Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
15. čer 2009

Ahojky holky...
tak ja som vcera nestihla, boli sme na grile a prisli sme neskoro, mala mi uz v aute odpadla a potom sme vyplnovali do pol 11 papiere na socialku aby mi predlzili tu matersku no katastrofa celu noc som z toho ani spat nemohla....a mala je uz od 5,00 hore 😠 aj ked za chvilu este trosku zdriemne 😉
Inak zvazujem ci mam letiet s malou o tyzden skor na SK aspon by som vybavila papiere bez stresu ale letiet sama s deckom no uvidime .... 😅
Takze zatial prajem pekny dnik pa ... 😀

Vidim ze beru to nechodenie vzala nejak vazne, no snad sa dnes objavi 😕

erika107
15. čer 2009

bre ranko tak u nas bola noc v pohode a tiez je maly od 5.00 hore ale pocitam stym ze o chvilku zaspinka 🙂 ...
sasi: tak to je hrozna papierovacka... mozeme byt radi ze na sk moze byt zena na materskej 3 roky ...

babulky co budete dnes varit pre vas?

pekny dnik prajeme

patricia1971
15. čer 2009

ahojte 🙂
no aj Lili buntošila,ale o 4.30, skoro ma piclo,no ale potom ešte našťastie zaspala 😵

sasi príde skorej na SK,to sa môžeme aj viackrát stretnúť a vaši sa budú aspon venovť viaccej malej 😵

eri ja dnes nevarím,moji maj ešte zo včera ryžu a maskom na štáve, a ja som si tu včera písala s baabami o 4 dnovej dieéte,tak ideme na nu,takže je zas nebudem moc jesť ☹ pridáva sa aj cessy,si ju pamatám z príkrmov 😵

no malej uvarím nejakú cukiny,masko a prílohu
ináč tu prší,ale je dosť dusno,tak pekný den a ja uršite kuk 😵

saska.t
15. čer 2009

ahojky, tak mymame opät jacandu 😉 ...

eri mam narok aj na rodicovsky z SK ale tu mi tie peniaze stacit nebudu preto musim este nejake peniaze dostat z tadialto

pati no zvazujem to ale nasi idu jeden predlzeny vikend prec a ja by som ostala 3 dni sama cele dni s malou no a neviem ci by ma z toho nepiclo takto mi aspon D pomoze aspon vecer tak uvidim...aj ked rada by som ale zasa musim letiet do viedne lebo z tadialto do BA nic neleti a ak ano tak to stoji 300 eur 😠 a boh vie co mala povie na lietadlo...

patricia1971
15. čer 2009

sasi no ved uvidíš 🙂

u nás dnes trošku lepšie,tiež trošku jačanda,ale dosť spí,dospáva tie noci,no idem ju už zobudiť,lebo neviem,čo zas bude robiť v noci 😀

erika107
15. čer 2009

caute babulky ☹

tak dnes rano ked som dopisala som isla prebalit maleho a cakalo ma nemilé prekvapenie...maly sa mi za noc vyhadzal isli sme dr. a ta potvrdila ze maly ma Kiahne :( ...dufam ze nam to skoro zmizne lebo ma porazi ☹... hlavickku ma dost vyhadzanu a telicko len malo ☹ ...nastastie zatial nema teploty a dufam ze ani nebude mat ☹ ...tearz mi zaspinkal tak ho musim nechat nech sa lepsie vyhadze aspon ... to budu dni a noci hrozne sa nato "tesim" ☹

patricia1971
15. čer 2009

eri ahoj 🙂 to fakt má kiahne????a prosím ťa,kde ich chytil?????? to je strašné,také malé bábo a má kiahne ☹ no to môže fakt trvať dlhšie,my sme boli doma 3 týždne s kiahnami ☹ a to deti boli väčšie 😝

beruska2x
autor
15. čer 2009

ahojte holky, tak ja uz jsem o.k. docela jsem koukla co jste toho popsaly 😉

ale Sima chytil rymu a ma zvysenou teplotu tak je protivnej jak cinze 😅 nastesti mu to tece samo ven, ale odsavacku uz nemuze ani videt..
jeste jsme se rafli s R tak fakt parada, jak uz to byva 😝
jdu to tady pofackovat a setrit a juknu 😉

beruska2x
autor
15. čer 2009

eri to ma Mati nestovice??? 😕 fiha

erika107
15. čer 2009

no u nas na rendezi je ich ako v obchode rohliky :( takze sa necudujem a nezodpovedne matere chodia este s takymi detmi po vonku ...ked chcete mat po kiahnach navstivte nas darujeme .o)) ... ved sama dr povedala ked pojdete mimo deti tak v poho ale ako moze take nieco povedat ved to sa siri vzduchom a kvapockami ... no a este aj mojho brata deti to dostali este pred nami a to maly Samko ma 6 mesiacov to je nebezpecnejsie :o( ... ale tak budeme to mat uz za sebou

berus: som rada ze ta opat tu citame :o)) a preco ste sa rafli s R?

saska.t
15. čer 2009

Caky kocky,
tak mala je na zabitie uz som z nej nervna uz sa tesim kedy pojde do postele...

takze som sa rozhodla ze letim domov o 10 dni skor a D za nami pride .... aspon troska pobudnem na SK 😀
inak mam otrasnu naladu vsetko sa sere a poriadne takze parada

eri - no aspon to budete mat za sebou male deticky to lepsie znasaju ako väcsie...
beru - ahoj no konecne ta vidime

inak zajtra nam ide PC do opravy takze tu mozno 2 tyzdne nebudem ale musime ho dat opravit kym ho mame v zaruke ☹ takze sa tu dlhsie nezjavim...

erika107
15. čer 2009

sasi ahojcek: no tak zatial si mi to neskrabe tak som rada asi to tak este nevnima ja ked som ich mala som sa stale skrabala 🙂 ..len je taky nesvoj stale podriemkava a nechce moc papat len mliecko

saska.t
15. čer 2009

eri - on sa ani vobec nemusi skriabat mozno ani nebudete vediet ako presli uz som to pocula od viacerych mamiciek tak neboj 😉

erika107
15. čer 2009

ved uvidime... no a to je fajn ze ides skor na SK aspon nacerpas nove sily a mozeme dat aj viacejkrat stretko ked budes stihat :o))

beruska2x
autor
15. čer 2009

cusik sasi 😉

eri proc?? sdelil mi ze ho to nebavi v praci a rad by sel jinam, jenze nic jineho nema najiteho, v tehle dobe´taky ze... tady to ma 8 h pravidelne, penize pekny, chapu ze ho to treba nebavi ale je proste blba doba to resit...
platime toho dost a nerada bych byla se Simou pod mostem...
no chytili jsme se uz o vikendu, prisel pozde z piva a opilej a pak jsem se dozvedela ze sel na pout s klukama v noci!! misto aby tam vzal dopo malyho na auticka.. no nasrana jsem jak blazen, chva se jakpubertak, potreboval by pres hubu

beruska2x
autor
15. čer 2009

eri hlavne mu to potiárej tim tekutym pudrem at ho to nesvedi, aspom to budete mit za sebou snad tokove horecky mit nebude.. 😉

erika107
15. čer 2009

no aj mne obcas pripada L ako keby prezival znova pubertu len by chcel chodit s chalanmi zapijat deti ale tak musi si uvedomit ze cele dni som pri malom a potrebovala by som aj vypnut ... ja idem tuto sobotu na stretavku zo strednej tak aspon trosku vypnem ale aj to mi bude strazit mamina maleho lebo on zase robi... a co vlastne R robi ked sa mu to uz nepaci? ...

erika107
15. čer 2009

vies co uz sa nedava tekuty puder lebo vraj to este zlobu vacsiu narobilo dr. mu predpisala fenistilove kvapky tie su nato aby to nesvrbelo ...tiez som sa cudovala nova metoda :o))

beruska2x
autor
15. čer 2009

fakt?? no nevim, me prislo ze nam ten pudr pomahal, pekne to chladilo, deti to bavilo se tupkat 😀 ..
teda Sima je taak protivnej, musim tam jit tak zitra snad bude vetsi klid 😅

patricia1971
15. čer 2009

ahojte moje,som tu len kuk,ale vecer snád dobehnem 🙂

berus ahojky 🙂

sasi no čo tu budeme bez teba robit???? 😲 😲 😲 škoda ☹ ale super že prideš na SK skorej,tak dáme aj nejaké skoršie stretko,ja budem v BA 😵

eri no fakt,aspon to budete mat ya sebou 😵

erika107
15. čer 2009

berus: no to je sranda ze ti Simca este nespi to sa nestava tak casto :o))

pati: tak ja ta tu pockam idem robit malemu fotoknihu :o))

beruska2x
autor
15. čer 2009

jee tak uz spi 😉 konecne tak jdu setrit koupelnu a zachod a juknu sem.. dneska jsem s nim toho moc neudelala 😅

nojo ta ryma mu dava eri, jeste ze to nema vevnitr ale porad mu utiram nos.. to je z toho pocasi 🙄 podelanyho, ovikendu bylo 10 stupnu a dneska 25 a ted uz zase prsi 😝

beruska2x
autor
15. čer 2009

sasi 14 dni?? 😕 😕 😕 co si pocneme????

holky pro dnesek papa 😉 jdu to udelat at zitra mam na vas cas a klid 😀

erika107
15. čer 2009

berus: no aj u nas jeden den je na skapanie teplo a dnes bolo pod mrakom a rano aj sprchlo :( ...tak teraz sme zavrety doma tak mi to pocko len vyhovuje ze je pod mrakom 🙂

saska.t
15. čer 2009

beru pa...

no v oprave mi povedali ze 1-2 tyzdne tak vam poviem radsej dlhsi cas a ked pridem skor budete sa tesit 😉
kocky z BA - takze doletim 28.7 kamoska mi pozicia autosedacku postielku a sedacku na papanie aby som to nemusela vlacit a D potom to dovezie autom lebo v Brne u jeho rodicov mi to nema kto pozicat, inak baby myslite ze sa mala bude este zmestit do vajicka??? to je jedine co mi moze pozicat kedze ona ma tiez bejby a ja som svoje vajicko uz predala a mame väcsiu sedacku ale elli je dost mala tak snad to na cestu z letiska zvladne...

jasne stretnut sa mozme aj skor aj ked 12.8 samozrejme plati 😀 ale budem musiet riesit auto kedze foter bude urcite potrebovat alebo ho onho oberiem ved on rad bicykluje 😀

erika107
15. čer 2009

sasi: jasne ze sa ti zmesti do vajicka ved moj maly ked lacino mi zabudol doma nechat sedacku jazdieval vo vajicku s nasimi... a to ma 10 kg :o)) takze poho zmesti sa ti neboj ... este ze kamoska ma k dispozicii celu vybavicku :o)) ale ak by si nieco potrebovala mam este kocik mozem ti poziciat

saska.t
15. čer 2009

eri dakujem kocik si prinesiem mam lahky a na letisku mi povedali ze mi pomozu aj ho nalozia takze v poho...
jasne kamoska ma o rok starsiu malu tak ma po nej este veci 😉

erika107
15. čer 2009

oky teda :o)) budes prvykrat s malou letiet? ja by som chcela na druhy rok ist niekam s malym bud do birminghamu k ujovi alebo niekam len tak na vikend .O))

saska.t
15. čer 2009

ano 1x tak snad tam neurobi cirkus 😀 doteraz sme vzdy sli len autom a na noc nech to mala prespi ...

dididi30
15. čer 2009

ahojte

saska, kedy ides domov ? 😉 daj bacha na kocik, mne ho nenormalne ohrkali 😠 tak teraz v auguste idem bez kocika a maleho dam do satky a bude 🙂 muz ide autom, tak mi donesie kocik, len doma musim zohnat odniekadial, bo maly je zvyknuty spavat cez den v kociku 😒 ale zvladneme to 😎
najhosie je , zobrat vsetko co treba, to by sme potom vzali aj celu skrinu nie? 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru