Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

saska.t
4. lis 2009

pati gratulujeme!!!

kiss, zuzi - malu mame medzi sebou v noci to nie je plakanie to je take mrncanie, niekedy si zacne pre seba rozpravat niekedy aj spievat a potom zasa mrnci, chora uz nie je sme po vysetreni u Dr. usi, priedusky aj pluca ma ciste takze bolestou to nebude, papa pekne brusko ju neboli, teplotu nema takze to budu stolicky. Cez den je normalna trosku mojkava ale ked idu zuby tak to robi vzdy ☹ a cez den spava pekne takze bolest vylucujem ako aj choobu 😅 tyka sa to cisto len noci

patricia1971
4. lis 2009

baby ďakujeme!!! 🙂 🙂 🙂
zuzi ten výkričnik som si tam ani nevšimla,ja sa tam nepozerám,ale super 🙂 🙂 🙂
kiss no je to kočica,budú s ňou aj starosti,ale čo už,nejako to zvládneme 🙂 🙂 🙂
sasi no dvojčatá ako vyšité 🙂 ja keď si dám Lili mezdi nás,tak aj tak mrnčí,ale od bolesti,chúďa 😢 😢 😢 teraz už spinká 1,5hodky a nič,žiadny plač,akurát ešte nič nejedla,len pár tyčiniek ☹ ☹ ☹

no máme to starostí každá,že?????

beruska2x
autor
4. lis 2009

cusik holky my uz jsme doma, Sima mi usnul cestou a krasne nam tady snezi, jen kdyby tolik nefoukalo ☹

ja se normalne sem stydim chodit, Sima sni na co prijde a spi celou noc - od 19:00 do pul 7, do 6ti jak kdy.. a to ma na veceri jen 240ml mlika a pak mliko rano znovu...

pancake
4. lis 2009

kiss tak to musel mat tazku traumu ked baboooo nieeee!!! 😀 ale neboj zvykne si. musi. 😉 😉 😉

ja som si spravila ranajky a maly buva, este hodinu bude, tak by som mohla aj nieco spravit ale sa mi nechceeee 😝 😝

pancake
4. lis 2009

berus aj mne maly spi od pol osmej do rana do pol osmej . bez budenia.. a tak uz asi 4 mesiace. ale neboj to su len take fazy. o chvilku to aj nas caka. dieta si vezme do hlavy ze chce spat s rodicmi a robi cirkus 2 tyzdne. zase ho to prejde a tak stale dookola. 😉 😀

patricia1971
4. lis 2009

berus ahoj,tak budď rada,že je to u vás tak super 🙂 🙂 🙂 no u nás mlieko nehrozí vobec 😢 😢 😢

zuzi raňajky teraz????? no to ja som od rána už požrala snáď všetko možné,aj puding čo som deckám varila,aj rohlík a už aj obed...no a 2 kg mám už navyše,do riti,ale keď mne tak chutí 😀 😀 😀 😀 ja papám aj za Lili 😀 😀 😀

beruska2x
autor
4. lis 2009

zuzi tak to je super...

pati nic si z toho nedelej, ja taky varim ryzi a mame k tomu kotlety a cibulku na medu 😉 uz se tesim....

haniak123
4. lis 2009

caute vsetci 🙂, nechcete sa pochvalit fotografiami vasich malych deticiek?
http://www.facebook.com/pages/Czech-republic/I-...

kisska
4. lis 2009

no inak ka tym narodkam - vcera jak sme boli u babky a prisiel bracho... no hanba najvacsia, on mal vcera tiez narodky a ja som na to uuuuplne zabudla 😔 Hanbim sa velmi, velmi, dokonca som si myslela ze az 6. ale aj tak... Celu rodinu mam popisanu v kalendari este aj susedovu dceru a vlastneho brata nie... no co uz, hlava tehotna=hlava derava ☹

saska.t
4. lis 2009

kiss - no aspon sa mas na co vyhovorit aj ked ten kto nebol tehu asi neuveri, ze to existuje 😀 , moj otec ma dnes meniny nezabudla som ale mama mi pre istotu volala 😀

My sme sa pred chvilou zobudili spala 2 hodky takze teraz je prijemna ale uz teraz mam des, co bude v noci 😖 ale vzdy potajme dufam, ze sa nepreberie a som presvedcena ze su to zuby, keby ste videli tie dasna opuchnute na ocakoch a stolickach - uz len od pohladu ma to boli 😅 asponze slusne je. 😅 Ja uz mam opät podzimnu depku 😠 malo svetla, skarede pocasie no pre mna uplna katastrofa,by som sa mala niekde na miami odstahovat 😀 😀

pancake
4. lis 2009

saska podme na floridu. 😔 😔 😔 😔 😔 😵 😵 😵 😵 😵 😵

saska.t
4. lis 2009

zuzi - uz balim kufre 😀 😀 😀

kisska
4. lis 2009

jaaaj babule, ved nie je nic smiesnejsie ako Mikulas v bermudach... to ja by som radsej norsko alebo Kanadu 😉 . Milujem vlnene svetre a perove bundy... aj ked tieto prechody uz lezu na nervy aj mne 😕

saska.t
5. lis 2009

Ahojky kocky

tak hlasim ze tato noc bola zvladnutelna elli mala krizi ae lziadne 2-hod. ponocovania nehrozili dokonvca do 8,00 spala zato mama opät trpi nespavostou, no ale co uz neozem mat vsetko a dokonca uz 2 dni nehnackujeme tak mozno prichadza faza kludu 😀

patricia1971
5. lis 2009

ahojte baby 🙂

aj u nás celkom ok, boli sme u doki,takže jej to ustupuje,takže nemusí brať antibiotiká,ale hlas má ako prefajčený tuberák...a nechce moc jesť a z toho mám nervy v riti 😒 😒 😒

kiss aj ja som vždy bola taká zimná,milovala som hory a sneh,ale nejako sa mi to otočilo 😒

sasi super nápad,miami, no bobma,poďme 🙂 🙂 🙂

kisska
5. lis 2009

Ahojte krasky, u nas zatial tiez den pohoda... aj ked Adam ma teraz fazu, ze ked sa mu nieco nedari, tak pisti a vresti namiesto toho, aby s snazil...tak som ohucana, ale inak OK. Ideme dnes plavat, tak snad to tak zostane az do vecera... 😉

pati ja hlavne kvoli tomu, ze v svetri schovas slaninku 😉

patricia1971
5. lis 2009

jooj kiss,ani nehovor,už sa zas blížim k tomu snehulákovi 😀 😀 😀 a včera som M hovorila,že mi nejako rastie brucho...no beriem HAK,ale MSmám len 1 deň aj to nijakú...tak ten sa teškal,že to by sme boli ná rodinka, a hlavne pekne veliká....no dúfam,že nebudem tehotná,i keď beriem HAk,ale všetko je možné a nemožné 😀 😀 😀

saska.t
5. lis 2009

pati neboj tehu urcite nie si ak beries pravidelne 1 den MS mas uz aku dobu a furt sa tym stresujes, tak nestresuj ziadne dieta na ceste nie je 😀

kisska
5. lis 2009

to ja hovorim, ze ladovy medved je moj blizky pribuzny - 1. som schopna prespat vacsinu dna a 2. na jesen si vzdy musim urobit poriadnu zasobu tuku na zimu... 😉 Uz minuly tyzden sme s drahym kupili asi polkilovy kus udenej slaniny, bol krasny prerasteny... skoda, ze sme ho my dvaja zozrali (doslova zozrali) za dva dni 😅 🙄

maysa10z
5. lis 2009

Ahojte, mam otazocku. Neviete mi povedat za ako dlho mi bude vyplateny ten jednorazovy prispevok, papiere uz som dala len som sa zabudla opytat. Dik

maysa10z
5. lis 2009

Som tu z toho mimo.

kisska
5. lis 2009

maysa - pokial si dobre pamatam, tak do 30 dni 😉

saska.t
5. lis 2009

kiss tak to poznam, drahy vzdy robi drahoty ze take nezdrave tlste jedlo a potom ho vecer vymaknem ako si ukrajuje 😀

beruska2x
autor
5. lis 2009

teda holky vy jedete 😀 ja jsem tu dneska mela chlapa nacisteni kobercu a sedacky.. jen kdyby to vydrzelo 😀 , vypada to jako nove a voooni 😉

jinak jsme byli venku, koupila jsem Simovi caje a plinky, kamaradka doveze az pristi tyden tak to by jsme nevydrzeli 😀

nechapu hplky jak mate rady zimu.. ja umiram, jen nez obliknu sebe a Simu jsem hyn.. o cestovani ani nemluve 😝

zitra jedeme k babi tak se tesim, jdu uvarit Simovi cockovou polivku a R knedlickovou 😉

elkacka
5. lis 2009

ahojda, omlouvam se, ze jsem sem takhle vtrhla, chtela bych poprosit.. nasel by se tu nekdo, kdo dostal v porodnici b ruzovym kufriku slevovy kupony do fotolabu a nevyuzije je????
Zakopupila bych je klidne... kdyby se nekdo nasel... IP.. dekuji moc moc

saska.t
5. lis 2009

kocky kde opät ste??? 😕

pancake
5. lis 2009

ahojte. tak ja mam toho teraz dost, tak nestiham.
vcera som bola na ,,pracaku,, a dnes som mala toho tiez dost. no a zajtra idem znova, tak nebudem pisat.

ja nenavidim zimu. som vyhlasila ze keby som mala o 10 rokov menej, tak som minimalne v spanielsku.ak nie teda v tej mojej vysinvanej kalifornii.
dnes som robila tie langose, boooze to je mnamka. cesnak,majoneza,kecup a posypane syrom. len som nemala udeny, tak som len tehlu dala. nevadi. no bude mi zle asi az do nedele,lebo mam este aj na zajtra. nechce sa mi varit.

no a zajtra si idem robit dalsi test. 😕 😕 😕

to je zatial vsjo...... 😵 😵 😵

kisska
5. lis 2009

zuzi drzim palce na //, keby som sa ja hentak nadlabla, tak tam urcite su 😀 😉 😅

berus, aj ja chcem cisticooooov. Akurat mam koberec z obyvacky v cistiarni, ale sedacku uz mam tak zajebabranu, ze v januari musim kupit novu, tej uz ziadna particka nepomoze 😒 a to ma len 6 rokov... po jednom psovi a jedinom dietati... dufam, ze druha bude mat lepsiu statistiku 🙄

sasi keby ten moj aspon drahoty robil, tak to ani nekupim... ale ked ja na to dostanem chut, hodim mu navrh a on sa hned chyta a vymysla, co vsetko by sa s tym dalo.... a nakoniec to spraceme za dva vecery len s chlebom a horcicou... a na varenie musim kupit znova 😉 😎
asi uz idem spinkat... zajtra mam perny den a este pernejsi vikend - ideme do Blavy na hroby a nasackovali sme sa ku svokrovi, tak ten sa tesi, ze sa mu budeme venovat.... 😀

beruska2x
autor
6. lis 2009

kiss neboj, my koupili, kdyz jsme se stehovali sedacku starsi, az Sima vyroste tak si koupim bez litosti novou... ted mi na ni tuhle vylil hrnek kakaa, paltalal krupky , banan, tak jak asi vypadala 😖 uz mi bylo
trapne 😀

ten chlapek hlavne prijde, a za hodku ma hotovej celej byt - loznici, pokojik, velikanskou chodku s predsini (mame ji pres celej byt a davam tam kocar tak taky maso 😉 ) a sedacku a platila jsem 400,- no za to ani Vanish na koberce nekoupim a budu celej den klecet 😝 😉

beruska2x
autor
6. lis 2009

jinak holky vsem pekny vikend a v nedeli 🙂 papa

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru