Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

pancake
7. pro 2009

berus neboj ked sa najviac bojis, tak to dopadne uplne najlepsie. 😉 😉

daska diky. idem ratat. 😎 😀 😀

saska slahni ju do kocika a poobede aby ti tam nezaspala, hned ako sa zobudi a naobeduje chod s nou na hodku-dve von. na cerstvy vzduch. mozno to zabere. ☹

beruska2x
autor
7. pro 2009

zuzi nejvic se bojim pokazdy i an beznou prohlidku 😀 😀 😀 😀

saska.t
7. pro 2009

No u nas to vedeli vsetci, dokonca aj v praci, len ja som to netusila 😅 no proste byvala blondinka 😀

beruska2x
autor
7. pro 2009

😀 😀 😀 😀 neboj sasi, s brichem bys to zjistila 😉

kisska
7. pro 2009

Inak babule na Discovery T&L chodi taky dokument o zenach, ktore netusili ze su tehotne a az ked prisli s bolestami brucha do nemocnice a doktor im povedal, ze rodia, tak zistili, ze cakaju babo... Niektore su take, co vobec nepribrali, nebyvalo im zle, aj kramy mavali, testy negativne... ale su tam aj take mlade pipky... no typicke americanky/britky... Chodi to niekedy okolo deviatej, ale neviem ktore dni. Ja to nemozem pozeravat, lebo vzdy zurim a revem jak blba 😒

beruska2x
autor
7. pro 2009

kiss takove pripady jsou i tady 😒 nechapu, asi si myslej ze se jim hejbou streva 😝

pancake
7. pro 2009

ja som sa odula na p. lebo povedal ze si spravi par prazenych mandli a sa tu napchava, smrad po celom dome a ja nervozna. lebo nenavidim ked niekto vecer je. a ja musim potom tiez. 😠 😠 😠 je mi z toho na grcku. mam nervy. a vidi ze som ho odignorovala a sadla som si sem. nech si tam chrume sam. to si vypije, lebo mi slubil ze nebudeme po osmej jest a hned na druhy den to porusil. 😝 😝 😝 😝 😝
len zabudol ze som vyybusnejsia ako inokedy 😠 😠 😠

beruska2x
autor
7. pro 2009

zuzi ten si s tebou taky chudak uzije vid 😀 😀 😀 😀

amartina24
7. pro 2009

ahojte mamicky.ma niekto skusenosti s uzivatelkou vieerka1980? ma dobre veci na predaj...a napodiv ma ich dost lacne.bojim sa,ked jej poslem peniaze na ucet,ze mi nic neposle.pisala som jej asi pred tyzdnom a este mi neodpisala.dikes za odpovede

beruska2x
autor
7. pro 2009

holky dobrou 🙂

pancake
7. pro 2009

to si teda uzije. 😠 😠 😠 do zajtra do vecera to bude citit. 😎

amartina nepomozeme ti. nepozname ju. ☹

beruska2x
autor
8. pro 2009

ahojte holky, tak uz jsem od zubaka, dal mi tam arzen a pujdu na trhani 😅 to nevim jak preziju, snad to ukecam az po vanocich.. chtela mi to trhat dneska!!!! 😲 blaaaazen

no jeste to ocko, to je den 😠 Simu jsem dala spat at je pak v poho a pofrcime jen co se vzbudi chudacek, jdu poklidit loznici tak zatim.... 🙂

kisska
8. pro 2009

Ahojte, berus ty si trdlo, uz si to mohla mat za sebou. Hlavne ked ta to boli... trpnut cele sviatky 😎

beruska2x
autor
8. pro 2009

jenze me to neboli s tou vlozkou 😉 ona sama mi rikala ze asi ne, ze by se mi tam mohlo neco dostat - prece jen je to doura a nez se to zaceli a jezdit savtky na pohotovost do LBC, tady u nas neni 😝
to na to pekne prdim, navic ted mama ma desne prace a nemam hlidani, pak uz si Simu vezme na cely den a ja budu STONAT, jsem na zuby desna hysterka 😝 😀

daskak
8. pro 2009

ahoj dievcata 🙂 🙂

berus: vidim ze na zubara sme rovnake.. ja uz to odkladam odkedy som bola este tehotna... viem, ze je to strasne, ale ja mam z nich jednoducho paniku ☹ ☹ ☹ 😒

beruska2x
autor
8. pro 2009

ahoj dasi..
no to jo, ja radsi 10x na gamdu nez 1x k zubarce 😒 jak to ale delas s detma?? ja kdyz jdu se Simou tak objednam sebe a prohledne nas oba, diky tomu mam a budu mit peci pravidelnou 😝 ale jinak chodim jen pri nesnesitelnych dlouhotrvajicich bolestech 😀 😀 😀

beruska2x
autor
8. pro 2009

gyndu 😉

pancake
8. pro 2009

ahojte. tak som dala maleho spat a uz pol hodinu sused reze stromy.proste sa rozhodol ich vsety odpilit. dufam ze mi nezobudi maleho. trpnem a pocuvam za dverami. 🙄 🙄 🙄

saska uz aj krpec sa v noci zobudil ze aaaaaaaa aaaaaaaaa a ukazoval prstom do nasej postele, takze sa rozhodol ze bude spat s nami. ale nepriznal sa ze je hladny. 😝 ked som sa ho spytala tak ze nie. no ale spravila som mu mlieko, dala mu ho v mojej posteli a hned ako zaspal sup ho do jeho postielky. dufam ze sa to nebude uz opakovat. inak si trosku poplace 😠 😠

berus vidis, tolko strachu pre nic. 😀 😀 😀 😀 😀

pancake
8. pro 2009

saska ake si to tie taniere kupila v ikei? nehodis mi link? nic nemozem najst. 😖

saska.t
8. pro 2009

ahojky

zuzi kuknem a poslem ti link

tak ja radsej 10 x zubar ako gynda 😀
ja dnes noc super prespala som celu kedze som mala dlhunoc pri pohariku vina so svokrovcami a D bol celu noc u malej a vyzera dost biedne tak asi bolo zle ale ja som sa po dlhej dobe zobudila v krasnej nalade

pancake
8. pro 2009

no vidis. aspon si si oddychla. 😵 😵 😵
veru si neviem predstavit co by som robila keby maly bol taky ako tvoja mala. asi by nemal tak skoro surodenca. 😠

pokukaj mi tie taniere co mas aj ty. som zvedava. uz musim nejake kupit ale zo ziadnych nie som nadsena. nechcem velke, ani hrube, a v prirodnych odtienoch.
asi som narocna,co?? 😕 😕 😕

pancake
8. pro 2009

no a nechcela som ta kisska otravovat s tym ako a kedy poziadat o ten zvyseny, ze si to idem precitat a odpadla som!!! vam tam pise aj pan Mihal. 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 aspon to mame vsetko z prvej ruky, nie? to ma chalan velmi potesil. 😎 😎 😎

pancake
8. pro 2009

bozeeeee ja som tu dnes samaaaaaaaaaaa
zrovna ked mi krpec tak pekne buvka ja nemam co citat. 😢 😢 😢 😢 😢

😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

beruska2x
autor
8. pro 2009

nejsi, Sima mi matla hrusku po gauci 😉 tak se na to radsi nakoukam... no hlavne ze mu chutna ze....

u nas pada sracka - dest se snehem takze dneska uz taky asi nikam nevylezem ale zitra bych potrebovala ven do mesta tak snad to pujde aspon trosku 😠
nastesti R chodi v praci tento tyden na obydy tak nemusim varit, Sima mel rajskou s kolinkama a ted si udelame bramoboracku...

saska.t
8. pro 2009

zuzi aj ja chcem vediet kedy a ako poziadat kde to najdem?

saska.t
8. pro 2009

zuzi uz som to nasla tak nehladaj 😉

kisska
8. pro 2009

Ahojte babulky, kde ste zmizli? 😉

Berus inak ja odkedy mam tu moju zazracnu formulku (a chodim k zubarovi, ktory je rodinny zubar celej xrustovej rodine), tak sa uz tolko nebojim a ani mi odvtedy zubar nerobil nic vazne 😉 Hlavne, ze v 18tich mi zlata dokina diagnostikovala paradentozu, sestricka mi davala dolu zubny kamen tak, ze na mne klacala... Odvtedy som nebola u zubara 10 rokov a az teraz chodim pravidelne 😉
Inak keby vsetci lekari boli ako moj gyndak, tak mozem chodit aj kazdy mesiac 😉 Dnes stale ordinoval s usmevom v dobrej nalade, aj napriek tomu, ze celu noc rodil a od rana mal vraj taky natresk, ze cela cakaren bola plna aj napriek tomu, ze si pacientky vola na presny cas. Ale vysledok je taky, ze mala je zdrava, velka (1400g) a na buducej kontrole ma vypisuje na matersku 😀 😀 😀 strasne rychlo to ubehlo... dufam, ze tak ubehne aj zvysok 😉

Inak sasi, dnes som bola uspesna v nakupovani, nasla som zvieratkovske cestoviny 😉 , aj amarantove gulicky, takze sa vytesujem 😎

saska.t
8. pro 2009

kiss - no to ti gratulujem akasi aktivna ja v tehu som bola mrtvola 😀 , malinka pekne pribera kus zenskej to bude 😀 hlavne nech ste zdrave 😉
mala dnes bola celkom zlata a cely den sa hrala s babinou, asi zacinam ziarlit ze si ma vobec nevsima 😅

zuzi zajtra idem na urad prace 1x neberiem malu ostane s babinou tak snad aj tak to bude rychle 😅 nenavidim urady 😝
dnes som v lekarni kupila malej mast na tu susku a povedali, ze ak to nezaberie mam utekat k Dr. ale tajne dufam, ze zaberie, nerada by som malu tahala do nakazenej ordinacie 😒

asi sa vsetky venujete manzelikom tak vam prajem pekny vecer 😎

pancake
8. pro 2009

kiss tak to je babizna 😵 😵 😵 boze uz taka velka. este chvilu a budes ju hladkat. 😵 😵 😵 😵

saska tak co si vysmirovala? kde si to nasla a co si sa dozvedela?

kiss dalsia vazna otazka. teraz som citala ze vraj existuje nejaky ,,prispevok na starsie dieta,,
a to poberas popri dalsej materskej..... nevies co to znamena?

boze baby ja som taka tupa, keby nebol net tak nemam ani porodne. 😝 😝 😝 😝

kisska
8. pro 2009

zuzi ja som zatial o nicom takom nepocula... myslis nieco co pisu baby v teme "zahadny prispevok..." ? Ja som tam raz nakukla, ale nic mi to nehovorilo, tak netusim o co ide... Idem to asi obkuknut, ze co to je... ci ine si myslela?

sasi mala som dnes pri malom tiez babku, tak som sa vytesovala... samozrejme azse cely den lialo (ako aj naposledy), ale kedze som bola sama tak ma to neodradilo... lietala som po vonku od jedenastej do tretej a ked som prisla domov, tak som odpadla... ale este som musela ist po Chrusta do prace a zaviest babinu domov, tak som sa nezastavila 😉 ale do postele dnes lahnem jak gatky 😎

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru