Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

erika107
17. srp 2009

ahojcek babulky

dnes bol zase riadny upek ... som skoro skapala .. dnes sme boli na tej neurologii boli sme objednany na 11.00 a donutra sme sa dostali az o 11.30 bola som nasrana ako brigadir lebo malemu som naschval nedavala jest lebo ho tam pokazde zvrta a ani nespal poriadne tak si viete predstavit ako "super" sme to prezili tu dobu... inac celu noc sa budil som myslela ze ho hodim uz na balkon bol hnusny ako vred v gatach ... idu mu tie posrane stolicky a to je jacania a mrvenia... no prosto des :(

ja som dnes varila pre nas slivkove gule mnaaaaaam a maly mal hippku teraz cez leto neako neriesim varenie pre maleho lebo kym by som navarila pre nas aj pre neho by ma asi trtlo a by nebol vobec vonku ... este k tomu aj mamina musi navarit pre tatina takze to je hotovy boj o kuchynu ked bude chladnejsie a nebudeme tolko casu travit vonku tak budem kochtit :o))

beruska2x
autor
17. srp 2009

jenze ja jsem krkavci matka, ja mu tak suchou bramboru z myho talire 😀 😀 😀 😀

jo to taky, mam desnou chut na bramborovou kasi s necim... treba rybu, pstruha manm 😕

beruska2x
autor
17. srp 2009

ja dneska obedvala pred chvilkou 😖 v tom hicu nemam vubec hlad ani chut a ted uz prsi z toho dusna 🙂

beruska2x
autor
17. srp 2009

eri ahojky 😵

beruska2x
autor
17. srp 2009

o cekani mi ani nemluv, takhle jsme cekali na tom koznim, skoro 3/4 hodky, je to az ve 4. patre pak pudou, maji tam asi 40 stupnu no bomba, Sima vsude lezl, lidi blbe cumeli asi ze nesedi jak pravitko 😝 😝 😝 😝 a ja spocena jak prase fakt kvalitka 😀

saska.t
17. srp 2009

jaj ona tiez len suche zemiaky alebo kur. mäsko dostavala no teraz sa to uz neda... aj som si vsimla ze uz tak striktne nepozeram na to co papa, ved uz je dost velka 😀

eri ahoj

beruska2x
autor
17. srp 2009

http://www.cesky-mobil.cz/nokia-6500-classic-si...

a mam vybrano 😀 😀 😀 😀

no sasi ja to taky musim trosku pustit z hlavy ale me to nedaaaaaaaaaaaaaaa 😀

erika107
17. srp 2009

no presne tak je to u tych lekaroch na prd...aj tato neurologicka je na 4 a vzduch sa tam ani nehne ked som snim isla na chodu hucal leob sa mu to ozyvalo on sa z toho vytesoval a ludia pozerali ci mu nahodou sisi alebo co?...

nes som skonstatovala ze nase zdravotnictvo je totalny humus aby jedna neurologicka nevedela ci je dobre pre dieta z tonusom perlickovy kupel alebo biolampa alebo masaze je to normalne? ona mi povie ze ja som neni rehabilitacna aby som to vedela no mna ti skoro vystrelo

saska.t
17. srp 2009

beru ja ho mam tiez ale v hnedom je fakt dobry 😀 takze smelo do kupy 😀

beru neries to uz tolko s jedenim aj tak zacne casom jest len to co mu bude chutit 😖

beruska2x
autor
17. srp 2009

eri no a to nam objednali na 10. 9. na ty alergie, nikdy jsem tam nebyla to zase budu za blbce 😖

http://www.nokia.cz/produkty/telefony/nokia-7360

sasi ja ted mam tenhle, muluju ho ale brzo mi umre 😢 kamos mi na nej koukal a pry to nema cenu menit ty soucatky, ze jsou ozelenale to to byl jen nesladky caj a hned mi ho druhy den cistil!!!!!!

erika107
17. srp 2009

pekny mobil podobny ma moj tatko :o)) xixi ale este si ho nevymenil lebo ked si zvykne na jeden ma problem presedlat :o))

a jedenie? kamoska mu dnes natlacila brumika tie lodicky len sa zaprasilo ako rychlo to spapal :o)

beruska2x
autor
17. srp 2009

sasi no ja vim, uz z toho tak paf nejsem, ale aby mu cpali klobasy to teda ne!!!!!

eri kouknui na ten link na kalendar tobe se to bude libit 😉

beruska2x
autor
17. srp 2009

no ja prave cokoli osobniho jako treba mobil strasne nerada menim, jak si zvyknu tak se nerada loucim jsem proste verna 😀 😀 😀 😀 😀 , furt si nadavam jak jsem blba, navic jsem tenhle desna chtela, mam ho 2 roky...

saska.t
17. srp 2009

inak kalendar je fasa akurat si ho budem musiet vytlacit sama 😅

ja som zatazena na motoroly tie vyklapacky uzke cierne a teraz mam taku aj striebornu no nemozem si pomoct 😀

beruska2x
autor
17. srp 2009

ja jenmo Nokii a zasne vysouvacky, vyklapecky to neeeeeeeeeeeeeee 😀 libi se mi i v te pink 🙂 tak uvidim...

ja jsem to tiskla na fotopapir a vypada to moc pekne, byl to pekny darek...

erika107
17. srp 2009

no kukala som na kalendar je to prca ale teraz sa mi nechce stym hrat :o)) a hladat pekne fotky este stale som nevybrala fotky ktore chcem dat malemu do albumu som leniva a nemam cas

beruska2x
autor
17. srp 2009

eri to nejsi sama, ja jsem si ty alba objdenala, prijdou zitra a fotky do konce tydne tak pak nad tim stravim taky za ten rok 😅

saska.t
17. srp 2009

no tiez kuknem fotky na kalendar, pozmensovane mam vsetky tak snad to pojde 😀

beru ja vyklapacky ano vzdy sa mi hrozne pacili

beruska2x
autor
17. srp 2009

sasi ja jsem je na to ani nezmensovala, slo to normalne...

ja jsem tak k.o. ze se mi nechce jit ani umejt ☹

erika107
17. srp 2009

ja sa kupem vzdy s malym takze tuto cinnost mam kazdy den za sebou lebo potom vecer som uz tiez leniva ako vos ...

ja som vyklapacky moc nemusela lebo na jednej som zlomila dvierka :o)) xixi a bola maminina tak ta potom penila :o))

saska.t
17. srp 2009

beru to poznam take stavy ale zuby si musim vzdycky umyt inak mam neciste svedomie 😀

beruska2x
autor
17. srp 2009

ale to ja se umeju jen musim vstat 😀 😀 😀 😀

hele dneska dam Simu na nocni, pekne kadil a chtel dolu tak jsem ho sundala, utrela mu zadek a jdu vynyst nocnik a nez jsem prisla tak se podelal znovu.. na svetlej koberec.. no omejvali me..

hlavne ze mi ten chlapek co je cisti rikal at davam pozor na detsky dzusy, ze to nejde pak dolu.. joooo dzusy, kdyby vedel co bude cistit tentokrat 😀 😀 😀 😀 😀

saska.t
17. srp 2009

jj nocnikovali sme dnes 2x a hned jak sa vycika tak skace dolu akokeby ju nahanali a s placom vzdy sa zlakne co tam vidi az si bodycko do toho namocila 😀 len nech si uz zvykne a hned z neho neskace

eri tiez sa väcsinou kupem s malou ale teraz malu väcsinou sprchujem ked su take tepla 😕

erika107
17. srp 2009

no to mas dobre ja som prckove hovienko odchytila do ruky presne na narodkach prvych :o)) takze budeme mat asi stastie cely rok .o))

saska.t
17. srp 2009

oki kocky musim off takze pekny vecer prajem a ahojky zajtra 😀

erika107
17. srp 2009

paapa bru nocku ja idem tiez kuknut trosku telku aby som zaspala :o)) pacek zajtra

beruska2x
autor
18. srp 2009

cusik tak my meli no hruzy, byla bourka jak blazen, Sima se budil jen co usnul.. no nakonec jsme spolu spali na valende, ja teda asi na 10cm a v 5 byl zase auf 😢 tak jsem ho vzala k nam do postele 😅 no rozlamana jsem, spala bych 😉
navic se pekne ochladilo tak to dneska nejak odflaknem 😀

daskak
18. srp 2009

ahojki babenky
ako sa mi mate???
ja prave platim nejake ucty 😒 tak som sem nakukla... kym ja vas docitam....
co dnes varite drobcom na obed??? ja sosovickou polievocku a cestovinku s kuracim maskom...

berus: to poznam.. aj ja by som spalaaaaa 😉 😉

sasi, eri, pati, kiss: 😀 😀 😀

beruska2x
autor
18. srp 2009

ahojik dasi, no tady se zacina rozjasnovat tak vyrazime ven taky snad...

Sima ma masicko s pohankou a cervenou repou, cocku cervenou ma taky rad a testoviny taky hodne, jen ryzi nemiluje..

dneska snedl ke snidani krajic chleba s maslem.. brzo se pusti i do nas 😉

daskak
18. srp 2009

berus pocuj ta jahodova torta na fotke v albume je tvarohova??? to si ty robila?? 😀 😀 😀 mnam mnam

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru