Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
23. lis 2009

zuzi no radost, tiez vies,ako si sprijemnit den.... 😉

beruska2x
autor
23. lis 2009

no zlaty je ☹ dneska nalitnul na dvere tak ma uprostred cela modrinu 😲 on vubec nema pud sebezachovy, leti jak blazen a necuci kam a mysli si ze se s nim budu honit!!!!
me prasknou nervy asi 😠

saska.t
23. lis 2009

zuzi co si sisi co sa ospravedlnujes, aj by sa mi pacilo byt s 2 chlapmi v posteli 😀 😀 😀 ale to sa mi uz asi nepodari 😠

tak ja som tiez od rana vysavala vsade same chlpy od psov no na grcanie ale co uz ked som chcela psy ze? Uz viem ze dalsie moje psy budu nahace 😀
ok kocky vyrazame na nakupy vecer nakuknem

pancake
23. lis 2009

no a to mam pradlo vonku a zacalo poprchat.neviem co s nim teraz. ale asi nebudem riskovat a idem to schovat.

ja som dnes doobeda robila poslievku z ervenej sosovice, ale tak sa napucala, ze som ju musela preliat do velkeho hrnca a mam tak na 4 dni. 😠 😠 😠
a robila som zapekane zemiaky s klobaskami,pucenymi rajcinami a vajickom. vonia to uzasne. uvidime ci to bude aj chutit.

zmoklo mi. 😢 😢 😢

pancake
23. lis 2009

berus u nas vcera prsalo, tak ako prave teraz zase zacalo liat, no a nemohli sme ist ani von. maly umrncany, lebo nie je zvyknuty sediet cely den doma. a na vecer uz bol taky zly, aj mi zo stolicky spadol a spustil strasny plac a potom sa buchol o roh stola tak zase plac. 😢 😢 😢 uplne bol chudatko taky unudeny a do toho este take urazy ze preplakal asi hodinu. 😔

beruska2x
autor
23. lis 2009

no jo lae my jdeme rano k Dr to bude vyúpadat jak kdyz ho tyram 🙄 ach jo...

no ted jsem si udelala testo na linecke 😉 takze me to zitra nemine ale desne krasne to tu voni citronem a vanilkou 😉 😉 😉 😉

kisska
23. lis 2009

berus mnaaaaam, citim az k nam.... to mne tak vonaju aj papieriky s receptami 😉

Inak nuda je strasna vec - maly bol dnes relativne v pohode, az kym sme nesli s tatinom nakupovat (teraz vecer)... kym behal "navolno" v obchode a hadzal mi veci do kosika, tak bola pohoda, ale ked uz sa moc rozjasil a chcela som aby sa ukludnil, tak rev najvasci az sa ludia obzerali... a usadit ho v kosiku, aby bol pod dozorom, no tyranie 1.ho stupna... za pol hodinu ma znicil tak, ze radsej by som isla kanale kopat 😖

beruska2x
autor
23. lis 2009

😀 😀 😀 a to mi R nabizel ze bude pomahat, no ale vzhledem k tomu ze by polovinu snedl si to radsi udelam sama 😝

jj to souhlasi, jak jim nevenujes pozornost na milion % nebo nemuzou delat co chteji a skodit tak je zleeeeeeeeeee 😖 ja dneska v tom altelisru byla spocena az na pr..li nez jse s ni se dohodla tak tam delal uragan 🙄 to je diiiiiiiiiiiiiiiite ☹

kisska
23. lis 2009

inak tesim sa - vcera som vyhrabala asi 100rocny jednoduchy recept na jablkovy kolac a nasla som poslednych par skaredych jablcok, co uz neboli na jedenie (neboli hnile, len zosuverene),t ak som ho urobila a maly ho jedol aj na ranjky, aj na veceru namoceny v acidku (ja viem, znie to nechutne, ale on sa tvaril spokojne 😉 ), dokonca aj chrustovi chutila ta polovicka, kam som dala cokoladovu polevu... tak mam dalsi do repertoaru 😉
600-800g nahrubo struhanych jablk (na tekvicovom struhaku), 400g polohrubej muky, 300-400g cukru (podla kyslosti jablk), 3 vajicka, 2dcl oleja, 1 vanilkovy cukor, 2 kopcove kavove lyzicky sody bikarbony - vsetko len vymiesat a vyliat na vymasteny a mukou vysypany plech. Pri 180 stupnoch je cca za 20 minut hotovy. Jablcka netreba zmykat, kolac bude stavnaty. Kto ma rad da navrch cokoladovu polevu a je to super 😉

beruska2x
autor
23. lis 2009

ja musim na patek upect, mame ve 13:00 ten pohreb, tak se vsichni sejdou, slibila jsem mama ze udelam babovku a jeste 2 plechy kynuteho kolace a to je posledni co do vanoc pecu, pak bude cukrovi a stejne jsou tlusty 😝

beruska2x
autor
23. lis 2009

holky jdu kouknout na supersta a odpocivat tak papa zitra snad dorazite 😉

kisska
23. lis 2009

my sme vcera s chrustom robili fahrplan do vianoc na vikendy a zistili sme, ze to mam len tak tak - buduci vikend je chrust v praci(to asi budem piect medovnicky), potom sme u deda v BA na Mikulasa, potom mame vikend po vyplate,kedy stravime dva dni nakupmi v BA a v NR, no a potom je posledny vikend pred Vianocami, kedy by sme mali upratat, dopiect... Tomi pracuje do 22.12., tak som zvedava, kedy budem piect, umyvat okna... no asi cez tyzden, takze sa tesim... 🙄

kisska
23. lis 2009

pa, dobru noc...

saska.t
23. lis 2009

Ahojky kocky

beru dobru 😉

tak mi sme sa vratili z obchodaku, no mala tam bola ako uragan vianocna vyzdoba no neudrzatelna bola a ked som chcela aby si uz konecne sadla do kosiku tak stropila hysak 😅 ale ludia sa na nu stale obzerali a smialy sa 😀 kupila som 600 pleniek tak snad dlho vydrzia...

baby asi si tu otvorim firmu na predaj kocikov 😀 stale mi pisu kocky nech im poslem z tadialto najnovsie kociky z ebay ze tu stoja polovicu ako na SK 😀

malej som uvarila (upiekla) kuracie mäsko so zelenou fazulkou ale zabudla som to na sporaku 😅 asi hodinu 😀 takze je to trosku maglajz ale snad jej to bude chutit 😀

kisska
23. lis 2009

sasi vyzera to, ze dnes mali nase decka rovnaku naladu 😉 😀 😀 600plienok? no tak asi na stvrt roka 😎

Ja som vcera pozerala na e-bay malemu lego, ale ceny mali cca rovnake ako tu 😒

saska.t
23. lis 2009

tani na hracky su rovnake ceny ak nie vyssie, ale co sa tyka detskych veci od kocarov autosedaciek atd ceny su tu neporovnatelne nizsie ako na SK
tak mala dnes spala do pol 2 a teraz krasne odpadla takze asi zacne chodit na obed skor spavat aby mala väcsi rozostup medzi obednym a vecernym spankom, evidentne jej to pasuje 😀

pancake
23. lis 2009

saska aj moj vstava o pol osmej rano a uz o 11. 00 ide spat. vstava o jednej a vecer o pol osmej mi zaspinka krasne bez reci. sam sa postavi pri dvere ze chce ist buvat. 😵 😵 😵 a toto mame od roka.
rano je za 3 hodiny uz unaveny ale poobede vydrzi viac. a aspon mi v noci nevstava ze je vyspany. 😎
a zase ked presvihnem ho dat spat o 11 a dam ho o pol hodku nekor, tak mi nespi uz cely den. a je mrzuty. takze mi dodrziavame hodiny + - 15 minut a fungujeme na 100%.klop klop klop

no ja som zase dnes kupila malemu obal na cdcka a dvdcka. aby mal rozpraky oddelne od nas. a asim to dostane az pod stromcek pretoze aj tak ma len jedno cd s detskymi pesnickami a 3 dvd rozpravok. 😝
uz som naozaj nevedela co kupit tak aspon toto.
no a vcera som kupila taku tabulu na kreslenie. idem vam ju pokukat na nete a hodim link. stala 5 libier a natrafila som na nu v tescu ked som bola na chlieb.
😖 😖

beruska2x
autor
24. lis 2009

ahojte holky, tak my byli rano u Dr a koupit vajicka na peceni (30x XL 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ) a pak tu byl na navsteve bracha...
mame masticku na pindika aby mu ta kuzicka povolila snad to bude v poho 😅 chude maly... tim Framikouinem se mu to nejak zalepilo 😖
jinak tady stridave sviti slunce a leje, takze jsem samo zmokli 😝 😝 😝 😝

co vy delate??????????

beruska2x
autor
24. lis 2009

predstavte si ze si musim jit zitra na patek koupit silonky, ja ktera je nosila denno denne jsem nenasla jediny pouzitelny 😅
tady je videt jak dlouho se uz "valim" doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pancake
24. lis 2009

berus ako dopadli linecke? dufam ze dobre. aj ja ich pojdem robit ale az tak z 3 tyzdne. skor nie. 😝

nerobim nic, maly prave zaspal, tak idem zabalit kisske tu matrac na pisanie a pojdem to poobede odoslat ak nebude prsat.
navarene mam, mala by som dat prat, ale som hnila ako blcha. este mam aj tak nezvesene pradlo.

inak nic nove. a bola u mna kamoska, tak doniesla kolac a zobkam zobkam /dobem dobem dobem po cesky/ 😀 😀

beruska2x
autor
24. lis 2009

nijak, ja si vzdy do predu den udelam testo do lednice 😉 pect budu dneska vecer a lepit marmeladou zitra 🙂 , to si zrovna udelam testo dalsi na pristi vecer, mam z toho takovy pecici kolotoc 😀

Sima tayk prave spi, mel cockovou plivku a ja si dala lasagne a cucim chvilku sem 🙂

to se mas za kolac jatu ke kafi nasla jen suchy Bebe susenky 😢 😀

pancake
24. lis 2009

mam troje bebe susienky schovane na horsie casy. vcera som ich zrovna obzera. 😎

ja kym prejdem vsetko co chcem na nete, tak sa mi maly aj zobudi. 😔 😔

a aj my mame sosovicovu polievku. z tej cervenej. je mnamka. maly ju miluje. zje plnu misku. 250-300gramov. 😕

beruska2x
autor
24. lis 2009

no jo a pro ty fotky pujdu zitra 😉 rovnou koupim krasnej ramecek a dame fotku se Simou tatinkovi pod stromecek 😉
dalsi babicce a pak pradedeckovi at mu neni tak smutno 😖

beruska2x
autor
24. lis 2009

jojo taky muji z nic varim, s kureci masem a zeleninou a dneska mu udelam kvetakovou s libeckem to ma moc rad 😵

kisska
24. lis 2009

Ahojte babulky, tak my sme dnes za medvedikov - maly vstaval o jedenastej 😉 , takze teraz rozmyslam, ako mu upravit den, aby vecer isiel spat skor ako o polnoci. Prave tu svieti slnko (inak tiez cez oprsane okna), tak ideme asi von, aj so psicou, nech s vyblaznia 😉

beruska2x
autor
24. lis 2009

kiss to se mas, my jsem denne 6 vzhuru, udrzim ho v posleli naz R prijde tak v 6:25 z nocni a pak uz lita 😅 😀
tak peknou prochazku 😉

pancake
24. lis 2009

kiss daj ho spat od 14.00 na hodinku, maximalne hodinu a pol.potom ti zase vecer zaspi o osmej. alebo maximalne o deviatej.
to by ma nebavil zivot keby mi dieta v noci skakalo po hlave. som unavena cez den dost a este aj vecer?
od 20.00 do 22.00 je cas urceny iba mne. a potom spim. 😎

beruska2x
autor
24. lis 2009

ja se hlavne rano nemuzu vykopat z postele ☹ me by stacilo do tech 7 ale 6 je brzooooooooooooooooo 😝

saska.t
24. lis 2009

cau kocky

tak mala prave tiez odpadla a pekne nas dnes v noci cvicila 😅 o 3 sa rozhodla ze chce spat s nami a ani dohovarenie nepomohlo, zacinam si mysliet ze ziadne zuby ale dietatko nam zacina byt vychcane uz ma cakala v noci posediacky a s babikou v ruke aby s nou mohla ist k nam spat 😠
my sme dnes este dojedali kacku a mala mala fazulkovu polievku s cestovinkou 😉
nasla som pre malu krasne zimne boty len si neviem predstavit co budu stat su to geox 😅 ale pojdem do nich 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru