Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
3. pro 2009

teda ale zejtra k tomu zubari musim, uz zeru 3 prasky denne ☹

saska.t
3. pro 2009

ahoj kocky

tak my dnes noc super, mala sa zobudila az o pol 6 a 3 x v noci knurala aj to bol D pozriet takze ja po dlhom case ok 😀 ale zato teraz len jaci, ale uz to ignorujem, inak by som ju musela vyplieskat
😀
tu dnes opät prsi ale zasa je teplo no takze parada, inak ja mam teraz uz stale fusak v sportaku ale tu uz je velka kosa a ked len sedi a nehybe sa mam pocit ze by jej zima bola...

beruska2x
autor
3. pro 2009

sasi u nas je 0 stupnu, sedivak a asi prisla zima, ale snezit ma az v unoru 😲 no, ne ze by mi to tolik vadilo ale tak 10cm by mohlo byt, aspon by se skoval ten bordel vsude... to je desny jaky jsou lidi prasata,
vsude nedopalky, papirky, .... 🙄

patricia1971
3. pro 2009

ahoj sasi 🙂 no ideme my von,teda prebehneme cez potraviny len kúpiť šunku, a potom nech cupká domov herečka,nech sa unaví.....no nás vyzerá byť zima,je aj hmla,ale našťastie neprší.....tak cez obed prídem,pa zatial 😵
jo bers,sneh by bol super,ani ž neviem,ako sneh vyzerá 😢 😢 😢 😢 😢

kisska
3. pro 2009

Ahojte babulky...
dasi, teba som uz asi nestihla ☹ ale aj tak ahoj, rada som ta citala 😉

Babule ja uz kocik vytahuje, len ked ideme k babke, alebo fakt na velky vylet. Maleho najvacsou zabavou poslednych dni je odrazacie auticko, ktore dostal este na jar a az teraz ho nejak zacalo bavit. Von mu obliekam pancuchy, hrube teplaky, bodynkove tielko, tricko s dlhym rukavom, tensiu mikinu a vetrovku... Ale dnes uz asi pridam vrstvu navyse, v noci mrzlo, teplomer ukazuje len 2 stupne... konecne zima, uz len sneh chyba 😉

pancake
3. pro 2009
https://www.youtube.com/watch?v=UhwXPsTaRgc


pre tie mamicky co tak rady davaju svojim detickam parky... tie co su take mudre, ze sa tu stale predstrkaju ktora da,, kvalitnejsie,, jedlo. 😀

pancake
3. pro 2009

pata ahoj.... idem vas docitat..

patricia1971
3. pro 2009

kiss, zuzi ahojte 🙂

zuzi, no tie párky,to je iné svinstvo,ale tie moje staršie ich milujú,ale nekupujem ich už,len tak raz za mesiac,za dva,no ja som ich tiež jedávala,ale už dlho som si párok nedala...a Lili by som to určite nedala...no,veď veľa mamičiek je múdrych 😀 😀 😀 tak nech im to dávajú a klobásku k tomu 😀 😀 😀

pancake
3. pro 2009

to ja by som bez kocika nepresla ani 5 metrov. maly ma nikdy nedrzal za ruku. a asi ani nebude. sam sa naucil chodit, nikdy som s nim netrenovala, tak on vie ze je sebestacny.preto chodime iba tadial kadial nechodia auta. inak len v kociku.

to ja si davam vinecko kazdy druhy vikend.p. si da jedno pivo a ja vychlascem celu sedmicku. no niekedy si deci odlozim napriklad do spagiet milano, alebo do nejakeho jedla. ale zvycajne mame nejaku navsetevu a s nimi popijam.ked nemame tak aj tak si dam. 😀 ale uz som veeelmi davno nic nemala, lebo stale cakam na ten test. a nic inak meska mi mrcha presne 2 tyzdne 😖 test nevysiel a necitim sa ani ze by som mala byt tehu lebo ani tlaky na prsiach ani nic. tak som z toho debil. asi si v sobotu bachnem pohar cerveneho nech sa mi to rozbehne.
je to mozne ze by som mohla byt tehu aj ked som si kazdy tyzden robila test a vzdy negativny? za poslednych 5 tyzdnov. uz som povedala ze si robit nebudem. 😠 😠 😠

pancake
3. pro 2009

ja parky lubim ako hovado. ale davam si ich naozaj iba obcas.asi tak raz za pol roka. no ale do francuzkych ich davam tiez. aj spekacky... 😔 😔 😔 😔 musim obmedzit hotove vyrobky. 😔 😔 😔

patricia1971
3. pro 2009

zuzi mne tiež pri Lili ukazoval test negat.,ale keď mi meškali už 2 týždne,tak bol zrazu pozit. 🙂 veď uvidíš,ale je to na mašlu takto nevedieť 😝

kisska
3. pro 2009

zuzi ja tiez musim mat stale spisske parky v mrazaku... ale malemu ich nedavam a ani si nerobim iluzie, ze by som jedla maso (na rozdiel od tych na videu 😉 ), ale mozem za to, ze mi chutia? 😅

daskak
3. pro 2009

ahojte dievcata 🙂 🙂
pati 🙂 🙂 🙂 ako sa mate??
kiss: ako poslucha babatko??? a ako sa citis???

berus, sasi, zuzi, eri, 😉 😉 😉

beruska2x
autor
3. pro 2009

ahoj dasi, ja meju nadobi, Sima mi "vyklidil" skrinku v lince jednu 🙄 ...

a udelala jsem si kafe...

normalne byl tu chlap preladovat satelit a Sima mu sedel na kline a ladil s nim 😀 a sebral mu mobil... to je diiiiiite 😅

daskak
3. pro 2009

berus: pocuuuuj... asi bol simovi sympaticky 😝 😝 .. ja pracujem ale akosi sa mi dnes ani nedari ani nechce

beruska2x
autor
3. pro 2009

a co delas konkretne?? ja delam smucku domaci 😝 😀 vyprala jsem Simovi pracklu a ted jsme prevlikli postele - teda Sima spise skakal do perin 😉

ale aspon neco 😀 a nebudu toho mit vecer toliko 🙄

no ze cuci po holkach to chapu ale ze je mu symp. opravar 😀 😀 😀 to by spis mel byt symp. me ne????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daskak
3. pro 2009

vybavujem telefony a pisem fakury 😝 😝 😝 😝
noo co ty vies...moznooo.. 😎 😎 😎 a bol ci nebol sympatak???

daskak
3. pro 2009

faktury
😒 😒

beruska2x
autor
3. pro 2009

hm to mas zazivne ☹ toho jsem se v praci nadelala 😝

no on prave je dost sympatickej 😀 😀 😀 😀

a R me stve jak das posledni dobou 😝 😉 ne delam si srandu.. zatim 😀

daskak
3. pro 2009

hmmmmm.... aj mna M trosku zlostiiiii 😒 😒 😒
a uz vsetko opravil??? ci este pride???

beruska2x
autor
3. pro 2009

jo uz to je hotovy, ale byl u nas uz asi 5x 😀 😀 😀 😀

ty chlapi si mysli ze jsme hospodyne nebo co 🙄 udelala jsem coro a R si musi delat svaciny sam 😝 nejsem komornik 😉

daskak
3. pro 2009

😀 😀 😀 😀 ... no presne tak moja polovicka si svacinu ani nenosi...svacina je desiata??? aby sme sa rozumeli... no u nas si tiez vsetzci zvykli ze som doma a vsetko je hotove....
takze 5 x??? 😎 😎 😀 😀

beruska2x
autor
3. pro 2009

jojo svacina je desata... 😉

no prave ja litam mezi Simou, nakup, domacnost aby jsme tu neschnili 😝 ted peceni atd boli me zuby, Simovi rostou zuby a on si vstane rano v 9, a vypravi mi ja je hyn z prace - travi tam 8 hodin 😅 😕
vim ze ma zabiracku ale to ja taky a mnohem delsi!!!!!
a kdyz chci aby vyluxoval tak to je kecuuuuu a kdyz za cas uvari o vikdendu tak to slysim jeste 2 tydny 😝
a jeste me kybicuje po telefonu tohle a tohle zarid... 😠

beruska2x
autor
3. pro 2009

ja bych se chtela mit mesic jak chlap to by byla dovca 😀 😀 😀 😀

beruska2x
autor
3. pro 2009

ty jo jeste mi neprislo ze mam hotovy to druhy platno, to to bude az v pondeli 😢 jak to vydrzim 😔

saska.t
3. pro 2009

ahoooj kocky, ale ste sa rozpisali 😀

tak mi sme boli u tatulda v praci pozriet koniky a mala im zozrala skoro vsetku mrkvu 😀 si o nas budu mysliet ze jej nedavam jest...
teraz som jej rychlo ukuchtila brokol. polievku s kur. mäskom a cestovinou a ona zbuchala cely dospelacky hlboky tanier no skoro mi oci vyliezli to bude asi tym studenym vzduchom 😀 a teraz tun robi bordel so vsetkymi hrackami,,
beru no asi je sima aj na chlapov 😀

beruska2x
autor
3. pro 2009

😝 😝 😝 😝 to ti teda dik

saska.t
3. pro 2009

😀 beru ved v dnesnom svete to nie je taky problem 😀 a pozdravuje ta D kedze som mu vcera povedala ze ho pozdravujes 😎
inak kocky vcera som sa skoro od smiechu pocikala, lahli sme si s D do postele a on tak vzdycha tak sa pytam co sa deje a on ze: mame este tu drahu masticku co si mala na oskrete bradavky od kojenia??? tak on chudacik si obliekol v praci ochrannu vestu na chrbticu a ako mu bola zima a staly mu bradavky tak si ich oskrel 😀 😀 😀 tak si teraz maze bradavky mastickou pre kojacie zeny 😀 😀 😀 a ze aka bolest 😀 sa mi stale stazuje 😀

beruska2x
autor
3. pro 2009

😀 😀 😀 😀 tak ze mu dekuji a ze si te bolesti ma vazit, konecne nejaky chlap se dokaze vcit do trpici zeny 😀 😀 😀 😀 😀

ja se taky malem pocurala smichy, Sima ve vane zastrkoval bricho a zase nafukoval a koooukal jak se mu pandeo hejbe 😀 😀 😀 😀

jinak uz pecu posledni plech hvezdicek, byt mi voni rumem jak ctyrkova putyka 😉 Simovi mam uvareno a nadobi umyty, jsem dost v soku ze mam volny vecer 😀

kisska
3. pro 2009

ahojte, sasi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dasi ahojcek, mala zatial poslucha, aj ked je to ulicnica uz teraz, ale uz sa neviem dockat...

Akurat Adam dostal teraz vecer horucku, tak som rozladena, lebo ked bude mat zajtra co len zvysenu, tak nejdeme cez vikend na Mikulasa... a to sme sa vsetci tak tesili ☹ Dufam, ze to nachytal v utorok u doktorky...chudak, ale ledva dycha. Aj ked trupici sme boli dneska plavat, maju tam aj saunu, tak hovorim, ze pokial ma len trochu soplik tak mu to dobre spravi... a cez den teplotu nemal... az teraz, ked sme prisli domov... ☹

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru