Debata o všem a o ničem. Přidejte se

beruska2x
21. únor 2009

Ahojky vitam vas 😉

beruska2x
autor
4. bře 2009

sasi... no to ja vim 😉 ja taky bydlela 24 let v baraku a ted... ale clovek si zvykne, kazde ma svoje ale je pravda ze na pohodli se zvyka lepe,

beruska2x
autor
4. bře 2009

holky dodelala jsem cocku na zitra a uzeny jsem uvarila, to voni, mam hlad ale drzim se 😀

daskak
4. bře 2009

😀 😀 😀 aj mojapolovicka tu pri mne chrusta chrumky 😝 😝 😝 😝 ...ale vydrzim... 😀 😀

beruska2x
autor
4. bře 2009

jeee ja bych si dala bramburky 😢

saska.t
4. bře 2009

berus vies ako to robim ja ked mam chut, dam si s kazdeho 2 lyzicky a som spokojna a nemyslim na to celu noc, proste aspon ochutnam, inak dobry napad tiez by som mohla urobit ale kto to s mojim muzom potom vydrzi v jednej miestnosti 😝

daskak
4. bře 2009

sasi 😀 😀 no tyyy 😉 ...ajmysmemali nafukovacie tri dni.. a to som este mala na navsteve segru a ta len vyvarala same veciktore sme potom museli aj dychat 😲 😲 😲 ☹ ..

beruska2x
autor
4. bře 2009

nojo a uz si nekdy nacnula pytlik bramburek a dala ho zpatky?? kdyz ho nacnu tak ho sezeru 😅
vydrzet po cocce?? kdyz si das taky tak si nemusite nic vycitat a u nas nejvic prdi stejne Simon 😀 😀 😀

beruska2x
autor
4. bře 2009

jeste hrachovou kasi mame radi, s parkem ... 😉

saska.t
4. bře 2009

jj ellous tomu prdkaniu tiez najviac dava a pravidelne ale aspon tolko nesmrdka ako dospelak 😀

daskak
4. bře 2009

😀 😀 😀 😀 ..... jojo...
babulky idem .... starsi chlapec je u babky.. amensi uz spi 😉 😉 😉 a polovicka sa tvari ze pzera TV.. tak ho idem vyrusit 😝 😝 😝 😝
majte sa mi krasne
dobru nocku 😉

beruska2x
autor
4. bře 2009

tak pap a hezkou zabavu 😉

daskak
4. bře 2009

zajtra sa ozvem... 😉 😉

beruska2x
autor
4. bře 2009

sa.. tak to ti nepreju kdyz ma Sima treba zloutek to je rychta 😀 tak nesmrdi ani bezdomovec...
dneska se podelal, uplne plnou plinu a hraje si dal, jemu to neva.. 😎

holky mam otazku, uz spi vasi prcci sami v pokojiku????

saska.t
4. bře 2009

das-pa
berus- este spi u nas v spalni ale v lete ide do svojho,ak vydrzi sa v noci nebudit, myslim ze jej to bude viac vyhovovat 😉

daskak
4. bře 2009

babulky majkajte sa 😉 😉

beruska2x
autor
4. bře 2009

no ja prave chci od pristiho tydne Simu nechat samotneho... mam obavy jak to zvladnu ja 😀

saska.t
4. bře 2009

neboj to prezijes raz to musi tak ci tak dojst 😉

janka88
4. bře 2009

ahojte chcela by som sa opytať ci neviete ako mam poslat do oriflame reklamaciu???
ďakujem

saska.t
4. bře 2009

janka - urcite maju infolinku tak tam zavolaj a oni ti urcite povedia postup 😉

beruska2x
autor
4. bře 2009

ja vim, hlavne spi pekne ... 😀

beruska2x
autor
4. bře 2009

a je tu tema Oriflame lady, ty ti poradi 100% 😉

beruska2x
autor
4. bře 2009

sasi uz spis vid..tak dobrou vsem a zitra 😉

saska.t
4. bře 2009

berus - manza cumi do PC tak ho musim trosku nechat, tak zatim pa 😀

beruska2x
autor
4. bře 2009

😀

kisska
4. bře 2009

berus -tie tvoje prirovnania... zase som si skoro zobudila dieta 😀 😀 😀 . No vidim, ze uz hajate, tak idem aj ja, dobru noc 😉

beruska2x
autor
5. bře 2009

😕 😕 😕 kiss ja za to nemuzuuuuu

jinak holky ahojte 😉 uvidim jakou bude mit denas Sima naladicku, ted spinka ale vecer jsem 100% tuuu... 😀

saska.t
5. bře 2009

Ahojky 😀
aj mala prave bojuje s unavou tak cakam kedy odpadne, lebo uz je neznesitelna 😉
dnes tu mame zamracene takze na dalsie okna zatial kaslem a doumyvam ked bude zasa pekne 😀
Priebezne sem budem robit kuk 😀

beruska2x
autor
5. bře 2009

holky ja dam na modleni tady sviti slunicko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jeeeeeeeeeeee zacina jaro 😉

danielahamar
5. bře 2009

Ahojte, neviem, kde to mám hladať, ale potrebujem poradiť ohladne predĺženia rodičovskej dovolenky pre zlý zdravotný stav dieťaťa? Ďakujem za všetky rady a typy, kde to mám hladať 🙂

beruska2x
autor
5. bře 2009

zkus bud paragrafy nebo batolata... 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru