Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

patricia1971
20. črc 2009

ahojte

eri stretko je tuším 22.7.,tak može kisska,ale snaď sa nejako dohodneme...ja už v piatok nemožem,ideme k svokrovcom na víkend,ale do štvrtka možem hocikedy 🙂

saska.t
20. črc 2009

Ahojky kocky takze kedy dame stretko mam cislo na kiss tak jej zavolam nech sa dopravi

eri to mi je luto ze musite znova do nemocky tiez by som bola na nervy ale urcite to dobre dopadne neboj...

mozte vsetky toho 22.7 ak ano pisnite a stretneme sa

pati beru dasi ahojky 😀

patricia1971
20. črc 2009

ahoj sasi,ja môžem 🙂 ...len kedy, kde a o koľkej..... 🙂

erika107
20. črc 2009

no teoreticky by som mohla ale vramci cestovania co najblizsie lebo L robi...

kisska
20. črc 2009

Ahojte babulky, eri - ste pasaci, obaja, ze to takto zvladate a tiez pevne verim, ze vacsina vysetreni je PRE ISTOTU, nez keby mali nieco zanedbat... Budem na vas zajtra mysliet... Ja viem, ze sa to lahko hovori, ale skus si aj tu nemocku uzit, tes sa, ze nemusis doma varit, upratovat (aj ked to by si asi 100x radsej, ze 😉 ), ale oddychuj tiez, kolko mozes, venuj sa malemu, ved nic na svete nie je dolezitejsie ako on 😉

babule so stretkom sa na mna vobec neviazte... cez vikend mi chrust naplanoval taky program, ze mam pocit, ze potrebujem aspon mesiac na nachystanie dovolenky.... 😒 , dohodnite sa aby vam to vsetkym dobre vyhovovalo a dajte potom vediet... ked budem moct, dofrcim a ked nie, tak si aspon zavolame 😉

saska.t
20. črc 2009

Ahojky

tak mne by to viac vyhovovalo v stredu ale prisposobim sa 😀 zajtra vas obvolam a dohodneme sa ci ano a kedy moc sa tesim, okolo obeda volam tak majte mobily zapnute 😉

erika107
20. črc 2009

ahojcek babulky

kiss: my ideme az o tyzden do nemocnicne ty by si ma tam uz zajtra hnala :o(

sasi: ak to bude niekde poblizku tak radi dojdeme ale s busom sa mi do petrzky veru nechce trepat :o(

erika107
20. črc 2009

babulky kde sa flakate????

ma napadlo a nedali by sme spicha na zlatych pieskoch, vy ste vsetky mobilne tak vy by ste stym nemali problem a je tam aj tien aj voda na ovlazenie :o) co vy nato?

beruska2x
autor
20. črc 2009

holky ahojte, sorry nestiham, byla tu kamaradky mi udelat vlasy, Sima naschval nespal, rostou mu ty zuby chudatku a ted jdu mu uvarit a umyt hoooru nadobi...
tak vas doctu zitra nejak papa

patricia1971
20. črc 2009

ahojte, ani ja nestíham,boli sme u brata a prišli sme neskoro ☹

baby tak niečo vymyslite,kde sa stretneme,mne je to fakt jedno, auto mám,tak ja sa tiež prispôsobím.... 🙂

ráno som tu,tak dobrú nocku 🙂

beruska2x
autor
21. črc 2009

dobre ranko kocky....

mela jsem deeesnou noc ale mame proriznuty zub nahore 😉 tak snad ten druhy bude taky hned, uz to ma slusne napuchly....

ted jdeme ven na pochuzky tak navecer papa 🙂
vsem hezky den prejeme 😵

beruska2x
autor
21. črc 2009

teda.. nikde nikdo 😕

koupila jsem malymu ten gel na dasne at ho to tak neboli.. tak snad to pomuze.. usnul po obede tak si dam taky neco a pujdu si lehnout na chvilku k nemu 😅

beruska2x
autor
21. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

eri.. tak budeme uz mit taky zupan, koukni 😉

snad vam to v nemocke dobre dopadlo...

saska.t
21. črc 2009

ahojky,

tak vyhovuje streda a zlate piesky? nech to mozem zavolat kiss alebo radsej dnes???

beruska2x
autor
21. črc 2009

jeee holky vaaam zavidim, mi reknete kdy pujdete taky si sednu nekam na kafe at nemam deficit 😀 😀 😀
koukejte pak hodit foto 😉

kisska
21. črc 2009

Ahojte babulky, zlate piesky mozu byt... Adamovi narastu ziabre na nohach - mame plavanie dnes a vo stvrtok a este zajtra strkovisko... no aj plutvy mu hadam vyklicia....

eri prepac, zle som si precitala... asi uz chcem aby ste to mali rychlo, rychlo za sebou 😉

patricia1971
21. črc 2009

ahojte,mne je to úplne jedno,kde sa stretneme,ja dobehnem hocikde.......sa moc teškám na vás!!!!!! a berete aj mužov?????? ja berem aj Paulínku,bude to síce katastrofa,ale nejako to prežijem,ve´d uvidíte,aké je to žihadlo,a hlavne ukecná 🙂

berus škoda,že si tak moc ďaleko ☹ ☹ ☹

beruska2x
autor
21. črc 2009

no ja pojedu na "vylet" ve ctvrtek, pojedeme k notarce (za 2 dopisy vyplazneme 3500,-) a kvuli bytu tak mi holky drzte palce... hlasej 30 stupnu tak to bude.. 😲 a ja a vlakem .. no dobrodruzo 😀 😀 😀 😀

pati.. Pauli bude treba hlidat prcky a chlapa neber.. leda na to hlidani 😀 😀 😀 😀

kisska
21. črc 2009

pati neberem... a Paulinka sa nam naozaj zide... nech si vezme so sebou prutik, bude zahanat husata na jednu kopku 😉

erika107
21. črc 2009

caute babulky

tak konecne som sa od rana dostala na PC

tak super zlate mi vyhovuju stoji mi tam hned bus :o) a o kolkej? a chlapa neberem ved je v praci .o) az do vecera :o))

beruska2x
autor
21. črc 2009

kiss jee mame stejne napady 😀 😀 😀 😀 😀

erika107
21. črc 2009

berus: ten zupanik je krasny :o) ... nasmu uz je pomaly maly a ani ho moc nevynosil :o(

kiss: tak s nasim sa veru nenarobi paulinka :o) kam ho posadis tam je :o))

a uz sa dohodla aj hodina?

beruska2x
autor
21. črc 2009

eri byl se vsim tim a postou za 330,- tak to jde.. je velikost 1-2 roky tak snad ho uzije, pres zimu i doma po koupani...

erika107
21. črc 2009

tak to je velmi dobra cena :o) ...

patricia1971
21. črc 2009

baby,veď ja chlapa tiež neberiem,len pre istotu som sa opýtala 🙂

no a Pauli sa nám na naše deti vykašle 😀len aby sme mali čas sa spoznať,keď každá tam budeme behať za svojou ratolesťou 😀 😀 😀 no a o koľkej sa tm stretneme???? a kde na zlatých?????

saska.t
21. črc 2009

baby ja sa dopravim aj ked cesty sa odvtedy zmenili ale nejak to najdem, mala spi do pol 4 takze ak sa da potom... ci sa D bude chciet netusim ale mozno pride so mnou kamoska tiez s malou. Dnes sa uz netu nedostanem takze bud mi napiste kedy a kde na zlatych na mobil alebo si to precitam az rano, moc sa tesim vsetky vas pozdravujem pa.... 😉

beruska2x
autor
21. črc 2009

ahojte dnes tady nikdo nebude 😕

sasi ty uz jsi pryc???

beruska2x
autor
21. črc 2009

http://www.caption.it/

nove stranky na upravu fotecek 😉 alespon teda pro me... 😀

patricia1971
21. črc 2009

ahoj berus 🙂

eri mi akurát písala sms,že jej nejde net,ja ešte nemám malú v postielke,sú s M vo vani....sa nám posral TV,tak asi bude večer len romantika 🙂

beruska2x
autor
21. črc 2009

😉 😉 😉 pati... kdyz nejde Tv nebo proud tak se pak rodi vic deti tak pozor na to 😀 😀 😀 😀
ale ja si taky pustila DVD ted... asi po mesici 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru