Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
30. říj 2009

ano viem o com rozpravas a rozumiem tomu 😅

erika107
30. říj 2009

oky zienka som rada ze som tu aspon niekoho dnes stretla idem haji lebo drobec sa teraz casto budi tak aspon aby som sa troska vyspala...

inac som zabudla uz mame aj horne ocne zubky ciastocne vonku 🙂

bru nocku prajem a pozdravujeme vsetky maminky a zlaticka cmuk

saska.t
30. říj 2009

pa eri

kisska
30. říj 2009

pa eri - ja dodam len tolko, ze je este velmi caste, ze pri takychto (a aj ovela mensich) problemoch to chlapi nezvladaju vobec a radsej to vzdavaju uplne. Laci je tiez urcite unaveny a frustrovany, ze vam nevie pomoct... Mozno ho treba len jemne nakopnut a povedat mu ako potrebujes jeho podporu... Ja viem, lahko sa mi hovori. Chrusta si ani neviem predstavit v takej situacii.
Drzim vam palce 😉

pancake
30. říj 2009

pa eri. a nezabudaj ze po kazdej burke pride slniecko. 😉 😵

saska moj nema hnacky. on ma sracky. 🙄 🙄 🙄 🙄 tiez 4 krat denne sa dokaze dolafotat ako drak. a nechce si dat ani plienku tak bojujeme 🙄 🙄 🙄

snazilkujeme uz tyzden a dnes som si robila test a nic. 😔 😢 😢 😢 😢 no vyskusam o tyzden zas.kupila som si dnes 4, tak dufam ze uz ich viac nebudem potrebovat. 😝

pancake
30. říj 2009

kiss kolko stoja zelene plienky tesco? a kolko je tam kusov??
ja ich kupujem, a tu stoja 4eura 50 kusov.
a ake teraz kupujes? kolko kusov a aka cena? chcem to vediet aby som bola pripravena ked prideme domov 😝

saska ja mam velmi dobru kamosku a ona si isla planovat dieta. boli v kostole /pred svadbou/ a chodili tam na nauky. no a bola tam nejaka pani, co im ,,prednasala,, o sexe. a slovo dalo slovo ze chcu chlapca a ona ti im dala akysi kalendarik ze kedy a o kolkej maju mat sex ked chcu chlapca. tak snazilkovali rok a narodila sa im dcera. presne po roku zacali znova, a uz sa im zadarilo rychlejsie ale tiez dievca. 😀 😀 😀 😀
teraz su stastny a na kalendari sa iba smeju. 😀 😀

tak ja sa lucim pa zajtra na obed.

kisska
30. říj 2009

zuzi - bez akcie stoja Tesco 13€, myslim, ze tiez 50ks(7,80Sk za kus), v akcii okolo 9€(5,40 za kus). DMkove Babylove stoja bez akcie tiez 13€, ale je ich v baleni 84(4,70 za kus). A doteraz som plienky kupovala s 10%nou zlavou, ked som mala plnu karticku. Teraz mam nejake poukazky na 10 a 20% zlavy na nakup, tak tiez pojdu na plienky... by som sa uzivila ako velkoodberatel a od februara detto 😒

dobru noc 😉

pancake
30. říj 2009

ty brdo to je dost za plienky. 😠 😠 😖
s tym by sa dalo obchodovat. len ako to poslat na slovensko.... 😠 😠 aj keby si ich ty predavala za raz tolko ako ich ja kupim, tak by boli stale lacnejsie ako v akcii. tym padom by stali iba 8 eur.

kisska
30. říj 2009

posli mi kamion a urobime bussines 😀 😀 😀 a myslim, ze erika ma prave doma jedneho volneho zavoznika. K tomu by si mi pridala par vriec oblecka pre deticky z vasich vypredajov a sme za vodou 😎

saska.t
31. říj 2009

ty brdo kocky ja kupujem pampersi 150 ks za 22,90 eur 😝 na SK je drahsie zivit a satit dieta ako tu 😝 tak to este pockam kym mala vyrastie a potom sa vratime 😀

saska.t
31. říj 2009

zuzi - tyzden je moc kratka doba musis pockat aspon 10 dni aby si nieco mohla zistit a aby bola hladina CHG dost vysoka aby sa prejavila v teste, kazdopadne drzim palce nech to coskoro vyjde 😉 k tym hnackam ci srackam sme na tom rovnako predvcerom 8x,vcera 5x mala ked vidi ze sa ma ist prebalit uz pred nami uteka a ruci ze nechce aj ritku jej musim opät kremovat taku ju ma vystipanu ☹ ale bepanthen chvalabohu funguje 😅

patricia1971
31. říj 2009

sasi, no ja kupjem pampers3, 96ks za 18 EUR v akcii, ináč stoja 22 EUR

kiss sksim tie baby love, som ich požívala pri narodení Lili,lebo mali také maličké a boli fajn,tak skúsim tie a možno aj tie tesco.....pampers ma sklamali....nechápem,normálne má to body vlhké,tam ako sa zapína a to tam má načúrané málo 😝 😝 😝

erika držím paste.....to EMG robili aj Paulínke na ruke,lebo keď ju operovali a dávali jej tam tie klince,tak jej chytili a poškodili nerv....no užili sme si to,že vraj to dosť bolelo,to bol nejaký prúd a to jej tak koplo,ona sa síce viac bála,ale vyzeralo to nepríjemne,ale Mathy je borec,on to vvydrží,to Pauli robila viac paniku 😝 😝 😝

zuzi no teda, ďalšie bábo chcete????? ale detičky sú zlaté,veď mám 3,ale ja by som ich takto jedno po druhom asi nezvládla....držím päste,nech sa vám to podarí 🙂 🙂 🙂

bers,daska ahojte

no ja dnes varím zemiakovú kašu a vyypražím pangasius,mojji to moc lúbia,hlavne vyprážané 😀 😀 😀

beruska2x
autor
31. říj 2009

ahojte holky, vubec vas nestiham docist, od rana myju okna, luxuju atd atd... tak vecer 😉

jsem moc rada ze je eri mezi nami 🙂

pancake
31. říj 2009

ja mam cerstvo doverenu brokolicovu polievku a budu cestoviny s vajickom a kyslou uhorkou.
uz neviem co by som jedla. na nic nemam chut. ked vidim maso, tak by som blila co som ho prejedena, a stale varim dokola to iste 😠
p. vypotil ze langose, no ale to budem musiet mat fakt dobru naladu .......

idem dat spat maleho a hned som tu. 😉

pancake
31. říj 2009

kisska keby si byvala v Trencine tak by som to dokazala vybavit.
mame tu takych chalanov, co vozia tovar so slovenska do UK na kamionoch. spat chodia prazdy.za 30 libier ti zoberu hocico. pred dvoma tyzdnami som posielala veci co uz malemu je male, a hracky a veci ktore uz do marca nebudem potrebovat ale vyhodit som ich nechcela. tak uz to mam doma.mala som 5 krabic a to vo velkosti toho trojsufloveho mrazaka za 30 libier mi to zobral. no len ja mam problem v tom, ze mi to na sk nema kto vyzdvinut.
teraz mi to bral kamos co tu s nami robil ale uz istiel na stalo domov a aj on potreboval previest veci. 😉

saska.t
31. říj 2009

jaj zuzi aj mne D zapotil ze langose ale ked si predstavim tu brblacku 😝 ale aj tu uz dostat kvasnice ktore uz nemusia kvasit tak mozno ich urobim uz sme to aspon rok nemali..
ja som robila narychlo kapustovu polievku tak sme si dali aj mala trosku este nemala z cerstvej kapusty no moc dobre sa na to netvarila ale nieco zjedla 😀
mala tiez pojdem za chvilu ulozit je od 8 hore a uz je upistana a potom pojdeme trosku von je celkom fajn tak nech sa aj psi vybehaju 😉

erika107
31. říj 2009

CAute hollky

dakujem za podporu ste zlate 🙂 ... no mne zase maly odmieta papat som na prasky da si 4 lyzicky a hned ho napne na vracanie neviem co mam robit takto fungujeme uz tyzden... v pondelok asi skocim ku lekarke len mam starch aby nas neposlali si lahnut do nemocnice :( ...

sasi: tie langose by som si dala 🙂

zuzi: jj v UK sa vsetko oplati ujo zije v Birminghame a tiez keby mohol tak nam posiela vsetko len balikom to stoji vela :( ... vzdy ked dojde do ciech tak nam to necha na Morave aby sme si isli preto teraz ma tam tiez caka balicek ale nejsu schopny chlapy to ist zobrat :( ... Inac v trencine mam kamosa xixixi takze mozes posielat 😀 😀 😀

miskachrumka
31. říj 2009

zaujimava tema! 😉

patricia1971
1. lis 2009

ahojte moje 🙂 🙂 🙂 🙂

eri to mne Lili tiež nič nechce jesť,tiež som z toho na nervy,ak chcem len trošku do nej dostať,tak musím robiť opičky ☹ ☹ ☹

a zas má teplotu,ide ma jebnúť,ale snáď to budú zuby,lebo jej vychádzajú dolné stoličky....takže zas budeme trčať doma a to sme chceli ísť na hroby....picne ma tu rovno ☹ ☹ ☹ ☹

pekný deň vám prajem 🙂 🙂 🙂 🙂

saska.t
1. lis 2009

Ahojky

tak my sme uz napapany, dokonca mala slusne spala v noci a chystame sa vsetci na popoludnajsi spanok aj pocasie tomu zodpoveda 😀
dnes ma chytila rano muza ze psi neboli dlho vonku tak o pol 9 som s nimi na bicykli prasila von nech ich poriadne prezeniem a D so mna skoro odpadol aka som aktivna ale musim povedat ze celkom dobre mi to padlo aj ked bola kosa..
mala uz bola dnes 3x posrana fakt z toho nechapem len na plienky momentalne robime
pati podla vsetkeho to budu zuby my sereme vy teplotujete 😅

pancake
1. lis 2009

aj my len kakuskame a kakuskame.maly vzdy ked ho dam do postielky tak sa pred spanim poserie a potom vykrikuje mamamamamamma. lenze ja neviem ze je zase porany. no a dnes na neho kricim z chodby. tobil si kaka?
a on aaaaaaa?????? aaaaa????
takze bol durch dosrany na vanu, ale hovorim si nebudem ho drazdit aj tak poobede budeme kupat. len som ho prebalila a zaspal mi este pri prebalovani. 😉

dnes prvy krat v historii vari P. a ja som si dala vanu. 🙂 🙂 🙂

kisska
1. lis 2009

Zuzi no parada... co dobre ti uvaril? Inak budeme sa musiet dohodnut, dame dokopy par bab a nalozime kamion a smerom sem. Hlavne ked bude mat next v UK vypredaje 😉 Prinajhorsom sa s chalanmi dohodnem, ze mi to vylozia pri trnave na odpocivadle pri dialnici, aby sme boli ako pravi paseraci 😀 😀 😀 .
Inak ten link od mihala je fajn, uz som to videla a presne tam je popisane, co sme uz vedeli 😉

pati teraz sa na hroby aj tak neoplati ist... je tam viac ludi nez v hypermarkete..... U nas ludia parkuju pred nasou garazou a to sme prvy dom v dedine a cintorin je v strede 😒

sasi no pocuvaj, ty tiez ked chytis rapel, tak to stoji za to 😀 😀 😀 . Ale splnilo to ucel, ked sa ti ulavilo.

Inak baby dajte dobry recept na langose... minule som si dala v stanku asi po 10 rokoch a take gule sa mi robili za usami, ze az 😉

pancake
1. lis 2009

kisska: kilo hl.muky, kvasok v salke, sol, a trochu vlzneho mlieka. vsetko vymiesat, nechat vykysnut, narobit bochnicky na kuchynskej linke a zase ich nechat podkysnut a ponatahovat a vyprazat.
jeme k tomu majonezu, kecup, udeny syr a potieram to cesnakom.
lenze mi je z toho zle 4 dni. 😝 zabila by som sa za tym 😀 😀 😀 😀

kisska ono by to slo len tak ze by pre to musel niekto prist do tn. oni inde nebudu stat, lebo nevedia kedy pridu. oni ti len zavolaju dve hodiny pred tym ze pridi na parkovisko. ak tam nebudes, odchadzaju. skoda ze nemam nikoho kto by mi chodil pre krabice, lebo krabic mam asi 20 odlozenych /nasporenych/ na tieto ucely.
potrebovala by som niekoho kto ma vacsie auto. 😠 😠 😠

a ja idem na vypredaje do nextu. 26.12. su od rana od piatej. 75% off z ceny. 😀 😀 😀 😀
bola som aj na letnom. bolo super. mam veci pre maleho uz do jeho piatich rokov. ale kupila by som aj viac, a predala doma. len ako to prevliect.
no a tu su este lacnejsie obchody na detske veci ako keby si kupila next v akcii. vola sa ten obchodak primark a maju tam vsetko za facku. troje pancsky na deti za 4 libry a podobne..... 😒 😒 😒

patricia1971
1. lis 2009

zuzi to máte super také výpredaje,tu je veľké hovno,to keď nabehnem do H&M,že vraj výredaj,takje to šitné a ešte aj drahé.....a o tých plienkach ani nehovorím,asi to msíme s kiss nejako vyriešiť s tými kamionmi 😀 😀 😀 😀

sasi sa nezdáš 🙂 🙂 🙂

kiss ja viem,čo by bolo na cintorine,ale takto len trčím doma ako krava,stále len s tými deťmi 🙂 🙂 🙂

no Lili má teploty stále, ináč jej nič neni a málo aj papá,ale v kse má prsty v puske,takže snáď to budú len zubky 😕

saska.t
1. lis 2009

Ahojky kocky

tak my sme dnes prelezali cely den doma a pocasie otras....
kiss mam taky recept ako zuzka a tiez mi je este 4 dni zle, hlavne ked tam dam vela cesnaku 😀
jj aj u nas su take vypredaje na detske vecicky tiez vzdycky pokupujem a mala to ani nevynosi to by sa musela 5xdenne prezliekat 😀
dnes sa mi nechcelo varit pre malu a mala som zo vcera kapustovu polievku tak som do toho dala ovsenne vlocky na zahustenie a kur. mäsko co sme mali na obed a mala to zblajzla a hned sa aj posrala a zvysok supla na veceru a ja ze na zajtra ostane 😅 akurat ma stve ze zacala opät v noci vstavat a pytat mlieko a to uz 2 mes. spala celu noc 😝
idem kuknut superstar, nech sa nenudim, som nazrata tak sa aspon nemusim hybat 😀

kisska
1. lis 2009

zuzi skoda ze zrusili skyeurope, kupila by som si letenku za 30€ s priletom o 4,00 a o 9,00 spat a na obed je uz maly obleceny za fesaka... ja som naposledy robila nakup na jesen pre 3 tyzdnami a za dva tyzdne mozem znovu.. o velkost vacsie a zimne + samozrejme topanky k tomu...

kisska
1. lis 2009

boooze kolko langosov narobite u kila muky? bude nam zle vsetkym spolu 😎 boze dnes mi maly odhryzol z cesnaku. Dva krat ho oblizol a nakoniec aj odkusol... no a nakoniec samozrejme vyplul... ale nedal sa na prvy krat odradit 😉

patricia1971
2. lis 2009

ahojte moje 🙂 🙂 🙂 🙂
no potrebujem podporu,lebo Lili je zas chorá a to pred mesiacom dobrala anitbiotika...myslela som si,že to budú zuby,ale je nejaká zachrípnutá,takže poobede idem k doki a asi ma porazí,lebo len jačí a jačí.....teraz konečne zaspala....ja to už nechápem,nikto nie je doma chorí,len ja som mala herpes v nose a ona je stále chorá 😢 😢 😢

beruska2x
autor
2. lis 2009

cus holky, no ja jsem dneska vstala z postele, v So me chytila nejaka strevni chripka.. myslela jsem ze umru fakt.. krece do bricha jak blazen, uz je to o moc lepsi ale byla jsem rada ze R byl doma a staral se o Simu...
nejak se z toho nemuzeme vykopat a to je zacatek zimy co ☹

a to ma prijit chripkova epidemie 😝

kisska
2. lis 2009

pati skus ej tiez urobit "cibulovu medicinku" nam to na zachripnutie vzdy pomaha a uz som ju davala aj malemu, ked bol prechladnuty...

maly sa naucil cez vikend nove slovo - "kua"... a nebojte sa, znamena to kolac 😉 tak chodi teraz po kuchyni a vykrikuje kua, kua, kua a ja len dufam, ze to nie je velmi pocut von 😕 In som si cez vikend vytvorila rekord - piekla som dva kolace za dva dni - prvy hrncekovy marhulovy, celkom sa vydaril a spratali sme pol plechu na posedenie... lenze ked som ho schovala pred nami do truby, ze budeme mat aj druhy den ranajky a isla som si zohrievat trubu na pecenie masa, tak som si samozrejme nepozrela, ci je truba prazdna. Nastastie zacal po 5tich minutach vonat, tak som ho este zachranila, bol len zohriaty... Ale vecer, ked som chcela oprazit v trube orechy, som len narychlo pustila trubu a este si hovorim, ze orechy tam nebudem hned davat lebo isla som so psom von, ze aby mi nezhoreli. No samozrejme ze von sme isli vsetci a kym sme sa vratili, z chudaka kolaca bol v trube uz len uhlik... a nie len z kolaca, ale aj z noza, ktory som mala pri nom na plechu 😒 😒 Tak sice az na druhy pokus, ale predsa som ho spalila... Chrust bol chudak taky smutny, ze som mu upiekla este jeden ceresnovy... a on si ho dokonca aj vykostkoval, aby ho mohol jest aj maly... tak sa zabavali... aspon niekto...

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru