Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
17. čer 2009

no ma rymu, on ji pekne to jo jen je ujecenej a jak vidi odsavacku tak rev silenej ale bojim se aby mu to nezatuhlo, tak ho trapim a pak se mu omlouvam ☹

beruska2x
autor
17. čer 2009

ale zase kdyz ho poradne zabavim tak je fajn, on se proste nesmi nudit... dneska jsme bylbli, utahala jsem ho a spi jak andilek 😀

patricia1971
17. čer 2009

no aspon že on pekne papá,chalan jeden 😉 no ale soplíky treba odsávať,ja to robím tiež,ale u nás rýma zatial nieje

beruska2x
autor
17. čer 2009

no me to stve, celou zimu nic nemal a ted tohle skoro v lete 😝

patricia1971
17. čer 2009

berus ale to tak býva,aj moja staršia dcéra má rýmu a škrabe ju hrdlo,a teraz.....a v zime nič.....to ú tie prechody počasia.... 😕

moja idem do vane a do postele,takže dobrú nocku a pá zajtra 🙂

beruska2x
autor
17. čer 2009

o.k. tak papa 😵

patricia1971
17. čer 2009

ahoj 🙂 🙂 🙂

erika107
18. čer 2009

bre ranko babulky

tak tato noc bola hrozne desna maly nechcel spat a o polnoci sa zobudil a myslel si ze je prave poludnie chcel sa hrat ja som taka nervna z toho vobec som neni vyspana a to mam este fungovat cely den ma porazi :( teraz nastastie chvilku chrni a ja nacerpavam novu energiu... nebol nahodou vcera spln?

daskak
18. čer 2009

ahojte dievcata..
vcera som sa vyparila preto lebo manza potreboval surne PC a kym skoncil som odkvecla.... tonie ze by som na vas kaslala 😉

eri: ahoj no ci je spln to neviem... my sme 1 krat spali celu noc bez zobudenia... hlavne bez ceckania.... dufam ze mu to vydrzi... eri aj ja som pri davidkovi opatrnejsia co sa jedla tyka ako som bola pri patkovi... tam som si dala este do toho kecat od ostatnych... teraz si nedam 🙂 ..

krasny den vsetkym 😎 😎 😎

patricia1971
18. čer 2009

ahojte 🙂 🙂
no u nás noc ok,len od rána od 4 mrnčala ajasom potom nevedela už zaspať,tak som na totalku ☹
baby a nechce mi nič jesť,všetko odmieta,už ani rohlík do nej nedostanem...som toho zúfalá a neviem,čo mám robiť ☹no skúsim teraz ešte výživu 😉

tak pekný dník,ja ešte kuk,ale idem robiť vyprážaný karfiol,tak su tu budem s tým serinkať 😀 😀 😀

erika107
18. čer 2009

tak mrnousek dnes konecne lepsie papa rano spapal presnidavku ovocnu a teraz zase kraliciu a este k tomu mliecko som moc rada ze uz papa :o)) ... a podarilo sa nam dnes 3 "kroky" na styroch dopredu :o)) moooc sa vytesujem .o))

patricia1971
18. čer 2009

eri nosuper správy 😵 😵 😵 tak sa teškajte,je to fakt super,také pokroky 😵 😵 😵

my dnes len jačíme,spala len 30 min.,lebo bývam pri škole a deti mali taký športový deň a hučali rovno pod balkonom,tak mi ju zobudili...a neje mi nič,len lokšu zjedla 😢ale an jogurt,ani výživu,ani chlebík so syrom,ani mlieko,ani acidko.....všetko mám teraz otvorené a neviem,kto to poje 😢 😢 😢...no skúsim ju dať za chvílu spať 😵

daskak
18. čer 2009

eri: to je supeeer 😀 😀 😀 ... ste frajeri 😎 😎
pati:vobec sa netrap... mozno ju trapia zubky a mozno len nema chut.... neboj ked bude hladna tak zvlkne co jej das... a cajik ti pije? a keby si jej skusila dat osupane jablcko do rucky?? u nas toto zatial zabralo vzdy..

erika107
18. čer 2009

pati: mozno idu lili zubocky alebo zmeny pocasia jej nerobia problem? lebo dnes je hrozne dusno aspon ked som bola na poste bolo desne vonku... troska vyhladuje a potom spapa aj teba :o)) ... ja sa hram s fotoknihou kym mi salamandricka haja

daskak
18. čer 2009

eri: salamandricka?? to je mileee 😢 😢 😢

erika107
18. čer 2009

no ved je bodkovany ako salamandra skvrnita :o))

daskak
18. čer 2009

jaj 😀 😀 😀 mi to nedoslo 😖 .. to bude tym teplom

erika107
18. čer 2009

asi hej 🙂 oky uz ho mam hore neaky debil treskol vchodovymi dverami pa vecer

patricia1971
18. čer 2009

dasi ona čaj pije a na litre 😀 😀 😀 aspoň to 😀 a jablčko????to chodí na mna a nechce....ona to nemá rada v ruke 😝 ale nejako to prežijeme,čo už,len dúfam,že nebude chorá ☹ teplotu nemá,kadí tvrdí,ale ako keby jej išli soplíky,no neviem.........možno chce byť chorá,ved aj Sima bol chorý, Mathy je chorý,tak asi ona to s nimi cíti a chce byť tiež 😵 no držia spolu......akurát spí na balkone,tak dúfam,že bude aspon 2 hodkky 😵

daskak
18. čer 2009

tak to je dobre ze ti aspom pije... neboj ked pride hlad nebudes stihat krmit.. 😉

beruska2x
autor
18. čer 2009

ahojte holky 😉

dneska bylo kraaasne tak jsem byli porad venku, dokonce na pisku, no mel to az v pline 😅

pati.. no jsou to opice no..musi mit vse co ostatni 😉

holky davam SOS... potrebuju recept na moravske nebo slovenske 😀 varene zeli ke kachne 😉 diiiiky

jinak rymu mame furt ale je to lepsi, hlavne se musi zabavit a je o.k. 😝

erika107
18. čer 2009

ahojcek dievcata ... a ake zeli chces z kyslej kapusty alebo normalnej kapusty?

beruska2x
autor
18. čer 2009

ahojky eri 😉 nooo to mi je docela jedno, ja to nejim, nemam to rada ale R si ho ke kachne preje.. takove to sladkokysele pry 😕 nevim co to znamena..

co jinak je uz Matymu lip koukam kdyz trosku ji 😉

erika107
18. čer 2009

ku kacke sa hodi asi najlepsie cervene zely pockaj idem ku mamine po recept

beruska2x
autor
18. čer 2009

jezis ty jsi zlaticko 😅 dekuji 😉 budu vypadat jako pako co neumi varit 😀

erika107
18. čer 2009

ale nie ved nato tu sme aby sme si poradili nikto z neba mudry nespadol

tak nakrajas si cibulu a kapustu troska cibulku osmahnes das tam kapustu trosku vody kmin dusis dolievas stale troska vody potom ked je uz kapusta uvarena urobis do toho karamel a este som zabudla trosku octu tam daj

beruska2x
autor
18. čer 2009

jee tak ju dekuji...
no jidla co mi nejedou nejak neresim 😅 R se napr. desne spatne srovnaval s tim ze mu neudelam ledvinky 😖 ale ja bych asi hodila savli ☹ uz jatra jsou pro me ustupek jak blazen... nemam takove veci rada.. at si na ne jde do hospody, prece mi to nebude smrdet doma 😝

beruska2x
autor
18. čer 2009

ale zase mu udelam strudl s pudinkem a merunkama 😝 😉 at si vylepsim skore 😀

beruska2x
autor
18. čer 2009

Simovi jsem ted dala varit zase jednou hovezi, jen kdyby to tak netrvalo 🙄 a hodim mu tam pseno a zelene fazulky.. ty ma rad 🙂

nasla jsem dneska dokonce u cesty 2 kozaky 😎 ...

erika107
18. čer 2009

no tak to by som ani ja nevarila :o)) lacino tiez lubi ladvinkovy perkelt alebo drzkovu a take sracky to ja nemusim mne to smrdi a taktie nevarim ryzovy a ani zemlovku mam odpor od zakladky k tomu .o)) to chodi maminke na tie "dobrotky" :o))

inac moji obaja chlapy uz spinkaju :o)) dnes bol lacino na fuske tak je unaveny :O))

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru