Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
27. čer 2009

Ahoj dasi,

no keby si ma videla asi by si sa ma aj zlakla taka som bola nasrana 😀

Inak kocky problem sa vyriesil zatial mi to predlzili na dalsieho pol roka tak aspon to 😉

daskak
28. čer 2009

sasi super... No aj ja ked som nasrata vyzeram zaujimavo .... Xixixi... Dnes ideme opat na hribiky.. A najvacsiu radost z toho ma maly ked ho vypustime v lese.,

saska.t
28. čer 2009

tomu verim hned by som aj ja sla na hriby uz si ani nepamätam kedy som bola naposledy 😀
inak mala sa mi zobudila so srackou jak svina uz 4 x hnackovala aj v noci sa posrala ale nic nove nejedla tak asi zuby inak je v poho bez teploty tak snad to bude ok jak najust ked zajtra mame rocnu prehliadku a chuderka ma uplne vystipany zadocek ta bepanthenujeme odusu 😀

dididi30
28. čer 2009

ahojte
sasi, elka nech uz vykakuska tie zubenky 😀 😀 😀 chudiatko 😒 no co uz, za tie zuby musia tie nase deti vytrpiet 😒 🙂 a dobre ,ze ti to predlzili, do vtedy si najdes dobru robotku 😉

dasi a vy ako?/ kuchyna sluzi? 😉

kisska
28. čer 2009

Ahojte babulky, ako vikendite? My otrasne, chrustbol celu sobotu v robote, etse sme sa stihli aj pohadat, maly je jak z divych vajec, ale neda sa nikam ist, nic robit... uz mi z neho prdka.

Sasi o hnacke mi nic nehovor. V piatok som ulozila maleho spat len v tricku a v plienke. Asi po 30 minutach som ho isla pozriet, nejak dlho si mrnkotal a rozpraval a myslela som, ze odpadnem - CELA, podotykam ze komplet cela postielka osrata... mreze, stena, paplon, vankus samozrejme tiez... este aj plysaky v postielke boli od hovna... jedine, comu sa to vyhlo boli Adamove usta, lebo v nich mal dudel...(ak nie, nechcem o tom vediet 😒), dokonca etse aj pri postielke ocikana mlacka.... nastastie koberec mam az o 10cm dalej. Myslela som , ze sa potyckujem priamo na mieste...hlavna vec, ze vedla postielky lezala na zemi odopnuta a NEDOTKNUTA plienka. Tak som maleho postavila do vane, vsetky veci som zabalila do plachty a tiez slahla do vody... celu izbu som drhla a dezinfikovala pol dna. Aspon ze maly mal z toho zabavu a najviac mi chcel pomahat s vedrom s vodou... Takze poucenie - aj na denny spanok musim maleho obliect aspon do bodynka, ked uz nechcem aby mal nohavice...

Inak k tomu predlzeniu gratulujem
Dasi tebe k hribikom, mnaaam, ja by som isla na huby... ani nevies ako aj keby to mala byt len prechadzka po lese....jaaaaaj 😉
didi, berus, pati, eri ahojte

saska.t
28. čer 2009

ahojky,

baby neviem co mam robit z malej to normalne strieka uz som nestastna prdel s pipkou uplne vystipana asi to nebudu zuby skor to vyzera ze to ma z niecoho ale netusim z coho nic nove nejedla teplotu nema a tvari sa normalne tak snad to bude ok , davam jej dost pit aby neostala dehydrovana a zajtra ideme na rocnu prehliadku tak mu poviem nech ju hned pozrie ☹

dididi30
28. čer 2009

saska, juj to mi je luto, chudiatko elka, skus cierny caj, ryzovy odvar a nemas nejake kvapky, ci smektu na to? 😕 ☹

kiska no tak ty si si terada tiez uzila 😀 takto nechavat bez plienky....

saska.t
28. čer 2009

gali - nemam, ryzovy odvar mala zatial ziadny efekt aj bananom som ju nacpala co ju vzdy zapeka, doteraz to nikdy nemala tak som nemala dovod mat nejaky liek doma ☹ a cierny caj jej na noc nedam aby zasa spala som zvedava co povie Dr. 🙄

saska.t
28. čer 2009

baby malej by som asi nemala dat na noc mlieko ze? 😅

daskak
28. čer 2009

sasi: moje chudatenko... no mlieko podla mna urcite nie. podla mna bud cistu vodu alebo slabsi cierny caj... moje chudatka ja mam doma aj hilak aj smektu do prdele ako by som vam ju dorucila ked ste mi tak daleko.. 😒 😒 😠
gali: dakujem,kychuna sluzi.. taaaaaaaaaak sa z nej vytesujem 😉 😉
kiss: moja zlata ta obdivujem ze si sa nedogrckala... ja ked som bola tehu ma sialene smrad natahoval... 😝 😝

inak v lese bolo supeeeer aj ked hriby sme dnes nenasli.. nevadi ten cerstvy vzduch stal za to

sasi daj vediet ako je malej

erika107
28. čer 2009

ahojcek babulky

tento vikend bol des a hruza na porazku ... maly je stale ujacany nic sa mu nepaci len huci a huci mam hlavu ako melon

idem vas precitat este

saska.t
28. čer 2009

takze malej som dala na veceru ryzu s mrkvou no moc to nechcela ale robili sme opicky tak sme to do nej dostali, cier. caju sa ani nedotkla tak som jej rozriedila trosku jabl. stavy s vela vody nech do nej dostanem tekutiny, no chuda furt cakala na mlieko 😅
vobec netusim z coho to moze mat, dufam ze nechytila nejakeho bacila co si furt prsty cpe do tej pusy 😝

daskak
28. čer 2009

sasi: nejake info.. skus kuk... ale zajtra to dr urcite povedz 😉 ... neboj pokial tam nie je teploty budu to podla mna zubky

saska.t
28. čer 2009

dasi no doteraz ked isli zuby mala hnacku (mäksie hovnisto - riedke) kdezto teraz z nej ide hneda voda takze sa mi nezda ze by to boli zuby ale tvari sa veselo a teplota normal tak snad nic vazne 😒
zajtra to Dr samoska poviem nech jej da nieco na zastavenie a na ranajky dostane banan nech ju zacpem 😅

erika107
28. čer 2009

sasi. chudatenko ellka asi ma neaku vyrozu teraz je v ovzdusi vseliake svinstvo..

kiss: tak to by som asi nezvladla zo zaludkom by som blvala kade by som chodial ale ma zaujime kakanie xixiix

dasi : a odkedy mas novu kuchynu to mi neako uslo :o( ved hod fotku aby sme videli :o))

erika107
28. čer 2009

sasi: a nemate tam otvorenu apoteku ze by zbehol D kupit tu smectu to je 1000 % ucinne

daskak
28. čer 2009

ahoj eri: 😉
no kuchynu som robila uz davnejsie... my moja polovicka robila na mieru..odfotim 😉 😉

sasi: daj je aspom trosku caju cierneho.. neboj spat bude... ale dobre ze nema teplotku

babenky ak stihate urobte kuk.. hodila som nove fotecky 😉

saska.t
28. čer 2009

eri tu nie je otvorene v nedelu absolutne nic len pumpa 😠

erika107
28. čer 2009

sasi: to ani pohotovostna lekaren? to je riadne na pecko

dasi idem kuknut krpcov :o)

saska.t
28. čer 2009

dasi idem kuk fotecky 😉
eri - iba pohotovost a to nema vyznam kedze to nie je akutny stav 😖

saska.t
28. čer 2009

daska a ty sa chystas este pre chalanov aj na sestricku??? 😕
teda tak to vyznelo na tom komentare ku fotke s kocikom 😀

erika107
28. čer 2009

sasi: aha tak hadam uz nebude prdkat v noci malinka Elinka

dasi .tak ty si odvazna :o) si to ponala dost zhurta uz aj tretie .o) naplane .o)

saska.t
28. čer 2009

eri - no snad sa uz nepototo taku ma uz ritku cervenu cely bepanthen som jej tam vytlacila 😎 aby sa jej koza ukludnila a budem chodit v noci cuchat aby v tom nespala ako tuto noc 😝
Zajtra sa chystam povedat Dr ze ani ockovat nebudeme som zvedava co nam vsetko povie 😅

erika107
28. čer 2009

sasi. to je jasne ze nemozete ockovat ked hnackuje aspon tyzden nech pocka

daskak
28. čer 2009

baby no ja by som dievcatko chcela straaasne... ale ked chvilkami vidim ten chaos u nas doma s chalanmi tak nikdy viac.. ale ked je klud tak aj ano.. ale najskor za dva roky... 😀 😀 😀

sasi s tym ockovanim mas uplnu pravdu.. neockovat

erika107
28. čer 2009

dasi: tak potom sa dame na spolocne snazilkovanie .o) co ty nato, ja chcem tiez babu este ale ci bude aj L suhlasit teraz mame trochen desne dni vcera sme sa pohadali kapanecek a dnes to zavrsilo fakturov z orange

saska.t
28. čer 2009

kocky ja som to myslela tak ze ju nikdy nedam zaockovat touto vakcinou MMR ockuje sa v roku ked som videla tie vyskumi a poskodenia deti touto vakcinou tak ju nedam tu to nie je povinne chvalabohu 😉

daskak
28. čer 2009

babenky dobru nocku.. ide dobryfilm tak idem kuk..
sasi zajtra sa drzkajte 😉

eri: uz teraz sa na to tesim 😉 😉 😉 ... neboj zas bude dobre 😉 bru nocku

erika107
28. čer 2009

a co to je za vakcinu? neviem co sa v roku ockuje este som to nekukala

erika107
28. čer 2009

dasi. bru nocku prajem

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru