Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

kisska
4. pro 2009

Ahoj eri - ja mam tiez rada Kik, akurat som teraz zostala sklamana, lebo som zhanala zimnu kombinezu a v NR nemali vobec nic 😒 , ale tricka, teplaky a take "spotrebne" oblecko maju dobre 😉

sasi - ak mas narok, tak do 2 rokov budes dostavat 256€ a posledny rok zase len 164€...

saska.t
4. pro 2009

kiss ty si hlavicka no bodaj by si mala pravdu 😀

pancake
4. pro 2009

ano ma pravdu. mozem dosvedcit. tak peknu noc a pekne si vikendujte. ja rano idem na tie nakupy do toho vreca, tak sa zase vytesujem. 😀 😀
a dala som si cervene vino dufam ze mi pekne prejde cez trubky a dostanem mrchu.
pa baby idem sa venovat p. 😵 😵

kisska
6. pro 2009

AHojte babulky, skoro som nas nenasla, no ake mate Mikulasske rano? Dufam, ze to tu nebude citat nikto, komu som radila s vyzivou pre deticky - maly mal na ranajky cokoladovy croasant, lodicky a lizatko 😉 No pokazte dietatu Mikulasa 😎 Aspon teraz spaluje energiu pri vysavani s tatinom 😀 😀 😀

pancake
6. pro 2009

no my sme mikulasa nemali vobec. maly dostal vodnu pistol a tot vsjo.
ale za to sme dostali ako rodinka iny darcek. mozem povedat ze najkrajsi darcek na mikulasa. 😵 😵 😵 😵 😵
vy vsetky co ma poznate isto viete. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

saska.t
6. pro 2009

juj zuzi gratulujeeem, tak nech vsetko dobre prebieha!!!!! 🙂 🙂 🙂
mala dostala kacicky do vane nech sa ma s cim hrat lebo psice jej vsetko rozkusali 😀
prave dorazili svokrovci tak budeme mat veselo, zdravim vsetky, vecer nakuknem pa 😀

erika107
6. pro 2009

Ahojcek babulky

ku nam dosiel uz vcera boli tu aj segrine a brachove deti tak bolo o zabavu postarane a maly dostal hippky a dudusku na mikulasa 🙂 tento rok velmi skromno 🙂 KRIZA 🙂)

zuzi: gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem nech ste zdravucky a nech vsetko dobre prebieha

kiss: ty zastanca dobrej vyzivy 🙂 xixi ...ale aj tak som sa chcela spytat okrem toho syru zerve a luciny davate aky syr prckom lebo mne nechce tieto vobec :(

kisska
6. pro 2009

Zuzi supeeeeeeer, gratulujem strasne moc. Ste sikulky, ani to tak dlho netrvalo 😉 Jaaaaaaj tesim sa, ako keby sa to stalo u nas 😀

Eri obcas sa stane, ze sa mi tieto syry minu a zostane mi v chladnicke, len obyckova Karicka alebo Bambino v creve, tak mu dam to, alebo len maslo. Tiez som skusala cottage, ale ten nam pada z chlebika, tak s malemu dari ztriast ho 😒

Inak som dnes skoro plakala, ked som cely den maleho musela strazit, aby nezozral vsetky sladkosti hned a naraz. A najlepsie, ked sme ho nasli potichucky sedet v mojom kojacom kresle v jeho izbe... uuuplne potichucky - v ruke rozbaleneho brumika, omrvinky vsade okolo neho a na kresle a on tak zababrany, ze by ste ho nespoznali... ale taky bol spokojny, ze som sa len musela smiat. Bol taky strasne zlaty, ze uz len lutujem, ze si to nebude pamatat. Ja sa uz tak tesim na Vianoce, ze by som zdobila stromcek uz teraz... A to ho konecne mame tento rok uz teraz v garazi 😉 Inokedy vyvolavame usmevy u predajcov, ked ho zhaname 24. doobeda 😅

kisska
6. pro 2009

babulky - ujo Mihal nam krasne rozpitval novy zakon o RP, citajte, urcite najdete svoje moznosti 😉
http://blog.etrend.sk/mihalblog/2009/12/05/rodi...

sasi podla tohto mi vychadza, ze si pekne podaj ziadost o posudenie naroku 😉

saska.t
6. pro 2009

kiss dakujeeeem, urcite podam 😀

patricia1971
6. pro 2009

ahojte 🙂

zuzi super,gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
kiss zajtra si to prečítam,nejde mi to staihnúť 😝
idem vás dočítať 🙂

a kde ste všetky?????

saska.t
6. pro 2009

pati ahoj,

no proste vikend tak sa nediv 😉

patricia1971
6. pro 2009

ahoj sasi,no som vás ako tak dočítala 🙂

sasi malá má ako tú šušku???? Lili to mala,kožná povedala,že teraz už má agresívnejší moč,takže ichtiolka zabrala a má to stále pekné,ale tiež tam mala také pluzgieriky

patricia1971
6. pro 2009

kiss,ty tak všetko ovládaš,to je super,ja ani neviem,že sa ide niečo zzvyšovať 😝
dasi,aj moje decká sú otrasné,ale už so si zvykla,dnes som jačala na nich ako besná 😝 😝 😝 😝 tiež darujem 😀 😀 😀 mám v ponuke až 3ks 😀 😀 😀 😀

saska.t
6. pro 2009

pati ichtiolka ani framykoin nezabrali ale dnes mi svokra doniesla nejaku mast tak skusim este tu a ak nezaberie idem k Dr.
My dnes jacandu iba doobeda, poobede prisla babina takze uz vysmiata a bez jacania a mamina tiez spokojna 😀

patricia1971
6. pro 2009

sasi super,že tam máš svokrovcov,aspn ti pomôžu 🙂 no Lili je celkom dobrá,boli sme aj včera,aj dnes poobede u našich,tak blo dobre,ale aj doma je zlatá,len Paulína jeduje a je drzá,ale tá bola u našich cezz víkend,le keď prišla domov,to bol des,som myslela,že ju zabijem 😠....no skús ísť k doki,keď jej to nepomôže,ale nám sa to hojilo aj 3týždne,takže buď trpezlivá,ale plienkami to nie je

kisska
6. pro 2009

pati aspon na nie co je dobre to moje zavislacenie 😉 . Inak chcela by som ist na vysku, tak teraz vazne rozmyslam na socialnou pracou... Az na to, ze na externe potrebujem byt zamestnana v odbore 😒 ale ja chcem ist na skolu, aby som sa mohla zamestnat v odbore... Prinajhorsom by som skusila prvy rok denne, ved by to bolo az skoro o rok 😉 No uvidime, to je zatial len taky napad...

Jaaaj no a este jedna pikoska z vikendu, aby sme toho nemali so psicou malo, tak len tym, ze sa onuchavala so susedovym psom cez plot chytila asi blchu - z toho taku alergicku reakciu, ze ma na krku flak jak dve dlane... Tak sa chrust prebehol este v sobotu k veterinarovi, lebo som sa zlakla, ci nema nejaku infekciu... No nastastie LEN alergiu na blchy (uz len alergia na maso jej chyba... na kuracinu ma tiez 😒 ) , tak dostala injekciu, atb, ucet na 40€ a v pondelok znovu na injekciu... Radost, ze? Pridavam k balicku darovanych deti aj jednoho (podla posledneho vazenia 40kg) psa 😅

kisska
7. pro 2009

Dobre ranko spachtosky... no kde ste? Dospavate vikend? 😉

daskak
7. pro 2009

dobre raaanko 🙂 🙂 🙂
zuzi: gratulujeeem 🙂 🙂 🙂

vsetky pozdravujeme 😉 😉 😉 ..
my sme vikendovali sportovo.. Patko mal turnaj... tak sme to s nim prezivali...bol hore od 4 rana a odchytal 4 zapasy a vecer sa najedol okupal a odkecol do postele.. ani nestihol papulovat 😉 😉 😉
a mikulas inak ok.. sladkosti a sladkosti

kisska
7. pro 2009

Jeeej ahoj Dasi, no konecne mame na seba stastie 😉 Patko je sikulak a pozeram, ze sportove aktivity prospievaju nielen detom 😀 😀 😀
Uz snezite? 😉

daskak
7. pro 2009

anoooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 sneziiiiiii
barborka poslucha???
no na patka som boola pysna.. lebo prisiel za nami trener vitazneho drzstva a povedal ze patko super chyta... ze aj on by pristal takeho brankara 😀 😀 😀 😀 .. som hadam aj narastla

kisska
7. pro 2009

Jeeeej to je pekne... asi sa zacnem venovat carodejnictvu profesionalne... skoda, ze si neviem zacarovat aj svoje veci... a vlastne viem, len clovek je kuna pahltna 😉 😀 😀

to je super, ze sa Patkovi tak dari, aspon ho to bude dlhsie bavit... Na sportovcov viac letia baby 😀 😀 😀

Barborka je trdielko, krasne reaguje, ked si polozim ruku na brucho, tak sa pretlaca. A ked Adam pocuva, co hovori babo, tak sa zacne pod nim vlnit... Maly len oci vyvaluje, ze co to je 😅 No zlati su, dufam, ze im to vydrzi aj potom 😉
Dnes unavny den, maly je uz pol hodku v postielke, a vstaval o pol osmej...Som zvedava, co bude robit do vecera 😉

daskak
7. pro 2009

ani nevies ako ta obdivujem... cakat babo a este sa kruti okolo adamka... 😀 😀 😀 .. ale uz sa tesim na barborku.. na fotecky 🙂 🙂

kisska
7. pro 2009

Aj ja sa obdivujem 😀 😀 😀 stale si to s Tomim nevieme predstavit, ake to bude este s jednym cervickom... Hlavne ked tento jeden nas zamestnava oboch na 150%. Ale ja stale hovorim, ze sice to zo zaciatku bude tazke, tazsie a najtazsie, ale potom to uz bude len lepsie a lepsie 😉 . Takze ked si to nehodim najblizsi rok, tak uz prezijem cokolvek.
Nasmiala by si sa, vcera sme piekli medovniky a Adam samozrejme asistoval. Tento rok mame tie najkrivolakejsie vytvory, ale aspon sa mame na koho vyhovorit 😎 Ja som chlapom vyvalkala cesto a oni potom vykrajovali... dohadovali sa, kedy stromcek, rybu, hviezdu... Maly bol jak mlynarove kura, ale to najspokojnejsie dieta na svete... len tatovi pribudlo par sedivych vlasov 😀

daskak
7. pro 2009

😀 😀 😀 jeeej museli byt rozkosni obaja 😀 😀 😀 ja sa chystam terz cez vikend.. tak uvidim.. a ako sa ti v noci spava... ja si pamatam ze posledne tri mesiace boli hrozne u nas

daskak
7. pro 2009

ok.. idem trosku upratat.. lebo drobec dnes povytahovat snad vsetko co mohol 😖 😖 😖

kisska
7. pro 2009

no o spani mi ani nehovor... ja tak milujem spavat na bruchu ☹ ☹ ☹ teda pokial si pamatam, tak som to milovala 😅 Teraz ani na bruchu, ani na chrbte... a kym sa uz teraz prevalim z boka na bok, tak keby sme mali vodnu postel, tak drahy dostane morsku chorobu 😖
Dasi teraz ma napadlo, ty si z hornych krajov, budes mi vediet pomoct. Chcela by som drahemu kupit pod stromcek nejake dobre termopradlo na lyzovacku. Hladala som nieco na nete, ale ked ja nerozoznam cyklisticke chladive od lyziarskeho hrejiveho 😅 Mas nejaku odskusanu znacku, ktora sa da zohnat najlepsie cez net... Alebo aj nie, len aby som vedela na co sa mam pytat... Predpokladam ze u nas na dolniakoch musim vediet co chcem, aby ma neobabrali...

pancake
7. pro 2009

babule vdaka za gratulacie. no zmiesane pocity stastia a strachu,presne ako pri prvom ale zvladnem to. musim. nic mi ine nezostava. presne takto som to chcela. 😉

uz budem mat teda vsetko,len stale ten dom mi chyba. 😀 😀 😀
a to v tom nasom dvojizbovom byte co mame na slovensku myslim ze ani dve postielky nezmestim. tak sa musime poponahlat.

keby sa tak tento dom a prachy tu v UK dali preniest na slovensko, tak by mi uz nic ine nechybalo.
uz mi zacalo byt aj vcera smutno ze uz to tu nikdy neuvidim, ale zase si poviem ze ved doma ma caka nieco krajsie. 5 rokov bolo 5 rokov. 😢 😢

no a v piatok som bola divna, p.pustil film a ja som sa rozrevala hned pri prvych titulkoch. a to iba z tej melodie co som pocula, tak sme to hned vypli a uz som vedela ze som v tom. inak priznaky ziadne nemam. tak cakam. dufam ze budem grcat aby som mala dievcatko. 😀 😀 😀 😀 😀

kisska
7. pro 2009

jaaaj zuzi, uz som na teba myslela, ze tolko hodin a ty nikde 😉
A neboj aj grckanie pride 😉 Ako si nakupila?

A co by si ty este chcela, prosim ta? Si mladunka zaba, co budes robit do dochodku, keby si uz teraz mala vsetko? 😀 Pekne pomalicky postupne...

pancake
7. pro 2009

inak som asi debil. poslednu mrchu som dostala 21.10. to je plus 7 dni a minus 3 mesiace.
takze mi to vychadza na 28.7.2010. nie??? 😕 😕 😕

a ked som si robila test v nedelu 29.11 bol este negativny a vcera uz bol pozitivny./o tyzden neskor/

len nechapem preco uz je tema august2010 kedy to tie baby stihaju?ja som stale julovka a prisla som na to az vcera. 😠 😠 😠 😠

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru