Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
13. lis 2009

ja davam zuzi cukr, vanil. cukr, zloutek a rozinky 😉 a treba kapku rumu 😀

pancake
13. lis 2009

diky berus. nechce sa mi hladat na nete recepty.
aj tak mi ide akosi pomaly net. idem vas radsej docitat. 😉

pancake
13. lis 2009

ja som vytiahla brokolicu z mrazaka a maly bude mat s kuracim maskom a cestovinou.
uz chcem pominat vsetky tie hluposti co som doma nakupila,lebo mam toho plnu skrinu. pohanka,nevajecne cestoviny,guinoa, ryzove slize.......
uz aj tak jedava s nami teda 70% z toho.

berus ja mojeho k plnemu tanieru nepustim. vies co dokaze urobit???? 😕
az ked vsetko spapa, az potom mu dam lyzicku a tanier a nech si trenuje. 😀
ved sa nemam kam nahlit. teraz si este poriadne ani do pusy netrafi, tak naco mu davat jest samemu. 🙄
ma cas. chlebik, a take co ma nakrajane na kocky to si vezme aj sam. alebo spagety. len to mu davam z coho nenarobi riadny bordel. 😠

ozaj davate uz obycajne detske piskoty

beruska2x
autor
13. lis 2009

piskoty dat muzes, ja je nedavam protoze je nechce, on nechce ani detske susenky, mam od Nestle myslim a hazi to po zemi, parkrat sned Bebe susenku ale taky uz ne tak ma smulu 😝

pancake
13. lis 2009

ja davam tiez tie detske lebo tam pisu ze maju vel mineralov a vitaminov, ale mam aj obycajne a tie sa menej trusia. z tych detskych musim po piatich minutach vysavat. ☹
tak uz budem davat. ved to je jedno. vsetky vitaminy a mineraly ma v mlieku a obede. potom ma jogury a 100% ovocne presnidavky. tak ma hadam dostatok vsetkeho. 🙂

saska.t
13. lis 2009

kocky mate pravdu o tej mojej sestre, je to zasrany panchart sobecky 😝
zuzi piskoty mozes obcas dam ale mala ich tiez moc nechce, no musim malej nieco uvarit kedze sa mi vyprdla na spageti, rajcinove polievky a omacky nebudu moc pre nu chuda sa tvarila ze ju tyram, na veceru dostane teda mrkvovu polievku a zajtra jej nieco uvarim zvlast a my dojeme spageti 😅
beru kludne dojdi aj so Simom a R aspon bude zabava

pancake
13. lis 2009

saska ja mam to dobre, ze ja dostavam viac penazi teraz ked som s malym doma, ako ked som robila na plny pracovny uvazok.
este ze sa tu v Uk staraju o mamicky s detmi. nie ako na sk. 😝

moj miluje rajcinovu polievku. ma to po mne. ale jemu som musela dat bez syra, lebo ho natahovalo.z toho roztopeneho syra. ostavalo mu to v krku. a aj spagety miluje. samotne.

za to nezje ovocie a hrozno uz vobec nie.vcera do neho tlacil p. mandarinky a zjedol AZ 2 mesiaciky 😔

saska.t
13. lis 2009

jaj zuzi my mame teraz tiez obdobie ze ovocie moc nie ale hrozno na kila 😀 no ja som tiez neni vyznavac paradajkovych jedal takze bude asi po mne, no nieco zjedla tak ju cpat nasilu nebudem 😉

pancake
13. lis 2009

ako ja vcera. maly ani za svet nechcel file s kasou.zjedol 4 lyzicky a bleeee musela som otvorit ,,kupovanicu,,/hippku/
a zbastil celu na posedenie. 😢
krpec.preto teraz pekne dostane jedlo ako ked mal 8 mesiacov. mixnutu brokoli s kuracim maskom a nevajecne cestovinky. chvala bohu uz ich viac nemam. 😀

saska.t
13. lis 2009

no ja mam tiez este zasoby ale pomaly sa minaju 😀 a z hippiek si nic nerob mala ich basti ako keby boli zadarmo ale co uz ked jej tak chutia 😠
uz zalomila a asi pojdem za nou aspon si trochu vydychnem 😉 poobede dostane pohanku s jablkom a jogurtom tak snad jej bude chutit inak ma dnes hladovku 😀 ale zasa ma sracku takze opät zuby aj noc bola horsia a vidim opuchnute dasna dole na stvorkach tak uz len cakam kedy vyrazia 😅

beruska2x
autor
13. lis 2009

no ja si holky dneska dala stim coko pudinkem, Sima chtel jist sam 😖 tak to bylo vsude, on v bilem tricku, no nadala jsem si do hus 😅 kdybych mu dala kupovany jogurt tak mam o 90% mensi spoust 😀 😝

ted uz spinka, tak cekam az mi zchladne ten korpus pujdu dodelat ten kolac...

saska.t
13. lis 2009

jaaaj beru prejdeme tym vsetky 😀 ja malej davaj vsetky tuhe veci do ruky a mam to rozmazle po nabytku, zemi, stole proste vsade 😀 no ale niekde sa to musia naucit takze asi tak...
mrkvva polievka na veceru uspech som jej do toho mixla spageti z obeda a krupicne halusky a tlacila odusu aj zajtra na veceru jej este ostane 😉

beruska2x
autor
13. lis 2009

tak vidis jak to spapala 😉

jo ja vim ze se to musi naucit, me to nevadi, my se spolu u toho dost nasmejeme, on je sikulka, docela se mu dari si dat lzicku s jidelm do pusy.. ze mu neco spadne?? neresim...

ale R je divej ze delame borcus 😝 😀

saska.t
13. lis 2009

ved R to neupratuje tak co to riesi 😠

beruska2x
autor
13. lis 2009

no taky neboj dneska jsem skoncila v kuchyni, v sobotu i v nedeli vari 😉 at se zapoji a ja si abych se nenudila vycisti ty okna v obyvaku 😅

docela se zacinam tesit na to cukrovi jen nevim jaky krem do kosicku..

saska.t
13. lis 2009

no ja tento rok nepeciek svokra mi napecie a moc sa tesim take ake ona robi neurobi snad nikto - stara dobra skola 😀 a ja mam o povinnost menej 😉
vyzera to tak ze som nasla pre malu opatrovanie so styrmi detickami takze to vyzera ze mozem nastupit do prace no samozrejme este uvidim ako to mala zvladne a ci sa jej bude pacit, ale deticky na hranie rozhodne potrebuje 😉 a 2-3x do tyzdna 3 hod. nie je tak moc aby jej to vadilo no uvidime rozhodne to nebudem silit ked nebude chciet ostaneme doma 😕 kym na to nedozreje 😉

beruska2x
autor
13. lis 2009

jej to mas dobre, treba se to Elli zrovna bude libit 😉 a ty zmeni prostredi trosku 😉 to bude fajn a pujdes do te prace jak jsi byla?

no ja pecu docela rada.. ja vzpominam s laskou na orechy plnene od byvale tchyne, to je jedina vec ktera mi z toho manzelstvi schazi 😀 😀 😀 taky by mi mohla vzdycky krabicku poslat kdyz jsem to s tim jejim debzou vydrzela tak dlouho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kisska
13. lis 2009

Ahojte babulky - no sasi super, zda sa, ze zmenu potrebujete obe. A mate aj skvely interval, 2-3x do tyzdna to naozaj ani nezbada, ze nie si doma...

Ja som prave vysikovala maleho aj s Chrustom na pivo, tak som zvedava, ako a kedy pridu 😀 😀 😀

berus, ked si mam vybrat medzi pecenim a umyvanim okien, tak radsej peciem 😉 uz som tiez pozerala, ci tento rok trosku nezmenim repertoar... alebo aspon doplnim...uvidim, ale zaujimave formicky najdem... uz som spekulovala nad osimi hniezdami - ale take ule, co su.. este neviem... ozaj teraz ma napadlo, poznate niekto suhajdy? tiez su to take kosicky plnene orechovym kremom, s lentilkami na vrchu... idem asi pohladat...

saska.t
13. lis 2009

kocky no tak ja tajne dufam ze sa jej to bude pacit naozaj potrebujem uz zmenu 😅
beru pojdem do prace k D moja stara praca je daleko ale tiez by som tam mohla ist 😉
to si asi kazda zasluzime ktora sme vydrzala dlhsiu dobu s ich synmi 😀

kiss -moja svokra robi neuveritelne ule, som schopna ich zozrat za 1 den keby mi to nebolo trapne 😅 a este ich robi take malicke no mooooc chutneee
teraz na pivo??? to mala je uz hodku odpadnuta v posteli 😅

beruska2x
autor
13. lis 2009

kiss ja suhajdy znam delala je opet extchyne 😅 😀 no vyyyborne, ona to mela vzdy malinke, jeden kousek jako druhy, se s tim srala 😉

saska.t
13. lis 2009

no beru presne moja sa s tym taky brble ze ma na to nervy 😀 ja by som urcite nemala 😅
prave som zozrala balicek pistacii a asi mi bude zleee 😝 ale boli dobre 😀

beruska2x
autor
13. lis 2009

nic si z toho nedelej ja posledni dobou furt neco hresim ale dost jsem u toho zhubla 😅 😀

beruska2x
autor
13. lis 2009

me R rekl ze to nepecene co jsem chtela delat nechce, ze tam jsou mandle ze chce rumove pralinky 🙄 takze jeste toto se s tim sejrit, no ale nebudu toho delat moc, udelam oboje a dam babicce....

saska.t
13. lis 2009

tak hubnutie a priberanie uz neriesim , som taka aka som a ak sa to niekomu nepaci nech ide do prd... 😀 aspon nejaku radost mam z toho zivota momentalne dobre sa nazrat 😀 😀
povedz R nech si to udela sam ked nechce co urobis 😀

kisska
13. lis 2009

sasi no drahy robil drahoty ist sam a mne sa uz vazne nechce. A zasluzi si, lebo ked prisiel z roboty, kym som uvarila plnenu papriku, tak upratal, povysaval a este aj umyl dlazku. Skoro som odpadla, lebo som mu nic nehovorila 😉 . Tak som mu nabalila maleho a ma sa tam stretnut s kamosom, co idu zajtra jazdit na BMWcka.
Neviem, co sa s mojim drahym deje, ale chalanom, ktori vymyslaju, ze nedelnu akciu chcu ako pansku jazdu povedal, ze ked nebudu aj polovicky, tak ze nejde (tak polovica z nich horko-tazko suhlasila a druha ide single aj tak), sice im za to musel slubit poriadnu zurku, ked sa narodi mala, ale ta by bola aj tak 😉 . Na pondelok mi zorganizoval vylet do BA - ze ideme pozriet sedacku a postel pre maleho a vraj ma zoberie niekam na obed a nechce mi povedat kam... A dokonca vraj stihnem aj vlasy 😎 😉

MMB samozrejme nesklamal http://www.mimibazar.sk/recepty.php?strana=2&hl..., su toho tri strany 😒 uz len vybrat 😉

saska.t
13. lis 2009

jaaaj kiss ty mas dobreho chlapa no obcas aj D prekvapi 😀
MMB nikdy nesklame tiez z tadial hodne varim a su tam vyborne recepty esteze existuje aspon nejeme dokolecka to iste 😅

beruska2x
autor
13. lis 2009

ja teda vubec nevim co budu varit pristi tyden.. no tak taky tam kouknu na nejaky ten krem i kdyz mi ted poradila holcina svarit salko a uslehat s rumem a maslem... to nemusi byt spatny 😉

beruska2x
autor
13. lis 2009

asi udelam lazane 😉

saska.t
13. lis 2009

ja este ani neviem co budem varit v nedelu 😅 nemam sajnu a ani ma nic nenapada to je na tom to najhorsie 😔

beruska2x
autor
13. lis 2009

ja udelam jeden den bram. kasi a pstruhy, mam je v mrazaku... 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru