Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
7. zář 2009

tak mam hotovo... jeste do vany a je to 😉

saska.t
7. zář 2009

ahojky

tak ja som az teraz malu ulozila lebo spala do pol5 tak sa jej nechcelo skor.... ale bola fakt podarena a po mlieku este supla do seba zvysok mojej ciny a potom sa pre istotu posrala ako amina 😀

nemate niekto recept na kolac s medom? mam vela medu a neviem co s nim 😉

beruska2x
autor
7. zář 2009

no tak udelej medovnik, je to pracne ale doooobre 😀 a muzes poslat, adresu ti dam 😀 😀 😀

saska.t
7. zář 2009

ty brdo to je fakt pracne no ale mozno sa do toho pustim....
uz zasa si len my dve piseme??? uz sme tu ako teple sestry 😀

rozmysla ze od zimy zacnem malej davat do caju trosku medu u nas so sestrou to vzdy zaberalo na nachladnutie ale je to alergen, ale my nemame problemy tak snad to bude dobre, odp. ho medzi 1-2 rokom tak ked jej ho zacnem davat v zime bude mat skoro 1,5 r. tak snad to bude ok, mam dobry domaci,ziadna umelina 😉

dnes som malej nakupila tolko veci ze neviem co s tym budem robit 😀 a male tenisky pumy dam link skoro som odpadla ake su genialne 😀

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it...

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it...

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it...

musis ist az na koniec strany 😉

beruska2x
autor
7. zář 2009

a ponozky a teplaky 😅

saska.t
7. zář 2009

no tie karovane gate u mna vyhravaju aj s tym jogingom, taku capicu a salu som kupila malej ale bezovu s karom 😀
no my sme ine magorky 😀

beruska2x
autor
7. zář 2009

ja mam med taky domaci, ja jinak nesladim ale v zime si ho obcas do caje davam, tak uvidim, kdyz bude mit rymu nebo tak tak jo... 😉

vcera jsem mu dala kousicek zavinu - jen listovy testo a puding a jak lupal 😀 no a udelam mu taky asi potom dusenou mrkev na maslicku.. ale na zitra ma jeste jahly a kureci se spenatem

beruska2x
autor
7. zář 2009

no co.. koupit to musim kdyz je mu vsechno maly... 😝

beruska2x
autor
7. zář 2009

sasi nekoukas na ten novy serial na CT1 z 60tych let?? to je prca 😀 😀 😀 😀 😀 ted meli halo ze sehnali TV 🙂

beruska2x
autor
7. zář 2009

co asi delaji holky co?? eri uz tady dlouho nebyla.. 😕

saska.t
7. zář 2009

ja neviem co malej uvarim, uz nechce ani ked ju lovim po baraku jest a v stolicke ju vobec nenakrmim 😉
jasne tiez uz davam elli ochutnat vselijake veci nech si uzije, nie su uz babätka...

mati-cumim na superstar....
ja este musim malej gate kupit ale este som nic take interesantne nenasla akurat rifle mexx ale zdaju sa mi drahe na to ze ich bude mat len chvilu 😝

beruska2x
autor
7. zář 2009

ja mu koupila manzestraky, taky rifle uz nejak nemusim, stejne nejsou moc pohodlne 😝 a nebudu toho moz u nas za chvili stejne prijde ke slovu kombineza 😠 letos ma byt opet zima jako remen - loni bylo 2,5metru snehu a dlouuuuha 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

takze to nema moc cenu 😔

saska.t
7. zář 2009

kombinezy mam asi 3 co som dostala takze to uz nemusim kupovat, ale nieco pod nu kupit musim asi jej este nakupim par dobrych teplakoviek aj tak ich mam najradsej a hotovo aj tak sme v zime najviac doma a su krasne mäkucke 😀

oki idem zlozit este pradlo a do hajan, prajem peknu noc pa

beruska2x
autor
7. zář 2009

o.k. sasi tak ja jdu taky se kouknout a do ty vany nez dorazi R 😉

dobrou noc krasnou ti preju papa

patricia1971
8. zář 2009

ahojte 🙂 tak ja to večer flákam,len nejako stále večer s M riešime domček...v nedeľu sme našli jeden pozemok na stavanie,tak kde aj chceme,tak terz každý večer už staváme a riešime to...a bolo by mi blbé rozložiť si pc,keď M sa chce so mnou o tom rozprávať ☹
ale ja vás stále čítam.......ináč kráísne vecičky ste kúpili detičkám,to ja Lili toľko nekupujem,mám ich 3,takže každému niečo....to Pauli tá niči veci jedna radosť,to má nové rifle a za mesiac sú diery na kolenách,tak ma ide jeb..z toho,tak jej to zaplátam a hotovo,má také dvoje rifle z HundM,stáli skoro 35EUR a ona ich len tak zničí.....no pre Lili ani nevviem čo mám na zimu,ale viem,že overal nemám
sasi a to si objednávala tie veci??????? a cena je aká????lebo su super 😵
no prajem pekný deň všetkým 🙂

saska.t
8. zář 2009

pati ahoj,

a kde ste nasli ten pozemok?

pati tie veci kupujem na ebay je to nieco ako minibazar a kupujem ich za tretinove az polovicne ceny nove, ked kuknes na tie vecicky su tam aj ceny, tie pumy ma stali 15 eur aj s postovnym... 😀 ten fialovy komplet ma stal 5 euro takze fakt super ceny 😀

dnes som malej robila sosovicovy privarok s vajcom a ona este ani neochutnala a uz robila ble ako kazdy obed, tak som ju hned prepleskla (po zadku) urobila cirkus a hned to cele spraskala bez mihnutia oka, mrcha jedna,uz na nu na obed nemam nervy,kazdy obed len bojujeme tak som jej to dnes vysvetlila som zvedava dokedy jej to vydrzi...
dnes je tu 26 st. tak sme spolu kosili travu vyzerala ako prasca, terazju ulozim a pojdeme poobede na ihrisko nech si uzije posledne teple pocasie, akurat jej musim este kupit gumove gate a bundu nech tak nenici veci a hotovo 😉

beruska2x
autor
8. zář 2009

ahojte holky, ja jsem dneska k.o. Sima ma rymu jako prase, jen mu tece z nosu az ma u nej bubliny, nastesti kejcha tak mu to vyleti samo a nemusim odsavat ale vzhuru jsme byli kazdou hodinu 😅

no co taky cekat kdyz je rano 10 stupnu a odpo 25 😝 😝 😝 😝 😝

takze dneska jsme doma..

pati no jo ale ty mas veci aspon po Pauli nejake ne?? ja prave po nikom nic nededim na Simu, musim vsechno koupit, no ale ne ze by me to vadilo 😀 ja zase kupuje poradne veci a vsechno si skovavam na dalsiho potomka, pokud mi nehrabne z tohohle 😉

ale jinak veci si objednavam z Anglie pres MMB a vyjde to asi o 50% levneji nez to koupit tady 😲 😖

akorat boty mu musim jit koupit ale asi to necham na pristi tyden, s takhle nachcipanym a protivnym se mi fakt nechce 😅

jinak sasi ty Pumy jsou super.. to bych pro Simu taky brala, ale koupim mu je az na jaro, at je vic uzije.. do toho je zase R cvok, do bot a on je na nakupy vubec... i me vybira veci 😎 nekdy je horsi jak zenska ale zase kdyz si neco koupim tak je rad 😀

beruska2x
autor
8. zář 2009

pati a kdy planujete kolaudaci??? doufam ze nas pozves 😀 musime vymyslet darek do noveho domu!!! 😀 😀 😀 😀 😀

saska.t
8. zář 2009

beru - no to ti zavidim to D len trpi na nakupoch 😝

kocky som zufala mala vobec nechce jest ☹ ☹ ☹ uz mam pocit ze umrie od hladu 😅

beruska2x
autor
8. zář 2009

a to neji vubec nic nebo jen varene sasi??? 😕 chudak , myslis ze ty zuby???
no Sima ted usnul, dneska teda masakr, nos ma jak vodovodni kohoutek 😔 zitra mu dojdu pro nejake kapky, davala jsem mu jen ten fyz. roztok a uz tak me asi nenavidi 🙄

beruska2x
autor
8. zář 2009

tak varim Simovi tu mrkev a uz jsem u nej byla 5x z toho 2x odsavat ☹ jak lezi tak to je des.. chudak uz i kucka ze spani jak nemuze dychta. to zase bude noc 😖

uz aby byly ty prvni 3 dny pryc, to to je nejhorsi 😠

saska.t
8. zář 2009

no musim si zaklopat my sme este ani nachlazeni neboli 😅 klop klop klop

beru - rano mlieko normalne, ranajky tiez normal, obed boj ale nieco zje (ved som to dnes opisovala) a svacu (ovocie) dnes tiez odmietla a zjedla ju az o 18,00 a vecer zahustene mlieko na noc tiez ok, asi zuby ale ja uz som z toho hotova 😅

beruska2x
autor
8. zář 2009

me volala odpo kamaradka ze jeji holcina je taky s rymou jak blazen ☹ to je z toho debilniho pocasi 😝

hm to toho chudinky moc nesni 😕 uz aby byly zuby venku vid.. to je desny, to je fuuuurt neco a to my jdeme ve ctvrtek uz v 8:00!!! na tu alerkologii a budou mu brat krev 😅 to bude boj 😖

Jo sasi koupila jsem pekny obrazkovy puncochace na zimu pod kombinezu v Penny za 90,- 😉

saska.t
8. zář 2009

No vyzera to tak jej idu ocaky von ani zuby si hore nechcela umyvat a poobede ma aj srajdu...

mam taky pekne pancuchace za 90,- 😀 akurat su jej trosku dlhe ale snad dorastie dovtedy

beruska2x
autor
8. zář 2009

vidis jaky jsme holky sporivy a sikovny 😀 😀 😀 😀

ja to dneska dovarim a jdu spat, vezmu si malyho do loznice a R pujde do pokojiku, nebudu se s nim mackat na jedny valende, jsem pak rano jak po obrne 😝
nemohla jsem natahnout kolena 😀

zrovan jsem si tam dneska cistounce povlikla tak se nam bude chrupat 😉

saska.t
8. zář 2009

oki tak drzim palce nech to nie je taka katastrofa 😉
peknu noc pa 🙂

patricia1971
9. zář 2009

ahojte,no sasi,tie ceny sú super....na SK sa to nedá objednať????asi by bola drahé poštovné,že????....inak sasi,ani mne malá nechce jesť,je to strašné,ale aspoň chcleba do nej natlačím,ovocko vôbec nehrozí a obed ako kedy....no zas je jačnda 😒

berus no po Pauli mám nejaké veci,ale až väčšie,čo som mala náhodou odložené u našich,lebo ja som dalšie bábo už neplánovala....ale kolegyňa mi požičala stršne veľa vecí,sú ako nové,len tiež niektoré mala zas požičané,tak to nekupovala,takže tie zas ona vrátila,ako overal,bundy,tak to musím kúpiť.....no teda,to je strašné že Sima je chorý,to ti nezávidím,aj môj Erik a Pauli majú rýmu ☹

sasi ten pozemok je Nové záhrady, to je hneď ako končí Prievoz,tam je tuším Ružinovský cintorín a Harley club,tak na druhej strane,to bola záhradkárska oblasť a teraz sa tam aj stavá,no je to také kľudné prostredie,ale strašne je to drahé,tak uvidíme 🙂 🙂
berus jasné,že ak nám to výde,tak prídete všetky na kolaudáciu!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

beruska2x
autor
9. zář 2009

caute holky..

no tak katastrofa, Sima mel v noci 39 horecku, takze zabaly, asi si dokazete predstavit ten rev, uplne se mi klepaly ruce...
nastesti k ranu a ted dopo mu to klesa, uz ma 37.9 koupili jsme mu morskou vodu do nosu tak snad to bude dobry, ale za to utirani nudli uz me asi nenavidi ☹

snazila jsem mu dat Panadol takze celou postel mame lepavou 🙄 a navic R to asi chytnul taky, takze mem doma 2 protivny nemocny chlapy.. pomooooooooc 😢

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru