Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

daskak
20. srp 2009

ahojte..
dobre ranko 😉 .. vlastne den,
berus: vecer som zozrala celu Milku cokoladu 😒 😒 😒
sasi: hambim saaaa ☹ ☹ ☹ ☹
pai: no presne tak isto som aj ja rozlietana....este tyzdnen aj kusok a huraaaa je tu september 😀 😀 😀 😀

ja vobec neviem comam dnes varit 😝 😝

patricia1971
20. srp 2009

no ja varím šunkové fliačky a pre Lili mám navarené od včera......včera som varila také kuracie medailonky,to boli kuracie prsia na kúsky,ktoré boli namočené v solomyl,vajce,horčica,korenie a sol, k tou zemiaky a uhorkový šalát.....no tiež už neviem,čo variť,si pripadám ako v závodnej kuchyni,len furt varím ☹

saska.t
20. srp 2009

âhojky kocky,
tak my mame strasne noci od 3 vykrikuje z postielky, o 4 jej dam mlieko od nervov nech je ticho a o 6 uz je hore a nechce spat a tak krasne uz spavala bez budenia az do 6 neviem co zasa ma ale zuby to nie su 😝

tu ma byt dnes 37 st. tak asi budeme zalezeny v baraku a vecer malej napustim bazen...

inak kupila som malej baklazan nech odskusa nieco nove no musim zistit ako jej ho urobim 😀

patricia1971
20. srp 2009

sasi tak daj potom vedieť,baklažan je super,ale tiež jej ho neviem urobiť....no padám,lebo ten môj syn i bere zas pc 😢

beruska2x
autor
20. srp 2009

ahoj holky, no my uz ve meste byli, potrebovala jsem recept na HA a zrovan tam byla tehu poradna 😀 😀 😀 tak jim Sima ukazal co je to zas mit prcka 😉 jim tam povipravel a z se tatinkove smali 😉

ted pujdeme az navecer ven, napustim mu koupani, to nema cenu se plahocit v tomhle nekam...

pati jojo jako zavodka si taky pripadam 😖 uz me to vareni pekne sejri 😝 hlavne co furt... hlavne musim nakoupit nemame uz doma ani brambory..

sasi ta to to mame stejne, Sima tak pekne spal vzdycky a ted... 🙄 dneska jsme spolu spali n avlende celou noc, rano jsem byla jak po obrne 🙄

beruska2x
autor
20. srp 2009

jeste vsechny opalujete spicky???? 😀 😀 😀 😀

my prisli a Sima padnul, tak jsem zvedava 😅 ja jdu do vany mam pisek i v kalhotkach, udelala jsem spoustu krasnych fotek tak pak neco hodim...

saska.t
20. srp 2009

ahoj beru,

myslim ze vecer si tu aj tak piseme len my 2 😀

dnes sa stahujem zo spolocnej spalne k malej budeme sa s D striedat kym toto obdobie malu neprejde aby sa aspon jeden obden vyspal 😅
mala bola dnes ako vred uz naozaj nevladzem... dnes som jej varila baklazan/lilek som zvedava co na to povie zajtra a ostatok z neho som zapiekla so syrom sunkou a oliv olejom z cesnakom a musim povedat, ze to bolo super a zaradujem to do nasho jedalnicka 😀 aj D sa oblizoval aj ked najprv pindal ze ci mame dietu 😀

dufam ze ete nakuknes 😎

smag.ja
20. srp 2009

ahojik jsem tu dnes poprvé

beruska2x
autor
20. srp 2009

ahojik sasi 😉 no jo ja mam lilek taky moc rada, to je dobrej recept 😉

to spani je dobrej napad, podle me je taky lepsi kdyz je jeden z rodicu vyspalej a prostridaj se, je zbytecny kdyz jsou jako matohy oba...

smag ahoj

beruska2x
autor
20. srp 2009

dala jstem ty foto 🙂

saska.t
20. srp 2009

idem kuk... no maly je podareny skoda ze mi tu nemame deticky na hranie ale v pondelok zaciname s plavanim, tak snad sa jej to bude pacit 😀
dnes tu bolo 38 st. malu som ani von nepustila asi by odpadla esteze v tom baraku bolo lepsie aj ked jacanda je to otrasna, dnes mala aj srajdu takze mozno zubky, aj ked zatial nic nevidno 😒
ahoj smag

beruska2x
autor
20. srp 2009

no na hristi se vzdyck nejaky kamard najde 😉 .. tady bylo taky dneska tolik, taky jsme sli ven az dyl. koupal se na balkone..

to jdete plavat do bazenu nebo ven? ja ted vaham, mam tedy plavecak, kousicek od nas a maji tam i venkovni zahradu s bazenkem pro deti, prolezacky a tak, musim tam zavolat jak je ta voda moc chemicky osetrena, ale vypada to tam moc pekne,

zkusila bych tam s kamoskou jit pristi tyden...

saska.t
20. srp 2009

beru je to narmalny kurz pre babätka plavecky vnutorni bazenik pre mimi, uz sa celkom tesim dufam ze mala bude spokojna...

ja si myslim ze by si mohla, bolo v telke ze aj deti s ekzemom mozu kludne do bazenov len tu kozu treba potom poriadne ocistit a natriet kremikom ktory mas predpisany

erika107
20. srp 2009

caute babulky

konecne som dorazila vcera sa mi to nepodarilo lebo nase drahe dieta zaspalo az o 21-30 skoro ma vystrelo lebo drahusik cez den poriadne nespal tak potom zaspal o 17.00 a zobudil sa o 19.00 co znamena ze isto nepojde v zapati spat tak sme spolu zurkovali .O))

dnes zaspal az o 20.00 neviem kedy konecne bude cas ked bude opat tak skoro chodit spavat :o)))

inac L zajtra konci dovolenka tzv. ze aj ja som dodovolenkovala :o((

saska.t
20. srp 2009

ahoj eri

no vidim ze nase deticky su momentalne dost rovnake vsetky zurkuju po nociach 😀

beruska2x
autor
20. srp 2009

cusik eri, rada te vidim 😉 no koukam ze ty nasi kluci to maji stejny, vsćerejsi odpo spanek ( Sima jeste o hodinku dele) a pak sel taky spat pred 21:00 😝

ja jsem ae docela rada ze uz vydrzi dyl, to byl des kdyz chodil v 17:00 😅

no R mel 2 tydny dovolenou a ja nemam pocit ze bych byla odpocinuta 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
20. srp 2009

no i kdyz Sima dneska vstaval v 8:00, v 6 si dal mliko a spal dal...

saska.t
20. srp 2009

no tak D je vypisany do 14.9 esteze je tu so mnou ale od soboty chce ist makat k znamemu na stavbu aby sme aspon konto vyrovnali takze ma cakaju zle casy 😠

erika107
20. srp 2009

no ten ranný spanok u nas nehrozi o 6.00 je hore a zurkuje ani za prd ho neudrzim spat :o)) .... asi sa dohodli prckovia cez chat :o))

no L mal tiez 2 tt ale ja som mu rovno povedala ze bude mat makacku aby vedel co je to dieta stejne nerobil vsetky veci ako robievam ja za normalnych okolnosti...nemusel prat zehlit ani upratovat varit ale skusil si vcera zehlenie postelneho pradla moc sa mu to nepacilo smrnil nosom ale nech vie ze to neni med lizat pri horucej zehlicke v takych horucavach... som mu dala jasne najavo ze byt na materskej dovolenke neposobi zrovna dovolenkovo ...hadam si uvedomil co mam vsetko na pleciach

beruska2x
autor
20. srp 2009

ze budes sama doma?? to my mame vetsi klid kdyz jsme se Simou sami 😀 😀 aspon se pak na tatu tesime.. dneska jsme teda dopo byli se houpat a ten jecel nadsenim ze jsme tam vsichni a oba s nim blbnem 😉

erika107
20. srp 2009

inac som hodila nove fotky na www.picasaweb.google.com/ericka107 su tam nove dva albumceky

saska.t
20. srp 2009

beru aj mala sa nehorazne rada hojda je z toho uplne nadsena 😀 ale teraz chodi s tatinkom a mama upratuje 😀
eri- no to chvalabohu D uznava ze je to tazke takze s tymto problemy nemame

erika107
20. srp 2009

no hojdacku nasi kupili malemu k narodkam aby sa mohol aj doma hojdat ale to ho vobec nebavi radsej ma ked sme na ihrisku :o))

saska.t
20. srp 2009

my mame ihrisko hned za barakom takze domov nekupim aby ju to bavilo, kocky idem do sprchy a k malej do hajan pekny vecer pa

erika107
20. srp 2009

sasi: bru nocku ja idem tiez pacek zajtra dufam ze sa mi podari aspon vecer dorazit :o))

beruska2x
autor
20. srp 2009

sasi pap 😵

eri jdu kouknout na foto 😉

kisska
20. srp 2009

Ahojte babulky... asi idem na striedacku. 😒

beru maly je straaaaasne zlaty, je to uz velkac.
Adam je v poslednej dobe k vam do partie - upistany, umrncany, najcastejsia odpoved na vsetko je NIEEEE a dnes aj na povely, ktore mal rad (pod ku mne, zanes to do izbicky, prines si topanocky... a pod.) reaguje tak, ze sa zasmeje a uteka predo mnou opacnym smerom.... potom pada, rozbija si pusu, celo a pod. Vyzera ako keby som ho bila 😒
Tomi zase pracuje ako drak, robi cez den aj v noci a potom je doma ako matoha a este k tomu aj cez vikendy, takze si asi vypytam fotku, nech viem aspon ako vyzera... Dnes uz bol dokonca tak hotovy, ze rano zaspal do roboty... ale sa ani nedivim, lebo prisiel domov o stvrtej nadranom (stale podotykam, ze z prace) a chcel vstavat o pol siedmej... no zobudil ho az maly o osmej... a potom ho nechcel pustit prec, az mi ho bolo luto, ako som videla ako velmi sa mu nechce, ked ho maly drzal okolo krku...
Ozaj nepamatate sa niekto ako je to s tym prilevom energie v 2. trimestri? Podla datumu uz som, ale podla zasob energie este stale nie.... Dokonca posledne dni spavam s malym cez den vyse hodiny...

kisska
20. srp 2009

jaaaj eri, az teraz som pozrela aj mathiaska a s tym traktorom je uuuplne bohovsky...

nas tatino sa tiez uz rozhybal a bol zobrat piesok do krasneho pieskoviska, tak uz tiez vlacime piesok zo zahrady domov... aj ked mama sa este musi naucit stavat kolaciky rychlejsie nez ich maly bura... zatial vyhrava on... 😉

beruska2x
autor
20. srp 2009

ahoj kiss... uj to nama manza vesele kdyz ma takovy kolotoc, snad ma aspon vyhlidku na zlepseni ne? 😕

s tim spanim si nedelej hlavu, ja nekdy si schrupnu se Simou a to nejsem tehu 😀 a spatne svedomi kvuli tomu taky nemam, ono je taky jine tehu prvni a pak s malym prckem 😖

beruska2x
autor
20. srp 2009

eri taky jsem uz jukla, no Mati je zlaty jako vzdy, to je poklad, vypada jako slunicko, takovy andilecek ani neumi urco zlobit 😉

no s piskem je to boj to muzu luxovat 2x denne 😝 ma to v pline vsude a ja taky 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru