jak dracice, nestiham citat teraz veer, nieto este dozadu... 😉

saska.t
7. čer 2009

kiss- tak ja si to este premyslim a dam ti vediet a preco to musi ist cez net??? tomu nerozumiem ... ked ukazat ti ich moze ...

kisska
7. čer 2009

Inak aj s tou trojkolkou sasi vydrz na sk. Na starej vajnorskej je velkosklad hraciek, tam sme Adamovi kupili paradneho Misiaka za 30E, akurat potom sme stretli decka, co sa vozia na policajnych 3-kolkach, tak ma skoro piclo, lebo Adam by ju rad teraz vymenil 😅

beruska2x
autor
7. čer 2009

a co to mate za obchod s botickama???

kisska
7. čer 2009

sasi neviem, tak som to vycitala z jej stranky, ale principialne to je jedno, asi kvoli uctovnictvu potrebuje pisomne objednavky, takze ustne a telefonicke asi nevie spracovat. Mozno neskor, viem, ze babizna s tym teraz oficialne zacina...

kisska
7. čer 2009

inak mysiak je aj v albume 😉
jaaj ale zase som nemyslela, ze mate prestat pisat 😎

beruska2x
autor
7. čer 2009

ale to nee kiss 😉

saska.t
7. čer 2009

kiss - aha no ved to je jedno, s 3-kolkou urcite pockam to neponahla a mala na rocik dostane hupacieho kona (sama si vybrala 😀 ) a nafukovaciu ohradku ... 😉

beruska2x
autor
7. čer 2009

uz jste fuc 😕

saska.t
7. čer 2009

ja som tu a vytu ste?

kisska
7. čer 2009

super vyber - Adam sa aj teraz v trojkolke len vozi, ale ani to nema velmi rad, lebo to ide tam, kam chce mama a nie on 😉 iba ked idem do dediny, tak tam obsedi...
jaaaj sme sa boli v piatok 1x previezt vlacikom, tak sa skoro pokandil... ked motoracik prichadzal, tak aj trubil, tak bol vo vytrzeni... sice ked sme nastupovali, tak sa trosku bal, lebo som ho musela pustit, ked osm nakladala mysiaka, ale potom celu cestu sedel jak pat penazi, ani nemukol, kukal z okna a tvaril sa dolezite... no a spat nas viezol tatino autom, len som si neuvedomila, ze ked vozi kolegov do prace, tak nema sedacku, tak mamina robila sedacku a boli sme obaja pripasani ( ja viem, nebite ma, ale ked v ten den uz k nam nejde ziadny vlacik a busom by som nesla... 😒 )

beruska2x
autor
7. čer 2009

ja ano 😉 R odesel do prace, naril mi zamknout byt 😀 a spat 😵

kisska
7. čer 2009

sooom

kisska
7. čer 2009

berus, no komu je lepsie... inak s tymi teniskami mas asi pravdu... ale keby si ich videla ake su rozkosne... privesky na kluce 😀

beruska2x
autor
7. čer 2009

kiss to je pekne, nam jezdi vlak par kroku od panelaku, je tu most a my ho mame ve 4. patre primo ve vysce oken a Sima na nej kouka rad, nekdy jdemem na nadrazi a koukame jak prijede a odjede 😀 n jeste jsme teda nejeli ...

saska.t
7. čer 2009

kiss- tak to musel byt maly podareny 😀 mala je teraz tiez chutna a bohovska odkedy stoji 4-nozkuje a stale len striehnem 😀

beru R ma tyzden zase nocnu? on uz chodi do prace?
inak zabudla som si kupit cigy tak teraz trpim abstakom, a furt nieco zerem a zvalujem to na MS 😅

beruska2x
autor
7. čer 2009

😀 😀 😀 😀 kiss jojo, ja taky koupila nechodici z Next pac jsou prdacky ale kdyz zacne chodit tak mu koupim poradne, to se bojim, kdyz uz pak suverene chodi a mumi pokladyt spravne nohy a tak tak uz koupim u Bati a tak ale to uz fakt musi mit jistotu v chuzi... pak mu R taky koupi Pumy, to neboj 😉 - my jsme na ne zatizeny 😅

beruska2x
autor
7. čer 2009

jojo sasi sel dneska ale uplne bez nadseni 😉 me se ulevilo, mame se Simou program 😀

beruska2x
autor
7. čer 2009

taky bych si dala neco dobreho, na zitra jsem udelal francouzske brambory, dam si k nim cervenou repu mnam uz se tesiiiiim 😉

saska.t
7. čer 2009

beru - bohuzial ja tiez ine tenisky ani nemam ako pumy ale su kurevsky drahe tak min. rok som si ich vypytala pod stromcek a jezisko ich doniesol!!!! Asi to tak budem castejsie praktikovat 😀

kisska
7. čer 2009

sasi radsej si ta prosim tucnucku ako smradlavu 😉
boooze prave vcera som stretla vonku suseda, co ma 2-mesacnu dcerku - naklada kocik a ciga v hube, tak sa ho pytam, ci ma aj malu... no jasne, ze som zle rozumela... tak som ho chudaka sprdla jak maleho chlapca, ze co ta cigareta pri babenku...no zatial som sa k nemu dostala dost blizko aby som videla, ze tam mala neni... tak kukam na neho jak tapa a on, ze sak ti vravim, ze tu neni, pri malej nefajcim.... no tak som sa musela este ospravedlnit... esteze je to kamos....ale kamos nekamos, s cigou v hube pri malej ho aj vyfackam, ked bude treba... 😠

beruska2x
autor
7. čer 2009

hm tak tady to docela jsem, neni to takova palka 😕

zato ted jsem si vybrala darecek 😔 budeme mit 2. vyroci, mam svatek, narozky tak mi R rekl at si vyberu neco poradneho, ze mi splni sen 😉

saska.t
7. čer 2009

ja som musela dnes robit segedin pac slovaci tu v okoli aj s mojim manzou si ho objednali tak mam velky hrniec navareny takze zajtra dojeme zbytok a potom neviem co budem varit, uz mi dochadzaju napady a stele jeme to iste 😒

kisska
7. čer 2009

sasi das mi adresu na jeziska? ja aj pisem, ale ked si nekupim, tak nemam... 😒 😉

saska.t
7. čer 2009

beru a co si si vybrala??? 😀

kiss ja fajcim len vecer ked uz je mala v hajanoch cez den ma to ani nenapadne a uz vobec nie pri malej to je fakt nechutne, ale vecer si 2-3 aspon poriadne v klude vychutnam 😀

kisska
7. čer 2009

ja som dnes vyprazala kura s cibulakom a konecne mi dozrievaju cukiny na zahrade, tak som dnes svacla aj tri na panvicu, tak po cukine sa len tak zaprasilo (dokonca aj Tomi si dal) a kura budem jest tri dni 😀 potom mam nachystanu pecienku... a potom neviem

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru