Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
3. srp 2009

ako vidim tak dnes tu zase nikto neni :(

daskak
3. srp 2009

ahojki vsetky 🙂 🙂
eri ahoooj som rada, ze ste dobre dopadli, maly je taaaky statocny 😉 😉

erika107
3. srp 2009

juuuj som sa zlakla ze nikto nedojde :(

daskak
3. srp 2009

😉 😉 😉

daskak
3. srp 2009

ako sa mate??

erika107
3. srp 2009

v ramci moznosti asi dobre :o) uzivame si dniky :O) ...zajtra rano o 6.00 mi odtecie plodovka tak sa tesim :O)

daskak
3. srp 2009

jaaaaaaaj......si sa aj pred rokom tak tesila??? 🙂 🙂 ja som sa strasne bala ked som isla rodit 😉 😉 😉 boooze ako ten cas leti.... uz aj vy mate rocik 😀 😀 😀 😀

daskak
3. srp 2009

moja... mrzi mato, ale moja polovicka mi uz dupka za chrbtom,lebo nutne potrebuje dokoncit na PC robotu.. tak papa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

erika107
3. srp 2009

no to som sa netesila vobec

patricia1971
3. srp 2009

ahojte 🙂
moji sa akurát kúpu,tak rýchlo som tu 🙂
moje dve deti súp preč u ich otca,tak doma je úplný kľud,teda baby, to vám poviem,aký je to rozdiel,mať 1 dieťa a 3 deti 🙂
eri suiper,že ste tak dopadli, ináč ja si potom niekedy prídem pre to tričko

patricia1971
3. srp 2009

tak asi tu nikto neni,tak idem vybrať Lili z vane a snáď ešte kuknem 🙂

erika107
3. srp 2009

no ja som tuuuuu len sa mi uz 2krat zobudil mates tak som musela uspavat ale uz je doma L tak som mu ho venovala nech sa ide trapit :o)

patricia1971
3. srp 2009

jeej ahoj,no ja tu kuk iné témy,som tu dávno nebola,ale akurát ide M z vane von,ale asi pôjde aj on na pc,lenže ja som na normálnom,veď erik neni doma 🙂

erika107
3. srp 2009

no tak to mas teraz fajne mozes byt na nete kedy chces :o)) a ako sa mate?

erika107
3. srp 2009

teraz sa ti pojde aj na kuchajdu lahsie :O)

patricia1971
3. srp 2009

dobre,len nič zas nestíham,sme boli u svokrovcov a dnes decká odišli,tak som ich ráno balila a idem im úplne upratať detskú izbu,takže mám čo robiť...no hlavne im musím oprať periny a vankúše,majú také protialergické,tak im to postupne taraz perem...no zajtra im to tu musím urpatať dôkladne,poodťahovať skrinky,atď....
a vy ako??? 🙂

erika107
3. srp 2009

no tak v poho len som unavena este som akosik nedospala to co som nespala v nemocke :(

patricia1971
3. srp 2009

no veď tam sa spať ani nedá,ja som to tam už zažila viackrát 😒

a kde ste všetky?????

erika107
3. srp 2009

no ja neviem beru pisala ze dojde v pondelok tusim nie? daska tu bola naskok ale manzelicek ju slusne vyhodil od PC a ostatne netusim kde su uz aby bol koniec prazdnin

patricia1971
3. srp 2009

nie,akurát som si spomenula,že berus príde až v stredu od baby, kiss je pri mori, daska tu bola a saska je ešte u svokrovcov 🙂

saska.t
3. srp 2009

ahojky kocky este ste tu?

patricia1971
3. srp 2009

sasi ahoj, ja ešte áno 🙂 no ako vám je?? 🙂

erika107
3. srp 2009

juuuuj tak som sa poplietla s berus...a kiss kedy dojde domenko? ... a to stretko 12-teho plati?

saska.t
3. srp 2009

pati ahoj, no uz som nervozna zo zajtrajsieho balenia a odchodu, inak u svokrovcov super dost mi babina pomohla s malou a mala je tiez s nou super moc sa jej babina paci az mi je luto ze nemame babky stale pri sebe ☹

eri tricko staci poslat do vianoc vtedy idu nasi za mnou do de 😀

erika107
3. srp 2009

heee nie ja ti ho poslem mozno zajtra ak budem mat cestu na postu :o))

patricia1971
3. srp 2009

ja som mala super víkend,od obeda si Lili zobrala aj v sob. aj v nedeľu od M sesternica,tak som mala kľud,teda som grilovala a behala u deda po dome,ale viem,aké je to super,keď sa niekto iný venuje Lili a ja nemusím v kuse dávať na ňu pozor 🙂

eri jasné, veď my dve tu budeme, a daska tuším aj tak príde do BA,tak niečo vymyslíme a kiss snáď dorazí tiež 😵

erika107
3. srp 2009

no super tak mi to pripomente ale 15 nemozem ideme do ziliny ku kamoske :o)

saska.t
3. srp 2009

kocky ale uz sa celkom tesim domov a myslim ze aj svokrovci uz budu radi ze budu mat svoj klud 😀 akurat ze bude zasa vsetko na mne...
mala sa uz prestala bat cudzich ludi teraz sa skeri na kazdeho a deticky sa jej velmi pacia tak jej budem musiet najst kamosku aby zasa nezabudla 🙂

erika107
3. srp 2009

preco len kamosky :o) aj kamosou aby sa tam dobre vydala :O)

patricia1971
3. srp 2009

sasi to chce súrodenca 🙂 a ja som tiež najradšej doma,vo svojom,tiež som teda rada inde,na návštevách,ale mňa to dosť unavuje 😒ale doma je doma 😉

eri 15 som tu neni ani ja,sme v Tatrách 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru